Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
johnykrnda
Stálý Člen

Karma uživatele johnykrnda - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 113

W. Buroughs rozebírá ve své knize Feťák (sqvělé) rozebírá právě řízení auta pod vlivem marihuany. Píše, že řízení auta zhulenej prakticky není možný. Je to kvůli zkreslenýmu vnímání času, pokud člověk špatně vnímá čas, nemůže logicky ani správně odhadovat rychlost, protože rychlost= čas x dráha.
Nevím , jaký měli modely v americe ve 40.letech (nebo 50?), ale já sem zhulenej řídil, což je pikantní vzhledem k tomu, že nemám řidičák. Byla to pěkná jízda- jel jsem plynule pomalu a vychutnával sem si točení volantem atd.

OWB to jsme my!

Old Post 15-10-2003 v 06:32 AM
johnykrnda je offline   Profil uživatele johnykrnda   Find more posts by johnykrnda   Foto galerie člena johnykrnda   Click here to Send johnykrnda a Private Message   Add johnykrnda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 114

Mno jak kdy, ale vetsinou nerad...zrovna kdyz jsme jeli na Invex tak cestou tam jsem se zastavil u kamose...dali jsme takovyho laxniho spicka a pokracovali jsme dalsich 100 km...mno a tak si jedem...uzivame si to...trosku jsem se rozhlidl po ty nasi krasny zemicce a malem to nestacil ubrzdit (zacala se delat kolona a vsichni bilkali a zpomalovali...jen my ne...)

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 15-10-2003 v 07:12 AM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 115

Ridit zhuleny je nejvetsi pohodicka. Ja jezdim z ruznych akci autem uplne skal a pohoda. Mne to nejak moc velke problemy nedela.... nevim jak ostanim. Znam par lidi kteri nehuli jak jedou ale to jsou vyjimky... :-)

killlsmoker

Old Post 15-10-2003 v 08:09 AM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 116

jako jezdim zmaštěnej, ale dělám to strašně nerad... myslim si že to zvládnu - to jo, ale kdyby pak byl průser (přejetá důchodkyně, děcko a pod.) , tak bych si to moc vyčítal - stát se to může komukoli v jakymkoli stavu.... tak si zase zvykám na socku - ono je to i levnější ale trochu se to neslučuje s mojí sociální paranoiou...

thc?

Old Post 15-10-2003 v 08:53 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dj dury
Stálý Člen

Karma uživatele dj dury - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 117

Hulíme a řídíme...je to fakt skvělá věc zhulit se a iezdit...vřele doporučuji!

OSTRAVA JEDE...

Old Post 15-10-2003 v 09:07 AM
dj dury je offline   Profil uživatele dj dury   Find more posts by dj dury   Foto galerie člena dj dury   Click here to Send dj dury a Private Message   Add dj dury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 118

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=6456
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=6509
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=2173
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=3838
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=5476

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 15-10-2003 v 10:23 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Pohodička Příspěvek č. 119

4 Dude:

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 15-10-2003 v 10:24 AM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 120

Taker> tz si supperychlík - já dal odeslat a než se mi to aktualizovalo - už seš tady ty

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 15-10-2003 v 10:32 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 121

4 Dude: naproti tomu teď mi to trvalo víc než dvě a půl hodiny. Hmm, zajímavý

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 15-10-2003 v 13:15 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 122

Kura dneska to tu je nějaký pobouchaný, furt samý erory a cannoty fajndy, fuck na to.


Se divim že mi to vůbec tohle zwobrazilo

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 15-10-2003 v 13:17 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karmínový Král
Stálý Člen

Karma uživatele Karmínový Král - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 55 

:( Příspěvek č. 123

Musim říct, že řízení ve stavu zhulení mi připadá fakt hloupý a nezodpovědný... Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda jiných.

The world´s my oyster soup kitchen floor wax bowling ball of museum.....

Old Post 15-10-2003 v 15:57 PM
Karmínový Král je offline   Profil uživatele Karmínový Král   Find more posts by Karmínový Král   Foto galerie člena Karmínový Král   Click here to Send Karmínový Král a Private Message   Add Karmínový Král to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Womitor
Homo Homullus

Karma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 124

perboha zmazte to niekto!!!preco ti ludia najskor NEHLADAJU????
Dude to dobre vymastil

Mám poškodený mozog. no a čo?

Balkonik - womit it!
Balkon 2 - No names
Balkon 2009 - Afghan, SweetKiller, BigBud, SuperSkunk

Old Post 15-10-2003 v 16:01 PM
Womitor je offline   Profil uživatele Womitor   Find more posts by Womitor   Foto galerie člena Womitor   Click here to Send Womitor a Private Message   Add Womitor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 125

jo, dneska to bylo nějaký pomrdaný - nešlo to a nešlo
Womitor> už jsem holt grower stařešina a moc si pamatuju

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 15-10-2003 v 16:32 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaban
Nový Člen

Karma uživatele Jaban - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 126

citace:
Původní příspěvek od deno
jako jezdim zmaštěnej, ale dělám to strašně nerad... myslim si že to zvládnu - to jo, ale kdyby pak byl průser (přejetá důchodkyně, děcko a pod.) , tak bych si to moc vyčítal - stát se to může komukoli v jakymkoli stavu.... tak si zase zvykám na socku - ono je to i levnější ale trochu se to neslučuje s mojí sociální paranoiou...




Jezdíš dobře kámo ale dyby si byl střízlivej tak s tebou nikam nejeduu :))))) lol znáš mě

Je to můj život

Old Post 15-10-2003 v 17:04 PM
Jaban je offline   Profil uživatele Jaban   Find more posts by Jaban   Foto galerie člena Jaban   Click here to Send Jaban a Private Message   Add Jaban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kelly.com
Nový Člen

Karma uživatele kelly.com - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 127

Mno vřele doporučuji se zhulit na kashi a pak bejt na místě spolujezdce, samozřejmě podmíněno tím, že máte dobrýho šoféra, pak to je masírka jaxvině, samo sem takchy už řídil zhulenej, ale dycky pomajinku a bezpečně, aspoň myslüm, jinak to neschvaluju, ale gdyž to jináč nende???Každopádly lepčí než chlast!!!..))

Raději s Parkinsonem trochu rozlít, než s Alzheimerem zapomenout vypít !!!

Old Post 16-10-2003 v 09:39 AM
kelly.com je offline   Profil uživatele kelly.com   Find more posts by kelly.com   Foto galerie člena kelly.com   Click here to Send kelly.com a Private Message   Add kelly.com to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 128

Já jezdim sice jenom něco pře půl roku, ale hulit sem začal za volantem docela brzo, měl sem taky pár chvilek kdy rozhodovaly desetiny vteřin, ale když už do auta lezu na šrot tak si na tohle musím dát bacha.

Old Post 16-10-2003 v 19:13 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2845630 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív