Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Můj první grow - 150w HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 65






...

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 07-04-2013 v 18:04 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 66

Ahoj Bylinkáři. Rostlinky zastřihni až bude zřetelně vidět jejich zlepšení a začnou zase plně růst. Spodní, částečně oschlé lístky bych tam prozatím taky ještě nechal. Pokud se rostlinky stále úplně nezotavili, po odstranění spodních listů můžou začít výrazněji usychat ty nad nimi. Oschlé listí je však náchylné k různým plísním a proto je důležité dostatečné a časté větrání. Je to ovšem jen věc názoru a tudíž se nemusí shodovat s názory jinými. Ostatně ono to oschly listí ani nějakou obzvlášť parádní okrasu netvoří.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 07-04-2013 v 18:32 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 67



Ahoj!

Jsem tu s rychlým updatem po delší době.

Dneska máme 29. růstu.

Kytky se mají, řekl bych, dobře a je na nich vidět, že zesílili a jsou mnohem zdravější.

V pátek 12. 04. 2013 kytky dostali nažrat. (už mají za sebou 2 zálivky s hnojivem)

Dneska jsem se pokusil o zastřižení metodou FIM a maximálně za týden bych chtěl přepnout na květ a nasadit síť.

Kytky mohou mít včetně květu maximálně 70cm.

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 14-04-2013 v 19:41 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hero
Stálý Člen

Karma uživatele Hero - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 68

ahoj,vidim. ze sa ti to pekne rozbehlo..to prepnutie by som dopredu neplanoval, lebo fim metoda nieje 100%.. mne sa stalo ze som zastrihol fim met. a ziadny ucel sa nedostavil az na dalsi pokus a to predlzilo rastovu fazu...prajem vela stastia...

Old Post 15-04-2013 v 10:23 AM
Hero je offline   Profil uživatele Hero   Find more posts by Hero   Foto galerie člena Hero   Click here to Send Hero a Private Message   Add Hero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 69

já bych na nic nečekal a přepnul

Old Post 15-04-2013 v 10:26 AM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 70




Ahoj growers,

rád bych Vám popsal pokračování mého počínání.

Dnes je to už 33 den růstu.

Trochu jsem se bál, aby mi rostlinky nepřerostli, tak jsem vytvořil (teda moje drahá žena) síť a nasadil ji dovnitř.

Včera jsem naposledy zalil na růst a v neděli což bude 36. den růstu budu přepínat na květ a taky udělám "květovou" zálivku.

Pokud by Vás něco zajímalo, klidně se ptejte, případně jestli dělám něco špatně, prosím o konstruktivní kritiku.

Zatim zdar!

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 18-04-2013 v 19:53 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alal
Stálý Člen

Karma uživatele alal - 46% PěstitelskáKarma uživatele alal - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 71

Tak, tak. Tlieskam. Siet treba. Budes musiet nejako upevnit tie sisule, ked tam narastu Kludne skus dat mini davku na kvet aj chvilku pred prepnutim. Rastlinky pomocou zvysenych davok P-K pomaly zacnu zistovat, ze asi za chvilku pojdeme kvitnut. Ja som dnes supol 0.1ml/0.7l BloomBastic. Zajtra prepnem na kvet aj ja. Jupii. Ta "najtazsia" cast je za nami. Uz to len dokocirovat. Good luck.

Grow n.1

Grow n.2

Old Post 18-04-2013 v 22:18 PM
alal je offline   Profil uživatele alal   Find more posts by alal   Foto galerie člena alal   Click here to Send alal a Private Message   Add alal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 72

Zdar,já jsem ještě týden po přepnutí na 12/12 dělal růstovou zálivku(bylo mi to tady doporučeno).. A potom týdnu 12/12 jsem udělal květovou zálivku a na nastartování paliček jsem do první květové zálivky přidal PK 13/14 a pak jsem pokračoval ve standartní květové zálivce..

Old Post 18-04-2013 v 22:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alal
Stálý Člen

Karma uživatele alal - 46% PěstitelskáKarma uživatele alal - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 73

Ja napriklad pouzivam hnojky od ATAMI a tam je pisane rovnake davkovanie, ci pocas rastu aj pocas kvetu. Prave to je vec, ktorej uplne nerozumiem, ani sa tam nemeni pomer A, ci B zlozky. Tak tam este pridavam BloomBastic. Asi zalezi od hnojiva, ale v kazdom pripade v prvom tyzdni (minimalne) je dobre rastlinke davat hnojky na rast, ved prave v tento moment zacne valit.

Grow n.1

Grow n.2

Old Post 19-04-2013 v 16:04 PM
alal je offline   Profil uživatele alal   Find more posts by alal   Foto galerie člena alal   Click here to Send alal a Private Message   Add alal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 74






Ahoj zahradnící,

Růst: 36 dnů
Květ: 1. den

Dnes dostaly poslední zálivku na růst.

Zálivka: PH 5,9
Výtok: PH 6,8 (tady mě to docela mrzí, ale myslím, že jsem se dostal do požadovaných mezí [o prsa])

Cca před týdnem jsem kytky zastřihl a přišlo mi, že se zhruba na 4 dny úplně zastavily.

Příště to budu dělat "namáčknutím a ohnutím".

Pořádně jsem je provázal, aby se světlo dostalo i k vedlejším výhonkům. -> to myslím, že se mi docela daří.

Věc, která mě trápí, je stále to osychání listů.

Zdaleka to není jako ze začátku.

Osychají jenom špičky, ale i přes to mě to se*e.

Myslím, že to bude nevyrovnaným PH.

Při několika zálivkách jsem měl špatně seřízenej PH metr.

Co si o tom myslíte?

Zatím pic!

Bylinkář

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 22-04-2013 v 20:21 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 75



...

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 22-04-2013 v 20:53 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 76

to, že se po zastřihnutí zastavily, je naprosto normální věc, kytkám trvá okolo týdnu, než se vzpamatujou, proto je dobrý aspon ten týden počkat, než se po zástřihu přepíná, což si - možná nevedomky - dodržel, takže by to mělo být v pohodě.
vyvazování je parádní technika pro malý wattáže, tak preju at ti to dobře dopadne, budu sledovat

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 22-04-2013 v 21:25 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 77

Hi all,

mám jeden dotaz k zalévání.

Mám v květové fázi také dodržovat suchý/vlhký režim?

Myslím to tak, zda je pro kytky prospěšné je nechat vyschnout, že třeba trošku prověšej listy a pak zalévat anebo tomu mám dát nějaký režim např. 1 za dva dny.

Předem díky

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 25-04-2013 v 19:19 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 78

jo, vždycky zalejvej, až to proschne.

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 25-04-2013 v 19:24 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od Bylinkář
Hi all,

mám jeden dotaz k zalévání.

Mám v květové fázi také dodržovat suchý/vlhký režim?

Myslím to tak, zda je pro kytky prospěšné je nechat vyschnout, že třeba trošku prověšej listy a pak zalévat anebo tomu mám dát nějaký režim např. 1 za dva dny.

Předem díky


no jasné...

hezky prolejt a nechat sosat do skorosucha...zas vytroudlo je naprd...

osobně nejdřív dávám jen upravenou vodu na navlhčení substrátu a pak až hnoje...hnoje na sucho to je o zasolení...

no a sem tam když si vzpomenu a je zrovna čas vyhážu kytky do vany a mírně proleju ať odteče bordel...

Old Post 25-04-2013 v 19:26 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 80

to travodlak: díkes za radu ;-)

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 28-04-2013 v 10:25 AM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2020 - První indoor 150W HPS - 13 odpovědí
29-01-2018 - První grow po 5 letech - 37 odpovědí
13-12-2015 - Prvni grow, indoor 250W HPS - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9025110 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív