Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Prvni indoor,600w,Tangerine dream
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31 32 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 465

Pro lepsi prehlednost serazeno jak kdo tipoval.

1.-Positivevibes 318.987 g
2.-zmijak 326 g
3.-zubb 328 g
4.-Growman 333,33 g
5.-mysak 346 g
6.-panewfs zahradník 349,5g
7.-ganja-steve 351,6g
8.-Grunger 360 g
9.-punkure 363,63 g
10.-EDA45 365 g
11.-NORM 369,89 g
12.-Cobee 372,5 g
13.-biobizzman 375 g
14.-Mr.Sordo 378,5 g
15.-benjichaouat 385g
16.-wapovic21 387 g
17.-RObash 395 g
18.-plesnivá noha 400 g
19.-Onedan 400 g
20.-Maslok 410g
21.-YOMi 413 g
22.-Grazzl 416,6g
23.-jarmil194 420 g
24.-bull 423 g
25.-Smart 430,04 g
26.-Drozd 467 g
27.-dux01r 468,3g
28.-Mr Green 479 g
29.-hurvajs1994 482,32 G
30.-doxenon 495g
31.-S3RIOUS 500 g
32.-Tommy92 527 G

Doufam ze jsem nikoho nevynechal a ze jsem postupoval spravne.
Prumer vychazi na 401,12 g-pokud se nepletu,
tak to bych byl samozrejme vice nez spokojen

Old Post 05-08-2012 v 12:16 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 466

Eda-Preschlo? ,vzdyt ale krome dvou vetvicek,to jeste pri zlomeni vetvicky nepraska a jen se to sice zlomi (neoddeli)ale bez slysitelneho prasknuti. Mam to tedy okamzite dat do sklenic aby to jeste vice nepreschlo? A dat k tomu treba kousek urizlyho jabka,nebo kuru pomerance? Ridil jsem se s tim praskanim vetvicek presne podle FAQ.
Diky.

Old Post 05-08-2012 v 12:20 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 467

To bude v cajku uvidíš... já sem nejméně přející jo ? samozdřejmě ti přeju ať máš aspoň půlkila a čtvrt nahoď kdyžtak foto komplet sušiny

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 05-08-2012 v 13:30 PM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 468

citace:
Původní příspěvek od V.Butch
Eda-Preschlo? ,vzdyt ale krome dvou vetvicek,to jeste pri zlomeni vetvicky nepraska a jen se to sice zlomi (neoddeli)ale bez slysitelneho prasknuti. Mam to tedy okamzite dat do sklenic aby to jeste vice nepreschlo? A dat k tomu treba kousek urizlyho jabka,nebo kuru pomerance? Ridil jsem se s tim praskanim vetvicek presne podle FAQ.
Diky.


Žádnej pomeranč ani jabko tam nedávej..
Když ti stonek v malý paličce slyšitelně praskne,je už květ a listy na prach..
Mě se vizuelně prostě zdá,že palička je řidší..,proto ty necelý třigramy,ale je to fotka a ty to máš před očima,můžu se mejlit..

Old Post 05-08-2012 v 13:37 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 469

OK,diky,udelam vse jak radis.

Old Post 05-08-2012 v 13:41 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 470

Jo sušení to je práce, podle mě by se to mělo dát do sklenic ještě relativně dost mokrý, dokud to ještě nesmrdí po seně (suchý listy) když to sušíš v 25+ stupních...
Je stím, ale hodně práce, kontrolovat převracet, otvírat, zavírat... HLÍDAT TO.
Ale ve výsledku je to voňavost.

Old Post 05-08-2012 v 13:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 471

Já zas dával očištěný pálky proschlý tak že když ohýbáš stonek tak ještě nelupne dával na hromadu do boxu se zaplym odtahem a párkrát za den trochu promíchal. Princip je stejnej jak psal Grunger, ale každej dělá to co se mu osvědčilo

Old Post 05-08-2012 v 14:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milkbyrtr
Stálý Člen

Karma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 321 

Příspěvek č. 472

jj sušení to jest další stránka správného growera Konec se nesmí nikdy podceňovat,když se s tím celou dobu tak pipláme a staráme

AGENT ORANGE TV MACRO SPOT Klikni zde
KILL BILL 120LED/600W HPS
AGENT ORANGE 120LED/600W HPS
NEBULA/DUTCHDRAGON 120LED/400W HPS
NOTHERN LIGHTS/KILLBILL/DUTCH DRAGON 400W HPS
OPIUM & WHITE WIDOW - 400W
AF BIG BANG & SWEETSPECIAL & +SPEED - 400W/125CFL
2x400W NFT&SOIL > DD,N,CAR,B+B,AK-47,LA CANN,WW,KILLBILL
KILL BERRY -> 125CFL/400HPS

Old Post 05-08-2012 v 14:29 PM
milkbyrtr je offline   Profil uživatele milkbyrtr   Find more posts by milkbyrtr   Foto galerie člena milkbyrtr   Click here to Send milkbyrtr a Private Message   Add milkbyrtr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 473

Mmmmm to vypadá luxusně ... sice ty paličky jsou řidší, přesně takovýhle jsem měl pod cfl, ty 3 G vypadali na chlup stejně...

můj tip 330g (mimo tipovačku)

Jinak jak jsi psal o dalším kole tak tam rozhodně nedávej 2násobek kytek ... přidej 1 nebo 2 ale ne dvojnásobek, já jsem musel box taky vyházet,kytky tam nemohli "dejchat".. doslova narváno

Old Post 05-08-2012 v 15:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 474



Tak sem tady.
Palicky jsou opravdu preschle, (jak podotkl Eda zase spravne,jako vzdy)a jako prvni ,(nevim jesli trochu nebo dost) ale ne nastesti na prach,je take videt ze jsou ridci nez byvaly.
Jedinej klad snad je ze brutalne vonej. Tak jsem snad nepokazil vsechno.
Odhaduji ze je toho opravdu malo.
Vazit budu az zitra nebo pozitri,bolej me zada jako prase,delal jsem to uplne sam.
Mam totiz suprovyho kamose kterej kdyz potrebuji pomoc tak slibi ze prijde a kdyz je tady tak udajne ma hovor a musi hned nekam do "prace".
Tak se omlouvam ze budu vazit az pravdepodobne zitra nebo pozitri ,jsem fakt unavenej a jeste k tomu me spadla na zem vaha a nekam se zakutalela baterie.
Diky za pochopeni.
Alespon jsem vam to vyfotil. Vsechny sklenice jsou stejne jen jedna je trochu mensi,nahore foceno z vetsi dalky,tak se zdaji byt mensi ale jsou stejne jako dole.
Nahore vrsky volneve lozene.
Dole spodky lehce natlacene.

Neda se opravdu proti tomu preschnuti nic udelat?
Nekde jsem tady cetl ze se pry nic nedeje,ze se to nejak necim zvlhci a je to udajne zase OK,a pak se zase otviraji denne sklenice.(skoleni)

Naposledy upravil Madical-Strains 05-08-2012 v 18:48 PM

Old Post 05-08-2012 v 17:39 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 475

Tak takovouhle urodu jsem opravdu necekal.
Je to ten nejtrapnejsi vynos pod 600.kilem tady na groweru , vasi chvalu jsem si vubec nezaslouzil a karmu od vas uz vubec ne. Urcite bych byl v knize rekordu s nejnizsim vynosem pod 600.W.HPS vubec.
Stydim se za to ze jsem mnohe z vas zbytecne otravoval svymi PM.
Snad jen hur bych dopadl kdyby mi byval vyhorel byt,vykradli by me ho nebo me urodu znicila plisen ale to se bohudik nestalo.
Takze vysledek je
37,38
47,07
24,80
25,35
28,62
31,42
36,17
31,38
======
262,19 g

Nejblize byli....

1.-Positivevibes 318.987 g (SEMENA AUTO-SKUNK)
2.-zmijak 326 g (5 ks karmy)
3.-zubb 328 g (3 ks karmy)


Tak sbohem pratele a moc dik za vasi podporu.

Old Post 06-08-2012 v 11:15 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 476

Tak takovouhle urodu jsem opravdu necekal.
Je to ten nejtrapnejsi vynos pod 600.kilem tady na groweru , vasi chvalu jsem si vubec nezaslouzil a karmu od vas uz vubec ne. Urcite bych byl v knize rekordu s nejnizsim vynosem pod 600.W.HPS vubec.
Stydim se za to ze jsem mnohe z vas zbytecne otravoval svymi PM.
Snad jen hur bych dopadl kdyby mi byval vyhorel byt,vykradli by me ho nebo me urodu znicila plisen ale to se bohudik nestalo.
Takze vysledek je
1.kyti-37,38
2.kyti-47,07
3.kyti-24,80
4.kyti-25,35
5.kyti-28,62
6.kyti-31,42
7.kyti-36,17
8.kyti-31,38
======
262,19 g

Nejblize byli a vitezove jsou....

1.-Positivevibes 318.987 g (SEMENA AUTO-SKUNK)
2.-zmijak 326 g (5 ks karmy)
3.-zubb 328 g (3 ks karmy)


Tak sbohem pratele a moc dik za vasi podporu.

Old Post 06-08-2012 v 11:21 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 477



Tak takovouhle urodu jsem opravdu necekal.
Je to ten nejtrapnejsi vynos pod 600.kilem tady na groweru , vasi chvalu jsem si vubec nezaslouzil a karmu od vas uz vubec ne. Urcite bych byl v knize rekordu s nejnizsim vynosem pod 600.W.HPS vubec.
Stydim se za to ze jsem mnohe z vas zbytecne otravoval svymi PM.
Snad jen hur bych dopadl kdyby mi byval vyhorel byt,vykradli by me ho nebo me urodu znicila plisen ale to se bohudik nestalo.
Takze vysledek je
1.kyti-37,38
2.kyti-47,07
3.kyti-24,80
4.kyti-25,35
5.kyti-28,62
6.kyti-31,42
7.kyti-36,17
8.kyti-31,38
======
262,19 g

Nejblize byli a vitezove jsou....

1.-Positivevibes 318.987 g (SEMENA AUTO-SKUNK)
2.-zmijak 326 g (5 ks karmy)
3.-zubb 328 g (3 ks karmy)


Tak sbohem pratele a moc dik za vasi podporu.

Old Post 06-08-2012 v 11:29 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 478

No tak kdyby to nebylo přeschlý tak si myslím že by to bylo třeba 310-320g ... na první pokus to je dost dobrý ... a myslím že jako začínajícímu uživateli ti to bude stačit
Tak přeju good smoke

Old Post 06-08-2012 v 12:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 479

Jaký sbohem..?
Podívej Butchi,udělat výnos blížící se k ideálu g/w chce souhru všech možných věcí..
1.Potentní genetiku
2.Správně zvolenej styl v poměru k počtu pěstovaných rostlin..
3.Ideální péči už od malých rostlinek
4.Akurátní hnojení a načasování přepnutí..,zavlažování..atd..
5.Nějaký to světlo..

Nevěš hlavu,ber to jako výzvu do dalšího pěstování,přemejšlení jak na to,zlepšování..
Já taky před pár lety začínal kolem 200g pod 400W,málokomu to vyjde na poprvé..
Máš voňavej,účinkující matroš a že ho není zrovna nejvíc,,?
Příště to bude lepší..
Ode mě máš K+..

Old Post 06-08-2012 v 13:09 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 480

citace:
Původní příspěvek od Grunger
Do 21 dní od přepnutí se dokončuje i kořenovej systém, určitě už ti moc neporostou, teď by se ti měli natáhnout palice k sobě a občas někde vytvořit nějakou kompaktní větší paldu... Do výšky už to neporoste.

A odhad gramů? Pokud budou růst jako do teď... Cca 200-300.

Edit:// 600W jsem nikdy nejel... možná to umí dělat zázraky... možná se ke konci zvedne výnos, když je tam budeš rožnit dýl... tj 10, 11 týdnů... Momentálně to máš nějaký, 28 den? Pokud bude dobrá výživa, možná je můj odhad úplně vedle. Spíš bych si počkal ještě na další tipy... ono určovat gramáž v 28 květu na kytce kterou osobně neznám, je docela ošemetný.
No... Jako early tip jsem byl vítěz

Old Post 06-08-2012 v 14:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31 32 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-09-2018 - Prvy indoor/600w/cote d´ azur - 75 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7411160 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív