Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Prvni indoor,600w,Tangerine dream
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 30 31 32 33 34 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 497

Tak me dnes privezly to zbozi jak sem se vcera zminoval ale PH a EC me jeste musi poslat postou protoze nemely tu znacku Milwaukee ,tak me nabidly znacky ADWA ale ty se me moc zaprve nelibily (moc tluste a sedive) a jeste jsem cetl ze maji kratkou zivotnost,naopak o Milwaukee jsem cetl recenze samou chvalu. Ale co,zaruka 2 roky,tak snad budou v pohode.
Takze budu cekat jeste na balik.
Nevim ale presne kdy zacnu druhe kolo protoze se mam stehovat do jineho bytu nevim kdy presne,a nechci skoncit pest treba v 30 dni kvetu.

Old Post 10-08-2012 v 21:02 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 498

Dobře jsi udělal že čekáš na Milwaukee, já ho mám od listopadu a nemůžu říct ani hovno, jen si k němu kup stabilizační roztok (já mám přímo roztok Milwaukee), do víčka dej kousek vaty nebo tampónu na ksicht a kapni tam trošku toho roztoku a udržuj to ať je elektroda pořád vlhká. EC metr po použití otři a drž v suchu.
Včera jsem objednával zboží na novou 600W skříň, třináct kulí v pejči a to nemám ještě všechno, žena řvala jak flanderskej lev :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 11-08-2012 v 06:20 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 499

Jo,udelam,diky

Jo a jeste jsem priobjednal vakuove pixly,protoze i pres dokonale vymyti skletic (podotykam velice dokonale vymyti) matros trochu nacichl chuti okurek .

Doporuceni-
VZDY VYMYVAT SKLENICE SAVEM !!! coz jsem ja bohuzel neucinil hned. Nebo jeste lepe zvolit jine sklenice nez od okurek

Naposledy upravil Madical-Strains 11-08-2012 v 15:16 PM

Old Post 11-08-2012 v 08:35 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 500

Koukal jsem, že na příští grow chystáš změny, tak ať se ti vše vydaří.

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Old Post 11-08-2012 v 23:01 PM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fatalnicek
Stálý Člen

Karma uživatele Fatalnicek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fatalnicek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fatalnicek - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 501

Ja mam tu adwu pac v jahode jinej nikdy nemeli a prvni fungovala asi 8mesicu pak se to vzdycky zaplo, za 10s zhaslo a uz se to pak pro jistotu nezaplo vubec, vymenil sem baterky to samy. Tak jsem sel pro novej a zase ten kram, tahle se sice zapla, ale pro jistotu to neslo ani nakalibrovat. Nastesti uz kdyz sem to kupoval tak sem se s nim domluvil ze mu to muzu prijit vymenit. ADWU NEBRAT je to kram, at to roste zdarec

Old Post 12-08-2012 v 20:37 PM
Fatalnicek je offline   Profil uživatele Fatalnicek   Find more posts by Fatalnicek   Foto galerie člena Fatalnicek   Click here to Send Fatalnicek a Private Message   Add Fatalnicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maslok
Stálý Člen

Karma uživatele Maslok - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 502

Vypadá to velice pěkně, to že tam toho není moc není hlavní, snad nejedeš poprvé. Věřím, že příště to bude určitě lepší btw, na těch novinách to vypadá pěkně. K+

Old Post 14-08-2012 v 13:04 PM
Maslok je offline   Profil uživatele Maslok   Find more posts by Maslok   Foto galerie člena Maslok   Click here to Send Maslok a Private Message   Add Maslok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 503

Tak me nakonec ze vseho zbylo jen 10 g .
Skoro vse vcera padlo na masticky a i potech se jen zaprasilo.
Pro sebe jsem ubranil jen dve 100 ml.

Jak mi bylo jednim borcem receno, kdyz se matros presusi nebo nasaje cizi pachy (okurky),vubec se nic nedeje a nic neni ztraceno.
K tem bohuzel uz poslednim presusenym 10 g jsem do sklenice pres noc vlozil cerstvou syrovou kuru z mandarinky,do rana krasne nasakla do sebe vlhkost a silnou aromatickou vuni po mandarinkach ,ted budu jen hlidat a denne otvirat sklenici a dosusovat aby se nevytvorila plisen.

Old Post 16-08-2012 v 19:58 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 504

To je nějaká rychlomast?? Já tu svou dělám tak 2 měsíce... I když, pokud jste všechny palice narvali do 5l vazelíny, vylouhovali a stočili, tak to bude ok.. Na moje od pilníků a špon zničené, vysušené ruce potřebuji mast i z listů, tyhle THC - masti mi pomohou od bolesti, jako mazání skoro vůbec...

Už jsem se bál, že to vše vyhulíš

A s těma okurkama - mě se to teda vždy povede vymýt Jarem, normálně jako se myje nádobí... Třeba se mi ale osvědčily sklenice po medu, samozřejmě vymyté ale se zbytkem vůně. Né že by to vonělo po medu, ale materiál byl trochu jiný... Akorát "můj" včelař z toho nemá radost, mizej mu sklenice

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 17-08-2012 v 14:37 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 505

citace:
Původní příspěvek od Fatalnicek
Ja mam tu adwu pac v jahode jinej nikdy nemeli a prvni fungovala asi 8mesicu pak se to vzdycky zaplo, za 10s zhaslo a uz se to pak pro jistotu nezaplo vubec, vymenil sem baterky to samy. Tak jsem sel pro novej a zase ten kram, tahle se sice zapla, ale pro jistotu to neslo ani nakalibrovat. Nastesti uz kdyz sem to kupoval tak sem se s nim domluvil ze mu to muzu prijit vymenit. ADWU NEBRAT je to kram, at to roste zdarec

Taky mi adwa PH odesla za ehm asi mesic ?? ted mam od adwa ec metr a phčko mam od HM digitalni kalibrace, udrzovaci houbička a spokojenost ať to roste

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 17-08-2012 v 18:11 PM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 506

Rychlo-mast nevim ale nedavno jsem videl dokument jak v Izraeli zkoumaji ucinky marihuany (tam je nejaktivnejsi vyzkum leku z konopi) a pripravuji ve vyzkumnem ustavu masti z konopi a zduraznovaly ze mast nesmi byt vice jak 2x pri vyrobe zahrivana a ani prilisne dlohe odstani, ze se pak THC a CBD nici a mast neni tak ucinna.
Takze jsem se jen ridil tim co rikal ten profesor v dokumentu.

Tady je navod ktery je izraelskemu receptu nejblize,akorat ze jsem nepouzil sadlo ale bilou vazelinu z lekarny.
http://medigrower.cz/recepty/masti/...-domaciho-sadla

Old Post 17-08-2012 v 21:02 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 507

Konecne jsem se byl podivat na byt kam se ted stehuju a zjistil jsem ze pestu sbohem,je to tak mala garsonka ze se tam nevejdou ani vsechny my veci natoz pak nejakej box.
Takze dalsi kolo urcite nebude.
Sem se budu chodit uz jen obcas pokochat a obdivovat vase zahradky
Tak at se vam dari vsem!

Old Post 03-09-2012 v 21:26 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 508

Takze kdyby snad nekdo projevil zajem o mou vybavu na pestovani.......

Old Post 04-09-2012 v 16:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 509

citace:
Původní příspěvek od V.Butch
Takze kdyby snad nekdo projevil zajem o mou vybavu na pestovani.......


Butchi,aj jaj..A co se odebrati do světa mikropěstování pod úsporkou v malé skříňce,jen tak pro radost..Možná lepší,než to úplně pověsit na hřebík..?
Na ty šestikilový věci si dej inzerát do bazaru..

Old Post 04-09-2012 v 16:37 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Whats Up < Příspěvek č. 510

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Butchi,aj jaj..A co se odebrati do světa mikropěstování pod úsporkou v malé skříňce,jen tak pro radost..Možná lepší,než to úplně pověsit na hřebík..?
Na ty šestikilový věci si dej inzerát do bazaru..


Ahoj Butchi, tyvole pane tak to si mě dostal, já se těšil na další parádní kolečko nějaké léčivky, na hodiny ztrávené pročítáním tvýho vlákna a na vztřebávání informací... ale jak říká eda, nebál bych se vyzkoušet nějaký mikro.. narveš a schováš to skoro všude i když po šestikoulovym kole je to trošku k pousmání, ale lepší než nic a ona i ta malinká kráska osypaná ti dokáže udělat radost, věřím tomu....

Každopádně doufám, že se ještě ukážeš Ještě jednou Ti děkuji.... Drž se, nezoufej a buď zdráv přítelin

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 04-09-2012 v 18:13 PM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 511

No kluci-- Musim se tomu smat,kazdy zacina s malou Watazi a pak postupuje se zkusenostma smerem nahoru k vyssi W ,ja ale zacnu 600kilem a pujdu smer dolu...
Ale musim uznat ze lepsi neco nez vubec nic.
Ale na druhou stranu,prodavat s prodelkem a zas kupovat draze nove veci na micro ,no nevim nevim...

Old Post 04-09-2012 v 19:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 512

Zdravim, myslím si že by to byla fakt blbost přestávat
Kup v bazaru nejaký jetý věci na mikro, pořád tam něco je stačí čekat, je to tam i o polovinu levnější i po třeba 1 měsíci používání...
Já tam kupuju furt něco a nemůžu si to vynachválit
A na to micro jsou i tak levnější věci s tím co máš a použil bys znova si myslím že by ses vešel do 3000 vklidu, a spoustu věcí si můžeš udělat i sám třeba pachovej filtr... atd

Z malinkých kytek je snad ještě větší radost .. věř či nevěř

Old Post 05-09-2012 v 09:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 30 31 32 33 34 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-09-2018 - Prvy indoor/600w/cote d´ azur - 75 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1601360 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív