Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » My sweet growing, etc..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Hlína My sweet growing, etc.. Příspěvek č. 1






Po nejake dobe opet zdravim vsechny growery a growerky
s dalsi grow-session do ktere jsem se s nadsenim pustila.
Takze nejprve jak se nam zmenily pestebni podminky. Bubblerum
jsem dala na cas kosem a vratila se ke stare dobre hline.
Je to zahradnicky substrat+vermikulit+perlit+cocos ( vse v pomeru
cca 50%-20%-10%-20% ). Kyticky maji nadoby o objemu 20l,
ted v nejakych bydli po dvou, coz, ale predpokladam se zmeni, jelikoz
cekam nejake ty samce. Ve vysledku bude mit kazda svuj.
Hnojeno je zatim pouze Bio-algenem a strikano Phytaminem. Ostatni
ziviny maji ted dost ze substratu. V pozdejsi dobe (pocitam tak
za 14 dni) je zacnu pomalicku hnojit ATA-organics (grow, bloom, flavor).
Upravovani zalivky HNO3 pro snizeni pH, preventivni pouziti Polyversa
a dodavani enzymu je samozrejmosti
Dale co se tyka ventilace, stale na tom pracuji.
Kyticky krome toho, ze maji svuj otocny ventilator a otevrene dvere
( coz stacilo na 400W, ale sestikilo uz ne..) maji ted primo hnany
studeny vzduch k vybojce. Odtah nepotrebuji, jelikoz mistnost je sama
o sobe dost velka a navic je vsude dost skvir dodany vzduch
vyuziji a jeste pridelam ventilator s klipsnou, ktery ho bude na kyticky
rozfoukavat.
Na fotce je videt ventilator zabudovany ve zdi a dale trubka, od ktere
pujde kousek flexa primo k vybojce. Zjistila jsem, ze kdyz pouziji
tohle plastove potrubi, ventilator ma minimalni ztraty na vykonu,
temer zadne. Kdyz bylo zezdola jen flexo, tak odporem mel vetrak pak
ani ne tretinovy vykon!

Genetika jest na 1.fotce: vsech 6 kyticek napravo: Skunk#1 ze seminek (Nirvana), ty 3 maly prckove dole zleva je Swazi skunk
(High Quality Seeds).
2.foto: K2th ( krizenec K2 a Sweet Tooth#3)
3.foto: Sweet Mendobog ( krizenec Mendobog a Sweet Tooth#3)

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 26-11-2004 v 08:49 AM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 2

proč ten návrat k hlíně jestli se můžu zeptat-já že teď právě přemešlím
o opačný změně.jinak hodně zdaru.M.



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 26-11-2004 v 08:58 AM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 3

Na hydro nedam dopustit, ale to co chci udelat na pristi session mi zabere dost casu, tak mezitim jsem dala hlinu+ta selekce ze seminek je takhle jednodussi. Ono taky uz me sere se vymejvat
s x bubblakama, je to hroznyho srani, takze na priste si udelam nejakej jednoduchej hydro systemek, kterej bude co nejvic nenarocnej na udrzbu....vrrn

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 26-11-2004 v 09:25 AM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bambulion
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

udělej mi taky jeden takovej

Old Post 26-11-2004 v 09:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ibuprofen
Stálý Člen

Karma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 79  

Palec nahoru bubler Příspěvek č. 5

Tak to já sem nemyl bublák ani jednou. Jen sem tam dolejval živky a ani jsem nic neměřil. Fungovalo to spolehlivě. Teď čekám na řezoně a zapínám znovu.

--==@@ Welcome to reality @@==--

Boglegum v bubláku
K2 a NEBULA pod 100W
konopná MAST
NEJ Vapík

Old Post 26-11-2004 v 11:06 AM
Ibuprofen je offline   Profil uživatele Ibuprofen   Find more posts by Ibuprofen   Foto galerie člena Ibuprofen   Click here to Send Ibuprofen a Private Message   Add Ibuprofen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Příspěvek č. 6

Pěkná práce..K+ jen tak dál
Myslim že nejni co řešit, bubbler je super na výnos, hlína je zase dobrá co se týče chuťi výslednýho produktu..
Ještě k tomu jednoduchýmu hydro systemku osobně bejt tebou tak bych vyzkoušel něco opravdu jednoduchýho ale zároveň hodně efektivního
třeba tady, Set-Up1 Set-Up2 Grow! malá inspirace v trošku veším pojetí
takovejhle set-up je naprosto nenaročnej na údržbu od klasickýho bubbleru a odpadává problém napoštění/vypouštění a spousta jinejch strastí a slastí..takže přeji hodně zdaru a úspěchů s new HydroSystemkem peace!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Old Post 27-11-2004 v 17:32 PM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 7



Diky, toho blazna z Filipin znam, ma to dobre vymakany, jednoduchy na
udrzbu, ale opravdu ve trochu vetsim meritku.. premyslela jsem jen
o nejake "vane" s vypusti, kde system by byl stejny jako u bubbleru, no,
se uvidi..
Na fotkach K2th s nadhernymi listy a po provedeni FIM take s nekolika cerstvymi vyhonky
Dale nejaky improvment, ventilace konecne pracuje

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 29-11-2004 v 11:52 AM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Palec nahoru ...K2ooth... Příspěvek č. 8

Ten Masér z Filipín "So Quick" je asi známej každýmu growerovi kterej navštěvuje O.G. Je to fakt profík (bežně dělá skoro gram/watt)

Ten K2ooth(K2xSweetooth#3) a.k.a "Sladká K2jka" je fakt Super! Přeju ti co nejvíc uspěchů s timhle supersweetgenetickym materiálem Já sám jsem s nim měl velice dobrý zkušenosti na substrátu i na hydru, sice je trošku delší doba květu (8/10weeks) ale to nic nemění na tom, že když se ti to povede úspěšně dotáhnout do finále tak se ti ten K2ooth odmění Super-výnosem, Super-krystalama a hlavně Super-Sweet-Spicy->CHUTÍ !!!

Ta chuť je fakt asi ta nejsladčí a nejpovedenější z těch všech modelů co jsem kdy pěstoval nebo chutnal ať už v Čechách, Hulandu nebo Šwajcu
Má to v sobě hodně "spicy" chuť z tý K2 (orig. from Nirvana) a opravdu podmanivej a sweetovej smell z toho Sweetooth#3! (orig. from Breeder Steve - Spice of Life) Mňam...
Myslim že se máš opravdu na co těšit tady je moje lákadlo menčí preview z 250W kabinetku 4 klony K2ooth na biosubstrátu (Royalty Mix od plagronu) zlehka osolený Boostrem od B'cuzZu

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Naposledy upravil sorethroat 29-11-2004 v 21:21 PM

Old Post 29-11-2004 v 14:48 PM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 9

No krásné Whisper Of Nature... vyborný modely ..
btw. taky sem se ted vratil k hline ale chci nejaky jednoduchy hydro treba simlpe bowl.. nebo tak...


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 14-12-2004 v 10:06 AM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6137020 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív