Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Bojite se fizlu kdyz jedete zhuleny autem ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
_houbajzz_
Nový Člen

Karma uživatele _houbajzz_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 15 

Obecné Příspěvek č. 1

Zajimalo by me jaq to vlastne je kdyz me chytnou policajti a sem zhulenej na plech.......jaky maj moznosti...jesli sou naky rychly testy na zjisteni THC v krvi ? mate nekdo uz praktickej priklad? me se podarilo zatim pokazdy je svym zhulenym sarmem ochcat

Old Post 18-12-2001 v 06:13 AM
_houbajzz_ je offline   Profil uživatele _houbajzz_   Find more posts by _houbajzz_   Foto galerie člena _houbajzz_   Click here to Send _houbajzz_ a Private Message   Add _houbajzz_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Pohodička Příspěvek č. 2

Jednoduše se na ně usmívej a buď zdvořilej a slušnej,dáš jim doklady atd..Pokud nejsou sami huliči tak to nepoznají,zvlášť když používáš Visine

Old Post 18-12-2001 v 06:24 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_houbajzz_
Nový Člen

Karma uživatele _houbajzz_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 15 

jj visine :))) Příspěvek č. 3

jasne vizinky sou vychytavka ))) ale de me o to co ti muzou.... sem slysel a nakejch testech ve forme papirku (nebo neceho takovyho) a podle to ho jso schopny zjistit jesli mas nakou drogu nejenom ganju

Old Post 18-12-2001 v 06:27 AM
_houbajzz_ je offline   Profil uživatele _houbajzz_   Find more posts by _houbajzz_   Foto galerie člena _houbajzz_   Click here to Send _houbajzz_ a Private Message   Add _houbajzz_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 4

Jak funguje Visine?

Old Post 18-12-2001 v 07:03 AM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_houbajzz_
Nový Člen

Karma uživatele _houbajzz_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 15 

to MrProper Příspěvek č. 5

hele vizine si the best co se tyce cervenech oci...urcite to znas takze staci mala kapicka do kazdeho oca a za 10 min mas oci jako nowy doporucuju zkusit...zatim hoj btw: vizine jsou nutny pokud pracujes a obcas si zabafas takze hulte a hulte

Old Post 18-12-2001 v 07:07 AM
_houbajzz_ je offline   Profil uživatele _houbajzz_   Find more posts by _houbajzz_   Foto galerie člena _houbajzz_   Click here to Send _houbajzz_ a Private Message   Add _houbajzz_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

co ja vim Příspěvek č. 6

Pokud ja vim, tak v nemecku se bezne pouziva takovy papirek, ten ti vlolzi pod pazi a hned vidi jaxinatem.
nemyslim si ze ceska policie tyto vlastni, tak tosme klidni.

Jinak se sanzim hulit tak, abych nemusel ridit bezprosredne po hulení. Jednak <jaxem tu uz i psal> prostorova orientace, nic moc a vubec......
jooo a co bych z toho huleni mel, kdybych se musel na neco soustredit. Tak hough,

PS: vizine je supr.....

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 18-12-2001 v 07:49 AM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 7

Mě už fízlové stavěli zhulenýho tolikrát, že už ani nevim kolikrát to bylo. A nikdy mi nic neudělaly takže žádný testy na THC určitě nemaj. Jednou mě zastavily (no zastavily, nejsdřív mě spíš chvíly honily) když jsem zrovna dokouřil. Byl jsem totalně v píči. A navíc bez techničáku (ten mi sebraly před týdnem), bez technický a bez přední značky. Vypotácel jsem se z auta a hodil jsem tam rybu. A fízl hned: Pyl jste něco? Já: Ne nic. A už jsem dejchal do balonku. Vůbec jsem ho nemoh ufouknout. Byly uplně hotový, že jsem nic nenadejchal.
Pak mě drtily ještě asi 30min nějakejma debilníma otázkama a že dostanu 500 pokutu. Ale nakonec tomu jednomu zavonil mobil a na druhym konci nějakej týpek, že už to pro něj má (drogy??). Fízlové se hned vypařily a bylo to bez pokuty.

[Edited by Haman on 18-12-2001 at 02:02 PM]

Haman - Flying smokers

Old Post 18-12-2001 v 13:00 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_houbajzz_
Nový Člen

Karma uživatele _houbajzz_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 15 

to haman Příspěvek č. 8

joooo......slusny....ale myslim ze spis nez pro huleni jeli pro nakou kokadu ...... co se tyce nasi police tak to se raci nevyjadrovat vsichni vite co tim myslim )))) tak hlavne moc je nevytacejte a vizine s sebou

Old Post 18-12-2001 v 14:03 PM
_houbajzz_ je offline   Profil uživatele _houbajzz_   Find more posts by _houbajzz_   Foto galerie člena _houbajzz_   Click here to Send _houbajzz_ a Private Message   Add _houbajzz_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomasino
Stálý Člen

Karma uživatele Tomasino - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 48 

Pohodička To: ALL Příspěvek č. 9

Tak na tohle téma mám pánové a dámy docela super story je to tak půl roku, co jsme s kámošem jen tak jezdili po známejch po Praze a těšili je svojí návštěvou a samozřejmě mořem špíčků, co jsme s nima vykouřili .... když jsme takhle jeli asi po 4 špeku, tak nás cca 15 min po jeho vykouření chytli chlupáči a to byl hukot ..... seděli jsme v tom autě totálně na hadry, oba dva oči jako angoráci a kámoš co seděl za volantem na tom byl ještě hůř než já tak jsme se na ně oba tak nějak uculovali a pánové se na nás pořád dívali, až ten jeden povídá "Alkohol před jízdou byl?" Karel se nějak zasek a skoro mu nemohl odpovědět, ale nakonec to ustál a vypadlo z ně storhé NE to samozřejmě nakoplo štětku a dal mu nějakej digi přístroj aby si dejchnul ... donutil ho skoro vyplivnout plíce (zkuste si někdy totálně na šrot vyfouknout co to jde a uvidíte co to s váma udělá nicméně Karel dofoukal a celej rudej mu podal onen přístroj. Mr. Policie na to mrknul a pronesl větu, která nás totálně rozštípala ... podíval se na přístroj, potom na Karla .. podal mu doklady a řekl : "V pořádku pánové ... SAMÉ NULY!!!!! Můžete jet." .... takhe věta v nás po rozjezdu vyvolala takovej záchvat smíchu, že jsme o kousek dál museli zastavit. Kdyby jen chudák věděl, jak moc jsme byli na totál, když mu přístroj ukázal samé nuly .... no bylo to fakt hustýýýýýýý

Take a peace with Joint!

Old Post 18-12-2001 v 17:14 PM
Tomasino je offline   Profil uživatele Tomasino   Find more posts by Tomasino   Foto galerie člena Tomasino   Click here to Send Tomasino a Private Message   Add Tomasino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugo
Stálý Člen

Karma uživatele Hugo - 18% PěstitelskáKarma uživatele Hugo - 18% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 10

Nevím jak vy ale v tomhle mám zásadu, že ani po alkoholu ani po trávě za volant nevlezu ani za nic. Nestojí mě to za to ryziko. Nemusíte udělat chybu vy. Stačí aby ji udělal někdo jinej a je to v hajzlu. Někteří policajti zas tak blbý nejsou a co by se dělo pak, kdyby na to přišli, na to nechci pomyslet. A ta nejhorší věc by byla kdyby to byla moje chyba. Ani kriminál, ani rozčílenej kdokoli ale vaše svědomí by mělo bejt to, kvůli čemu sedáte za volant naprosto čistí a způsobilí.

.......get high.......higher than before..........

Old Post 18-12-2001 v 19:23 PM
Hugo je offline   Profil uživatele Hugo   Find more posts by Hugo   Foto galerie člena Hugo   Click here to Send Hugo a Private Message   Add Hugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Příspěvek č. 11

2ianick: v podstatě s tebou souhlasim, ale čeho si myslíš že dosáhneš? Uznávám, že yezdit zhuleney ye nezodpovědná kravina, ale kdyby si se snažil promluvit těm THCyezcum do duše a vysvělit yim že ye to blbost, tak by Ti dali víc za pravdu něž když yim budeš nadávat do čuráků.

PS:
2ianick: Furt se Ti nelíbí moye čeština? Tak si zapni moyí ignoraci, nebo to prostě ber yako určitey proyev svobody. Nesnášim beyt svázaney zákonama, pravidlama a yako stroyař i normama (českeyma, evropskeyma, svyetoveyma), mě by vyhovovalo se řídit yenom svědomim, ale někdo svědomí nemá, tak proto „vůdci naroda“ vymysleli zákony (asi to ye nezbytný). Ve volnym čase a bez něčího dozoru se zákonama neřídim a řídim se svědomim (yako věčina na GROWERu). Ustáleney pravopis beru yako normu kterou ysem svázaney, a kterou mi moye svyedomí dovolilo ve volnym čase porušovat.
Furt nelíbí? tak si mě vypni!
Yestli si to stima řidičema a tou češtinou tak nemyslel tak se upřimě omlouvám. (Co dělá slovník?)

PPS:
2THCyezdci: Když zákony běžne porušuyete řidtě se aspoň zmíněnym svědomim!!!


[Edited by netopeyr on 01-01-2002 at 01:57 PM]

Old Post 18-12-2001 v 22:38 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 12

neznamená že když po ganje nemůžeš řídit ty,že já sem kvůli tomu debil...

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 18-12-2001 v 22:40 PM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

Palec dolů to Ianic Příspěvek č. 13

Nezlob se Ianicku ale mam za to ze by jsi nemusel urazet lidi, o kterych nic nevis.Ja sam zhulenej muzu ridit celkem bez problemu, naopak treba jizda vecer v lete a k tomu spicka me pripada docela fajn.Hezky se na rizeni zaseknu a jsem mnohem poornejsi nez kdyz ridim nezhulenej.Nauc se ridit a uvidis sam ze je to zabava.Samozrejme pokud zhulim vice nez je zdravo za volant nesedam.I tak by jsi si mel trosku upravit slovnik.............

End

Old Post 19-12-2001 v 06:24 AM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_houbajzz_
Nový Člen

Karma uživatele _houbajzz_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 15 

sidlo-souhlas Příspěvek č. 14

to ianick- hele priste posuzuj sam sebe a ne ostatni newim co jsi naridil ty ale je uz peknech par let ridim (bez veci nehody....jednou sem prisel o zpetny zrcatko ) takze jsem si zvyknul ridit i krapet zhulenej a myslim (poodle sebe) ze to neni nic nemoznyho....to ale neplati u chlastu! to ych se netrefil ani na krizovatku hulte a hulte

Old Post 19-12-2001 v 07:34 AM
_houbajzz_ je offline   Profil uživatele _houbajzz_   Find more posts by _houbajzz_   Foto galerie člena _houbajzz_   Click here to Send _houbajzz_ a Private Message   Add _houbajzz_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juleni
Stálý Člen

Karma uživatele juleni - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 49 

2ianick: Příspěvek č. 15

Soferujem uz nejaky ten piatok (posledne mesiace kazdy den (a kazdy den tiez hulim)) a zatial bez nejakej vaznej nehody (neratam napriklad vtaka-velkeho vtaka, ktoreho som prednedavnom sundal pri Holandskych hraniciach, ked sa na dialnici par metrov predo mnou rozhodol, ze si polieta pred prednym sklom). Som si vedomy toho, co vsetko sa moze stat, avsak ked som zhuleny, moja obozretnost pri soferovani sa zvysi aspon o 100%. Nepaci sa mi tvoj pristup a tvoje oplzle nadavky. Niekedy proste nemusis byt ako sofer vobec na vine ty a stane sa nestastie aj tak. Suhlasim, ze by za volant mali sadat len osoby, ktore predtym nepozili ziaden alkohol, omamne alebo psychotropne latky, ale v dnesnej dobe tomu bohuzial tak nie je ... Ked som bol pred par rokmi v Taliansku, bolo uplne bezne, ze ludia sli na veceru, nazrali sa, vypili popri tom hektolitre vina a kadejakeho ineho chlastu a potom sadli do auta a sli. V Nemecku napriklad mozes po uziti jedneho piva tiez soferovat. Kedze ja nie som velkym privrzencom alkoholu, nesadam za volant v podnapitom stave (uz som to vyskusal, bol som dost opity a zhuleny a nanestastie ma chytili policajti... Nejakym zazrakom som z toho vyviazol bez akejkolvek ujmy a odvtedy nikdy viac!). Takze som ostal len pri tom huleni. Soferujem rad a viem si to vtedy skutocne vychutnat.
Kurwa, co som to tu vlastne chcel? Jaj, uz viem. ianick - za tie nadavky mas u mna K- .

* GanjA RuleZ *

Niektoré drogy nie sú zakázané preto, že by boli nebezpečné, ale sú nebezpečné preto, lebo sú zakázané.

Old Post 19-12-2001 v 09:56 AM
juleni je offline   Profil uživatele juleni   Find more posts by juleni   Foto galerie člena juleni   Click here to Send juleni a Private Message   Add juleni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomasino
Stálý Člen

Karma uživatele Tomasino - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 48 

Pohodička To: Ianick and to ALL Příspěvek č. 16

To: Ianick

Díky za tvůj názor kamaráde, nicméně nemůžu s ním souhlasit .... to že jsi ty vlezl za volant po požití alkoholu je sice dobrá zkušenost (třeba já bych po chlastu za volant opravdu nesedl nicméně co se hulení týče ... jezdim už docela dlouho a mám najeto opravdu hodně kilometrů a můži to říct, že na silnicích se pohybuje víc nebezpečnejch naprosto střízlivejch lidí než těch který jezděj vyhulený .... aporpos, píšeš, že jsi měl reakce a vidění naprosto mimo ... to je přeci jednoduchý na každého hulení působí trošku jinak a to že ty jsi byl totálně na sračky neznamená, že někdo jinej je na tom úplně stejně .... osobně znám lidi, který nezhulený jezděj víc nebezpečně a roztržitě než když si zahulej a rozhodně si nemyslim, že by lidi, který sednou za volant vyhulený museli bejt kokoti, čůráci a já nevim co všechno .... to bych takhle mohl častovat 50% našich řidičů na na našich silnicích, který jezděj naprosto střízlivý a jezděj jako hovada. Nevim, jak to vnímáte vy ostatní, ale osobně si myslim, že kdo v autě jezdí tak ví velice přesně o čem mluvim ... nebo ne?

Take a peace with Joint!

Old Post 19-12-2001 v 10:02 AM
Tomasino je offline   Profil uživatele Tomasino   Find more posts by Tomasino   Foto galerie člena Tomasino   Click here to Send Tomasino a Private Message   Add Tomasino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4372720 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív