Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 34 35 36 37 38 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 561

citace:
Původní příspěvek od crackonos

Možný to je, jen to na sobě nepociťuju...pro mě to naopak znamená mnohem větší zážites z jízdy a za sebe můžu říct, že jezdím i mnohem bezpečněji.


jo tak větší zažítek to je, to jo.. Ale stejně bych už do toho nešel.
On problém je v tom že ty reakce se zdají v pořádku, ale ono někdy může jít o zlomky sekundy že a to těžko sám na sobě poznáš.

Jinak sem taky vždycky zhulený jezdil pomaleji, dával víc pozor, jenže ty reakce fakt neovlivníš...

Old Post 02-06-2009 v 13:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Nápad THC za volantem. funguji ty testy vubec?????? Příspěvek č. 562

Zdravicko vsem,

pred nedavnem se mi stala takova ,,radostna´´ situace. jeli sme se s kamaradem vypalit do vedlejsi vesnice. sedli jsi u jednoho hriste do altanku zapilili brko a chvilku posedeli. po cca 15-20 minutach jsme se vydali nazpet domu a zsatavili nas policiste. Jeden takovy namyslenejsi kokotek tak 25 a s nim slecna policistka hezka mila popravde docela kus hezky jsme pozdravili a ten mladej hned na kamarada at si nachysta ridicak technicak obcanku a ze udelame test na pritomnost drog. proste a jednoduse nas nekdo napraskal. samozrejme sme byly oba solidne nahuleni. nerikam ze totalka ale citit to bylo fest!! chvilicku hledali ten testr v kufru a pak marne shaneli navod napouziti no proste na nich bylo videt ze to pouzivaji poprve a ze to videli jednim okem nekde na skoleni kdyz zrovna nepospavali nebo nebyli nekde na kafickua tak.... ja samozrejme vypalenej kamaradskej tak jsem jim hned zacal radit do a jak. kamosovi co ridil rekli at si olize tvare a dasne a olizne ten testr tak cekame 5 min 10 min a porad nic. tak se na ten testr podivama rikam te mlade slecne ze asi staci jen 5 min protoze tam bylo napsano 5+ (coz nejspis znamenalo minimalne 5min a vice) po chvili se zhodli ze je test na omamne lastky negativni ze proste nic nehuli.

Tak jsem je tedy poprosil jestli bych to mohl zkusit. chvilicku se zpirali ze nemaji na takove blbosti cas tak jsem jim pripomenul CHRANIT A POMAHAT a uz jsem mel testr v hube olizal jsem si hubu jak jsem to slo abych to poradne odzkousel. olyznul testr a cekali jsme 5 10 15 min a na testu nic.(jen pripomenu ze to byl jiz pouzity testr od kamarada takze od 1 oblyznuti zhulenym clovekem ubehloa asi 35-40min.
tak ten policajt : asi nejaka slaba trava hosi
ja na policajta: spatne merak nebo spatna obsluha
policajt : nic nemame cas musime resit opravdove pripady.

tak jsme podekovali rozlocili se a jeli na faju

takze oc mi jde:

chtel bych zde shromazdit informace od lido co take kontrolovali policiste a davali jim test


chtel bych prsim vedet:

1.jak dlouho pred testem jsem hulili
2.jestli jste neco pili nebo jedli mezi hulenim a testem,
3.jestli jste kourili cigarety mezi hul. a test.
4.jak dlouho asi trval test od oliznuti do vyhodnoceni
5.a samozrejmne vysledek testu.

takze ja jen doplnim osnovi otazek podle mne:

1. 20-25 min
2.nic
3.kouril asi 3 cigarety mozna
4. asi 20 min
5. NEGATIVNI

jiste jste slyseli o ruznych pripravcich nebo zlepsovadlech jak predejit pozitivnimu vysledku testu tak by mne zajimalo jestli to fungje nebo jestli to jsou jen famy. dekuji vsem so se zucastni

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 02-06-2009 v 13:51 PM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SparkyX
Stálý Člen

Karma uživatele SparkyX - 55% PěstitelskáKarma uživatele SparkyX - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 60  

Dotaz Studie. Příspěvek č. 563

citace:
Původní příspěvek od zoltan

já to nemám ze své hlavy, THC ti reakce prostě zpomalí - to je fakt, vědecky dokázaný.


to zoltan: mužeš sem hodit odkaz na nějakou studii která tohle dokazuje ?
Dík.

Old Post 02-06-2009 v 13:57 PM
SparkyX je offline   Profil uživatele SparkyX   Find more posts by SparkyX   Foto galerie člena SparkyX   Click here to Send SparkyX a Private Message   Add SparkyX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SparkyX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
don juan
Stálý Člen

Karma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 564

prej staci mit zvejkacku v puse chvili pred testovanim a na nic se neprijde :-) jestli je to pravda to ale nevim

Oh Holy Shit 2x400Watt + 30 Clones

M+++ 70W 5 clones-->NICE GROW
M+++2 250W 5 clones-->NICE GROW two two
M+++2 400W 6 clones-->NICE GROW TWO

Old Post 02-06-2009 v 14:18 PM
don juan je offline   Profil uživatele don juan   Find more posts by don juan   Foto galerie člena don juan   Click here to Send don juan a Private Message   Add don juan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ok meen
Stálý Člen

Karma uživatele Ok meen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ok meen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 565

tyto testy jsou pouze orientacni,pukud vijde pozitivní máte právo na test z krve(vtip je totiž v tom že je 1 ze 3 nefunkcni)negde na G. se to tu resilo

proto se taky proti nim tak de(ze strany lidí co by k tomu nemeli mít duvod
a proto se z nich můžete (teoreticky) vykecat

Vyměnim všechno co vim,za půlku toho co nevim

v jednoduchosti je síla

Old Post 02-06-2009 v 15:16 PM
Ok meen je offline   Profil uživatele Ok meen   Find more posts by Ok meen   Foto galerie člena Ok meen   Click here to Send Ok meen a Private Message   Add Ok meen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kenedy
Nový Člen

Karma uživatele kenedy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 566

Čus,
mě čapli v německu a test dělali z moči.
1.cca 30h
2.normální strava
3.nekouřím
4.cca 10min
5.pozitivní
Pokuta 1000 € +3měsíce zákaz

Old Post 02-06-2009 v 15:19 PM
kenedy je offline   Profil uživatele kenedy   Find more posts by kenedy   Foto galerie člena kenedy   Click here to Send kenedy a Private Message   Add kenedy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 567

citace:
Původní příspěvek od zoltan


jo tak větší zažítek to je, to jo.. Ale stejně bych už do toho nešel.
On problém je v tom že ty reakce se zdají v pořádku, ale ono někdy může jít o zlomky sekundy že a to těžko sám na sobě poznáš.

Jinak sem taky vždycky zhulený jezdil pomaleji, dával víc pozor, jenže ty reakce fakt neovlivníš...

Jasně máš pravdu, reflexy to za určitejch situací může pozměnit, jenže je tu pořád lidská jedinečnost, kdy THC působí na každého odlišně, stejně jako druh modelu mající jiný účinky a myslím si, že úplně nejvíc záleží na tom, jaký ten onen řidič je-jestli má talent nebo prostě řídit neumí, pokud neumí nebo má ze řízení strach nebo je začátečník, tak bych mu THC rozhodně nedoporučoval. Já kupříkladu vnímám terén ve kterém jedu mnohem intenzivněji když si zakouřím než za normálního stavu, kdy mnohým věcem a událostem na silnici nepřikládám takovou vážnost a mám sklony lelkovat co se kde děje, tohle se mi po zkouření rozhodně nestává. Mnohem intenzivněji chápu a uvědomuju si všechny důsledky způsobu mýho řízení a to řízení těm rizikům přizpůsobuju.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 02-06-2009 v 15:29 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 568

S hůlem za volantem nemám problém. Neztrácím smysly a rozum ... spíš jsem víc rozvážnější. Ale znám spousty případů, který si myslej, že to hůlo jim za volantem nevadí, přitom ale očividně ohrožují své prostředí, jsou roztěkaní, nečuměj před sebe a nacouvaj klidně do policejního auta proto je dobře, že návykové látky jsou za volantem zakázány. Na každýho to působí jinak, někdo je rychlejší, někdo prostě brzda. To samý platí o chlastu. Povolíme jedno pívo?No jo, jenže někoho to jedno pivko dokáže rozbít.

Taky si řikám, že až na mě vytáhnou ty magický papírky na který se plyve nebo kam se to strkaj, tak budu stejně v prdeli, jako nějaká lama, co se ptá, k čemu je ten klacek vedle sedačky.

Old Post 02-06-2009 v 16:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Tráva za volant nepatří! Příspěvek č. 569

hulení za volantem = alkohol za volantem, proste to nejste vy....neco je jinak....
nerikam ze jsem nikdy neridil zkoureny, ale sam na sobe jsem poznal ze jedu jak debil...jednou pomalu, pak zas rychle, silnice mi byla misty uzká...toto je můj názor, tak mě kamenujte...ale když někdo uděla pruser na silnici, at uz ozralej nebo zhulenej, tak at si to pekne odsere...si tim rizikem do toho šel....

peace

jeden příklad: Nej kámoš jel z akce, solidně vykouřený po prohulený noci...chytli ho fíci, alkáč OK...pak si fizl vsimnul papirku na palubovce a uz to jelo...test z auta...ster slin z drsky...15 min. čekačka a zaverem POZITIVNI nalez. Toto dobrodružství bylo zakončeno 4 měsíci s podmíněným odkladem na 1 rok + 2 roky zákaz činosti = bez papírů...stojí to opravdu za to?????

citace:
Původní příspěvek od kenedy
Čus,
mě čapli v německu a test dělali z moči.
1.cca 30h
2.normální strava
3.nekouřím
4.cca 10min
5.pozitivní
Pokuta 1000 € +3měsíce zákaz


a jestli tak trošku nekecáš...v německu se pohybuju polovinu dní v roce a testy se tam dělaj zasadně takto: stěr potu z xichtu, ruk nebo volantu, kdyby dělali rozbor z moči všem tak sedí třetina řidičů.....just4info

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Naposledy upravil Nesss 02-06-2009 v 17:16 PM

Old Post 02-06-2009 v 17:06 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 570

Nemam taky problém s trávou za volentem. Jsem pozornější, beru to vážně a jedu povětšinou pomalu..
Kua proč bych to neměl bejt já když si zahulim..?! Sem to JÁ protože kdybych tam jel nezkouřenej tak to JÁ nejsem. Tak asi takhle.
Ale že je to zakázaný je samozřejmě ok (za volantem). To si musí každej uvědomit sám kdy je ok a kdy ne, prostě stanovit si tu hranici ..
JAH

Old Post 02-06-2009 v 21:57 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGG
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGG - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 571

2crazyshit: tak to ses teda peknej *****!

Mimochodem "nemelo by se hledet na minulost" muze rict jen blazen. Clovek si musi neustale uvedomovat sve chyby a poucit se znch, jinak vse co prozil bylo zbytecne..

Old Post 02-06-2009 v 23:29 PM
MadEGG je offline   Profil uživatele MadEGG   Find more posts by MadEGG   Foto galerie člena MadEGG   Click here to Send MadEGG a Private Message   Add MadEGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 572

Já osobně mám řidičák teprv čerstvě, takže na takové pí*oviny ještě nemám an pomyšlení, ale znám docela dost lidí co si klidně před jízdou dají a jezdit se s nima nebojím. Když někdo jezdí jak hovado střízlivej bude jezdit jak hovado i zhulenej a kdo je rozumnej myslim nemá problém...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 02-06-2009 v 23:59 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meso
Stálý Člen

Karma uživatele meso - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 573

počul niekto o tých testoch na slovensku? tu s tým zatiaľ len strašili

Old Post 03-06-2009 v 01:08 AM
meso je offline   Profil uživatele meso   Find more posts by meso   Foto galerie člena meso   Click here to Send meso a Private Message   Add meso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 574

Zajímalo by mě, jestli někdo neví, jak je to se "dvěma druhama testerů"? Nemyslím ty nové přístroje na detekci více druhů drog (thc, amfetamin, atd...), ale prý používají dva druhy papírků ..... Povídal jeden, kterému za mj odebrali na půl roku papíry

Old Post 09-06-2009 v 17:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 575

Zdarec,
chytli mě nedávno někdy nad ránem dali mi test na chlast a nic, tak sem dostal test na drogy musel jsem si vytřít hubu jazykem a potom udělali stěr z jazyku
1. cca 2 hodiny po skle
2. něco málo na zub a asi litr vody
3. 10-15 cigárek
4. něco kolem 10 minut
5. negativní

Machete siempre tiene la razón

Old Post 22-07-2009 v 19:33 PM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 576

Nefunguje....zatím první zkušenost.Dali jsme kanón a za 20 min nás brali švestky.
Alko nic,stěr negativ...což jsme hodně čuměli.Nevím proč negativ když jsme byly zhulení jak prasata.No a napadlo mě v tu chvíli,že to bude spíš na nějaké akčnější látky.

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Old Post 27-07-2009 v 18:06 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 34 35 36 37 38 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3272980 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív