Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Wimpy[vp]
Stálý Člen

Karma uživatele Wimpy[vp] - 4% PěstitelskáKarma uživatele Wimpy[vp] - 4% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 129

Já ještě neřídím,ale jel jsem teď vyhulenej autem na invex s člověkem pro kterýho neexistujou zákony.Když jsme jeli přez Olmik,byla na semaforu červená.říkam mu(řidičovy)“Šimone,je tam červená!!!!!“ on mi na to řekl“ta červená je informativní“ trochu zrychlil a jel dál..mě to donutilo zapnout si pás!!!
Běžte se mrknout sem,je to ganja kreslení,stojí to zato!!!!
http://grower.cz/forum/showthre...4027#post104027

Některé dorgy nejsou zakázané proto že by byly nebezpečné,ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané!!!

Kreslite si ? - Galerie

Old Post 16-10-2003 v 20:21 PM
Wimpy[vp] je offline   Profil uživatele Wimpy[vp]   Find more posts by Wimpy[vp]   Foto galerie člena Wimpy[vp]   Click here to Send Wimpy[vp] a Private Message   Add Wimpy[vp] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GREEEN
Stálý Člen

Karma uživatele GREEEN - 65% PěstitelskáKarma uživatele GREEEN - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 58  

. Příspěvek č. 130

ja kdyz nehulim tak si za volantem pripadam nervozni a pripada mi ze jezdim hur =)

Old Post 19-10-2003 v 09:53 AM
GREEEN je offline   Profil uživatele GREEEN   Find more posts by GREEEN   Foto galerie člena GREEEN   Click here to Send GREEEN a Private Message   Add GREEEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 131

Naposled sem vez kamose ze sklizne (takze sem nebyl nezmasten:-) asi 120km a byla to pohoda...akorat dalnice sou takovy nudny, lepsi sou vesnice a takovy ty maly mesta (muzete na lidi rvat ze jsou dacani a tak)...jinak uz mam najezdeno nejakejch par tisicu a zmastenost me f tom nijak neomezuje

KE?

Old Post 19-10-2003 v 13:38 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 132

ja jezdim zhulenej skoro porad uz od autoskoly a je to uplne f klidu....jen brko pred prahou je docela psycho :O

Old Post 19-10-2003 v 14:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 133

4 frg
ty seš dobrej maník, prey: už od autoškoly , to mě fakticky dostalo...

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 19-10-2003 v 19:00 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumi
Nový Člen

Karma uživatele jumi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 134

taky jezdim pořád zhulenej de vo zvyk.uz se mi i povedlo řídit náklaďák po mlíčku.to byl nářez vřele doporučuju.vojenskou V3Sku nejede moc rychle zato pekelně rámusí a smrdí a ten interier to je lahůdka.

Old Post 23-10-2003 v 10:28 AM
jumi je offline   Profil uživatele jumi   Find more posts by jumi   Foto galerie člena jumi   Click here to Send jumi a Private Message   Add jumi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thepsycho
Nový Člen

Karma uživatele thepsycho - 83% PěstitelskáKarma uživatele thepsycho - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 135

Joo pukec za volanten je v celku v poho, jen musí být ta jistota kontroly.Jednou, když bylo fakt OK počásko, taxem razil na výlet, hned při startu sme s kamo odpálili hrudku plastu, a cose nestalo, seklo se rádio a já čumím co s ním.Hned jaxem vrátil oči na silnic a vidím před sebou chladič kamiónu, taxem to hed strhnul ke krajnici a dal si malý odopčinek.Bylo to fakt těsně, ale jel sem dál a jezdím pořád,jen si dávám větší pozor a hafo mě to baví, jde o to, jen vědět, co si můžeme v tóm nádherném stavu opojení dovolit.Takže proč nepukat za volantem, když je to takový mazec??Ale chlast ne!!

Old Post 12-04-2004 v 00:53 AM
thepsycho je offline   Profil uživatele thepsycho   Find more posts by thepsycho   Foto galerie člena thepsycho   Click here to Send thepsycho a Private Message   Add thepsycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZEta
Grower Medovláska

Karma uživatele ZEta - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 136

joj, zhulená řídím, V E L M I opatrně, až nápadně opatrně, ale jako spolujezdec si to ráda užívám jelikož můj přítelák umí... svižně adrenalinově

•°o.O-zet-O.o°•

Nemiluji nevinné rozkoše. Mademoiselle de Montpensier

Old Post 13-04-2004 v 07:53 AM
ZEta je offline   Profil uživatele ZEta   Find more posts by ZEta   Foto galerie člena ZEta   Click here to Send ZEta a Private Message   Add ZEta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuB
Stálý Člen

Karma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 137

Ja šoférujem nahúlená veľmi rada a vlastne väčšinou jazdím nahúlená (a húlim v aute - ale nie za jazdy), ale zase nemožem byť úplne "nasračky" (keď už ani poriadne nevidím)

Old Post 13-04-2004 v 08:12 AM
LuB je offline   Profil uživatele LuB   Find more posts by LuB   Foto galerie člena LuB   Click here to Send LuB a Private Message   Add LuB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 138

Taky si to za volantem užívám... Sice to není úplně ok, ale jezdím pomaleji a mnohem opatrněji. Snad nejhorší je zacouvat do garáže - to je maso i v nezhuleným stavu ("vjezd do garáže="esíčko" s kopce do celkem úzkejch vrat). Co je možná špatně - občas se přistihnu, že se rozhlížím po krajině a kochám sea spokojeně se zubim. A taky se mi už párkrát stalo, že jsem jel někde, kde už jsem projel snad miliónkrát a vůbec jsem netušil, kde jsem... Jednou jsem už chtěl zastavit - řekl jsem si, že až uvidím chodce, tak zastavím a zeptám se, kde to vlastně jsem... :-) Naštěstí nikde nebyla ani noha.

Old Post 13-04-2004 v 08:51 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mautinka
Nový Člen

Karma uživatele Mautinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 139

zkouřená jezdim, hlavně na ty vyhlídky........ale když nekdo řídí zkouřenej a já jedu s nim tak ho často okřikuju,protože od ty doby co sem bourala se fakt dost bojim rychlý jízdy..........

Old Post 15-04-2004 v 17:16 PM
Mautinka je offline   Profil uživatele Mautinka   Find more posts by Mautinka   Foto galerie člena Mautinka   Click here to Send Mautinka a Private Message   Add Mautinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swen
Stálý Člen

Karma uživatele swen - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 140

ja osobne jezdim taky skoro furt zhulenej jak triska a takovy keci jako ze za volantem jezdit zhulenej je zabijarna,me totalne sere.ja si to davam v pohode,uz me taky parkrat staveli flojdi a v pohode,proste everybody smoking ganja-every time.

Old Post 17-04-2004 v 16:35 PM
swen je offline   Profil uživatele swen   Find more posts by swen   Foto galerie člena swen   Click here to Send swen a Private Message   Add swen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kowonator
Stálý Člen

Karma uživatele kowonator - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 141

Jazdit zhuleny je paradicka. Hlavne v zime ked je vonku brutalna kosa. Zhuleny jazdim omnoho opatrnejsie a niekto hovori, ze aj lepsie.

Old Post 19-04-2004 v 09:11 AM
kowonator je offline   Profil uživatele kowonator   Find more posts by kowonator   Foto galerie člena kowonator   Click here to Send kowonator a Private Message   Add kowonator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 142

No, tak abyste se tak neradovali, jak je paradicka jezdit zhuleny, tak se podivejte na tohle: http://zpravy.idnes.cz/krimi.asp?r=...mi_mad&r2=krimi

Old Post 20-04-2004 v 10:51 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 143

to maggie: hm super clanek, tri roky je dost, je blbej, ale nevim ta jeho reakce je takova hodne divna, to musel bejt dost high, ze nezastavil, kdyz se ritil na chodnik
je to syn policejniho namestka, za dobry chovani bude za rok venku, ale co to ustavni leceni? to je docela masakr to ten soudce je asi trochu mimo, tem psychiatrum to musi bejt jasny, ze to je ptakovina

Old Post 20-04-2004 v 11:06 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 144

to maggie: hm super clanek, tri roky je dost, je blbej, ale nevim ta jeho reakce je takova hodne divna, to musel bejt dost high, ze nezastavil, kdyz se ritil na chodnik
je to syn policejniho namestka, za dobry chovani bude za rok venku, ale co to ustavni leceni? to je docela masakr to ten soudce je asi trochu mimo, tem psychiatrum to musi bejt jasny, ze to je ptakovina

Old Post 20-04-2004 v 11:12 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4756140 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív