Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 54 55 56 57 58 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 881

2 Creed: ta moje to nějak dala, už přesně nevím, ale určitě to přežila a byla sklizena.. Záleží, jak moc Ti tam bude syčák řádit, klidně ji může i zabít, jestli se rozjede moc..

Old Post 26-09-2013 v 12:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 882



Zdravím, potreboval by som pomoc s určením tohoto neřáda. Mal som tam třásněnky ktoré zlikvidoval BIOolej rock effect od Agronatury ale listy stále postupne žltnú a schnú, divné je, že často náhodne, nie nejak z kraja alebo tak ale proste aj od stredu aj od čepele... mám podozrenie na plíseň ( je potom správna voľba nimbový olej aj v prípade, že som pred týždňom aplikoval iný postrekový olej? )

setup: 6kilo, 20l kvetniky, zahradnicky substrat od agra (predhnojeny), bez zvlhcovacky, ofuk 30cm otocny vent., kurvia sa skor listy z dola a stedu, viac tie vo vnutry rastliny co su v tieni ako z okraja

Naposledy upravil acheron 01-10-2013 v 17:50 PM

Old Post 30-09-2013 v 08:35 AM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 883

Acheron: chce to viac info....mas to in alebo out,aka rastlina a tak dalej,,..potom to editnu ale ak to mas vonku tak to je uplne prirodzene ze listy takto usichajú. A to hnede hore moze byt aj od preliatia a hnijucich korenov..ale za predpokladu ze to mas in alebo v kvetniku.....

Old Post 01-10-2013 v 12:01 PM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 884


Nazdar na lupení se mi asi vyskytla listová plíseň (nejspíš viz foto) tak sem to postříkal championem 50wp v poměru asi 5g na 1,5l vody a čumim, že mi po tom zůstala usazenina přípravku na listech, ale docela silná.

Máte někdo zkušenosti s tímhle přípravkem? Speciálně jestli je ta usazenina na listech normální? Je to indoor v 2.týdnu

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Naposledy upravil Mr.Nobody 01-10-2013 v 15:28 PM

Old Post 01-10-2013 v 15:18 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 885

citace:
Původní příspěvek od Mr.Nobody
Nazdar na lupení se mi asi vyskytla listová plíseň (nejspíš viz foto) tak sem to postříkal championem 50wp v poměru asi 5g na 1,5l vody a čumim, že mi po tom zůstala usazenina přípravku na listech, ale docela silná.

Máte někdo zkušenosti s tímhle přípravkem? Speciálně jestli je ta usazenina na listech normální? Je to indoor v 2.týdnu

Jj, to dělá a jsou i i horší přípravky na povlaky. Toto , ale nemusí být plíseň , to muže být i výživou a když si nejsi jistý, tak jsou vhodnější bio přípravky , ty chemické občas nadělají i nějakou škodu. Výživové a plísňové fleky jsou často podobné.
Bio je fajn třeba http://www.biocont.cz/cz/eshop/alginure-_i19.htm , polyversum atd

Grow Max 150W

Old Post 01-10-2013 v 17:23 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guano
Stálý Člen

Karma uživatele Guano - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 33  

diky za radu Příspěvek č. 886

Zdravím mám celkem rozsáhlý problém s listy...většina listí vypadá jako na fotkách, je to pěstované venku, je to hnojeno jen lehce plagronem. Jedna kytka je takto postizena a hned vedle ni stejný druh a listí je fain... http://guaninho.rajce.idnes.cz/weed

http://guaninho.rajce.idnes.cz/celer/#P1010245.jpg

Naposledy upravil Guano 04-10-2013 v 12:37 PM

Old Post 04-10-2013 v 12:11 PM
Guano je offline   Profil uživatele Guano   Find more posts by Guano   Foto galerie člena Guano   Click here to Send Guano a Private Message   Add Guano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pablo Canabiss
Nový Člen

Karma uživatele Pablo Canabiss - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 887



Zdravím growerov ... chcel by som sa spytať čím sa to mohlo stať? cely čas pekne rastla ://

Old Post 04-10-2013 v 16:10 PM
Pablo Canabiss je offline   Profil uživatele Pablo Canabiss   Find more posts by Pablo Canabiss   Foto galerie člena Pablo Canabiss   Click here to Send Pablo Canabiss a Private Message   Add Pablo Canabiss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blykatko
Stálý Člen

Karma uživatele blykatko - 82% PěstitelskáKarma uživatele blykatko - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 888



Ahojte lidi mám problém měl sem rozkalibrovanej ph metr tetkom už je ok ale nevím jestli jsou to následky toho když nebylo správné ph tetkom už je druhej týden ph v normě ale pořád jsou tam nějaké suché listy hnojim jednou týdne + postrik obden 1l na všechny kytky a je v tom 1ml start up a 4ml alga grow . Takže to může bejt prehnojene zřejmě co vy na to ?

Old Post 05-10-2013 v 10:02 AM
blykatko je offline   Profil uživatele blykatko   Find more posts by blykatko   Foto galerie člena blykatko   Click here to Send blykatko a Private Message   Add blykatko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 889

citace:
Původní příspěvek od Pablo Canabiss
Zdravím growerov ... chcel by som sa spytať čím sa to mohlo stať? cely čas pekne rastla ://



asi ti to něco podrylo...taky mi teď krtci ve finále zdecimovaly záhon...

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 05-10-2013 v 11:24 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pablo Canabiss
Nový Člen

Karma uživatele Pablo Canabiss - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 890

citace:
Původní příspěvek od Ruprecht



asi ti to něco podrylo...taky mi teď krtci ve finále zdecimovaly záhon...


Myslíš? Lebo stalo sa mi to na každej rastline .. Nemože to byť preto že je už vonku chladno? Unás dosahuje v noci až -1 ... Niejaka rada ako to zachraniť? Niejaky prípravok albo niečo? Piatok som to ešte pohnojil tak dúfam že sa trochu schopia

Old Post 05-10-2013 v 20:52 PM
Pablo Canabiss je offline   Profil uživatele Pablo Canabiss   Find more posts by Pablo Canabiss   Foto galerie člena Pablo Canabiss   Click here to Send Pablo Canabiss a Private Message   Add Pablo Canabiss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PinoUB65
Nový Člen

Karma uživatele PinoUB65 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 1 

Žloutnutí listů, poraďte prosím Příspěvek č. 891



Jako medium používám předhnojený substrát od argo, problém se objevil už podruhé,
druhý den po vložení klonů do boxu. 25 stupňů, vlhkost 75%, sodík 600w. Poprvé sem použil diamantovou fólii, nikdy dřív jsem podobné žloutnutí neviděl. Začíná od středu listu a zdá se že zatím nemá vliv na růst. Please help

Old Post 08-10-2013 v 21:28 PM
PinoUB65 je offline   Profil uživatele PinoUB65   Find more posts by PinoUB65   Foto galerie člena PinoUB65   Click here to Send PinoUB65 a Private Message   Add PinoUB65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 892

podle mě máš nízko lampu a je to asi velkej šok pro kytky nejsou zvyklí ,to se stává i na jaře když to máš nejdřív doma třeba pod zářivkou a pak to dáš na prudký slunce

Old Post 09-10-2013 v 06:17 AM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 893



Zdar growers mám problém stalo se přes noc .ec 1.4 stabilní Ph 5,7 taky drží ,jedu to v nft ,teploty box 21 noc 26 max den zalivka 22-23 st.přijde mi to jako spálené a nebo chybí fosfor světlo 450w hnojiva AH čistá voda ec 0.1 ph 6.3.co vy na to .b

od slunce k sodíku
400W=400g Blue Moonshine a spol.
400W Sog a Klasika

Old Post 09-10-2013 v 10:17 AM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 894


to bude asi kvůli velké teplotě, že? Nechal jsem lampu moc nízko.. Dík

Giggity giggity goo

Misty
Spice, Northern Lights, Maple Leaf

Old Post 12-10-2013 v 19:09 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 895


....

Old Post 13-10-2013 v 10:10 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 896


Zdravím, potřeboval bych poradit tohle se mi objevuje na listech.
Mám 40den květu, jedu v atami wilma mám 11l květináče jedu v kokosu. Teplota D 22 N 18. EC 1,7 pH 5,8. Hnojim Advenced Nutrints.
Tyto kytky jsou Delahaze objevuje se to jen na ní. mám tam i blueberry a super crystal ani na jedné se nic neobjevuje.
Jinak jsem to kontroloval pod mikroskopem a žádné broučky tam nemám. A je to jen na vrchních listech.

Ono podle mě už s tím stejně asi nic neudělám za 20dní Ale aspoň bych věděl na příště.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 14-10-2013 v 11:20 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 54 55 56 57 58 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8440200 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív