Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » MaaaYské Auto Květniny na sluneční pohon 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Obecné MaaaYské Auto Květiny na sluneční pohon 2012 Příspěvek č. 1



Vítám všechny u bočního projektu k mému hlavnímu venkovnímu potěšení !!
AF pojedu poprvé, fóra tomu věnovaný mam snad víceméně projetý,nic těžkýho v tom nevidim, plevel pořád zustává plevelem.
V threadu se bude objevovat všechno co má co dočinění s rychlovkaškama.

OSIVO
Za semínka AK47 x Lowrider 2 x Lowkiller děkuji členovi Tibeth. Více o zajímavém počínání tohodle pána a rodičích těchdle semínek se dočtete zde.
Ve skleníku už mi jede i jeden Fast Bud, který byl v mládí vypadnut (pěkný spojení..) z květináče a proto od něj nečekam zázraky, jsem spíš zvědavej.
Je možný že časem přibydou další, všechno pečlivě zdokumentuju

HLÍNA
Pelargonie + Perlit (9:1 klasicky)
+ záhadný granule z Cannafestu, dávali je v jednom rohu, pořád nevim co to je :/ a za info budu vděčnej

PLÁN
- něco pude do skleníku, něco do lesa
- něco bude v kýblích, něco ve smart pot -ech
- něco hnojit, něco nehnojit (bavim se o květový fázi - asi Alga Bloom, příp. Bloombastic)
- naučit se na rozdílnym přístupu nejlepší techniku vedoucí ke zdárnýmu konci
- zajistit si klidné, dealery nerušené, léto...



Pokud někdo máte potřebu vyjadřovat se k dění v threadu, zkuste to nejlépe přes karmu nebo PMko. Za inteligentní připomínky budu rád..
Jestli má informace orpavdovou hodnotu i pro ostatní co to čtou, rozmyslete ještě jednou jestli to raději nepošlete přes karmu/pm, a pak to klidně napište sem..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 11-06-2012 v 15:37 PM

Old Post 18-05-2012 v 16:25 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Krátká históórie Příspěvek č. 2






Prozatím 8 semínek jsem nechal 12hodin v odstáté převařené vodě kde se většina potopila po čase, 36 hodin ve vatě a na první fotce jsou už 8dní staré kyti. Dosud probíhalo vše nečekaně hladce.
Zalejvam po vysušení substrátu, žádný bahno, hnojky netřeba.


Klíčivost tedy 100% (!!), doufám že netrefim samý chlapy , jak mi je někdo poznáte na fotkách co budou dřív než já, dejte mi pohlavek a echo.



Foto č. 1 - 3 jsou celkem jasný


Proběhlo přesazení 4 květin do cca 6l kbelíků, kde už dožijou, víc neni třeba je stresovat. 4 jejich sestřičky se dočkají přesazení cca o týden později.



Měřítko přiloženo, omlouvám se za nepřesné měření na fotce č.2 ale ... ne, neomlouvám se, tady jsme na Groweru
Ostatní květiny jsem už změřit nemohl, pod květinu s kamínkem v květináči jsem "metr" schoval až do sklizně..














Foto č. 4 zavření únikových cest pro žížaly. Každé auto bude hlídat jedna Jůůůlie. Po úspěšné sklizni je pustím na svobodu..
Nezacpal jsem to úplně, samozřejmě, voda vpohodě proteče








A konečně i foto č. 5- Celkový pohled. Jedna vyvolená s nejprůměrnějšíma kořenama má zařízený luxusní bydlení ve Smart Potu.

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 18-05-2012 v 16:55 PM

Old Post 18-05-2012 v 16:44 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 3





Foto č. 1 - na okrajích ještě nezpohlavený Lowryder Killeři, uprostřed jim vévodí Fast Bud #2 od Sweet Seeds a vzadu se do výšky táhne noname kterej je tam jen dočasně. Fotka je již minulostí, ukázali se ještě 2 samci, takže půjdou na druhej konec zahrady, kde silnější z nich bude hrdym otcem příští generace semínek a slabší pude na hnuj do příští generace kompostu..
















Foto č. 2+3
Krásnej Fast Bud #2 s nekrásnou minulostí. Jako malý byl převrhnut, zaměněn s normálněkvetoucí kytkou a když k mému překvapení a potěšení začal ve skleníku krásně nakvejtat, došlo mi že to bude on. Nezdá se mi že by byl nějak vystresovanej na to že byl den+ úplně mimo květináč s kořenama na vzduchu a sluníčku.
Výška cca 30cm, větvení trošku na pankáče, podle oka je tak v polovině květu (pm jestli mam špatné oko, dík).
Teď už dostává 1ml/l Bloombastiku od Atami každou druhou zálivku.




















Foto č.4

Vánoční stromeček. Hrdina, který jako první ukázal myslim že vzorové koule, říkejme mu alfa samec, už má s bráškama vyčleněné speciální opalovací místo na zahrádce, aby mi neotravoval slečny..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 29-05-2012 v 11:15 AM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Upozornění POMOC Příspěvek č. 4


Při dnešnim mazlení s Fast Budem jsem an něm našel takovýdle útvary .. vysvětlí mi je tu spolehlivě někdo? Jestli jsou to gule, holt budou semínka (nebudou degeni?). Vevnitř je dycky takový maličkatý jakožesemínko, jsou 4 na jednom patře

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 30-05-2012 v 13:47 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 5

zdur,podle me jsou jenom samici preflowers

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 30-05-2012 v 14:02 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 6

to nejsou samčí koule, ty vypadají jinak. nestresuj se, jsou ok, moje maty to mají taky.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 30-05-2012 v 14:19 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 7

Jak se píše, je to květ, někdy se mi i u femin stalo že na konci květu bylo semeno v tom, tak možná budeš mít i na další rok

Old Post 30-05-2012 v 14:22 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 8




Celkem tedy 5 samYc z osmi, počasí jim tenhle týden nepřálo, za týden jedu na 3neděle na dovolenou, tak snad bude dostatečně pršet aby to propršelo 6l květináče. Jednu pro jistotu prdnu sousedu na zahradu aby se starali v případě sucha

Fotky jsou z dneška. Jedna se rozhodla umřít, jedna živoří kvůli mravncum co se do ní nastěhovali. Ostatní 3 jsou na fotkách.

Foto č. 2 provizorní systém ochrany proti neslizskejm živočichum. Ochrana proti slizounum probíhá podobně, květináč je zespoda obalenej ostružinama 8)

Foto č. 3 tak ta má holka 14dní zpoždění oproti ostatnim.

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 15-06-2012 v 12:48 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

FastBud Příspěvek č. 9




Dozrávání Fast Bud #2




Já vám nevim. Vzhledem k tomu že jsem chudinku v mládí odepsal tak netušim, kolikátej den je na květu. Blíží se to ale jistě už ke zdárnýmu konci, kterej já ale bohužel s jistotou nepoznam..

Podle fotek toho moc vidět nejde, lupa ani mikroskop neni, cca 50% fousů je hnědejch (nikoli trichromů, na ty nevidim).

Spodní větve jsou míň zralý než ta hlavní, ještě maj bílý chlupy a pořád bobtnaj. Horní už jenom listnatí..



..co vy na to?





V neděli za týden jedu na 3 tejdny na dovolenou.. což bude asi velkej problém, že?




Kdyžtak PM, karma, ať se mi tu nevyrojí zase milion Ynteligentních otpovjeďí který nemůžu smazat a zbytečně by mátly publikum..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 18-06-2012 v 11:23 AM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 10





Dozrávání Fast Bud #2 druhá část aneb "PŘESTŘELILI JSME"


Tak jo.. beru to jako poučení pro příště..

Jakou variantu jsem zvolil asi poznáte. 3 týdny bylo prostě na AFko moc!!

Mimochodem bych chtěl přesto panimámě poděkovat zá péči a zalévání, i když si myslela, že fáze na fotkách je přirozené dozrávání kytky
Nyní již byla poučena a dopříště nebudu odjíždět pryč s takovym strachem ..


1) Celek






2) Hlavní palice






3) OVER, nikoli AUTO -flowering¨





4)"Sklizeň" - Zdravá byla nakonec 1/4 kytky, zbytek už je zakompostovanej. Sušíme na půdě, bohužel kontrola plísně jednou za týden. Očekávanej výnos tak 10g, 2-3 paličky jsou opravdu hutný a ty malý posbíraný zbytky dohromady něco snad daj..

Poučení pro příště?
Rychle to roste, rychle kvete .. a kdo by byl tušil že to překvejtá taky rychle

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 14-07-2012 v 17:35 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Finiš Lowryder Killerů Příspěvek č. 11





Celková bilance, nějakej ten propočet a ukončení prvního kola

Takže z 8 semínek připravenejch pro tenhle thread byly 3 muži který jsem nechal odject a vzal nějakej ten pyl naněkdy.
Další 2 z neznámých důvodů umřely - uschly ve stejnejch květníkách za stejnejch podmínek jako ostatní, každá na jinym místečku.


Jednu jsem dal do polostínu a zjistil jsem že autoflowery potřebujou OPRAVDU víc než míň sluníčka - je z ní vytahnutej desetivětvoň kterýho jsem s klidem mohl nechat v lese protože na tom by ani ten největší sociál nenaškubal na pořádný brčko!


Zbylý dvě jsem snad dostatečně nafotil a teď už se týden houpou na prádelní šňůře kde pomalu schnou. Obě jsou nějaký prťavý, viz obrázky, ale jako seznamovačku s AF si nestěžuju. Příště se vyhnu přesazení, resp udělam ho dřív abych neomezoval kořeny ani chvilinku a dam je na místo kde se budou moct nažrat paprsků dosytosti a né půldne jenom.

Nějaký menší zastřižení proběhlo u tý košatější kytky, je to na tom krásně znát že je to ještě prckatější prcek ale zato pořádně nafouknutej.


Celkově mysim že na každý bude tech+-5 gé což mi aspoň na chvilku stačí a uleví to peněžence





Jináč během týdne začnu asi druhý kolo, celkem to kytkám trvalo 2 a půl měsíce jestli dobře počítam a tudíž to do října ještě hravě stihnou a zpestří tak sklizeň jako třešínky na dortech !



Mějte se a fanděte tomu sluníčku ať se na nás podivá a povyroste už to konečně ve všech threadech a koutech čéer
Čuss..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Naposledy upravil MaaaYaaa 19-07-2012 v 10:02 AM

Old Post 19-07-2012 v 09:45 AM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafara
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafara - 91% PěstitelskáKarma uživatele Rastafara - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 12

co koukám, tak mají lidi obecně ty flowery malý a moc z nich neskliděj, možná je to tím malým květináčem. Já je měl v 15l kýblech a nebál bych se říct, že ten, kdo je za mě sklidil má tak 70g+ suchýho skaňoura.
Zkus další kolo do většího květníku, za zkoušku nic nedáš a možná sklidíš víc.

Buddha, Mazar, Blueberry 2012

Old Post 27-07-2012 v 12:32 PM
Rastafara je offline   Profil uživatele Rastafara   Find more posts by Rastafara   Foto galerie člena Rastafara   Click here to Send Rastafara a Private Message   Add Rastafara to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Rastafara! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 13

Ochutnávka a reportík na přezrálej Fast Bud #2 aneb "PŘESTŘELILI JSME tak půjdem spát"

Takže po 10 dnech sušení to pěkně provonilo kůlnu a bylo připravený do papírku. Materiál bych vhodně pojmenoval "Večerníček", obzvlášť kvůli vhodné době jeho konzumace která by měla být tak 10 minut před spaním .. resp. spaní přijde vždy 10 min po době konzumace, abych pravdu řekl

Vůně je krásně ovocná, agresivní a taková jakože i nasládlá.
Chuť se trefuje do popisku kterej k tomu SweetSeeds maji, takže směs exotickejch ovocí u jejichž jména v regálu zustavá rozum stát
Stav jsem se shodl s přítulkyní že je extrémně stoned s efektem těžký hlavy a u mě i nohou. Jak to je s usínacím efektem asi už všichni víte. Po půlhodince bych usnul i na přechodu pro chodce snad.. ale kdo by to čekal u kytky, která překvetla tak, že začala umírat, žééé

Výnos bohužel objektivně nezhodnotim. Mam toho 12g, což je od oka 1/4 toho co jsem sklidit (včas!) mohl ale nesklidil.

Ovšem lepší, dámy a pánové, než drátem do voka.

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 30-07-2012 v 19:42 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drozd
Stálý Člen

Karma uživatele Drozd - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 14

Ahoj!! máš to moc pěkné :-) a ohledně toho přezrávání automatů... je pravda že zrajou rychleji než normální kyti a ke konci květu je třeba být obezřetný no, ale chybama se člověk učí a posouvá dál ! at se daří!

Marijuana for life
One love One world!!!

http://www.youtube.com/watch?v=i0rG7kFAMRw&feature=autoplay&list=FLecFgKM1xRU91f8AbU6qjPQ&playnext=2

Old Post 10-08-2012 v 11:21 AM
Drozd je offline   Profil uživatele Drozd   Find more posts by Drozd   Foto galerie člena Drozd   Click here to Send Drozd a Private Message   Add Drozd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paja602
Stálý Člen

Karma uživatele Paja602 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 15


Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestly je toto ak47 auto sázeno 5.dubna už zralé?Díky.http://abload.de/image.php?img=aajjk8b.jpg

Old Post 29-06-2014 v 17:49 PM
Paja602 je offline   Profil uživatele Paja602   Find more posts by Paja602   Foto galerie člena Paja602   Click here to Send Paja602 a Private Message   Add Paja602 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4472120 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív