Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Out od bubáka 08
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 17






zdarec, myslím že je čas sem narubat pár maker, takže zvětšujte co to dá!!!

Old Post 01-10-2008 v 00:53 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 18






a pojďme dál...

Old Post 01-10-2008 v 01:00 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 19






a další...


ta fialka na 1.fotce je early bud F2...fialové feno, tato kytka je prcnutá origošem white rhino - zájemci o semínka stačí se ozvat přes pm...(semen bude více odrůd)

Naposledy upravil Ruprecht 01-10-2008 v 01:09 AM

Old Post 01-10-2008 v 01:02 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 20





a poslední...žádná odrůda není focená 2x...

Old Post 01-10-2008 v 01:11 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 21

....tak jsem měl v plánu nafotit ještě před sklizní reporty po jednotlivých vzorcích, ale k tomu se už nedostanu...počasí nepřálo postupné sklizni, kytky napadla invaze šedé plísně po týdenním bojování s ní jsem boj vzdal - spousta napadených vrchů - ztráty jako blázen, práce mi nedovolila kontrolovat kytky denně a proto jsem vše sklidil - něco bohužel předčasně...
jedno pole v kukuřici sejmuli zemědělci, 2 vyčórovali zkurvysyni a 4 fleky ještě jedou na nich jsou GWS a taky F2 early budu, a F2 D.P. - ty snad před sklizní ještě vyfotím a postnu sem chybí jim tak týden...

během zimních koštovaček nafotím makra sušiny a pokusím se udělat nějaké smokereporty a při tom určitě jednotlivé odrůdy vychválím nebo naopak podrobím kritice...

už te´d ale bude favorit sezony jednoznačně GWS, ale i nějací nováčci potěšili svými výkony...o tom ale více kolem vánoc...zatím čus

Old Post 14-10-2008 v 11:10 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 22






...samozřejmě i já se mazlím se zelenýma děfčicama ve skleníku...

1.foto - Early bud F2 (vlastni feminizovanej) v týdnu postnu fota z kukurky
2.foto - palda Skunk 1
3.fot - Belladona - ta půjde a ž koncem října - jako sazenici jsem ji trápil aby neyrostla ze skleníku a odvděčila se krapet pozdějším nástupem květu..
4.foto - Lavender...chybí mu tak 3 týdny,tak jsem zvědavý - vypadá to že půjde na hašiš přednostně!
5.foto - palda early budu

Naposledy upravil Ruprecht 19-10-2008 v 23:44 PM

Old Post 19-10-2008 v 23:25 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 23






1 - Papaya
2 - Hashplant x WW
3 - Khola - indikoidnější feno, sativovější je sklizena od konce září - v obojím případě sklamání, moc mě tento vzorek nenadchl - rozhodně je to v případě sativového fena včasný vzorek a uvidíme jak obstojí napřezrok jeho kříženci v tvrdé konkurenci..
Kytce chybí část vrchu z důvodu plísně
4 - OB - takto vypadá vrcholová nádherná palice po 3 dnech venku bez kontroly- zkurvená plíseň!!
5 - pohled na pokusné kyblíky.. tato fotka jako jediná není z dneška - je stará asi 2 týdny



...příště budou fota z kukrky, ještě tam mám nadělení...

Naposledy upravil Ruprecht 20-10-2008 v 00:17 AM

Old Post 19-10-2008 v 23:56 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 24






...pěkné počasí posledních dnů vyhnalo bubáka do přírody a při té příležitosti nafotil vlastní kros Early bud...
už jsem se o něm párkrát zmínil, původně pochází od Nirvany, ale oprcal jsem jej hemáčem, indikoidního skunkoidního nonamu jenž jsem pěstoval a selektoval asi 4 roky...udělal jsem z jedné kytky hemáča, tím že jsem jej zalíval vodou s acylpirinem (kros je asi 4 možná i 5 sezon starej, návod na zalíváni acylpirinem jsem vyčetl tady, bohužel dnes si již nevspomenu přesně na dávkování, ale myslím jsem dával jednu tabletu ac. na 1,5 lit.petku? - šikovnější z vás to určitě tady na gr. vyhrabou a zaslouží si tak naše káčka :-) )


Nejedná se sice o příliš early model, ale já jej pěstuju rád, především pro svůj atraktivní vzhled sušiny, ale je to velice nenáročná kytka na pěstování (jak je ostatně vidět na fotkách) a má i příjemnou zhulenost...Navíc jen velice zřídka se do něj pustí plíseň, což je zvláště letos velice cenná vlastnost..

za všechny sezony co jej pěsuju jsem neměl samce,oběvil se jen jeden loni u kamaráda...z 10ti rostlin bývá tak 7 fialových - zelené feno je průměrná čudka - na fleku v kukurce jsou zrovna z 5ti kytek fialové jen 3

fota jsou z 20.10. jednu kytku jsem vzal hned sebou - ostatní vezmu o víkendu - držte palce ať mě zemědělci nepředběhnou!!!

jo a pro porovnání kukuřice má pře 3 metry, vypadám mezi těma kytkama jak trpaslík

Naposledy upravil Ruprecht 21-10-2008 v 18:33 PM

Old Post 21-10-2008 v 18:04 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 25






..první 3 fota Durban poison F2, z řízeného oprcu v roce 2005, pochází zNirvany, vybíral jsem nejfialovější rodiče taky z toho leze převážně fialové feno...pěstuju jej každoročně, letos jsem měl neuvěřitelnou smůlu na samce u tohoto vzorku (jednoho můžete vidět o pár přízpěvků výš) a ze 3 samic byli 2 fialové a jedna zelená...Oproti rodičům je to krapet pozdnější vzorek - rodiče dozráli 8.-10.10. a tato generace chce o týden dýl...když není moc ideální počasí, tak i dva jako letos...sklidil jsem je včera.

plísni vždy vzdoruje zodpovědně a zhulenost je parádně energická.

4. + 5. foto papaya F1 od DP...kytka doma je menší, protože je sazená později z důvodu většího utajení...i tak má přes 2 metry...obě ještě vegetujou venku, ale plíseň už se do nich obouvá zodpovědně, o víkendu má být ještě obstojně, tak v neděli beru do chalupy!

díky všem za káčka a reakce :-)

Naposledy upravil Ruprecht 23-10-2008 v 19:02 PM

Old Post 23-10-2008 v 16:00 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 26






...tentokrát zase něco ze skleníku...

foto 1 -Superskunk- chybí mu 14 dní, tak už nestihne vytáhnout trumfy z rukávu ogara...

foto 2 až 5 -Skunk 1-beru jej zítra dopoledne


ta žlutá skvrna na listu se oběvila zničeho nic asi před měsícem - nezvětšuje se, vypadá pořád stejně...nevím co to je, ale nejspíš to bude jenom chyba v matrixu!

Naposledy upravil Ruprecht 27-10-2008 v 01:06 AM

Old Post 27-10-2008 v 00:57 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 27




...žraločí slečny...flek je na kopci, do holek celé léto pražilo slunce, je to tak daleko, že jsem jim tam snad jen jednou dosmýkal vodu s algabloomem, proto chuděry moc nenarostly...dneska pro ně jdu...

Naposledy upravil Ruprecht 28-10-2008 v 11:07 AM

Old Post 28-10-2008 v 10:55 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 28





...jedny z posledních palic na SM bogu...a ta fialka je early bud F2...

Old Post 28-10-2008 v 11:13 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PASSIONER
Nový Člen

Karma uživatele PASSIONER - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 29

nazdar pocuj a to si sa nebal ,ze ti to skosia aj s kukuricou?D:

kedy vlastne kosia kukuricu?

Old Post 21-01-2009 v 12:53 PM
PASSIONER je offline   Profil uživatele PASSIONER   Find more posts by PASSIONER   Foto galerie člena PASSIONER   Click here to Send PASSIONER a Private Message   Add PASSIONER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od PASSIONER
nazdar pocuj a to si sa nebal ,ze ti to skosia aj s kukuricou?D:

kedy vlastne kosia kukuricu?



Kua celou sezonu člověk čeká na reakce a ono nic a teď toto :-) Samozřejmě jsem se bál a taky mi nakonec zemědělný lid uškodil, ale s tím se počítá a proto člověk VŽDY sází množství kurefsky větší než malé!

Kukuřici sklízejí až když je zralá - ne vážně hledej tady ve fórech, tohle je na slohofku. Ale každopádně v kukuřici mám za sebou spoustu sezon a moře dalších bude následovat...Ikdyž u nás ji zemědělci sadí čím dál míň! Všude je posraná řepka!

Old Post 28-01-2009 v 13:03 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

paradní outdor panáčku copak chystáte za překvapení na letošek :P

Old Post 04-03-2009 v 14:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozdik
Stálý Člen

Karma uživatele Mozdik - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 32

Velmi pekna uroda chcem sa spytat, ked si mal v kukurici, nemal si problemy zo zvysenou vlhkostou ? Resp. s plesnou ?

Shaman...

Old Post 30-03-2009 v 13:28 PM
Mozdik je offline   Profil uživatele Mozdik   Find more posts by Mozdik   Foto galerie člena Mozdik   Click here to Send Mozdik a Private Message   Add Mozdik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mozdik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-01-2011 - Out od Bubáka 09 - 128 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2598720 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív