Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řízení auta pod vlivem a bez něj
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 1

Co si o tom myslíte a co zajímavýho jste zhučený v autě zažili? Sice se tady o řízení povídalo, ale vždycky jen tak nějak okrajově.
Řídím hrozně rád a hodně často, vlastně pořád, denně tak 100km určitě.
Tuhle jsem si zahulil v Polsku, když jsem se vracel domů a bylo to supr. Cesta ubýhala rychleji a co já všechno v tom autě dělal...
Když jsem se zhulil včera před jízdou, v káře jsem křičel různý nesmysly, tam se dá řvát cokoliv.Taky jsem povídal:"To je ostrost. To je úžasná ostrost.." - přišlo mi, že řídím naprosto dokonale...tak jsem se pořád chválil.
Musím běžet, potom přidám...

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 19-12-2002 v 10:30 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chobot
Stálý Člen

Karma uživatele chobot - 76% PěstitelskáKarma uživatele chobot - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 2

Hruucoone, 100% souhlas. Ridit zhulenej je nezodpovednost a zhovadilost. Kdyz uz si to nakous, tak podle mne je to podstatne horsi nez dealovani, dealovanim totiz clovek neohrozuje nikoho krome sebe.

chobot

Old Post 19-12-2002 v 11:14 AM
chobot je offline   Profil uživatele chobot   Find more posts by chobot   Foto galerie člena chobot   Click here to Send chobot a Private Message   Add chobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Upozornění hen hen Příspěvek č. 3

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=3838 anebo ještě větší http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=2173

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 19-12-2002 v 11:33 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 4

2hruuucon: Soráč kámo, ale já vím, co si můžu dovolit, najel jsem moc a moc kiláků, myslím tak za poslední dva roky sto až stotřicet tisíc, a předtím taky moc.
Máš určitě pravdu v tom, že je to nezodpovědný, ale zase, je v tom spousta ALE.
Záleží na zkušenostech řidiče a stylu jeho jízdy. Určitě se nezřídim tak, abych si pletl pedály a neviděl na cestu, což by se mi po skaňourovi jistě stát mohlo. Jsem zodpovědný vůči sobě a druhým lidem na silnici. Myslim, že jsem dost ohleduplnej řidič, kdyby všichni jezdili jako já, byla by radost jezdit.
Můj kamarád se taky těšívá na cestu domů, říká, že "si to dá", já si to taky rád dávám, jedu pomalu, ohleduplně, přemýšlím o spoustě věcí a přitom si připadám, že jedu ještě zodpovědněji, než jindy, protože se na cestu soustředím, věnuju se jenom řízení.
Reakce řidiče pod vlivem THC jsou sice zpomalené, ale nedá se to srovnávat s alkoholem, když jsi hodně unavený, jsi schopen reagovat podobně rychle, možná i hůře.
Když někdo jezdí mizerně, těžko bude řídit zhulenej líp, to je jasný, asi bude mít větší problémy. Když pojede zhulenej někdo, kdo může učit ve škole smyku, asi to nikdo na něm nepozná.
Je to o zodpovědnosti. Já jsem zodpovědný.

2chobot: Srovnání s dealováním mi přijde absurdní, ale že může být řízení pod vlivem THC ještě horší? No to snad ne....

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 19-12-2002 v 11:38 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 5

2Dude: Díky. Ač jsem předtím hledal, nenašel. Tak já ten thread vytáhnu a můžete přispívat tam.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 19-12-2002 v 11:49 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wanad
Stálý Člen

Karma uživatele Wanad - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 31 

To porshak Příspěvek č. 6

Zatím téměř každej kdo se šeredně vymázl říkal úplně to stejný....já jsem zkušenej řidič, najezdil jsem kvadrmiliony kilometrů, jezdím ohledupně.....akorát zhulenej..... jo všichni to říkali těsně před tím, než se poprvé vymázli..... pak už říkali jen, že to byla blbá náhoda a, že už se nedalo reagovat..... Dělej si co chceš ale pokud možno daleko ode mě :-))))

Old Post 19-12-2002 v 13:45 PM
Wanad je offline   Profil uživatele Wanad   Find more posts by Wanad   Foto galerie člena Wanad   Click here to Send Wanad a Private Message   Add Wanad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

hulit Příspěvek č. 7

Ja jezdim zhuleny v aute strasne rad. Asi nejlip jezdim jak jsem zkureny. Jezdim vetsinou po akcich vzdy jesdim totalne vyficeny.

vriter@cz

Old Post 19-12-2002 v 17:25 PM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 8

Zvlaste ted v zime je fakt lepsi pred jizdou nehulit, nebo po huleni neridit , zvlast kdyz si to pak navic jeste spousta maniku hasi ve 120ce s letnima gumama... Zimni pneu mam a 120ku taky ne, ale ted fakt huleni do rizeni nezapojuju.

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 19-12-2002 v 23:42 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowGrass
Stálý Člen

Karma uživatele GrowGrass - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 48  

Asi Takhle Příspěvek č. 9

Ja ridim sice velice dobre zhulenej ale je to nahovno protoze kdyz sem tak nemam cas ridit jedu si svoje myslenky a telo ridi automaticky to auto tak ze kolikrat ani nevim jesli sem uz projel tamtu vesnici.
Nemam TO moc rad zhulenej uz ridim tak akorat v nouzi ale palba je bejt jako spolujezdec ja si sedim v klidku jedu si svou a ten zhulenej vedle me se musi starat o cestu a davat pozor.Je to zatez ridit zhulenej ale NO PROBLEM Jasne kolikrat se do toho clovek zazere a je to bomba.

PS:Budte OPATRNY !!!

Na svete je tolik veci prave proto aby sme mohli delat kazdej neco jinyho
H.. .op

Old Post 20-12-2002 v 10:59 AM
GrowGrass je offline   Profil uživatele GrowGrass   Find more posts by GrowGrass   Foto galerie člena GrowGrass   Click here to Send GrowGrass a Private Message   Add GrowGrass to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowGrass! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 10

2Growgrass: Tak to je!

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 20-12-2002 v 14:34 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VHK
Stálý Člen

Karma uživatele VHK - 66% PěstitelskáKarma uživatele VHK - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 11

Ahoj,

huleni za volantem je nezodpovědné, ale musím podpořit PORSHAKa, jet zhulenej v autě je špičková věc . Je pravda, že mi chvílema unika smysl toho co dělám, nebo se stihuji v nějakém větším neznámém městě, ale většinou jedu s někým kdo mne usměrnuje (kámoš, partnerka - teda pokud se nezhulí se mnou ) .

Old Post 27-12-2002 v 08:22 AM
VHK je offline   Profil uživatele VHK   Find more posts by VHK   Foto galerie člena VHK   Click here to Send VHK a Private Message   Add VHK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele VHK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 12

ne ze bych to zamital uplne..to ne,ale je to fuckt prdel..ale vetsinou to moc neriskuju ale kdyz se potrebuju dostat domu...tak jedu,ale vetsinou chodim pesky protoze to mam kousek

roll,roll,roll a joint...

Old Post 27-12-2002 v 09:09 AM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Palec nahoru Příspěvek č. 13

Zduněn řídit je nádhera, akorát mě sere městskej provoz (radči někam ven :-)).
Ale nevím jak u vás, ale já když řídím zhulen, tak u mě nefunguje takovej ten automat na řízení (jedete tak, že si dáte jen cíl a pak klidně myslíte na něco jinýho, nebo se s někým bavíte). Fakt se na to musím víc soustředit, ale je to zas větší mňamka :-).
Závěr: shulen jezdit je ok, nicméně "asi" míň bezpečný než střízliv (co je to pojem střízlif...??? :-))

Old Post 27-12-2002 v 11:31 AM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plague_man
Nový Člen

Karma uživatele plague_man - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 14

No Já řídil zhulenej jen jednou, ráno sem si dal fajfku ale to sem ještě nevěděl že budu muset řídit.

Rozhodně to nedoporučuju, myslim že je to risk, člověk když má řídit se musí soustředit na spoustu věcí ale já když sem zhulenej tak se často zaměřim na jednu, dvě a místo abych dával bacha na zatáčky tak sleduju jak kapky padaj na přední sklo :-((

Zhulenej řídit už nikdy víc jestli to nebude nutný

Old Post 01-01-2003 v 19:37 PM
plague_man je offline   Profil uživatele plague_man   Find more posts by plague_man   Foto galerie člena plague_man   Click here to Send plague_man a Private Message   Add plague_man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
casper
Nový Člen

Karma uživatele casper - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 17 

Obecné zhulen v autě Příspěvek č. 15

....v autě jezdívám poměrně často a zhulený taktéž, je to totiž ta nejlepší fáračka (úlet) jaká může existovat. Střídáš místa, většinou vezeš nějákého člověka a není to nic moc námaha * => * RELAXPOHODAPAARKYJOINT .... občas ale pochybí každý a doufám že nebudu zrovna pod vlivem thc, pod vlivem alkoholu neřídím, až .... ještě jsem neboural, ale párkrát se mi stalo, že jsem se zamyslel nad věcí na delší dobu a procitl jsem až ve zrovna vhodnou dobu zabrždění, nebo vjetí do svého pruhu. Občas jedu autem svých rodičů, šedá raketa, a ta panečku sviští. To pak na nic jiného myslet nemůžete, je to jen cesta, vy a přetlak 1G . ..... to je pocit
.... přeji všem ať štastně dojedou, chlopi zlomte vaz !!

PS: ukázak (ja a OOOO)

Old Post 15-10-2003 v 13:09 PM
casper je offline   Profil uživatele casper   Find more posts by casper   Foto galerie člena casper   Click here to Send casper a Private Message   Add casper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paradox
Nový Člen

Karma uživatele Paradox - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 16

Zkourenej jezdit v aute me moc bavi. Daleko vic si uzivam tu cestu a temer nikdy nejedu vic nez takovych 80 km/h. Kdyz uz jedu vic,tak mi to prijde strasne rychly. A nikdy jsem nedodrzoval predpisy,tak moc jako kdyz jsem zkourenej....hehehe

Old Post 09-10-2004 v 21:27 PM
Paradox je offline   Profil uživatele Paradox   Find more posts by Paradox   Foto galerie člena Paradox   Click here to Send Paradox a Private Message   Add Paradox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1288850 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív