Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 97

Ja na kouli jezdim jak jedu z nejake DnB akce a jeste jsem hodne zhuleny a vzdy jsem to dal. Jednou mne chytli benga jak nas jelo 6 lidi ve 105 skodovce. Byla to brutalni farka.

vriter@cz

Old Post 28-05-2003 v 08:31 AM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 98

Tohle téma tu bylo asi 10x

Old Post 28-05-2003 v 11:27 AM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 99

Ridit zhulenej? to tak jedine po polnačce

Old Post 29-05-2003 v 18:24 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
divnaregistrace
Stálý Člen

Karma uživatele divnaregistrace - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 100

2 the keptn...
jo souhlasim, ale vždy je lepší věcem předcházet a ne je řešit až nastanou, jednou sem boural na závodech jenom kvuli tomu že sem lemra- minul jsem strom asi ve 140 bokem a pak šup na pole- neposlouchal sem noty (asi sem myslel na ptákoviny) ale kdyby tam někdo v tom stromořadí stál, nebo se trefit o půl metru vedle už tyhle řádky nepíšu .
popravdě řečeno když sem vylez z auta (utrženej závěs a další drobnosti takže to dál nejelo) málem sem se poblil a posral dohromady....
krom toho pracuju ve firmě, která se trochu zabývá bezpečností silničního provozu a má záchranný systémy na závodech- nikomu nikdy nepřeju aby zažil cokoliv na co by musel s hrůzou celej život vzpomínat (viděl sem přejetý lidi, zraněný, zmrzačený a neni to gut)- auta, motorky - cokoliv co se nám líbí je fajn, proto je lepší přemejšlet než cokoliv uděláme......buďte opatrný......
--------ELVIS je tu s náma-----------

Old Post 30-05-2003 v 13:23 PM
divnaregistrace je offline   Profil uživatele divnaregistrace   Find more posts by divnaregistrace   Foto galerie člena divnaregistrace   Click here to Send divnaregistrace a Private Message   Add divnaregistrace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
divnaregistrace
Stálý Člen

Karma uživatele divnaregistrace - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 101

to bylo vlastně pro fšecky:-))) (nejsem žádnej taťka s platem vajíček na zadnim okně- abyste si nemysleli-a nechci Vám tady kázat o tom jak bezpečně jezdit) chci jenom říct.............hm seru nato:-)))) mám vás rád říká ELVIS......

Old Post 30-05-2003 v 13:25 PM
divnaregistrace je offline   Profil uživatele divnaregistrace   Find more posts by divnaregistrace   Foto galerie člena divnaregistrace   Click here to Send divnaregistrace a Private Message   Add divnaregistrace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ninetynine
Nový Člen

Karma uživatele ninetynine - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 102

ridit zhuleny je pohodiczqa...obczas mam pocit, zhe kdyzh jedu vypaleny, taxem taqovey klidnejshi

Old Post 31-05-2003 v 14:04 PM
ninetynine je offline   Profil uživatele ninetynine   Find more posts by ninetynine   Foto galerie člena ninetynine   Click here to Send ninetynine a Private Message   Add ninetynine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Příspěvek č. 103

Zhulenej jsem odridil cca. 70.000km v SKODA Octavia 1.8T WRC uprava(280 koni) bez jediny nehody, jen jsem v 100km/h sestrelil srnku u lesa. Ale ta by tam bezela i jinak. Nezhulenej jsem ridil cca. 20.000km predevsim na sluzebni cesty. Taky bez nehody.

Souhlasim s nazory ostatnich, ze je to trochu risk, ale je treba zohlednit castost huleni, fyzickou stavbu a predevsim zkusenost. Neco jinyho je, kdyz ridi clovek, kterej si zahuli 1x za mesic a ridi. A neco jinyho jsem ja-nezhulenej skoro neridim a svy reakce perfektne znam. 90% casu jezdim pomalu, v klidu, mnohem pomaleji nez kdybych byl nezhulenej. A kdyz je vyjimecne treba spechat, specham.

pan.sele: Hele, mas v klidu karu, ale prehanis....Chtel bych videt jak davas s tou svou lodi na prdel nagelovanymu typkovi v Audi RS6 - taky V6-ka, ale biturbo. Ten by Te roznes jak nic. Ale jinak-nice car.

We be doing whatever we want

Old Post 01-06-2003 v 11:05 AM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 104

>divnaregistrace

Hele jenom jeden takovej dotaz: kdybys zabil cloveka a nebyl pri tom zhulenej, bylo by ti lip?? sorry za tu narazku, ale musel jsem reagovat na:
citace:
až příjde rána tak budete čumět-a nedej bože když někoho přejedeš a pak ty výčitky že si zabil člověka když si byl zhulenej .........hmmm to vám asi bude líp a dosmrti smrťoucí se toho nezbavíte (jo to bude slušnej úlet)!!!

live ganja, live!!!

Old Post 02-06-2003 v 20:27 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 105

>hicks

jo a zda se jeste bude.....

live ganja, live!!!

Old Post 02-06-2003 v 21:42 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
divnaregistrace
Stálý Člen

Karma uživatele divnaregistrace - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 106

2 gizmo: mno asi nebylo, ale aspoň bych neměl výčitky a neřikal si kdybych nebyl zhulenej tak bych stihnul zastavit.......hm...asi něco na tom bude ne?..
2 high land: 1,8T WRC 280koní??? to je ten černej kombik??? kdo ti tu úpravu dělal- příruby dělal dlouhý z m.b.? turbo je garet, nebo KKK. výfuk dělal taky dlouhý? popiš mi tu tvojí kárku trochu, protože pokud vim u nás jezdí jenom jedna korektní octávka která má takovejch kobyl a mohla najet takovejch km....

Old Post 03-06-2003 v 08:49 AM
divnaregistrace je offline   Profil uživatele divnaregistrace   Find more posts by divnaregistrace   Foto galerie člena divnaregistrace   Click here to Send divnaregistrace a Private Message   Add divnaregistrace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
divnaregistrace
Stálý Člen

Karma uživatele divnaregistrace - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 107

jinak fšecky audiny RS sou 4 kolky.....všechny s haldex spojkou až na S4 do roku 2002 ta měla trochu jinej difer....ale to už ej trochu jinde..

Old Post 03-06-2003 v 08:51 AM
divnaregistrace je offline   Profil uživatele divnaregistrace   Find more posts by divnaregistrace   Foto galerie člena divnaregistrace   Click here to Send divnaregistrace a Private Message   Add divnaregistrace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
divnaregistrace
Stálý Člen

Karma uživatele divnaregistrace - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 108

mjo nejhorší je řídit kolo zhulenej- nějakej downhilek na kole je mega mazec sem to zkoušel je to hustý sjel sem dolu a nechápal sem jaxem to moh sjet no sjel ani sem neumřel.-)

Old Post 04-06-2003 v 10:50 AM
divnaregistrace je offline   Profil uživatele divnaregistrace   Find more posts by divnaregistrace   Foto galerie člena divnaregistrace   Click here to Send divnaregistrace a Private Message   Add divnaregistrace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iluze
Nový Člen

Karma uživatele iluze - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 109

Jo, pravda je ze se to musi cloujek naucit - ze zacaatku jsem mel problem s dobrzdovanim na cervenou - spatnej odhad. Jinak je to hafo v klidu

Old Post 08-06-2003 v 17:25 PM
iluze je offline   Profil uživatele iluze   Find more posts by iluze   Foto galerie člena iluze   Click here to Send iluze a Private Message   Add iluze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 110

ja uz se rovnou zhulenej ucil ridit muj autoskolak byl tag 25letej typek kterej sice nehulil/posiloval a chlastal rum´/ ale nejak mu to nevadilo... ted me to ani moc neomezuje ba naopak...obcas se akorat vystihuju a bojim se o spolujezdce ze jim neco udelam . mam Favorita a to je takova plechofka ze bych se picnul....
Posledni dobou jsem parkrat prehlidnul nejaky auto ale zatom poho..

foosball

Old Post 09-06-2003 v 20:46 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Příspěvek č. 111

pro vase ridice jsem nasel neco aby jste se ujistili jak to je>>
http://zpravy.idnes.cz/krimi.asp?r=...mi_ton&r2=krimi


Drogy zjistí policie hůř než alkohol
Řídit pod vlivem alkoholu nebo drog je podobně nebezpečné. Zatímco opilce policisté při dopravní kontrole lehce odhalí, droga v krvi řidičům mnohdy projde.

"Policie zatím nemá k dispozici žádný přístroj, který by dokázal dostatečně citlivě detekovat přítomnost drogy u řidiče," přiznává Lucie Uhlířová z policejního prezidia. "Policisté tedy nemají na rozdíl od alkoholu možnost na místě zjistit, zda je řidič pod vlivem návykové látky, tedy drogy."

I proto se v českých statistikách téměř nevyskytují dopravní nehody, které způsobili zdrogovaní řidiči. Pro srovnání: v Německu počet takových havárií dramaticky narůstá.

Jedinou možností, jak na drogy přijít, je lékařské vyšetření. Avšak to mohou policisté nařídit pouze ve výjimečných případech.

"Například je-li řidič účastníkem dopravní nehody, mají policisté oprávnění žádat po něm, aby se podrobil odběru krve či moči," upřesňuje Uhlířová.

Na test mohou policisté poslat i motoristu, který se chová hodně nápadně. Jenže: málokterý policista se k takovému kroku odhodlá, protože vyšetření je drahé. A navíc pokud se neprokáže, že řidič byl pod drogami, může se právně bránit.

Pražští policisté nyní zkoušejí přístroj na odhalování narkotik od svých německých kolegů.

"Máme jich několik. Ale zatím pro jejich používání nejsou zákonné normy. Proto jsou pouze ve zkušebním provozu," řekl před několika dny Jaroslav Michalec z dopravního inspektorátu. Zda a kdy aparáty začnou používat všichni příslušníci dopravní policie, lze se jen dohadovat.

Experti upozorňují, že drogy za volantem jsou mnohdy nebezpečnější než alkohol. Například po užití pervitinu řidič více hazarduje, navíc může lehce usnout. Heroin i marihuana vyvolávají podceňování nebezpečí na silnici a zpomalení reflexů.

MF DNES , šot, dík, usj, rak

Mozna se nekterym ulevi, ale nebudte jako muj kamarad co zastavil na stopce a cekal nemozne dlouho na zelenou nez na nej zacali troubit auta za nim kde svetla nebyly.

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 31-07-2003 v 05:21 AM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dakar
Nový Člen

Karma uživatele Dakar - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 3  

Hulite a ridite auto? Příspěvek č. 112

Chtel bych se zeptat jak jsou na tom ostani lidicky protoze se mi dost cast stava ze kamosi zavolaj at se stavime.No my se stavime a vetsinou zhulime.Jenze nekdo musi ridit dom.Je sice pravda ze jsem neslysel o nikom pod vlivem THC aby jezdil jako krava ale myslim si ze urcite nejaky neblahy vlivy to ma ale urcite to neni tak hrozny jako alkohol ne?Ja osobne jezdim strasne pomalu ale prijde mi to fofr jako krava jen mi nekdy delaj problem zatacky bud zahybam moc brzo nebo pozde.Dost husty je jezdit nekde porad do kolecka

Old Post 14-10-2003 v 22:17 PM
Dakar je offline   Profil uživatele Dakar   Find more posts by Dakar   Foto galerie člena Dakar   Click here to Send Dakar a Private Message   Add Dakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4723050 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív