Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Out od bubáka 08
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Out od bubáka 08 Příspěvek č. 1






rozhodl jsem se po párletech hledění, že taky přispěju svou trochou do mlýna...

teď v období růstu je to ještě nezajímavé...více informací připojím až to začne nakvítat...

letos valím:
-speed qeen X aurora indica
-Durban poison od DP a taky F2 vlastní produkce z r.06
-Passion 1 od DP F2
-Erdbeer od green hornet F2 - otec neznámý, ale asi to byl passion 1, nebo samooprc...mám i originál od Gr.hor. ale z 5ti semen pouze jedno vzešlo a je to samec..
-Early bud od Nirvany - feminizovaný F2 z r.04
-Khola od DP
-Papaya od DP
-Orange bud od DP
-Holands hope od DP
-Cal.or. bud od Nirvany
-White rhino - semeno od Nirvany i pidiřízek od známého matkaře
-Beladona od paradise seeds
-Skunk 1 od DP
-Actual sativa - to jsem dostal jako bonus při obědnávce semen
a z řezů

TOP44
Mountain jam
Sweet mendobog
FR x OC x G13
WW
Great white shark
AK 47 - prcek
Jack Flash




sem tam něco vyfotím, ale poctivější se pokusím být až to začne nakvítat...

K flekům:...něco na zahradě(v zemi i v 20 litrových kýblech) většina v kukuřici (počítám se značnými ztrátami - a pokud se zadaří vše půjde na haščál) a taky nějaké to místo v divočině musí být...protože správný mičurinec se ničeho nezalekne


k fotkám:

1.výsev
2.frXocXg13
3.beladona
4.papaya
5.OB

Naposledy upravil Ruprecht 21-10-2008 v 18:47 PM

Old Post 02-08-2008 v 00:18 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 2








no a další fota budou z kukurky...až to začne nakvítat popíšu odrůdy k fotkám, beztak bych se teď seknul...

vše je foceno 27.7.

Naposledy upravil Ruprecht 02-08-2008 v 00:52 AM

Old Post 02-08-2008 v 00:44 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlackStar
Stálý Člen

Karma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 179 

Příspěvek č. 3

Se máte, že je u Vás kukuřice! U nás už to zemědělec nejede, tak musíme hledat nová místa, která bohužel nacházejí čorky . Jinak to máte pěkný !

Old Post 04-08-2008 v 20:44 PM
BlackStar je offline   Profil uživatele BlackStar   Find more posts by BlackStar   Foto galerie člena BlackStar   Click here to Send BlackStar a Private Message   Add BlackStar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 4





Dobré deň, malá aktualizace...v kukuřici mě přepadla tma, tak se omlouvám za kvalitu fotek, no ale bez zbytečných keců, poďme na to:



foto 1: DP
foto 2: P1 - f2 fialové feno
foto 3: Speed queen X aurora indica - bohužel samec, ale vytáhl se kukuřice má asi 3 m
Foto 4: Early bud - předloňský pokus o feminizaci a letos se zase potvrdilo že pokus byl úspěšný - mám jen samice a u známých taky tak...


fotil jsem to před dvěma dny a kytky jsou jednou postříkány vermesfluidem, tož tak

Naposledy upravil Ruprecht 16-08-2008 v 10:07 AM

Old Post 16-08-2008 v 09:26 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 5






a teď něco z jiného soudku:


1 foto: GWS
2 foto: Top 44
3 foto: G13
4 foto: MJ a za ním vykukuje WW
5 foto: větší je OB menší je Beladona ...obě vysety a zasazeny ve stejný den...



první 4 fota jsou řízky vyfocené před 2. dny, od 14.8. jsem začal zatemňovat, nasadil jsem 2. násobnou dávku alga bloomu s trochou OBM ať kytky dostanou fosforovou facku a pustí se do květu...hlavně ať už zastaví růst, jsjich kolegyně jsem musel dost ohýbat aby se mi vlezly pod zatemňovačku...

Naposledy upravil Ruprecht 16-08-2008 v 11:24 AM

Old Post 16-08-2008 v 10:09 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 6






..a samozřejmě už pár vzorků i kvete, nejdříve začal erdbeer F2 od green hornet (otec je neznámý ale tipuju jej na passion 1) asi před 14ti dny v těsném závěsu Pas1 F2, a před týdnem začala khola, Hol.hop., Actual sativa...jinak spousta jiných vzorků už se pomalu chystá do květu, jsou ale i takové kterým je to zatím fuk...

1 foto: Erdbeer - tato kytka je celá mama, mám ještě její sestru a ta má blizny normálně bílé...na tuto kytku mám nachystaný pyl erdbeeru F1 taky od green hornet...myslím, že brzy už opýlím...

2 foto: nakvétající Khola - na tu jsem zvědavý, samozřejmě mám i pyl, takže budou (doufám!!) i F2 semena na pr. sezonu..


3 foto: OB

4 foto: jiný OB

5 foto: afgan od Nirvany



děkuji všem za káčka, dělám to samozřejmě jen kvůli nim...zatím hoj a za týden a kousek zase něco přihodím....

Naposledy upravil Ruprecht 29-03-2009 v 20:24 PM

Old Post 16-08-2008 v 11:51 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 7

óóóóóó veliké zklamání! FUCK OFF Paradise seeds! nejhezčí Belladona je hemáč jak poleno!!! Tohle se mi z Nirvanou za 6 let nestalo....
Belly mám ještě 2, tak jsem zvědavý...ach jo!!

Old Post 22-08-2008 v 19:18 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 8

druhý případ viz dwarf a jeho belladony
http://grower.cz/forum/showthread.p...0593#post710593
krásný kytičky přeju klidný sběr květů

Old Post 22-08-2008 v 19:52 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 9






...po delší odmlce (hafo roboty) zase ěco málo, zatím jen z kukurky...opět se omlouvám, ale zastihla mě tam zase tma, takže kvalita fotek stojí za hovno...



- první 2 fota passion1 F2 - max 14 dní a boru jej domů
- foto 3. durban poison F2
- foto 4. zapomenutý samec DP F2
- foto 5. WW F2

Naposledy upravil Ruprecht 09-09-2008 v 01:14 AM

Old Post 09-09-2008 v 01:01 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 10



a další jsou Early budy F2, původně od nirvany, je to generace ze semínek z roku 2005, jsou feminizované hemáčem, už druhou sezonu se neoběvil samec a ani nehermijou.( a nejen u ě ale i u známých)..tyto vyrostly obludných rozměrů...kukuřice má přes 3 metry...
Z 90% z nich leze temně fialové feno...není to ale zrovna early vzorek (jako skoro všechno od nirvany s názvem early)...loni jsem je bral v kukurce 20.10. tak snad mě to letos nechají zemědělci odsmýkat domů zase...

pokusím se v nejbližších dnech postnout i fotky z jiných fleků, kukurka je nuda

Naposledy upravil Ruprecht 09-09-2008 v 09:56 AM

Old Post 09-09-2008 v 01:15 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlackStar
Stálý Člen

Karma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 179 

Příspěvek č. 11

Ten samec je brutální, ale nebojíte se, že vám to všechno opilí?

Old Post 09-09-2008 v 05:53 AM
BlackStar je offline   Profil uživatele BlackStar   Find more posts by BlackStar   Foto galerie člena BlackStar   Click here to Send BlackStar a Private Message   Add BlackStar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 12

no, šťastnej jsem z něj nebyl když jsme se tak setkali tváří v tvář...při poslední kontrole kdy jsem škubal samce, což bylo asi před 3mi týdny jsem jej přešel - úplně jsem na něj zapoměl, kytky mám naštěstí ve velkém okruhu vždy jen 2-3 ne jednom fleku, tak doufám že prcung byl co nejmenší...hned jsem jej ogaru zneškodnil...neměl jsem na něj nic sebou bohužel, ale domů jsem si takovou hromadu pylu tahat taky nechtěl....jen tak pro zajímavost, těchto durbanů jsem sadil v kuku 17 a 15 jich bylo samců...ale jinak jsou to nádherné kytky, loni jsem se s fotkou ze stejné generace umístil na 2. místě v cannacupu tady na groweru...na začátku října z něj budou fotky velkých fialových palic...teda esli zemědělný lid dovolí...

Old Post 09-09-2008 v 10:05 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 13






...konečně počasí dovolilo, mám možnost fotit kytky jen dopoledne a to vždy pralo slunko jako blázen a teď zase chcalo...přispívám tak po dlouhé době..těm co to třeba sledují se omlouvám za prodlevu..konec keců jdeme na to:


dívám se že jsem fota zapoměl otočit, zpravovat už to nebudu, další užotočím, soráč!!


1.foto - GWS
2.foto - OC X FR X G13
3.foto - OB
4.foto - Sweet mendobog
5.foto - Khola

Naposledy upravil Ruprecht 17-09-2008 v 10:31 AM

Old Post 17-09-2008 v 10:24 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 14






...a pojďme na další...

1- HH
2- DP
3- Early bud, feminizovaná F2 - stejná generace jako ty 3 metrové prasnice v kukurce
4- Papaya - abych se přiznal trochu mě zklamala, ale uvidíme co budu říkat v půlce října...
5- Belladona

Naposledy upravil Ruprecht 17-09-2008 v 10:44 AM

Old Post 17-09-2008 v 10:32 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 15






...a pokusy o makra...

tyto kytky jsou přitemňované od 14.8. chybí jim tak 2 týdny, možná 3 tak snad se počasí udobří...neskutečná vůně, tvrdost a lepivost...

1- GWS - kámoš už jednu zatemňovanou v kýblu sklidil a je to velice silný vzorek
2- Top44
3-Mountain jam - nezatemňované kytky mají palice asi 2 cm a toto hovado je spolu s top44 největší masakr - moc se na něj těším
4- MJ
5- Top 44

Naposledy upravil Ruprecht 17-09-2008 v 10:54 AM

Old Post 17-09-2008 v 10:44 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 16






...a poslední pro dnešek...snad se konec zaří, ale hlavně polovina října vydaří, ať po loňském pro trávu napiču roku máme na půdách zase nějaké parády!!!

1 foto WW
foto 2 -5. je super genetika kterou každému doporučuju, jedná se o Erdbeer, chtěl jsem ji brát už teď v pondělí, ale déšť mě předběhl, takže sklidím hned jak trochu poschne - ideálně zralá byla teda 15.9. - co víc si přát od vzorku který je po uschnutí tvrdej jako šutr?? není to zase takový zabiják a ani vůně po uschnutí není žádný zázrak, ale rozhodně je to odrůda vhodná pro řádné české krossy...



další info snad brzo, doufejme, že pro čórky a benga nebudu snadnou kořistí! ganja jedéééééé

Naposledy upravil Ruprecht 17-09-2008 v 11:05 AM

Old Post 17-09-2008 v 10:53 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-01-2011 - Out od Bubáka 09 - 128 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8310150 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív