Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Maaayské prorOUTství 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Obecné Maaayské prorOUTství 2012 Příspěvek č. 1



Zdravím vespolek s mym prvnim dokumentovanym outdoor pěstem!!

Doufam, že když už jsem se dokopal k založení tématu tak ho budu pravidelně aktualizovat a dojedu ho do do zdárnýho konce se všim všudy. Taky se pokusim přimluvit u MaaaYů aby letošní rok nebyl rokem zániku civilizace, ale naopak rokem obohacení civilizace, nebo alespoň její části, příjemnym podzimem a tudíž ničim nerušenym dozráváním výtečný sklizně..
..ale dost bylo slibů a keců..

PLÁCEK
Bydlim na kraji lesa .. pole, louky, remízky, houštiny, křoviska ..všechno tu máme tak přece se něco najde

HLÍNA
Pro každou svěřenkyni +-30L díra s následujícím složením:
1/3 hlína na pelargonie, 1/3 rašelina, 1/3 hlína z placu +perlit, hydrogel, vápenec dolomitskej


HNOJKY
Růst Fishmix + kvašený kopřivy.
Květ slepičí základ, odzoušenej Plagron Alga Bloom a nakonec podle potřeby PKčko.


OSAZENSTVO :
..ze řízků objednaných od člena Ozárek kterého tímto také doporučuju co se kvality týče, žádný mrzáky jsem nedostal
* KC33 (Kc Brains) ÚSPĚŠNĚ SKLIZEN ZDE
* Vanilla Kush (BFS) ----DEAD, nájezd ropáků----
* Nepalese Dragon (MoC) ----DEAD, nájezd ropáků----
* Himalaya Gold (GHS) ----DEAD,podkousanej srnkama/zajícema----
* Great White Shark (GHS) RETARD - NEDOJEL, MASTIČKY
* Power Plant (SS) ----DEAD, začátkem květu se zbláznil ---- ZDE
* Mazar (DP) ----DEAD, zvadnul a už ho nic nezachránilo----

+ od ostatních jako R-Man, Travojed..
* Magic Bud (PS) SKLIZEN pod nánosem sněhu - 80 % shnilo
* The Gaffa (Seedism Seeds) ÚSPĚŠNĚ SKLIZENAZDE
* California Indica (SS)

Moje semena
Posbíraný semínka loňských Critical+ x ?? a několik vybranejch "dýlerskejch" semínek co pudou někam k vodě na samotku jako překvapení podzimu monitorovat zde je nebudu nejspíš

Plán
Zkompletovat předpěstovávací boxík //nerealizováno
Mám doma zatim 125W CFL kombo (ano, bohužel), skříňku a pár drobností.
Na prvního máje mít zasazeno v lesopoli //splněno
Počítam že v tý době budu mít i zmíněný řízky, tak bude "zahradnický týden" zakončený stylově s rukama od hlíny na MMM 2012
Sklidit unikátní úrodu
.. která nejen že dostatečně pokryje potřeby, ale bude moct být zachovaná i pro další generace, světy, civilizace a nebo co to příjde před těma vánocema a zničí všechno zlozlézlo na zemi..

Každopádně RAĎTE, KONTRUKTIVNĚ SE VYJADŘUJTE, pokud to i někomu dalšímu pomůže, tak sem, jinak PM!!!!

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 21-04-2013 v 22:13 PM

Old Post 29-03-2012 v 17:25 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Re: Maaayské prorOUTství 2012 Příspěvek č. 2

citace:


Mám doma 125W CFL kombo (ano, bohužel..ale při lacinější variantě na tom netrvam), materiál na stavbu a všecky potřebný věci (vlastně větráky koupim ještě). Kdyby jste mi sem někdo hodil ideální rozměry a setup pro takovejch 20 zakořeněnejch semínek v jiffech aby z nich vyrostly pěkný předpěstky, byl bych vám neskonale vděčnej..




Zdar, na tu 125W dej tak 50x 50x 100 bednu, natri to zevnitr bilou barvou. Jestli nevis PH a i EC vody, tak by nebylo marny, pokud to chces mit dokonaly, tyhle hodnoty maji pomerne velky vliv, koupit meraky a kyselinu dusicnou, treba i Fishmix (Biobizz) ten je na vsechny faze dobry, takze ho pak zdelas i na kvetu, je i na postrik listu, smrdi jak svine. Hořkou sul na postrik listu. Vetracek ti staci nejaky slabsi "trubkovy ventilator, nebo klidne i vetrak ze zachodu, treba kolem cca 160m3/h i slabsi, jestli neresis lehky zapach rostlin. Dodrzuj vyssi vlhkost. A v posledni rade taky ofuk, aby byly pekne trenovane. Cely te to vyjde do 1000Kc v pohode, pokud uz mas funkcni lampu a nejaky veci na stavbu bedny, jak pises vyse. Nevim, jak umis pestovat, tak jsem se rozepsal, na tvoje pociny se jdu podivat az ted. At to jde

Edit.: tak jeste mrkni na upresneni na nejake pesty pod usporkama a do FAQ.

Naposledy upravil Celller 30-03-2012 v 21:01 PM

Old Post 30-03-2012 v 20:38 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Re: Re: Maaayské prorOUTství 2012 Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Celller


Zdar, na tu 125W dej tak 50x 50x 100 bednu, natri to zevnitr bilou barvou. Jestli nevis PH a i EC vody, tak by nebylo marny, pokud to chces mit dokonaly, tyhle hodnoty maji pomerne velky vliv, koupit meraky a kyselinu dusicnou, treba i Fishmix (Biobizz) ten je na vsechny faze dobry, takze ho pak zdelas i na kvetu, je i na postrik listu, smrdi jak svine. Hořkou sul na postrik listu. Vetracek ti staci nejaky slabsi "trubkovy ventilator, nebo klidne i vetrak ze zachodu, treba kolem cca 160m3/h i slabsi, jestli neresis lehky zapach rostlin. Dodrzuj vyssi vlhkost. A v posledni rade taky ofuk, aby byly pekne trenovane. Cely te to vyjde do 1000Kc v pohode, pokud uz mas funkcni lampu a nejaky veci na stavbu bedny, jak pises vyse. Nevim, jak umis pestovat, tak jsem se rozepsal, na tvoje pociny se jdu podivat az ted. At to jde

Edit.: tak jeste mrkni na upresneni na nejake pesty pod usporkama a do FAQ.

Díky za reakci každopádně..
Na Ph koupim nějakej měřák do kila, EC řešit zatim nebudu. Na ofuk 12cm PC větroň, odtah nejspíš taky 12cm, přítah pasiv, vedro tam nebude od úsporky, naopak mam strach ze zimy - zahradní domek. Teplovlhkoměřáky teprva shánim jetý po známejch nebo to poshánim na aukru koukal jsem tak za 300,- max. Vnitřek, pokud už budu dělat 100*50*50, si asi připlatim a dopřeju jim diamantovku až seženu práci za pětikilo
Úsporkový pěsty jsem sledoval poslední půlrok,kdy jsem se snažil dokopat k takovýdlemu indooru..ale doteď zatim marně, tak alespoň takhle napůl si to kompenzuju..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 31-03-2012 v 00:11 AM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 4

Bachca na KC33, dozrava dost pozde a ma dost tvrdy palice v kterejch se drzi voda a jsou extremne nachylny na plisen. Dokvist ji bez nejakyho podpurnyho pripravku proti plisnim, bude dost tezky. Na ND jsem mel taky nejakej mensi plesnivej pozdrav, ale nic vaznyho, GWS jsem jel pred 4ma rokama a dokvejtala utra pozde, ale nastesti bez plisni.

Good luck

Old Post 01-04-2012 v 15:40 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 5

hele na ten predpest je zbytecna ta diamantovka pokud nemas nejaky zbytky koupil bych obyc bilou na mesic to v pohode staci a měřáky bych vynechal stačí teploměr obyč za 30,-

Old Post 01-04-2012 v 19:07 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Aktualizace Příspěvek č. 6





Takže coseděje kamtospěje situace se vyvíjí takto:

Plácek:
Bažiny mi přes rok vyschly, proto mě ještě čeká celodenní výlet do nekonečnýho lesa, kde jsem zatim našel 2 pěkný plácky 2*2m a ještě po dvou/třech dalších koukam, protože semínka mi jedou jako div(n)ý.

Osazenstvo:
Dal jsem na radu Mašťáka a místo KC33 jsem vzal Mazara kterej pokud sluníčko dopustí bude sand lepší volba.
Shiva Shanti2 z loňskejch semínek jede jako divá, už je jich několik ve vlastnim květináči a dneska pude 5 kousků na dovolenou do skleníku.

Oba Cheesy jsou 15cm vysoký, fakt že za oknem kvetou (tak se koukni na periodu žejo), smrdí ..a tak max na jedno pětibrko z toho bude.. no co, lepší dát 200,- matkářovi a mít z toho takovýdle potěšení než si tupě zase koupit vjetnamskou jedničku.

Autoflower semínka od člena Tibeth už jsou doma, jestli budou výsledky vypadat tak jako semínka, budu nadmíru spokojenej. Jedná se o Auto AK47 x Lowrider2 x AutoLowkiller. Bohužel jelikož jedu v půlce června na měsíc někam pryč, asi ho necham až na druhou polovinu léta, jinak bych přišel o to nejlepší - dozrávání a sklízení bohužel jsem je opět začal řešit pozdě ale znáte to..


Plán:
Předpěstovací boxík se nehnul ani o píď, klíčí a jede mi to za jižnim oknem celkem v pohodě a když už nedosvicuju Cheesum, je to zbytečný, necham materiál a energii na "dospělej" box kterej rozjedu časem, neslibuju

FOTO (z mobilu, sorry):
1/ Rozfázovaný život kytky i s kvetoucim řízkem
2/ Kvetoucí Cheese s pomocníkem
3/ Vzpamatovávací terárkobox pro dovezený řízky, majitele objektu si můžete všimnout vpravo nahoře jak podřimuje
4/ Dolomitský vápanec a Hydrogel.. nevynechatelná složka budoucí půdy do lesa !!


Jináč všem vám patří dííky za rady, jen mi do toho pořádně kecejte, pak to promažu když by to bylo dlouhý.

A v neposlední řadě díkydík za K+ který přiletěly !!

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 04-05-2012 v 17:21 PM

Old Post 17-04-2012 v 10:51 AM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 7

Dokopal jsem se k pár fotkám a komentářum viz příspěvek vejš !!
Bohužel se mi stala doma menší pohroma, ty menší hranatý květináče v kterejch byla Shiva Shanti2 nejsou tak stabilní jak jsem si myslel.. takže pozdravujte v kytičkovym nebi..
O víkendu má bejt pěkně, tak pude něco pokusně do lesa už Přikreju to prozatim půlpetkama a něco necham "napospas-napokus", s výsledkem se pochlubim.
Zatim AmigoČao

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 24-04-2012 v 12:52 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stara_baterka
Stálý Člen

Karma uživatele stara_baterka - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 8

To je leguan? Nebo co je to za jestera?

Old Post 24-04-2012 v 22:46 PM
stara_baterka je offline   Profil uživatele stara_baterka   Find more posts by stara_baterka   Foto galerie člena stara_baterka   Click here to Send stara_baterka a Private Message   Add stara_baterka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackjack15
Stálý Člen

Karma uživatele Blackjack15 - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 9

Myslím že to je agama a ináč thread budu sledovat ať se darí

Old Post 25-04-2012 v 13:28 PM
Blackjack15 je offline   Profil uživatele Blackjack15   Find more posts by Blackjack15   Foto galerie člena Blackjack15   Click here to Send Blackjack15 a Private Message   Add Blackjack15 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Průběžné info Příspěvek č. 10




Jak jsem slíbil, prvního máje jsem vyrazil do lesa a ve skleníčku mi zbyly jen 3 řízky, zbytek už vegetí v lesopoli. Fotky z políček bohužel zatím nemám u sebe, pro potěchu oka alespoň tyhle dvě fotky..


1) NAkvetlejŘÍzekČÍsu ...takže propříště už jen "Projekt Naříčí"

..tenhle 15cm prcek už má za sebou asi měsíc nechtěnýho květu, schovávam ho teda každej druhej den tak aby měl 12/12, jinak je ve stínu a 12hod na něj pere slunce přímo, tak snad mu to bude stačit, ale vede se mu dobře. Jeho brácha je o týden pozadu, fotku si zatim nezasloužil, ale brzo příjde..



















2) Growerova výbava do lesopole

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 04-05-2012 v 16:52 PM

Old Post 04-05-2012 v 16:29 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Zbytky doma Příspěvek č. 11

Ve skleníčku mi zustal jeden maličkatej GWS kterej se zřejmě moc nechytil, Mazar kterej se začal nesmyslně tahat do vejšky a Nepal Dragon kterýmu lístky nerostou v patrech,ale napřeskáčku - jeden vlevo, o půlpatro vejš jeden vpravo.. jsou v litrovejch květníkách a o víkendu se těší do přírody!!

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 14-05-2012 v 20:36 PM

Old Post 07-05-2012 v 11:19 AM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 12

big up za ten oldskul batoh

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Old Post 07-05-2012 v 15:47 PM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Nesnášim čorky, lesní zvěř a ropáky Příspěvek č. 13





ROPÁCI mi vyžrali pole ! ! !

Já tam napícham všude klacky aby zvířata neprošly ani po cestičkách, před výpravou vypiju litr vody a mávam tam pak pohlavním orgánem při chcaní do všech stran aby mi tam nevlezly ..a voni se tam přídou jen tak napást ropáci zjevně imunní vůči dosavadnim metodám odpuzování zvěře!!


Udělali mi z políčka paseku, u každý kytky jáma jak kdyby to člověk vyndaval opatrně, ale to, že některý kyti byly poházený kolem a netknutý, některý "nakouslý" a jiný hluboko v substrátu, přisuzuju zvířecím obyvatelům naší říše.



No a to že to byli ropáci (viz foto 1,2) je jasný protože..


  • Plastový popisky modelů jsou okousaný a ožvejkaný
  • Dva ze čtyř popisků zmizely úplně
  • 2L květináč kde čekala ShivaShantiII nenalezen v okruhu 10m
  • Petlahve s vodou schovaný v tom nejkřovinatějšim křoví tam překvapivě taky nejsou
  • Člověk tam prokazatelně nebyl, to mam vyřešený


Přehled RIP řízků
Nepalese Dragon
- ztracená, nalezen jen jeden lístek, z toho usuzuju že k pěstování je zcela nevhodná kvůli vysokému obsahu PET složky již v mladé rostlině
Vanilla Kush
- nalezena naprosto suchá spodní část rostlinky, zřejmě si ji schroupli jen jako zákusek nebo jim tolik nejela. Z toho vyplývá že je to velmi rychloschnoucí model, doporučuju mikrovlnkářům a jiným nedočkavcům
Power Plant
- viz foto č. 3. Pohozený cca 2 od jeho stanoviště, když jsem dnes přišel na zbídačené pole, ještě byl schopný si zavolat o pomoc a zacháni si tak život. Opravdu power-natá rostlinka s minimálním možným obsahem PVC, její listy zůstaly nedotčené, proto ji považuji za vhodnou převážně na léčivé přípravky

..a několik dalších, které nestojí za zmínku, protože ještě nedávno byly teprv v semínku


Na poslední fotce je sestřička Shivy, které smrt její příbuzné ohlásím až zítra jelikož se momentálně hřeje ve skleníku a moc jí to sluší..

Aby byl report kompletní, projekt NAŘIČÍ se chýlí jednou polovinou ke konci, druhej kousek ještě pořád má co dělat

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 17-06-2012 v 16:30 PM

Old Post 14-05-2012 v 21:01 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Nápad Zesnulý Vanilla Kush - smokereport Příspěvek č. 14



Dámy a pánové, nečekaně brzo, v květnu, nám přicházíííí..

SMOKE REPORT rostlinky..
Vanilla Kush

Celkový vzhled kytky viz. FOTO č.1 (+bonusová okousaná cedulka)
Celkově se táhla dost do výšky, nepouštěla ty klasický šlahouny u stonků, rostla jen hlavní palice takže se jasně projevila sativní dominace. 1/10
Kouř viz. FOTO č.2
Zemitá chuť, byl cítit slinami nějakého zvířete které nedoceňuje práci na poli vykonanou. Dochuť jako spálený fusekle nebo hořící dřevo.
Kouř je těžce dusivý, ale neškrábe.
Stav
Ne
Celkové hodnocení
S kouřenim jsem nebyl spokojen, v zásadě bych rostlinu doporučoval maximálně na venkovní posezení ke grillu, kde je vhodná např. k jeho zažehnutí..

Ps. Zasraná lenost - kadeřnice v rodině a neumim si sehnat vlasy abych je rozházel kolem pole!!

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 07-10-2012 v 22:52 PM

Old Post 20-05-2012 v 23:00 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 15


Aktuální dění

Po zvážení několika zabezpečovacích systémů jsem se nechal inspirovat u MIREXe v jeho ohradnim království a většinu prosluněný soboty strávil s přítulkyní, mačetou, vojenskou lopakou a kladivem v lese. O tom se detailnějš rozpovídám až příště při fotkách..

Na fotce díry který jsem moh celý nabrečet po tech ropácích..

Každopádně při kosení trávy jsme asi 2m od původního místa našli onu záhadně zmizelou kytku v rozkousanym květníku s životem visícim sotva na vlásku/kořenu. Dostalo se jí odborné péče a už se válí na sluníčku v bezpečí ohrady s ostatníma kráskama..

Naposledy upravil MaaaYaaa 26-05-2012 v 19:12 PM

Old Post 22-05-2012 v 10:42 AM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 16





Stavba ohrady + znovuosázení



Takže jak jsem slíbil, tady máte fotky ze stavby ohrady. Zároveň se stavbou proběhlo znovuobsazení původních děr doteď-ve-skleníku-čekajícíma řezama GWS , Mazar/Kc33? = MAZÁNEK , HG , přeživšího PP a dvou bezpohlavních SS2 z loni.



Klacky a kůly jsem nanosil z okolí místa, jen blb by tahal dříví do lesa

Dál bylo potřeba pár hřebíků, provázek, rejč... nic, co by průměrnej grower neměl doma. Pak v neposlední řadě nenechte doma koule, protože přivlastnit si takhle kus lesa, a na úkor nebezpečí od dvounohejch posílit obranu před čtyřnohejma, to chce trošku koule..




Nicméně celý to zabralo tak 2-3 hodinky i s přesazovánim, takže taky nic náročnýho, jak by řekli robotický uživatelé aukra "D*O*P*O*R*U*Č*U*J*I"
Přírodní posilovna se solárkem nejvyšší kvality je v ceně zdarma!!



Oplotili jsme s drahou polovinou půlkruh asi 5m průměr, protože jak jsem psal jsme využili původní díry (plný hlíny kterou tam přece nenecham) a menší to zkrátka být nemohlo. Kůly jsou 25cm v zemi totálně zajílovaný, klacky jsou na nich přivázaný protože to tam fičí jak o život, proháněj se kolem prasata a takhle mam klid

Naposledy upravil MaaaYaaa 07-10-2012 v 22:54 PM

Old Post 26-05-2012 v 19:35 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1078330 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív