Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Autoflower sklizen kazdych 10 dni
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Autoflower sklizen kazdych 10 dni Příspěvek č. 1


Zdravim

Osazenstvo:

Blueryder Snowryder LR2xautoAK47

Misto:

Sklenik

Rozdelil jsem si sklenik na 8 casti. V kazde casti bude 20 ks rostlin. Kazdych 10 dni budu osazovat jednu z 8 casti Tim bych mel dosahnout klizne kazdych 10 dni

1. 22 rostlinek 9 den rustu zitra probehne vysev dalsich

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 28-04-2011 v 11:17 AM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Můžu se jen zeptat. Neprodraží se to trošku? I když přibližně 300g každých 10 dní není k zahození. )

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 28-04-2011 v 15:00 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tod
Stálý Člen

Karma uživatele Tod - 75% PěstitelskáKarma uživatele Tod - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 3

to Mr.MEN: haha chtěl bych vidět autoflower odrůdu z který sklidíš 300g na kytku.. ale jinak to vypadá zajímavě budu sledovat

Old Post 28-04-2011 v 21:32 PM
Tod je offline   Profil uživatele Tod   Find more posts by Tod   Foto galerie člena Tod   Click here to Send Tod a Private Message   Add Tod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Tod
to Mr.MEN: haha chtěl bych vidět autoflower odrůdu z který sklidíš 300g na kytku.. ale jinak to vypadá zajímavě budu sledovat
Myslel jsem z těch 20 na tom jednom místě. Jedna kytka auto květoucí kytky je něco okolo 15g a dohromady to dává 300g cca no ne za 10 dní. Jestli se nemilým.
Jen mě udivuje že jsem snad neviděl semínka auto kytky které by byli levnější než 150/semínko. Ale za to, to určo stojí.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 28-04-2011 v 21:56 PM

Old Post 28-04-2011 v 21:39 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McHrib
Stálý Člen

Karma uživatele McHrib - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 5

to Tod: haha kebyze otvoris oci tak nie z jednej ale z 20tich- 15g/rastlina cize celkom triezvy usudok

Old Post 28-04-2011 v 21:42 PM
McHrib je offline   Profil uživatele McHrib   Find more posts by McHrib   Foto galerie člena McHrib   Click here to Send McHrib a Private Message   Add McHrib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 6

zdravim no 15gramu na rostlinu urcite nepocitam. Take semena nejsou feminizovana takze kdyz bude 10 holek z 20ti budu spokojen pocitam 4-6 gramu na rostlinu sucheho takze nejakych 40g za 10 dni. No jeste je brzy spekulovat uvidime jaka bude realita

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 28-04-2011 v 22:19 PM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 7

Mám za to,že semínka má udělaný vlastní křížence

Zajímá mě jak daleko od sebe je máš a jak hodláš pořešit ventilaci.

Mám obavu , že bez větrání ti to může žrát plíseň a nebo se ti můžou spálit z nadměrný teploty.
Jak už ti to jednou chytne plíseň,tak se to z palic těžko dostává.


Pořeš to větrání a nezalévat moc.

Držím palce.

Hodně smělý proudžekt.

P.S.:bylo by dobrý ne-li lepší to hodit do kategorie autoflowering odrůdy

http://grower.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=43


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Naposledy upravil MagicHerb 28-04-2011 v 23:01 PM

Old Post 28-04-2011 v 22:19 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 8



Zdravím

Mr.Men.
Semena jou moji vlastni krizenci a zbytek jse nakoupil od znameho krasna cena 20 kc ks. Asi pred tydnem jsem vysel zkusebnich 5 kousku Snowrydera 1 samec 4 samicky ( Jedna z nich silene smrdi to bude chutovecka) . Ze samce jsem ebral pyl a nanesl na blizncky takze pocitam do 3 tydnu z dasli varkou semen sice to budou F2 ale i tak tam neco bude

MagicHerb:
Vzdaenost je cca po 15ti cm po protrhani samcu bude mista daleko vice. Z plísni mam take veliko obavu. autofloving jsou hodne nachylne na plisen loni me pekne potrapila staci troska vlhkosti a plisen je hned zatim jsem v rustu takze vlhkost neresim i kdyz je otevreny sklenik teplota je kolem 30° to by take nemuse vadit a jakmil zacnou kyticky rust zapojim ventilator

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 29-04-2011 v 08:51 AM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 9

Podle mě 10g na kytku nebude problém ve volné zemi, většinou to je tak 50/50 s těma samcema, takže stovečka by tam podle mě mohla být naprosto v pohodě. Spíš bych se bál té plísně.. Každopádně GL.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 29-04-2011 v 14:15 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letec
Stálý Člen

Karma uživatele letec - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 10

jsem zvedav jak pochodis, podle me je realna hodne pekna a pravidelna sklizen, teoreticky by to totiz mohlo dost fungovat.
Ta plisen muze byt problem, ale zas podle me ty palky na AF odrudach nebudou tak velke, takze tady to snad nebude takovy problem. Ale je pravda ze bude potreba najit kompomis mezi slusnou vlhkosti pro male holky a zaroven ne moc vysokou pro velke. Ale vidim to realne, drzim palce.

Milujte se a pěstujte

Old Post 30-04-2011 v 23:56 PM
letec je offline   Profil uživatele letec   Find more posts by letec   Foto galerie člena letec   Click here to Send letec a Private Message   Add letec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 11

Je vidět, že si automaty nikdy nejel, protože jsou i za letních dní na plíseň náchylné extrémně. Jednou zaprší ke konci květu (nebo stačila i vyšší vlhkost ve foliáku, kde jsem je ke konci nezalíval) a plíseň se ti v nich rozjede jak nikdy. A že mají malé pálky? Když to umíš pěstovat, vršek může být široký jak kinder vejce a tvrdej jak beton. Loni se mi takový povedly.

OutdOOr OrthOdOx

Naposledy upravil MedvedBrtnik 01-05-2011 v 11:51 AM

Old Post 01-05-2011 v 00:12 AM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letec
Stálý Člen

Karma uživatele letec - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 12

Ja jel AF jendou a s plisni jsem problem nemel. Ale je pravda ze jsem mel spis skupinu malych palicek na stonku nez jeden kompaktni vrsek. Balkonovka no.

Milujte se a pěstujte

Old Post 01-05-2011 v 00:44 AM
letec je offline   Profil uživatele letec   Find more posts by letec   Foto galerie člena letec   Click here to Send letec a Private Message   Add letec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 13


Zdravim

tak z plisni jsem mel loni velky problemy u LRxAuoAK47 a sour 60 se plisen neobjevila tak uvidime tady nejake foto 14 ty den zitra vysadim dalsi varku trosku jsem se opozdil

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 02-05-2011 v 17:52 PM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 14


Zdravim,

tak LR2xAutoAK47 klici pomaleji po 4 dnech jich je 7 vylezlich a 3 lezou 2 nevylezla vubec ale i tak uspeh ale prodleva mezi 1. a 2. sklizni trosku prodlouzi. Jinak ve skkleniku je oresne vlko kdyz prsi bud epotreba poradna ventilace.

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Naposledy upravil ThunderFuck! 03-05-2011 v 20:26 PM

Old Post 03-05-2011 v 18:31 PM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 15

Lezou letos jaxi pomalu, že? Bude to chtít překřížit s něčím novým, pak by to zase mělo být ok.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 03-05-2011 v 18:57 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 16

Zdarec

No snowryder blueryder vylizli do 2 dne po 24/0 je potreba ozivit uz je pyl nachystany.

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 03-05-2011 v 20:16 PM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6631830 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív