Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Reewer
Stálý Člen

Karma uživatele Reewer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 145

ten kluk je fakt blbec, hulim uz celkem dlouho na to, abych věděl, že je to fakt moc divný. No schválně, vy byste pod vlivem drog zabíjeli na silnici, byly biste toho v high stavu schopni? na to ať si odpoví každý sám, já ale myslím, že většina lidí, co jsou tady maj rozum a tudíž by to neudělali. musel to mít už v sobě. byla jen otázka, kdy to z něj vyjde. třeba, kdyby je nesrazil, tak by za rok někoho zabil. Myslíte že ne? nene ten to v sobě měl. ZLO. Hluboko v srdci - žal,

Old Post 20-04-2004 v 13:01 PM
Reewer je offline   Profil uživatele Reewer   Find more posts by Reewer   Foto galerie člena Reewer     Add Reewer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miksa
Nový Člen

Karma uživatele Miksa - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 146

No nevim.Auto zatim nemam takže to nemůžu posoudit,ale mám motorku a to je fakt v pohodě.Úplně si v tom frčím.Jak to tam řadím a to všechno. Ale jedině mimo provoz. V provozu bych se bál,že nějaký zásek a pak...

Old Post 23-04-2004 v 08:24 AM
Miksa je offline   Profil uživatele Miksa   Find more posts by Miksa   Foto galerie člena Miksa   Click here to Send Miksa a Private Message   Add Miksa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 147

seli splest si brzdu s plynem muze podleme jenom pica (zhulena/nezhulena proste nepatri za volant) znam spousty lidi co jezdi zhuleni a jezdi dost dobre. je jasny ze argument typu pet let bez nehody neobstoji proti "co kdyby?" ale me to staci radsi pojedu s nekym komu verim ikdyz je zhulenej nez nekomu kdo je pohroma kdykoliv. ja papiry nemam zabil bych se ikdybch se (nezhulenej) snazil sebevic...
2 divnaregistrace jo mas pravdu ale:
pomaly reflexy resi pomala rychlost. je lepsi hzulenej ridic kterej to vi a jde 50 km/h a vychtnava si jizdu sere na ty co ho predjizdi (nenecha se vytocit) a proste jede v klidu nebo utahanej Koren co jede jak prase protoze je pozde a on pospicha do postele?
2 maggie ten koren ale neni hulic o kterejch mluvim ja to je hnup co lital v peri a hacku tihle lidi sou vymasleni ikdyz nejsou zhuleni. videl sem ho v TV po soudu a rekl bych ze jeho psychika byla nalomena vic dlouhodobym uzivanim tvrdejch nez tim ze predtim hulil...
ted to vypada jako kdybych byl nakej obhajce hulicu za volantem ale to nechci....


Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Naposledy upravil virgill 25-04-2004 v 01:21 AM

Old Post 25-04-2004 v 00:08 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kegi
Stálý Člen

Karma uživatele kegi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 148

Nemyslim si, že zhulenej člověk musí jezdit pomalu, jezdim 2 roky mam najeto zhruba 35000 km a jezdim docela dost rychle i zhulenej. Záleží jak vám šlape auto. Jezdim z novým autem (octavia 1.8Turbo) A mimo město si kolem 22 hodiny troufnu na rovince 180km/h bezproblémů a to na dálnici klido přes 200, jen se člověk musí soustředit na ŘÍZENÍ AUTA, ne na nějaký píčoviny.. zatim jsem neboural. Myslí si snad někdo, že je to šílený?

Old Post 25-04-2004 v 17:54 PM
kegi je offline   Profil uživatele kegi   Find more posts by kegi   Foto galerie člena kegi   Click here to Send kegi a Private Message   Add kegi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 149

kegi: je jedno jak dlouho ridis, protoze az to povalis nekde 180 mimo dalnici a najedes do nejaky neviditelny prohlubne (takovy ty propadliny v silnici) tak uzris co je to kotelll
sileny to docela je protoze nevis co se stane...a v rychlosti nad 120km je brzdna draha docela dlouha (i kdyz mas tlumice treba z vesmiru )...

Old Post 25-04-2004 v 18:13 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kegi
Stálý Člen

Karma uživatele kegi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 150

greedy23: No jistě, ale já myslim rovinky po který jezdim několikrát do tejdne, takový co jsou kolem mého bydliště, silnice 1 třídy, okruh okolo 20km, já ty silnice znam nazpaměť. Navís zvláštní výbava, xenonové světlomety = vidim vše Jezdí tak i můj fotřík a pořád žije a má skoro stejný auto, a jezdí nezhulenej a bezpečně . Musíš uzna, že se 180 konovým motorem nepojedu po rovince 120 to je fakt nuda !?

Old Post 25-04-2004 v 18:41 PM
kegi je offline   Profil uživatele kegi   Find more posts by kegi   Foto galerie člena kegi   Click here to Send kegi a Private Message   Add kegi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Myšak
Stálý Člen

Karma uživatele Myšak - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 151

no jasne jet s autem je maras a miluju to ale fotik mi moc nechce pucit auto.-(

Old Post 26-04-2004 v 10:10 AM
Myšak je offline   Profil uživatele Myšak   Find more posts by Myšak   Foto galerie člena Myšak   Click here to Send Myšak a Private Message   Add Myšak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mroz
Nový Člen

Karma uživatele mroz - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 152

Jo rizeni ve stavku je super. Napriklad me to mnohem vic bavi..je to vic adrenalinovy. Ale samozrejme musite opatrne. Nachapu lidi s nazorma typu ,,zhulenej muze jezdit jenom magor''. Myslim ze pod kontrolou to muzete mit vzdycky kdyz jedete dost pomalu. S chlastem bych ale neriskoval uz jenom kvuli svestkam.

Old Post 26-04-2004 v 10:39 AM
mroz je offline   Profil uživatele mroz   Find more posts by mroz   Foto galerie člena mroz   Click here to Send mroz a Private Message   Add mroz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Upozornění Příspěvek č. 153

Ja nevim ale zhuleny jezdim fakt vzdycky pomaleji jak uz tady nekdo psal ja ficim ostoset sem zazrany do jizdy davam bacha a kdyz mrknu na tachac tak tam je 40km/h Uz sem zkousel pridat ale pokud to neni fakt ctyrproudovka tak to rychleji nejde. Dostanu schizy a uz se jen vidim co se muze vsechno stat...Tak hned pribrzdim(Ikdyz je mozne ze to pusobi na kazdeho jinak. ALe at je to obyc nebo skero na me vzdy takhle)
Alkohol je svina to za volant fakt nepatri!! To zas clovek mysli ze tady muze v klidu pridat a pak jen cumi jak ho to v zatacce taha zcesty tfuj nikdy. A mam jeste zkusenost z xTc za volantem ale to uz je taky hnus. Jelikoz mam za sebou uz takovych jizd vic tak vim ze kdyz uz musim jet zkoulovany tak si beru min. jednoho sebou co mi pomuze davat bacha a pojede se mnou tam i zpet. (Ale po poslednim zazitku vim ze kdyz si vemu druheho zfrceneho tak to stoji taky zaprd. To uz pomalu lepsi jet sam, protoze takhle se spolehate na spolujezdce a nevenujete se az tak rizeni no ale on si frci na necem za oknem a je to). (Mluvim o krizovatce kdy stojim za jednim autem je zelena on odbocuje ja taky tak ze ho predjedu zleva. jedu koukam na nej ten vytresteny cumi na me ja co tak cumi cumim na nej (taky radne vytresteny O:-) a kdyz se po chvilce zas podivam na cestu zjistim ze nejedu v druhem pruhu ve smeru jizdy vlevo ale ze tam jede on a ja si to frcim za dvema plnyma carama v protismeru. No a kdyz sem zas rychle zajel tam kde sem mel a kurvoval sem ze sem rikal tomu druhemu at dava pozor tak mi rek: "ty sis toho nevsim? ja myslel ze o tom vis." A ja: "Co? No to si delas prdel. Ja jedu v protismeru a ty mi nic nereknes. A on: "No ja vidël kus dopredu nikde nic tak sem te nechal. IDIOT!!! Fakt huleni s mirou a nic jineho za volant!!!!

Mejte se a dozivotni beznehodovost preje clovek kery nikdy nic nikde do fora jeste neposlal. Ale asi zacnu protoze kokam ze sem napsal nejdelsi vec na kompu za celej muj zivot ) A snad budu mit svuj nick Rebell Kua ale uz fakt koncim

Old Post 26-04-2004 v 16:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kegi
Stálý Člen

Karma uživatele kegi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 154

pan.sele: A co máš za káru ? A nějak jasně v autech se vyznam jen průměrně. A kolik to má koní? Ale určitě dáme, pokud nemáš nějakej šestilitr

Old Post 26-04-2004 v 17:15 PM
kegi je offline   Profil uživatele kegi   Find more posts by kegi   Foto galerie člena kegi   Click here to Send kegi a Private Message   Add kegi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kegi
Stálý Člen

Karma uživatele kegi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 155

pan.sele: Jsem z Plzeňska, a ty? Ta octavka je firemní auto, ještě by se u nás taky našela honda accord 2,0i, Já právě nevim který s těch aut je rychlejší, ono se každý chová úplně jinak, ale určitě to zkusíme. Jen jeden drobnej detail, a to zdravotní důvod co mi brání řídit, mužu až v červenci, nemůžu totiž šlapat na spojku, ale v červenci to bude dobrý na 100%. Za kolik ti to zrychlí na 100?

Old Post 26-04-2004 v 18:14 PM
kegi je offline   Profil uživatele kegi   Find more posts by kegi   Foto galerie člena kegi   Click here to Send kegi a Private Message   Add kegi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swen
Stálý Člen

Karma uživatele swen - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 156

citace:
Původní příspěvek od thc_george
Ja este vypalenej nejel a ani nepojedu, nejsem blazen.. To uz je to bezpecnejsi na pivkach.. Za prvy bych se vubec v nicem neorientoval a za druhy nez bych nekam dojel, tak bych zapomnel kam to vlastne jedu Ono zazitek je i prechazeni silnice...


tak ti akorat povim jednu vec:zkus to a pak neco mel,to udelas nejlip,sorry pokud je to na tebe vostry,ale uz takovej sem.

Old Post 07-05-2004 v 22:47 PM
swen je offline   Profil uživatele swen   Find more posts by swen   Foto galerie člena swen   Click here to Send swen a Private Message   Add swen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iNVADER
Stálý Člen

Karma uživatele iNVADER - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 157

swen: Ty jo....ty ses fakt vostrej........az nekoho sundas pekne vysmaaatej..tak mozna pak budou vostry ty jeho pribuzni:-))
Kdyz si predstavim jak na tenhle thread prijdu nahodni navstevnici a uvidi jak tu jezdite autem vysmazeni, tak to je fakt pro huleni super reklama:-)))) JEN tak daaaaale..:-(

Old Post 07-05-2004 v 23:26 PM
iNVADER je offline   Profil uživatele iNVADER   Find more posts by iNVADER   Foto galerie člena iNVADER   Click here to Send iNVADER a Private Message   Add iNVADER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iNVADER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 158

Chtel bych vas upozornit, ze tvrzeni o tom jak jezdite zhuleni opatrne nelze akceptovat, protoze to je vas subjektivni pocit navic ve stavu kdy jste pod vlivem. Snad kazdy ridic ktery se vyboural mel par sekund pred tim, nez k tomu doslo pocit, ze jede bezpecne.

Proste z logiky, z principu vyplyva, ze vy sami nemuzete byt v popisu sveho rizeni objektivni.

Old Post 08-05-2004 v 09:44 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 159

Onehdy sem jel s jedním kamarádem na jednu akcu. Říkali sme si, že bychom mohli zahulit. No a já mu říkám, zahulíme během cesty? Jeli sme autem a on řídil. No a von na to, že teda jo, že už o tom taky přemýšlel. Tak sme teda na příhodným místě zastavili a já se ho ještě ptám jestli teda už někdy hulil před jízdou. Von, že jo, a že je to v pohodě. No ale kamarád se zhulil asi trochu víc než na řidiča měl a cesta s ním pak pro mě byl pěkně zasraně strašidelnej zážitek. Neviděl, že odbočuje cesta atd.. Tak mu říkám, že teda pojedeme pomalu. No tak sme jeli 40
Ale nutno podotknout, že já aji on sme čerství držitelé řidičáků. Takže bych to viděl tak, že hulení za volant prostě kurva nepatří, zvlášť ne začátečníkům. Chtěl bych Vás "zhulený" řidiče touto cestou poprosit, Ať zhulení autem nejezdíte, protože jak se říká: Neohrožujete jen sami sebe, ale aji ostatní, tím pádem eventuálně i mě! A já ještě nechcu umřít

Old Post 08-05-2004 v 09:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 160

souhlasim s vyse uvedenym nazorem, ze ohrozujete sebe i ostatni.
Malicko zhulena ridim rada, ale jen tak lehounce, vic uz se mi to
nelibi, protoze nestiham vnimat vsechno kolem-reakce zpozdeny,
tudiz se pak hrozne bojim, aby se neco nestalo..takze ne, nerada
ridim uplne spalena...

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 08-05-2004 v 15:24 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3202640 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív