Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 33 34 35 36 37 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
brook
Nový Člen

Karma uživatele brook - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 545

Přeji pěkný den všem zdejším. Rád bych tady připojil svůj názor k tématu. Předem trochu o mně. Něco málo jsem najezdil, přes 50tis.km, z toho zhulený odhadem asi 15-20tis. km. Nejsem žádný svatoušek, povolené rychlosti moc nedodržuju a nemám to naježděné v tiché zapadlé vesničce bez provozu či na dálnici. Svou jízdu však i přesto beru jako bezpečnou, často vezu i manželku a dcerku. Také v práci, která vyžaduje soustředění a přesnost jsem si mnohokrát ověřil bezchybnou koncentraci a reakce. Všeobecně nemám rád zobecňování, vliv travky na řízení beru jako obzvláště složitou věc.
Z vlastních zkušeností nesouhlasím s obecnými názory že "marihuana zhoršuje smyslové vnímání a zpožďuje reakce". Také nesouhlasím s tvrzením že pod vlivem travky neumí dotyčná osoba toto spolehlivě posoudit. Rozhodně neberu tento problém na lehkou váhu a jsem si vědom všech rizik. Podle mne jde především o posouzení stavu a uvědomění si rozdílu mezi člověkem zhuleným na kaši těžkým "stoned" modelem, pro kterého je "problém" téměř jakákoliv činnost, a pak člověkem jen lehce zhuleným stimulujícím "high" modelem, pro kterého koncentrace ani správné reakce problémem nejsou, naopak jsou stimulovány. Nelíbí se mi například známé závěry plynoucí z různých testů alkohol versus marihuana za volantem vídané v televizi, či na netu. Přesto, že chápu potřebu varovat před riziky vlivu marihuany, přesto, že chápu jak složité by bylo definovat vlivy neohrožující, či pozitivní. Podle mne prostě nelze považovat za objektivní test, ve kterém řidič, který "nikdy" nehulil vykouří jointa, který by možná posadil na prdel pět chlapů, na tož ještě tento účinek porovnávat s někým kdo si dá pro něj třeba běžné tři piva. Je to stejné jako důvod, proč to třeba nezkusí porovnat s někým, kdo vypije půl litru slivovice... Stejným nesmyslem byla například také reklama s řidičem, který se zhulený otáčel a bavil s někým na zadním sedadle až nedal přednost na křižovatce. Opět mi jde o obecnost, takhle nepozorní a nezodpovědní jsou vidět řidiči i bez trávy. Třeba zrovna já bych si nedovolil takhle bavit ani střízlivý a travka mi rozhodně neodvádí pozornost od řízení. Jako příklad tu mohu třeba napsat jednu mou zkušenost na kterou nejsem nijak hrdý. Jednou jsem jel do Chorvatska dost unavený, před jízdou jsem prostě nemohl zaboha usnout jak jsem se těšil a přemýšlel. Tehdy jsem jel přes Maďarsko, tedy ne po pohodlné dálnici v Rakousku a byla to právě marihuana, která mi velmi pomáhala v koncentraci při dlouhé únavné cestě. Hulil jsem co dvě hodiny, jel docela svižně (tráva mi jízdu nijak nezpomaluje) a bezpečně dojel s plně obsazeným autem jak tam, tak i zpět. Zpátky jsem jel polovinu cesty v hustém dešti, po tmě, a kdo znal nekonečné vyježděné koleje v Maďarsku zalité vodou na úzké dvouproudovce, tak ví o čem to bylo. No, zahulil jsem si a byla to fajn cesta.
Přirozeně je velkým rizikem, pokud má řidič milující adrenalin tendence pokoušet hranice bezpečného reagování, bezpečné jízdy. Ovšem jde o to, že naprosto stejné riziko podstupuje takovýto řidič i bez vlivu marihuany. Zde vynechám dopravní nehody způsobené vlivem alkoholu, což je svinstvo o kterém nepochybuje asi nikdo. Ročně se stávají tisíce dopravních nehod u kterých nehrála roli omamná látka a pokud jsou na silnici denně stovky řidičů pod vlivem thc, bylo by nesmyslem si myslet že zrovna jim se budou nehody vyhýbat. Od toho jsou nazývány nehody. Nevyhýbají se jim, přirozeně, další důvod proč je chybou zobecňovat a nehodu vzniklou pod vlivem thc automaticky přiřknout marihuaně. Každý řidič má před jízdou zhodnotit svůj stav a při jízdě se plně věnovat řízení.
Vzhledem ke svým dosavadním zkušenostem mohu s klidným srdcem napsat, že si kdykoliv před jízdou rád zahulím. Řízení mám velmi rád, a díky tomu že jezdím docela svižně tak jsem zažil na cestě mnoho nebezpečných situací, kdy jsem musel zcela nečekaně reagovat ve zlomku vteřiny či řídit s centimetrovou přesností. Reakce ani smysly mne zatím nikdy nezradily. Nutno ovšem dodat že se před jízdou nikdy nezhulím na kaši jako čuně, neřítím se jako bych zrovna vyloupil banku a při jízdě se vždy plně věnuji řízení.
Přeji všem pohodové ježdění, dostatek soudnosti a spoustu km bez nehody.

Old Post 27-01-2009 v 10:07 AM
brook je offline   Profil uživatele brook   Find more posts by brook   Foto galerie člena brook   Click here to Send brook a Private Message   Add brook to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 546

citace:
Původní příspěvek od brook
Přeji pěkný den všem zdejším. Rád bych tady připojil svůj názor k tématu. Předem trochu o mně. Něco málo jsem najezdil, přes 50tis.km, z toho zhulený odhadem asi 15-20tis. km. Nejsem žádný svatoušek, povolené rychlosti moc nedodržuju a nemám to naježděné v tiché zapadlé vesničce bez provozu či na dálnici. Svou jízdu však i přesto beru jako bezpečnou, často vezu i manželku a dcerku. Také v práci, která vyžaduje soustředění a přesnost jsem si mnohokrát ověřil bezchybnou koncentraci a reakce. Všeobecně nemám rád zobecňování, vliv travky na řízení beru jako obzvláště složitou věc.
Z vlastních zkušeností nesouhlasím s obecnými názory že "marihuana zhoršuje smyslové vnímání a zpožďuje reakce". Také nesouhlasím s tvrzením že pod vlivem travky neumí dotyčná osoba toto spolehlivě posoudit. Rozhodně neberu tento problém na lehkou váhu a jsem si vědom všech rizik. Podle mne jde především o posouzení stavu a uvědomění si rozdílu mezi člověkem zhuleným na kaši těžkým "stoned" modelem, pro kterého je "problém" téměř jakákoliv činnost, a pak člověkem jen lehce zhuleným stimulujícím "high" modelem, pro kterého koncentrace ani správné reakce problémem nejsou, naopak jsou stimulovány. Nelíbí se mi například známé závěry plynoucí z různých testů alkohol versus marihuana za volantem vídané v televizi, či na netu. Přesto, že chápu potřebu varovat před riziky vlivu marihuany, přesto, že chápu jak složité by bylo definovat vlivy neohrožující, či pozitivní. Podle mne prostě nelze považovat za objektivní test, ve kterém řidič, který "nikdy" nehulil vykouří jointa, který by možná posadil na prdel pět chlapů, na tož ještě tento účinek porovnávat s někým kdo si dá pro něj třeba běžné tři piva. Je to stejné jako důvod, proč to třeba nezkusí porovnat s někým, kdo vypije půl litru slivovice... Stejným nesmyslem byla například také reklama s řidičem, který se zhulený otáčel a bavil s někým na zadním sedadle až nedal přednost na křižovatce. Opět mi jde o obecnost, takhle nepozorní a nezodpovědní jsou vidět řidiči i bez trávy. Třeba zrovna já bych si nedovolil takhle bavit ani střízlivý a travka mi rozhodně neodvádí pozornost od řízení. Jako příklad tu mohu třeba napsat jednu mou zkušenost na kterou nejsem nijak hrdý. Jednou jsem jel do Chorvatska dost unavený, před jízdou jsem prostě nemohl zaboha usnout jak jsem se těšil a přemýšlel. Tehdy jsem jel přes Maďarsko, tedy ne po pohodlné dálnici v Rakousku a byla to právě marihuana, která mi velmi pomáhala v koncentraci při dlouhé únavné cestě. Hulil jsem co dvě hodiny, jel docela svižně (tráva mi jízdu nijak nezpomaluje) a bezpečně dojel s plně obsazeným autem jak tam, tak i zpět. Zpátky jsem jel polovinu cesty v hustém dešti, po tmě, a kdo znal nekonečné vyježděné koleje v Maďarsku zalité vodou na úzké dvouproudovce, tak ví o čem to bylo. No, zahulil jsem si a byla to fajn cesta.
Přirozeně je velkým rizikem, pokud má řidič milující adrenalin tendence pokoušet hranice bezpečného reagování, bezpečné jízdy. Ovšem jde o to, že naprosto stejné riziko podstupuje takovýto řidič i bez vlivu marihuany. Zde vynechám dopravní nehody způsobené vlivem alkoholu, což je svinstvo o kterém nepochybuje asi nikdo. Ročně se stávají tisíce dopravních nehod u kterých nehrála roli omamná látka a pokud jsou na silnici denně stovky řidičů pod vlivem thc, bylo by nesmyslem si myslet že zrovna jim se budou nehody vyhýbat. Od toho jsou nazývány nehody. Nevyhýbají se jim, přirozeně, další důvod proč je chybou zobecňovat a nehodu vzniklou pod vlivem thc automaticky přiřknout marihuaně. Každý řidič má před jízdou zhodnotit svůj stav a při jízdě se plně věnovat řízení.
Vzhledem ke svým dosavadním zkušenostem mohu s klidným srdcem napsat, že si kdykoliv před jízdou rád zahulím. Řízení mám velmi rád, a díky tomu že jezdím docela svižně tak jsem zažil na cestě mnoho nebezpečných situací, kdy jsem musel zcela nečekaně reagovat ve zlomku vteřiny či řídit s centimetrovou přesností. Reakce ani smysly mne zatím nikdy nezradily. Nutno ovšem dodat že se před jízdou nikdy nezhulím na kaši jako čuně, neřítím se jako bych zrovna vyloupil banku a při jízdě se vždy plně věnuji řízení.
Přeji všem pohodové ježdění, dostatek soudnosti a spoustu km bez nehody.


co k tomu ještě dodat?
asi jenom tohle: lidi neblázněte. Pokud na to nemáte, neblázněte a radši před jízdou nehulte. A pokud to sami nezvládáte, nesuďte ostatní, nevíte jak na tom jsou.

Old Post 27-01-2009 v 10:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hypiz
Stálý Člen

Karma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 547

nerad ridim a jeste vic nerad ridim kdyz jsem zhulenej, nekdo si to dava to vim ale ja nejsem takovy ridic abych si to mohl dovolit.. o dost radsi se teda nechavam vozit zhulenej

Old Post 29-01-2009 v 09:49 AM
hypiz je offline   Profil uživatele hypiz   Find more posts by hypiz   Foto galerie člena hypiz   Click here to Send hypiz a Private Message   Add hypiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan vypálenej
Nový Člen

Karma uživatele pan vypálenej - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 548

heh, tak já jel jednou s kámošem. oba sme byly vypálený jak díra ve vejfuku. on řídil a ne zrovna opatrně... jeli sme po celkem úzkej silnici v lese a on si jel v klídku tak 70. navíc měl děsně na hovno seřízený světla u auta, takže bylo vidět celkem velký kulový. a najednou srnka... já sem si jí teda všim až když on už zastavil vůbec sem nechápal tu jeho bleskovou reakci, já bych jí asi přejel a po 100 metrech si něčeho všimnul

Old Post 12-03-2009 v 21:25 PM
pan vypálenej je offline   Profil uživatele pan vypálenej   Find more posts by pan vypálenej   Foto galerie člena pan vypálenej   Click here to Send pan vypálenej a Private Message   Add pan vypálenej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hochůůů
Stálý Člen

Karma uživatele hochůůů - 91% PěstitelskáKarma uživatele hochůůů - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 549

NEMYSLÍŠ, ZAPLATÍŠ. Kámoš stoji na vyhlídce a kouří smraha. V tom bengus ať ukáze doklady. Doklady v pořádku ale snad po tom jointu nebudete říďit pane řiďiči??? ....NE!!!.... Beng odjel a on vesele dokouřil smraha usedl a jel. A co nevidí beng ho ochcal a čekal o kus dál bo 100procentně vědel že pojede. Ale papíry už má spátky ale špeky před jízdou už ne !!!

Kuř a bude ti kouřeno

Old Post 16-04-2009 v 22:45 PM
hochůůů je offline   Profil uživatele hochůůů   Find more posts by hochůůů   Foto galerie člena hochůůů   Click here to Send hochůůů a Private Message   Add hochůůů to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FatJoe
Stálý Člen

Karma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 550

Jazdit uz asi ne.. Stara skodovka 120l my obidvaja(bratranec) zmaštení jak psy. kalime si to v lese asi tak 50. Plasime zver polovníkom. vysli sme na nejaku luku a tam som to rozmakal sice len na 60 ale stara skodovka ´60po rozbitej luke-celkom adrenalín. dostal som napad ze vyskusam hodiny. V 60-tke som zalomil volant, zatiahol ručnú a jebbbbbbbbbb. Spravili sme asi tak 3 kotrmelce(strecha,kolesa,strecha,kolesa) a ostali sme stat na streche na tej luke... Obaja v soku, nikomu sa nic nestalo. nasu jazdu po lese videl majtel toho pozemku a zavolal na nas flojdov.(KOKOT) Ty tam prisli vtedy ked sme vyliezali z auta... Samozrejme pičovali jak chore vrany, platili sme pokutu kazdy po 10 litrov a dostal som odklad vodičaku 2 roky... Miluly tyzden som uz konečne mohol začat robiť vodičak....
Odvtedy už nerobim take kokotiny, snažim sa jazdit normalne.....Ale len snažim...

Old Post 22-04-2009 v 09:28 AM
FatJoe je offline   Profil uživatele FatJoe   Find more posts by FatJoe   Foto galerie člena FatJoe   Click here to Send FatJoe a Private Message   Add FatJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meso
Stálý Člen

Karma uživatele meso - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 551

vodičák mám dlho, ale jazdím teraz asi rok každý deň dosť veľa. odpoveď jasnú neviem formulovať. závisí to na únave, nálade, tráve ... ale vo všeobecnosti rád, zatiaľ bez problémov, opatrne. niekedy sa mi jazdí lepšie, niekedy horšie.

Old Post 10-05-2009 v 23:23 PM
meso je offline   Profil uživatele meso   Find more posts by meso   Foto galerie člena meso   Click here to Send meso a Private Message   Add meso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 552

Zdar, nevím, jestli to tu už někdo psal, ale mám tu radu, jak ojebat test slin, který určuje aktualní obsah thc. Kolegu lapli hned po jointu a nebylo to poprvé. Jenže tentokrát mu vlepili papírek přimo do huby a nenašli nic, protože když ho stavěli, šupnul do sebe dvě orbitky a uplně v pohodě! Ani pokuta, prostě nic, a to byl vážně na uhel. Tím samozřejmě nechcu nikoho nabádat k řízení pod vlivem thc, ale když už nějaká ta namátková kontrola bude, měli byste mít po ruce balík žvýkaček. Myslím, že je to i celkem logické, protože žvýkačka mění sliny a stoprocentně přebije tu konzistenci slin po jointu.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 11-05-2009 v 13:29 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyft
Stálý Člen

Karma uživatele lyft - 45% PěstitelskáKarma uživatele lyft - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 553

když jsem byl malej a hloupej,tak jsem řídil zhulenej,teď jsem větší a blbější a proto zhulenej už neřídím

Old Post 11-05-2009 v 13:58 PM
lyft je offline   Profil uživatele lyft   Find more posts by lyft   Foto galerie člena lyft   Click here to Send lyft a Private Message   Add lyft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Orbitky? Příspěvek č. 554

citace:
Původní příspěvek od Moltres
Kolegu lapli hned po jointu a nebylo to poprvé. Jenže tentokrát mu vlepili papírek přimo do huby a nenašli nic, protože když ho stavěli, šupnul do sebe dvě orbitky a uplně v pohodě! Ani pokuta, prostě nic, a to byl vážně na uhel.

Nemáš tip na druh tech "orbitek"? Když už tak aˇto můžu případně potvrdit, ale se stejnym druhem..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 11-05-2009 v 20:59 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Re: Orbitky? Příspěvek č. 555

citace:
Původní příspěvek od MaaaYaaa

Nemáš tip na druh tech "orbitek"? Když už tak aˇto můžu případně potvrdit, ale se stejnym druhem..



hehe, no tak to nevím. Podle mě modrýma nic nezkazíš

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 12-05-2009 v 11:37 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palma
Stálý Člen

Karma uživatele palma - 100% PěstitelskáKarma uživatele palma - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 556

no ja zhulenej radsi nejezdim ....vis proc?? ptzee si ho ted prave delam ... ridit?? a zhulenej ??? to by bylo az moc luxusni ne?

Nebuď sám sebou....buď lepší, než jsi

Old Post 12-05-2009 v 15:31 PM
palma je offline   Profil uživatele palma   Find more posts by palma   Foto galerie člena palma   Click here to Send palma a Private Message   Add palma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 557

Za volant jedině s čistou hlavou !!!

A jestli někdo říká že dá brko, pak sedne za volnat a má pod kontrolou tak kecá, protože tráva prostě reflexy ovlivňuje a s tím nikdo nic nudělá ať si myslí cokoli.

Old Post 02-06-2009 v 12:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 558

citace:
Původní příspěvek od zoltan
Za volant jedině s čistou hlavou !!!

A jestli někdo říká že dá brko, pak sedne za volnat a má pod kontrolou tak kecá, protože tráva prostě reflexy ovlivňuje a s tím nikdo nic nudělá ať si myslí cokoli.

NESMYSL

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 02-06-2009 v 12:46 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 559

citace:
Původní příspěvek od crackonos

NESMYSL


no když myslíš... já to nemám ze své hlavy, THC ti reakce prostě zpomalí - to je fakt, vědecky dokázaný.
Ale tak třeba si vyjímka no, hádat se nechcu

Old Post 02-06-2009 v 13:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 560

citace:
Původní příspěvek od zoltan


no když myslíš... já to nemám ze své hlavy, THC ti reakce prostě zpomalí - to je fakt, vědecky dokázaný.
Ale tak třeba si vyjímka no, hádat se nechcu

Možný to je, jen to na sobě nepociťuju...pro mě to naopak znamená mnohem větší zážites z jízdy a za sebe můžu říct, že jezdím i mnohem bezpečněji.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 02-06-2009 v 13:19 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 33 34 35 36 37 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5459740 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív