Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Out od Bubáka 09
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Out od Bubáka 09 Příspěvek č. 1





Zdravím místní čeládku!

Kurec, člověk dá pár špeků, napustí pár balónů u Volcana,sem tam prdne fajku a zapomene se s bongem a hle je tady další outdoor sezona!!

Nebudu se opět pouštět do nějakých sáhodlouhých příběhů poďme rovnou na to!

The PLAYLIST:

ŘEZIVO:
Sweet mendobog
Nebula
GWS
Wh.Rhino - dva fenotypy
WW - 2 fenotypy
White satin
TOP 44
Chronic
NYCD
POG
Super silver haze
Sensi skunk
Super skunk
Big bud
Euforia
Shit
Jack flash
Purpurea ticidensis

OSIVO:
Silverado
Silverado F2
Erdbeer F2, F3
Sweet mendobog F2
Top 44 F2
WW F2
AK48X Durban poison (z roku 2006)
WWx Durban poison
WW mix (maminu F1 z řízku jsem nechal hromadně oprcat těmito násilníky - papaya,erdbeer F1,khola,vw.rhino,ww F2,durban poison,actual sativa..snad jsem na nikoho s pánů nezapoměl)
a ještě 3-4 vzorky krkomlomných názvů od pana Esbena z Dánska (beztak názvy doplním)



K Flekům:

drtivá většina bude klasicky f kukuřici, pár bude na zahradě v zemi ,převážně však v 20ti a 10ti litrových kýblech, pár kousků i ve skleníku...taky mám rozjetý zatemňovací projekt (ale o něm až později...)

Snad bude čas se věnovat trýdu krapet víc než loni, každopádně jsem přesvědčený, že nezůstane jen u tohoto úvodu!


K Fotkám - první dvě - pár řízků
třetí,čtfrtá - sazenice ze semen..
za kfalitu fotek se předem omlouvám..od loňska je fotják ulepenej tak,že se dívím,že vůbec fotí

Jo jinak,než se ozve hromada kritiků... kytky na fotkách jsou krapet zažloutlé, protože holky nerozmazluju a nechal jsem je v kelímkách venku přes všechny ty bouřky (a taky kroupy) a jsou krapet přelité chuděry, ale dají to fklidu! u mě přežijí jen ti nejsilnější na každý uvolněný flek čekají další 3 náhradníci s fousama trčícíma z rokfůla..tož tak mějte se a brzy čus!

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 11-06-2009 v 14:37 PM

Old Post 02-06-2009 v 02:15 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

no pěknej playlist..říkáš do kukuřice.Mylsíš si,že modely jako Danny boy,SSH nebo SS stihnoutdojet aniž by ti je zemědělci pokáceli?nevim nevim.jinak samo K+

Old Post 02-06-2009 v 11:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 3

já myslím že ten danny boy je do kukuřice jak dělanej kvůli kratší době květu, osobně si chci letos kuku vyzkoušet a budu tam dávat jen tenhle model...

to ruprecht: kolik máš rostlin celkem? samozřejmě odhadem a to opravdu chceš riskovat pro většinu kukuřici? Sám letos sázím podobný množství a našel sem pro ně teda alespon o trochu jistější místa..imho

Old Post 03-06-2009 v 09:35 AM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 4

dobrý večer,

to melvin: danny boy nevalím, to ses musel přehlídnout :-) nebo by to chtělo míň hulit u teho sjíždění netu! nemám o něm info tudíž...
ad SSH-je to feno od místního pána a kfete 60dní, což by mělo stačit,mám jejń jeden exemplář a ten je navíc v současné době první týden zatemňován...ale o tom snad více příště..
SS-myslíš asi super skunk bych řekl - jasná věc vyloženě "ideální" jezdec na out :-)..loni jsem jej bral 20.11. a netfrdím,že byl zralej...ale je to jedno z nejsilnějších brk jaké znám..indika co člověka posadí na prdel (a to mám vypěstovanou celkem kfalitní toleranci za ty roky - až mě to jebe....taky jem jeden exemplář a je zrovna zatemňován..

to bigbrothers..hnojit budu,ale o tom taky něco nacfakám (jeden z mých plánů,který snad vyjde),tak se máš aspoň na co těšit!

to loex: info o počtu ti je k h...u,ale bude to množství krapet větší než malé,se ví! superkfalita do plic, zbytek na haščál (s tím samým koncem) a masti,bábofky na kalby a podobné taškařice musí být! trávy není nigdy dost, jak praví klasik... v kukuřici pěstuju Xtou sezonu a budu pokračovat až do důchodu..a samozřejmě nejen v ní

to marokanec: dík za podporu,stíhat to klasicky nebudu, a tosem kurefsky rychlej,ale i tak je fajně na sfietje!


...příště krapet zafotkujem!...

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 04-06-2009 v 00:02 AM

Old Post 03-06-2009 v 23:36 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 5

máš to tu jak jukebox na modely určitě se těším, že něco z těch "tvejch protestsongů" odskouším zas někde na fesťáku... čest a dík chabře...
Mimochodem ten tvůj SMbog, když zavoní tak je to jak grcka po 15 pivech a 5 velkých vodkách...

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Naposledy upravil YagoMan 10-06-2009 v 19:00 PM

Old Post 10-06-2009 v 17:18 PM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 6

zdarec draku!
to si delas prdel ne? to budu muset asi dojet a pomoct ti stim ty jo.
no parada. mas tam modely na ktery se uz ted tesim (treba bb,WWx Durban poison...)
o tom Silverado nevim nic. co je to?
par modelu mame stejnych tak uz se tesim na setkani.. ted sem dojel treba tu vdovku a flasha indoor a parada

at se dari!

lucky..

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 13-06-2009 v 16:19 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 7






..tak popojedem,ni? Sem myslel,že se s dalšími snímky objevím mnohem dřív..od založení trýdu uběhly 3 týdny - mazec! za chfíli jsme f důchodě kua s takovou..

Dnes tedy pouze a jen o bubákově zatemňovacím pokusu...rostliny jsou zasazeny v 20ti a 10ti lit. zednických kbelíků z baumaxu zahubičku - dají se používat roky, což taky dělám


Substrát 1:1 zemina ze zahrady vs.zahradnický substát s hnojivem na 6 týdnů (což by být ani nemuselo,ale co už) dále je přidáno 20% objemu vermikompostu (jehož jsem velkým fanouškem) a vždy řádně pocukrováno kostní moučkou.

Kytky jsou venku od půlky dubna (plus mínus týden) a zatemňovat jsem začal 28.5. Chtěl jsem dřív o týden,ale pracovní povinnosti mi nedovolily to rozjet dříf..Sklizeň očekávám do konce července a v tom samém prostoru chcipak dojed další kytky,které zasadím z 10 lit kýblů do země a dojedu e přirozeně - taková je idea,ale kdo ví jak to dopadne!

zatemňuju denně mezi 17:23 - 18:01 jak to stihnu...prvních 14 dní jsem to vydržel poctivě i přes všechny deště po kterých jsem musel folie (nejdřív vrstva pevnější černé a pak na ní černobílá klasická growerofka) kterýma přikrývám vypouštět jak bazén, poslední 2 dny na to jebu - chčije jako s konve a přeci jen už jsme na květu přes 3 týdny,tak už cérky něco vydrží - kdo nevydrží bude z něj haščál bezsoucitu

konec plků, stejně jen další keci vzbudí víc vašich otázek,pojďme na to:


1.FOTO - asi není co komentovat
2.FOTO - vpopředí Silverado od Bluehempu - toto byla původně matka, která začala a pokračovala v květu v ,matkárně při režimu 18/6 tak na ní teď chčije, mohla být rozmazlovaná v teple domova :-)
3.FOTO - řez ze Silverada je pozadu za mamou jak vidno
4.FOTO - první adeptka na haščál...snad nahodí normální palice - věřím že jo!
5.FOTO - Top 44

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 23-06-2009 v 01:01 AM

Old Post 23-06-2009 v 00:42 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 8





no a 5 fotek je po třech týdnech pěkný hovno, tak tady je ještě přídavek:




1.FOTO - zase silverado v důsledku stresu ze zatemňování nahodila krapet řidší paldu,uvidíme jak nakyne nakonec.jinak další adeptka na haščál
2.FOTO - no a samozřejmě už čekám i na semena opýlil jsem samcem silverada, který nakvítal už při režimu 24/0
3.FOTO - POG
4.FOTO - a takovou umí udělat bubák tmu f 5 odpoledne (foceno bleskem :-)

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 23-06-2009 v 01:23 AM

Old Post 23-06-2009 v 01:04 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YagoMan
Stálý Člen

Karma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% PěstitelskáKarma uživatele YagoMan - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 9

tož pekné strécu
ty hodiny sis nemohl vybrat líp 17:23 - 18:01 to se jen tak nevidí
tím jak máš ten substrát předhnojený, tak už na květ nic neleješ...???

Předpokladem kulturně morální společnosti je kulturně morální jedinec.
Největším společenským hříchem je nezávislé myšlení.
H.E.M.P. for Victory!!! Help Eliminate Marijuana Prohibited

Old Post 23-06-2009 v 15:20 PM
YagoMan je offline   Profil uživatele YagoMan   Find more posts by YagoMan   Foto galerie člena YagoMan   Click here to Send YagoMan a Private Message   Add YagoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 10






...jajajaj, drazí a rozmilí spolupěstitelé, tentokrát ne po 3 týdnech,ale skoro po měsíci...stalo se toho mnoho co se konopí týče, ale dnes jen krapet plků k zatěmňovačce a taky nějaké to foto volajaké..

plky:
letošní sezona byla a stále ještě je velikým oříšek pro zatemňovače mého druhu...jak už jsem psal výše...první 3 týdny jsem zatemňování dodržel ať lilo nebo né...v dalších 2 týdnech už jsem zatemňoval jen když bylo fpoho počasí...no a od 6tého týdne jsem se na to vysral - přičemž kytky zareagovali (né všechny) tím že zase začčaly mírně protahovat paldy do výše i šíře...zatemňuju už Xtou sezonu,ikdyž letos poprvé tolik kytek a opět se ptvrdilo, že ti co tvrdí,že stačí přitemňovat první 3 týdny JSOU NAOMYLU! a nerozmluví mi to nikdo...jo, něco jiného je začít v srpnu,ale od jara je to boj!

Plíseň udělala bubákovi čáru přes rozpočet! Jsem přesvědčený,že by se jí nedalo zabránit, tak jsem ani chemii nebral napomoc..

Spokojený jsem asi jen s třetinou kytek...další se to pokusí dohnat během dalších 14ti dní...uvidíme,pak půjdou všechny zakilovat - rukojmí neberu!

sklidil jsem už Silverado a brzký fenotyp WW...


foto volajaké:

na fotkách jsou jen vítězové v zatemňovacím boji..už jsou druhý týden jen na vodě, tak počkám ještě na pěkné 2 dny ať se pořádně orosí a půjdou pod kudlu...

foto 2+3 Top 44
foto 4+5 Chonic

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 06-09-2009 v 16:29 PM

Old Post 20-07-2009 v 23:31 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 11





...první 2 fota něco málo ze skleníku -

Foto 1 - white rhino
Foto 2 - v popředi wh.rhino a zadní dvě holky SMbog

do skleníku sázíím první týden v červenci...


Foto 3 - nebula
Foto 4 - pokus o makro chronicu...


Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 22-07-2009 v 08:40 AM

Old Post 22-07-2009 v 08:31 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 12






...včera proběhla sklizeň pár vzorků...hlavním důvodem byla plíseň..top 44,chronic,sm bog F2, white satin..


foto 1.-3. SM bog F2...těší mě, že mám těchto semen ještě dost,takže budou probíhat přes zimu selekce na další parádní matku...

foto 4.-5. White satin

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 27-07-2009 v 22:46 PM

Old Post 27-07-2009 v 22:39 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 13






..top 44 f obrazech...



jinak, už mě to táhne do kukuřice, tak příště mrsknu fota třeba z ní...snad to stihnu eště f červenci :-)...

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 27-07-2009 v 22:46 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 14






...pachatel se vrací na místo činu...vzdávám se! už nemůžu déle odolávat péemkům o tom ať zvednu prdel a něco nafotím! ..omlouvám se ale su furt verybyzy!

Zajímalo vás hlavně jak dopadla zatemňovačka - pohoda! Myslím,že původní záměr - mít 2 sklizně z jednoho prostoru se povedl. Bčko není sice úplně šutriozní,ale smrdí řádně a popletený jsem z něj v posledních dnech taky solidně..

tak a k fotkám:

FOTO 1+2+3+5 - zde můžete vidět že prostor se zase zaplnil, tentokrát nezatemňuju a nechám kytky dojed přirozeně...před focením jsem je razatně ostříhal - jak vidíte u bubáků se spodky holí zodpovědně

FOTO 4 - skleník - sazeno první týden v červenci...zadní 2 vytáhliny jsou SMbog zbytek můj oblíbený a už 5 let pěstovaný fenotyp Wh.rhina a vlevo od dveří je ještě jedna WW -taky již ověřené feno...

tož tak


Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 02-09-2009 v 01:10 AM

Old Post 02-09-2009 v 00:48 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 15






...a poďme dál...


FOTO 1 - 40 lit. nádoby..vše sazeno v půlce června (řezy,to je jasný,ni?)...tyto jsou foceny ještě před sestřihem, teď už to nejsou takový hašišáci!

FOTO 2 - Silverado..bude hotové 20 - 25.9 na minutu přesně!... jsou v 20ti lit.kýblech..

FOTO 3 - kfjet Top 44 (další kůň z mé několikaleté stáje)

FOTO 4 - kfjet purpurei tic...sem myslel,že bude touhle dobou nakvetlá krapet víc.

FOTO 5 - toto je kurefstvo které mi napadlo kompletně všechny kytky letos a některé brutálně...jedná se nejspíš o zasranou Bekyni..gdo má na ní ekobio fintutoho zasypu karmou! ale zbavuje se jí prej velice těžce, takže to nechám nejspíš na přírodě..


Teď už začalo zajímavější období pěstu, tak se tady snad mihnu častěji! ...sliboval jsem fota z kukurky,snad něco stihnu než mi to tam ty kurvy srnky dojebou úplně


konec reportu! hojas

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Naposledy upravil Ruprecht 02-09-2009 v 01:32 AM

Old Post 02-09-2009 v 01:15 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 16






tentokrát vám předvedu malé skleníkové kouzlo :-)...


foto 1+2 - jde vidět,že kytky (smbog) už evidentně nemají kam růst, vrchní palice přilepené na strop skleníku = 100% napadení plísní

foto 3+4 - díky bubákově kouzlu se najednou trocha místa našla a holky si můžou protáhnout krk..

foto 5 - bubákova pravá ruka měřící 185 cm


P.S. sice jsem to už výšé psal, ale: odrůdy - kytka vlevo u dveří je WW, pak je tam 5x mé oblíbené feno Wh.rhina (doporučuju jak cip!) a ty vytáhliny vzadu jsou SM bog - tenhle vzorek jedu ve skleníku naposled..díky svému vytahovacímu stylu růstu bude v dalších ročnících na přímém slunci ogara...hojas pánové

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 10-09-2009 v 10:33 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2009 - Out od bubáka 08 - 114 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1205850 seconds with 43 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív