Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
thepsycho
Nový Člen

Karma uživatele thepsycho - 83% PěstitelskáKarma uživatele thepsycho - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 23  

fuck Příspěvek č. 161

Do fucku, si děláte prdel ne, hned tak soudit?!
Záleží, jakou má daný člověk psychiku, já když řídím, tak si už věřím, a ujíždím se hafo na taktice řízení, takže když si nevěříte, tak radši ani nepukejte za volantem. Třeba mnohem nebezpečnější je už jen úžívání fóónu během jízdy,to je nehoráznost. Ale při spráném stavu a nejlépe dobré švižné hudbičce při tom, to jde nejlíp, prostě jaxe kdo cítí....PEACE

Old Post 09-05-2004 v 03:15 AM
thepsycho je offline   Profil uživatele thepsycho   Find more posts by thepsycho   Foto galerie člena thepsycho   Click here to Send thepsycho a Private Message   Add thepsycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iNVADER
Stálý Člen

Karma uživatele iNVADER - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 162

Ne..ja si prdel fakt nedelam:-). Jako snazit se tady nekomu nahustit ze pri JAKKOLI pozmenenem vnimani ridis lip nez za strizliva je tak leda k smichu. Sice mas pravdu ze zalezi na psychica kazdyho, ale trava pusobi VZDY tak, ze jsi lehce dezorientovany, nemluve o tom, ze se dost casto neda presne predpokladat kam te to hodi. Nekdo tady hodil priklad problemu zhulence prejit silnice. PRESNE TAK. Dalsi argument je, ze jaksi prestavas byt "kompatibilni" s ostatnimi ridici na ty silnici, voni zhuleni nejsou a ty jedinej jo. Oni budou reagovat trosicku jinak nez ty, i kdyby sis nakrasne myslel ze ty reagujes lip, i kyz je to nesmysl, tak porad na ty ceste nejsi sam, je vas tam hodne, a troufam si rict ze drtiva vetsina je tam nezhulenejch:-).
Za dalsi, jak uz jsem psal vyse, UZ UPLNE SLYSIM ty kecy pak v parlamentu. "Mam informace ze nebezpeci marihuany neni jen v tom ......a tom...a tom......, ale NAVIC mam autenticke informace ze lide pod vlivem marihuany velmi radi sedaji za volant a jeste se s tim chlubi":-) Uzasny....Co na to rict?? Nechci tu vypdat jako nakej kazatel, myslim ze jsem fakt docela smazka:-) ale za volant ............ne. A jeste jedna vec, kdyz zavinite nejakou nehodu, a nemusi to byt ani kvuli tomu huleni, proste se to nekdy stane, to je celkem bezna vec, tak kdyz vam budou delat krevni testy na drogy a najdou tam THC, tak pocitejte s MNOHEM drsnejsim trestem nez kdybyste byli cisti. MImochodem, nechce se mi hledat, ale chtelo by to mozna nejake vyjadreni psychologa, nebo jineho odbornika jak THC ovlivnuje pozornost. Ja jsem presvedcenej, ze do kladnych cisel oproti strizlivosti to rzhodne nepujde. Jezdete si zhuleni treba nekde na poli, ale prosim neohrozujte mne a my znamy na silnicich. DIIIIKY:-)

Naposledy upravil iNVADER 09-05-2004 v 09:25 AM

Old Post 09-05-2004 v 08:24 AM
iNVADER je offline   Profil uživatele iNVADER   Find more posts by iNVADER   Foto galerie člena iNVADER   Click here to Send iNVADER a Private Message   Add iNVADER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iNVADER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Robie
Stálý Člen

Karma uživatele Robie - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 163

jo tak zhulenej jezdit je největší rachot a to sem to zažil jenom párkrát za volantem....poprvý sem se zhulil když sem šel na jízdy v autoškole asi na pátou hodinu..všechny hodiny předtim sem jel jako magor, no prostě mi to nešlo, .. a teď ... jel sem úplně nádherně, učitel na mně čuměl jako kde sem se to najednou naučill hehe...no prostě pohoda...pak už sem jezdil jenom ve starý škodárně v přírodě po stráních a tak znáte to, to je snad ještě lepší než na silnici a nikoho neohrožujete...projíždíte se přírodou, dáváte si zatáčky a tak...sem tam na nakym kopečku dáte brčko..... pohodička

Old Post 09-05-2004 v 10:15 AM
Robie je offline   Profil uživatele Robie   Find more posts by Robie   Foto galerie člena Robie   Click here to Send Robie a Private Message   Add Robie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kegi
Stálý Člen

Karma uživatele kegi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 164

iNVADER: Hele ale to mi jako máme přestat hulit kvůli tomu, že nemáme řídit zhulený nebo jak to děláš ty, protože mi pořád někde jezdíme, městská doprava je přeplněná, mimo městská skoro nejezdí, tedy alspoň k nám. To prostě nejde. A pochubuju že zahulíme a řidiči řekneme, že jako dneska nebude hulit, protože je to nebezpečný. Zamysli se, asi toho moc nenajezdíš.
A za rok 2004 jsme ještě nenabourali, pouze nezhulený řidiči 3x nabourali do nás.

Old Post 09-05-2004 v 18:01 PM
kegi je offline   Profil uživatele kegi   Find more posts by kegi   Foto galerie člena kegi   Click here to Send kegi a Private Message   Add kegi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iNVADER
Stálý Člen

Karma uživatele iNVADER - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 165

kegi: JO...presne tak to myslim....ze nebudete ridit zhuleny:-) nevim co na tom je divnyho:-).......Jestli nevydrzis nehulit kdyz jezdis...pak budeme nakonec muset snad dat zapravdu typkum co tvrdi , ze marihuana vyvolava zavislost :-) Vzdycky jsem proti tomuhle nazoru tvrde bojoval, ale ty mou viru nabouravas;-)(jen vtipek:-) ) NEBLAZNETE! Nejste v mejch ocich (hulim spooooustu let) o nic lepsi nez opilec za volantem. O NIC! Muzete mit reci o tom jak je to uzasny..ridit zhulenej.......je to vas subjektivni pocit.

Old Post 09-05-2004 v 18:38 PM
iNVADER je offline   Profil uživatele iNVADER   Find more posts by iNVADER   Foto galerie člena iNVADER   Click here to Send iNVADER a Private Message   Add iNVADER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iNVADER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 166

Mě teda osobně dost baví jezdit lehce zkouřenýho ale je jasný že nemůžeš řídit když pomalu nejsi schopnej otevřít auto ....... to my potom připadá dost dementní . ....... všeho s mírou

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 09-05-2004 v 19:00 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 167

hele emoce stranou - koukněte na tenhle souhrn různejch studií - co z toho vyplývá, že to s tim pálenim za volantem nebude zas až tak horký - http://www.cannabisculture.com/articles/1775.html

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 09-05-2004 v 19:09 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koupala
Stálý Člen

Karma uživatele koupala - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 168

Jak se tedka vysekal ten ridic autobusu (bylo mu 32) a naky lidi u toho zarvali,tak byl pry naky divny.Nemoh odpocitat penize,vydal spatne jizdenky atd.Me se tohle stava kdyz jsem vypaleny.Jestli byl zhuleny, tak to bude medialmi masakr hulicu.A negativni odezvy na huleni se jen pohrnou.Tak jsem zvedavy.

Old Post 09-05-2004 v 19:16 PM
koupala je offline   Profil uživatele koupala   Find more posts by koupala   Foto galerie člena koupala   Click here to Send koupala a Private Message   Add koupala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bounty_killer
Stálý Člen

Karma uživatele bounty_killer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 169

LIDI, nečetl jsem thread celý a tak nevím, jak jste všichni odpověděli, ale jen chci říct, že VY, CO ŘÍDÍTE RÁDI ZHULENÍ, VY NÁM NEJVÍCE KURVÍTE VEŠKERÉ POKUSY O LEGALIZACI. Děkuji.

Kašlete už na ty špeky! Kazí vás to! Kupte si bong

Old Post 09-05-2004 v 19:21 PM
bounty_killer je offline   Profil uživatele bounty_killer   Find more posts by bounty_killer   Foto galerie člena bounty_killer   Click here to Send bounty_killer a Private Message   Add bounty_killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bounty_killer
Stálý Člen

Karma uživatele bounty_killer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 170

Tak jsem si to nakonec pročetl a je mi strašně líto, že je mezi námi tolik blbců. Kdybych tu mohl rozdávat K-, padlo by jich nespočetně. Zamyslete se. Mojí kámošce zabil kluka zhulenej chlápek v káře, když ten kluk jel domů z práce. Taky se zamyslete, až budete nadávat na ty, co zabíjí pod vlivem chlastu a zamyslete se zejména ve chvíli, kdy budete obviňovat lidi okolo, že vám zkazili legalizaci

Kašlete už na ty špeky! Kazí vás to! Kupte si bong

Old Post 09-05-2004 v 19:51 PM
bounty_killer je offline   Profil uživatele bounty_killer   Find more posts by bounty_killer   Foto galerie člena bounty_killer   Click here to Send bounty_killer a Private Message   Add bounty_killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 171

ale že to s tou legalizací vypadá nadějně co bounty ?!

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 09-05-2004 v 20:03 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 172

Já souhlasím s iVADEREM a spoustou ostatních co sou proti ježdění pod vlivem THC. Uvědomte si, že je to prostě droga, která vás nějak ovlivní, už se nemůžete plně soustředit. Začínáte se soustředit na jiný věci. Jak tady psal někdo na hudbu. Skvělý, ale co když přijde nějaká krizovější situace, situace při které máš pohotově reagovat? Přece ste rozumní a dokážete si zahulení před jízdou odpustit...

Old Post 09-05-2004 v 21:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 173

Ant: Hodlas legalizaci podporovat az to s ni bude vypadat nadejne? To uz nemusis.

Old Post 10-05-2004 v 18:33 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bounty_killer
Stálý Člen

Karma uživatele bounty_killer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 174

pan.sele : máš k tomu špatnej přístup, když je ti to jedno. Chceš se chlubit tím, že ti hrozí brzká smrt? Myslíš si, že jsi nesmrtelnej a můžeš ohrozit jen ty okolo tebe. Ale až jednou tvůj osmiválec trochu víc drcne a ty zblízka uvidíš střepy předního skla...

Kašlete už na ty špeky! Kazí vás to! Kupte si bong

Old Post 10-05-2004 v 20:09 PM
bounty_killer je offline   Profil uživatele bounty_killer   Find more posts by bounty_killer   Foto galerie člena bounty_killer   Click here to Send bounty_killer a Private Message   Add bounty_killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 175

pan.sele:zamysli se prosim..

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 10-05-2004 v 20:18 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koupala
Stálý Člen

Karma uživatele koupala - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 176

Bounty,te pozoruju dyl,ty mas permanentne spatnou naladu nebo co.
Ale k tomu rizeni,zpukany jsem jeste neridil,nak se na to necitim Nekomu se naopak jezdi dobre.Snad jste dost soudni na to,abyste si sami rozhodli jestli v danem stavu vyjet nebo nevyjet.Ja osobne mam po speku nekdy problem prejit pres cestu,ale kamos treba jezdi a reaguje dokonale a predpisove. Stastnou cestu.

Old Post 10-05-2004 v 20:36 PM
koupala je offline   Profil uživatele koupala   Find more posts by koupala   Foto galerie člena koupala   Click here to Send koupala a Private Message   Add koupala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5486060 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív