Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 32 33 34 35 36 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 529

vsak v pohode...
citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
crackonos: tak ještě jednou: Omlouvám se. Stačí?
Ale na něco se zeptat musím: na co pecky? To nemáš v autě audiosoustavu nebo co?

-mno mám tam spíš to "nebo co", pze auto jsem dostal a peníze nejsou (student)
citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
A moje hulení za volantem...no, viděl jsi mě nekdy řídit zhulenýho? Jel jsi se mnou někdy autem? Mam takovej pocit že ne. Tak nevynášej soudy.
[/B]

Mno za předpokladu, že si stojíš za svými příspěvky v tomhle threadu (viz např. příspěvek 493) je to víc než pravděpodobný...
citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
Jedna věc je, že když má někdo pecky v uších, tak neslyší okolí. O to neni potřeba polemizovat, to je fakt. Druhá věc je že zkouřenej člověk. Ten může řídit hůř, ale i líp. Jde o to, jak je zvyklej a naučenej. Nic víc a nic míň.
Vyvrať mi to.
[/B]

Pravda... jenom je celkem směšný poslouchat kritiku od někoho, kdo se sám neřídí podle předpisů nebo minimálně podle nějaký zavedený etiky...
citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
Těma peckama jenom dáváš najevo, jak je ti okolí auta dokonale ukradený. [/B]

A tím, že jezdíš zhulenej nedáváš najevo, že ti jsou všichni ostatní ukradení? Uznávám že každej řídí jinak, někdo je ohleduplnější, někomu to zas moc nejde, ale pořád řídíš za změněnýho psychickýho stavu, což není zrovna košer.--mno to je jedno, uznávám, že to snižuje pozornost...

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 24-01-2009 v 09:40 AM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 530

crackonos: hulení ovlivňuje vnímání, ale dá se to ovlivnění kompenzovat, dá se to naučit. Pokud neslyšíš, tak prostě neslyšíš. Tečka.
sanitku identifikuju z 90% setkání s ní podle zvuku. Prostě jí slyšim někde daleko. Když bych měl pecky, slyšel bych kulový a uhejbal jí vmomentě až bych jí viděl. Což je většinou dost pozdě. Ona ta sanita nemá ty houkačky pro srandu králíkům. On totiž zvuk je slyšet na větší vzdálenost, než jsou vidět ty majáčky.

A jenom tak na okraj: na tvým místě bych si koupil přenosný repráčky. Taky jsem to tak jednu dobu řešil.

http://www.nakupunas.cz/autoradio-sencor-sct-2202r/
tady máš rádio za 600, má audio in, všechno co potřebuješ.

Old Post 24-01-2009 v 12:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
piistaa
Stálý Člen

Karma uživatele piistaa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 531

Ja newim ale ja bych za zhulenost,opilost to je jedno za volantem daval treba i basu. Za volantem treba fakt cistou mysel...

Old Post 24-01-2009 v 14:59 PM
piistaa je offline   Profil uživatele piistaa   Find more posts by piistaa   Foto galerie člena piistaa   Click here to Send piistaa a Private Message   Add piistaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 532

piiistaa: stejně tak basu za nevyspání, únavu, momentální naštvanost či nastupující nemoc...přemejšlej, jo? Všechny tyhle věci tě dost podstatně ovlivňujou. Jenže alkohol k tomu dodává pocit neporazitelnosti, a to je ten největší problém.

Old Post 24-01-2009 v 15:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 533

support dexter

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 24-01-2009 v 16:35 PM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jimmy
Stálý Člen

Karma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 534

No ja jsem ridil zhuleny zatim jenom jednou. Na mojem EXXXTREMNIM skutru 50ccm ale i tom mi stacilo, ponevads jsem jel ve meste, 3x jsem jel kolem dokola na kruhaci, nechtelo se mi odbocit, a vzhledem k velikosti kruhace mi ridici museli porad davat prednost protoze jsem to tam klopil a delal ty kolecka tak rychle ze by nestihli se tam vecpat a ja jsem se jim smal a napoctvrte jsem odpocil, pak jsem zase 3x minul ulici kde bydlim. Necitil jsem se ale u toho moc dobre proto si myslim ze THC a ALKOHOL a dalsi SRACKY za volant ani riditka s plynem nepatri.

Old Post 24-01-2009 v 19:52 PM
Jimmy je offline   Profil uživatele Jimmy   Find more posts by Jimmy   Foto galerie člena Jimmy   Click here to Send Jimmy a Private Message   Add Jimmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
piistaa
Stálý Člen

Karma uživatele piistaa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 535

Hmm to je proste muj nazor
Je mi jasne ze pri alkoholu je rizeni mnohem horsi jak pri trave ale treba mne se stava kdyz sem zhulenej proste nevnimam nebo sem zamyslim nad necim inym a nemusim si vsimnut chodce/auto...

Zalezi taky od stupne zhulenosti... je rozdil jestli si da obcasny hulic 3 bonga a jde za volant anebo zkuseny hulic a da si jedneho light speka

Old Post 24-01-2009 v 19:56 PM
piistaa je offline   Profil uživatele piistaa   Find more posts by piistaa   Foto galerie člena piistaa   Click here to Send piistaa a Private Message   Add piistaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lenoch
Nový Člen

Karma uživatele lenoch - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 536

Občas řídím pod vlivem THC a někdy si zakouřím jen proto, že se chci následně projet autem. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že zkouřený se dokážu mnohem víc soustředit na řízení, jezdím opatrněji, dodržuju předpisy, snažím se víc předvídat, jsem ohleduplnější k ostatním účastníkům provozu...

Myslím si, že by lidé neměli šmahem odsuzovat ty, kteří řídí pod vlivem marihuany. Pokud má někdo ve změněném stavu s řízením auta nebo motorky problémy, tak ať prostě takto neřídí. Důležité je taky reálně odhadnout vlastní možnosti. Kdybych měl sluchové nebo zrakové halucinace, tak za volant taky nevlezu.

Jinak souhlasím, že mít v uších pecky nebo nahlas puštěné rádio není zrovna moudré. Kamarád takto málem vjel na přejezdu pod vlak - podotýkám nebyl pod vlivem žádných látek, jen měl hlasitě puštěné rádio.

Old Post 24-01-2009 v 21:31 PM
lenoch je offline   Profil uživatele lenoch   Find more posts by lenoch   Foto galerie člena lenoch   Click here to Send lenoch a Private Message   Add lenoch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 537

piista: no hele, musíš se naučit to zvládat, pokud chceš jezdit pod vlivem. O alkoholu se nebudeme bavit. Ten nebzepečnej je,ovlivňuje vnímání vzdáleností a přidává pocit neporazitelnosti. To je vražednej koktejl.

A vůbec nezáleží na stupni zhulenosti. Já si můžu dát před jízdou 3 bongy nebo malý brčko a pak můžu řídit. Je to o cviku. Nic víc a nic míň.

Old Post 26-01-2009 v 08:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 538

citace:
Původní příspěvek od Mad Lion
kdyz mit zelenou a neco s houkackou me sejme tak je to stejen vina toho kdo jen na cervenou. to ze mas pusteny majaky este neznamena ze muzes beztrestne bourat. takze kdyz me fizl z majakem sestreli na krizovatce kde ja mam zelenou aon cervenou plne si to vodsere von. i pojistovna bude muset platit.


Naprostá hovadina, doufám že si to někdo nevezme k srdci. Nejlepší je přečíst si vyhlášku 361/2000, která tvrdí, že pokud přijíždí houkající sanitka do křižovatky, tak nemáte do křižovatky vůbec vjíždět a je jedno zelená, červená.

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 26-01-2009 v 08:46 AM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 539

citace:
Původní příspěvek od kamil


Naprostá hovadina, doufám že si to někdo nevezme k srdci. Nejlepší je přečíst si vyhlášku 361/2000, která tvrdí, že pokud přijíždí houkající sanitka do křižovatky, tak nemáte do křižovatky vůbec vjíždět a je jedno zelená, červená.


jo ale kdyz tam vjedu a nehoda se stane vinik je ridic sanitky pokud jel na cervenou.

z praktickejch skusenosti vim ze pustena houkacka ti neumozni pusobit beztrestne nehody.

nedavno skouseli fizlove podobnou vec. napalili ze zadu auto a tesne pred nehodou pustili houkacku. ridice pokouseli presvedcit ze s hokackou je vinik nehody on, ale pravnici to filzum rychle vysvetlili, heheh.

houkacka me pouze upozornuje na fakt ze bych mel udelat misto. to ovsem pouze v pripade ze sam sebe nebo nekoho dalsiho neohrozim. nikde neni nic o tom ze kdyz se nehoda stane, je ridic auta s majakem bez viny.

Old Post 26-01-2009 v 09:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_jOq_
Stálý Člen

Karma uživatele _jOq_ - 95% PěstitelskáKarma uživatele _jOq_ - 95% PěstitelskáKarma uživatele _jOq_ - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 540

Zdar lidičky,
tohle už je trochu OT, nemyslíte?
Ale k tématu: Já jsem se několik let řízením živil a jezdil jsem vypálenej dost často. Ale čím více času tráví člověk na silnici a vidí jak lidi okolo vůbec neumějí řídit a většina vůbec neví, co dělá, tak o takových věcech začne přemýšlet.
Nechce se mi jít do vězení třeba jen proto, že mě nědko sestřelil, něco si při tom udělal a i když jsem to nezavinil, tak jsem nalízal...
Každopádně neřídím bezprostředně po špeku a vůbec nejbezpečnější je jezdit autobusem, jak to v poslední době činím..
Pěstu zdar



http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=42685

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=42688

Old Post 26-01-2009 v 09:29 AM
_jOq_ je offline   Profil uživatele _jOq_   Find more posts by _jOq_   Foto galerie člena _jOq_   Click here to Send _jOq_ a Private Message   Add _jOq_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 541

citace:
Původní příspěvek od Mad Lion


jo ale kdyz tam vjedu a nehoda se stane vinik je ridic sanitky pokud jel na cervenou.



u vozidel s právem přednosti v jízdě se na barvičky nehraje. pokud jede sanitka s majákem do křižovatky, má automatikcky přednost. pokud se jí tam nějakej ocas nasere pod kola je to jednoznačně jeho vina. Prostě nemáš vůbec do křižovatky vjíždět.
Samozřejmě jak píšeš zapnutej maják není symbolem beztrestnosti, omezit může, ohrozit nesmí. Jestli mi nevěříš zastav se v nějaký autoškole, tam ti to určitě vysvětlí.

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 26-01-2009 v 11:12 AM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 542

citace:
Původní příspěvek od kamil


u vozidel s právem přednosti v jízdě se na barvičky nehraje. pokud jede sanitka s majákem do křižovatky, má automatikcky přednost. pokud se jí tam nějakej ocas nasere pod kola je to jednoznačně jeho vina. Prostě nemáš vůbec do křižovatky vjíždět.
Samozřejmě jak píšeš zapnutej maják není symbolem beztrestnosti, omezit může, ohrozit nesmí. Jestli mi nevěříš zastav se v nějaký autoškole, tam ti to určitě vysvětlí.


v posledni dobe si vybavuju dva pripady. jedenkrat sanitka {jela na cervenou a ridic byl uznan vinnym} a jedenkrat policajti {trochu drsnejsi bouracka opet benaga na cervenou s majakem a opet jejich vina}
on totiz ridic s majakem sice muze porusovat dopravni predpisy ovsem se zvisenou opatrnosti. kdyz to nevyjde je to jeho vina. on totiz porusoval pravidla provozu.

Old Post 26-01-2009 v 11:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 543

citace:
Původní příspěvek od Mad Lion


v posledni dobe si vybavuju dva pripady. jedenkrat sanitka {jela na cervenou a ridic byl uznan vinnym} a jedenkrat policajti {trochu drsnejsi bouracka opet benaga na cervenou s majakem a opet jejich vina}
on totiz ridic s majakem sice muze porusovat dopravni predpisy ovsem se zvisenou opatrnosti. kdyz to nevyjde je to jeho vina. on totiz porusoval pravidla provozu.


cituju výše zmiňovanou vyhlášku:
Řidič vozidla, který při plnění úkolů souvisejících s výkonem zvláštních povinností užívá
zvláštního výstražného světla modré barvy,2) případně doplněného o zvláštní zvukové výstražné
znamení (dále jen "vozidlo s právem přednostní jízdy"), není povinen dodržovat § 4 písm. c), § atd...(prostě skoro všechno); je však povinen dbát potřebné opatrnosti, aby neohrozil bezpečnost
provozu na pozemních komunikacích.

Řidiči ostatních vozidel musí vozidlům s právem přednostní jízdy a vozidlům jimi
doprovázeným umožnit bezpečný a plynulý průjezd, a jestliže je to nutné, i zastavit vozidla na
takovém místě, aby jim nepřekážela. Do skupiny tvořené vozidly s právem přednostní jízdy a
vozidly jimi doprovázenými se řidiči ostatních vozidel nesmějí zařazovat.

Viděl bych to asi tak, že máme pravdu oba dva. Pokud benga rozstřelí zasekanou křížovatku, je to jejich vina. Ovšem pokud jim tam vjedeš, je to tvoje vina. A jak se píše:jestliže je to nutné i zastavit vozidla, takže pokud to nebude do nebe volající, řekl bych, že to odnese ta chudák babička co jim tam vjela na zelenou.

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 26-01-2009 v 11:43 AM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 544

jojo. vychazim s toho ze ne na vsech krizovatkach je situace prehledna. samozrejme ma ucastnik provozu dat prednost vozu s majakem ovsem kdyz ho prehlidne {takova situace muze nastat ves lozitejsim provozu velmi snadno} tak by nemel byt perzekuovan protoze se ridil platnymi pravidly silnicniho provozu. v praxi je to tak ze vetsinou je majak jen polehcujici okolnost pro ridice kery takove auto ridi a zpusobi nehodu.
kdyz sme u toho specialne benga udelali v posledni dobe peknejch par pruseru z autama a to i se zapnutejma majakama...

Old Post 26-01-2009 v 12:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 32 33 34 35 36 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9839030 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív