Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 36 37 38 39
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 593

citace:
Původní příspěvek od kaktusx
Mad Lion: každý uprednostňuje niečo iné...niekto plnú prdel s károu a potom 15 rokov plnú prdel čiernych k*k*t*v, iný polovičnú prdel s károu celý život a pocit že nikoho nezabil.

PEACEandLOVE


kde zijes ze tam davaj za zabiti z nedbalosti 15 let a navic horsi cenovy?
u nas je to max 5 ve fesackym krimu...

cloveka muzes prejet i strizlivej. navic kdyz clovek kouri travu celej den jinak to ani nejde...

Old Post 06-01-2010 v 09:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 594

Odzuzuji když někdo řídí zhulený, tudíž odsuzuji i sebe nadruhou stranu jezdim pravidelnou trasu vzdy od kámoše 5 km, nikdy bych si nelejsknul neco delsiho...kazdpadne kdyz jedu high tak koukam vsude mozne jestli nekde neco nehrozi, u kazdeho prechodu bribrzdim a myslim ze jsem tak 10x opatrnejsi nez normalne...

znam spoustu lidi co jezdi zhuleni lip jak za "strizliva"

citace:
Původní příspěvek od Mad Lion

kde zijes ze tam davaj za zabiti z nedbalosti 15 let a navic horsi cenovy?
u nas je to max 5 ve fesackym krimu...
cloveka muzes prejet i strizlivej.


nevím mno...pro mě i 5 let v tom tvým fešáckým krimu je docela velká ztráta času, a podle zkušeností osoby mě blízké není žádný krim nic příjemného....kdyžtak sebou hodně kafe a cigaret - pak jsi král

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 06-01-2010 v 10:47 AM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 595

citace:
Původní příspěvek od Nesss

nevím mno...pro mě i 5 let v tom tvým fešáckým krimu je docela velká ztráta času, a podle zkušeností osoby mě blízké není žádný krim nic příjemného....kdyžtak sebou hodně kafe a cigaret - pak jsi král


ja to psal jen proto ze se tu nekdo pokousel naznacit ze za prejeti cloveka je 15 v nejtvrdsim krimu z vrahounama...
jinak se mi tam samozrejme taky vubec nechce.

Old Post 06-01-2010 v 11:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 596

Komu by se chtělo?))) po 5 letech v krimu vyležeš s docela slušnym vyhledem na dalších 5 let dovoleny.I s člověka co neumí pěstit za pět let udělaji nechybujiciho growera a vařiče jako bonus)).Lepší za Volantem nehulit a ani nebyt v rauši.Jinak ty testy co tu do nich hlasují maji divny až skoro neutrální vysledky.Bud blby testy nebo groweri hlasuji jak se jim zlíbí ne?

Old Post 14-01-2010 v 00:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 597

Mad Lion: o najtvrdšom krime s vrahóunama som nič nepísal
A ak by kriminál bol to čo by ťa po zabití človeka s vyhulenou hlavou mrzelo najviac tak si fakt len buranske hovado

PEACEandLOVE

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 14-01-2010 v 18:48 PM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 598

citace:
Původní příspěvek od kaktusx
Mad Lion: o najtvrdšom krime s vrahóunama som nič nepísal
A ak by kriminál bol to čo by ťa po zabití človeka s vyhulenou hlavou mrzelo najviac tak si fakt len buranske hovado

PEACEandLOVE


ja zase nepsal nic vo tom ze by me na tom nejvic merzel ten kriminal...
nicmene by me to cely nemrzelo vic kdyby se to stalo za skourena nez za strizliva...

Old Post 14-01-2010 v 21:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 599

to ja sem dřív jezdil zmaštěnej furt ,at to bylo 2kilaásky nebo 500 páč sem furt hulil takže za těch 8 let co mam řidičák sem tak rok najezdil s čistou hlavou,ale od ty doby co mam rodinu tak se snažim jezdit načisto , když se zadaří .
Edit:za volantem s testama sem se nikdy nesetkal akorat na vojně a ty byly vždy pozitivní

Old Post 24-01-2010 v 09:30 AM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slepecC
Stálý Člen

Karma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 600

Než naši páni policisti dostali testy jezdil jsem zhulený hodně často, a můžu říct že i bezpečně. zažil jsme i dvě situace kdy jsem musel jít po brzdách, ale vždy vpoho. Ne že bych travu za volantem podporoval, ale je třeba lepší nežli alkohol a tvrdé drogy, tak by nemělo být až tak stíhané.

Od doby kdy mají fízláci papírky už nehulím když mám řídit a krutě se mi to vyplácí, s mým zvhledem dredy tunel piery, mě pokažde zastaví policajtí a hned se ptají na drogy a papírek jsem už olizoval už tak 4-5x a vždy negativní takže se páni policisti vždy pěkně uvaří jelikož zajebou test za několikset korun , jo a ještě jedna připomínka, mám problemy s očima tak je mám skoro furt červene, a to je pak lákadýlko na policisty XD hulení a pěstu zdar

slepecC..

začátky bývají těžké, ale zdokonalujeme se po svých chybách

...Flower power...

first 250W BB a jock horror = 68,5g

2.grow: rozjeto 10(8)x AK-48 = 110,6g

konec 4xFC a 4xPP .. 130g opět nic moc

first aero = nic moc 75g(material ale good)

Old Post 24-01-2010 v 10:51 AM
slepecC je offline   Profil uživatele slepecC   Find more posts by slepecC   Foto galerie člena slepecC   Click here to Send slepecC a Private Message   Add slepecC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Perry22
Stálý Člen

Karma uživatele Perry22 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Perry22 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Perry22 - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 601

Já bych teda řek že to zaleži na tom dotyčnym. Je jasný že když se nahulim jak prase že sem schopnej tak akorád sedět a čumět do blba . Tak pokud to neni nutný sedam za volant co nejmin. Ovšem dat si par prdu na cestu je napohodu což se o ostatnich drogach a alk.řict nedá A co se tyče špatnosti na kytce co ma větši cenu na vahu než zlato a doda pohodu tam kde je třeba a má nespočet využití od A do Z viz.odkaz niže řek bych že žadné nema když se uživa v uvažlivich dávkach

http://mustwatch.hztz.cz/film/union...hign-marihuana/

***************VŘELE DOPORUČUJI VIDEO DOKUMENT*****************

A pak pošlete vzkaz z nějakou recenzi zajima mě na to váš nazor...Tak vam všem přeju ať vam kouř nikdy nezhořkne a keř nikdy neuvadne ZDUŘ

Old Post 25-01-2010 v 22:07 PM
Perry22 je offline   Profil uživatele Perry22   Find more posts by Perry22   Foto galerie člena Perry22   Click here to Send Perry22 a Private Message   Add Perry22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dodisss
Nový Člen

Karma uživatele Dodisss - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 602

Myslim, ze ten, koho dam autom dole, si zasluzi aby som pri tom nebol zhuleny, tak si davam bacha, nahoda je svina.

Old Post 25-01-2010 v 22:37 PM
Dodisss je offline   Profil uživatele Dodisss   Find more posts by Dodisss   Foto galerie člena Dodisss   Click here to Send Dodisss a Private Message   Add Dodisss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dodisss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durexman
DNB and SEXXX

Karma uživatele durexman - 100% PěstitelskáKarma uživatele durexman - 100% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 603

jezdim ae ne v UP HIGH .... no jen obcas a mimo hlavni cesty fu xX)

Vítejte ve světě Durex!

Old Post 26-01-2010 v 18:16 PM
durexman je offline   Profil uživatele durexman   Find more posts by durexman   Foto galerie člena durexman   Click here to Send durexman a Private Message   Add durexman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 604

Ve zkratce ...kámoš dneska hulil ve 13.00, chytili ho kolem osmý večer, mezitim NIC nejed, nic extraspešl nepil, nesportoval, nevim no prostě nic .. vyšťoural mu hubu a nic to neudělalo, chvíli se v tom prej chlupáči hrabali že to je nějaký divný a čaunashle, taj máš papíry..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 09-02-2010 v 23:57 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RTW
Stálý Člen

Karma uživatele RTW - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 605

Zkoušel jsem to hledat na netu,bylo tam,že by to mělo trvat 3 dny při občas a 5 dní při pravidelném.Ale jsou to prý zmetky,kámoš lízal a nic,horší to schytal v Německu,kde dostal 20 000 flastr

Roll It

Old Post 14-03-2010 v 20:24 PM
RTW je offline   Profil uživatele RTW   Find more posts by RTW   Foto galerie člena RTW   Click here to Send RTW a Private Message   Add RTW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 606

Zdravim, mam zkušenost z doslechu od známého z Plzně. Vypálil se tak moc, že to na něm bylo vidět. Zastavili ho policajti při běžný kontrole a že dejchnout... nic... tak se jim to zdálo divný, spojili se vysílačkou s autem, kde mají inštrumenty na měření drog a do dvaceti munit tam bylo další auto a už to jelo... v tuhle chvíli se jde na správní řízení...

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 15-03-2010 v 10:28 AM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hašišák
Stálý Člen

Karma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 607

Pozor právě probíha policejní akce zameřená na uživatele drog.
Spolupracovník nalízal po 7h co hulil,odmítl test na canabinoly(nevím proč,tím si to uplně pojebal) a přišel na místě o doklady.

Včera stavěli kolegu(vůbec nehulí,vypada spíš jako nácek) s naklaďákem a nic je nezajimalo, jen okamžitě foukat a lízat.

Takže bacha na benga!

Old Post 13-04-2012 v 16:04 PM
Hašišák je offline   Profil uživatele Hašišák   Find more posts by Hašišák   Foto galerie člena Hašišák   Click here to Send Hašišák a Private Message   Add Hašišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kultivátor
Nový Člen

Karma uživatele kultivátor - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 608

hulení za volant vůbec!!!!!!!možná jestli kuřite něaké seno .D

Old Post 14-04-2012 v 10:02 AM
kultivátor je offline   Profil uživatele kultivátor   Find more posts by kultivátor   Foto galerie člena kultivátor   Click here to Send kultivátor a Private Message   Add kultivátor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 36 37 38 39  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3132170 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív