Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Prvni indoor,600w,Tangerine dream
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 27 28 29 30 31 »
Autor
Téma 
Cobee
Stálý Člen

Karma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 449

Ahoj, super prace nakonec !! Tipuju tak 372,5g ale at je vice pane !! Tak at slouzi !! miiir !

'Cobee McWeedson'

Old Post 01-08-2012 v 16:34 PM
Cobee je offline   Profil uživatele Cobee   Find more posts by Cobee   Foto galerie člena Cobee   Click here to Send Cobee a Private Message   Add Cobee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 450

Edit:
Taky si tipnu ,samozrejme nezavazne,mimo soutez.
349,9 G.
Vypada to jeste tak na 3-4 dni suseni...pokud se nepletu .

Naposledy upravil Madical-Strains 02-08-2012 v 11:14 AM

Old Post 01-08-2012 v 21:10 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubb
Nový Člen

Karma uživatele zubb - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 451

moc pekné...tipnu tak 328 G

Old Post 02-08-2012 v 16:01 PM
zubb je offline   Profil uživatele zubb   Find more posts by zubb   Foto galerie člena zubb   Click here to Send zubb a Private Message   Add zubb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 452

tipnu si 363,63 G

Machete siempre tiene la razón

Old Post 02-08-2012 v 16:07 PM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wapovic21
Nový Člen

Karma uživatele wapovic21 - 94% PěstitelskáKarma uživatele wapovic21 - 94% PěstitelskáKarma uživatele wapovic21 - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 453

387

Old Post 02-08-2012 v 16:38 PM
wapovic21 je offline   Profil uživatele wapovic21   Find more posts by wapovic21   Foto galerie člena wapovic21   Click here to Send wapovic21 a Private Message   Add wapovic21 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drozd
Stálý Člen

Karma uživatele Drozd - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 454

467g muj tip

Marijuana for life
One love One world!!!

http://www.youtube.com/watch?v=i0rG7kFAMRw&feature=autoplay&list=FLecFgKM1xRU91f8AbU6qjPQ&playnext=2

Old Post 02-08-2012 v 20:58 PM
Drozd je offline   Profil uživatele Drozd   Find more posts by Drozd   Foto galerie člena Drozd   Click here to Send Drozd a Private Message   Add Drozd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 455

430,04g

Old Post 03-08-2012 v 21:13 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 456

Vcera jako prvni uz doschla manikura z palicek.
Kostnul jsem a ubalil si mensiho speka,jelikoz by se dalo rict ze s hulenim teprv zacinam tak jsem pro jistotu jeste ze strachu z ucinku pridal trochu tabaku.
Myslim ze to melo pekny High,protoze sem nebyl vubec unavenej a nutkalo me to nekam vyrazit..
Nejdrive cca po 10 min me zasahla zprudka mozek,pak me zacalo trochu prijeme mravencit bricho a nohy . V tu chvili jsem si uvedomil ze me dosly cigara tak jsem se pro ne vypravil k vietmacovi do kramku. Vytahem jsem jel podle odhadu asi 5 minut,jel vyjemecne hodne pomalu. V baraku se bavily nejaky zensky,pripadalo mi jako bych je slysel od nekud z tunelu,jejich hlasy provazely ozveny.
Vysel jsem z vchodovych dveri a zamiril jsem ke kramku ktery je vzdalen sotva 300 m. Najednou me pripadalo ze jsem jako by ztuhly,nohy me moc neposlouchaly,najednou me nekdo zdravi ,se smichem jsem odpovedel a polekal jsem se vlastniho hlasu,pripadalo mi ze mluvim jako by z nejake plechovky a silene tlumene,sotva jsem si sam rozumel.
Nejlepsi to bylo u vitnemce,myslim ze jsem v krame stravil nejmene 15 min,pripadal mi hrozne srandovni jak mluvil,nakonec se asi dovtipil ze chci cigarety,pak jsem se vlacnym krokem odebral k domovu.
Ucinek trval cca 2,5 h s 3.mi poradnymi mozkovymi ataky.
Vzdy kdy jsem kdysi ochutnal jointa tak jsem se vzdycky dusil a bylo mi spatne ale
tentoktat me po TD bylo nadherne,proste luxus,pral bych vam ten pocit blaha vsem.
Uplne neco jinyho nez to co jsem rychlo-susil pred 14 dny.
Jaky asi budou palice???

Naposledy upravil Madical-Strains 04-08-2012 v 08:56 AM

Old Post 04-08-2012 v 08:07 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 457

Pokud to budeš přehánet tak brzo nebudou žádný palice

Old Post 04-08-2012 v 11:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 458

Myslis tim to ze uz nebude co na tipovacku vazit,jo ?
No mel bych se mirnit,to je fakt ,jeste pred 14 dny ja nehulic a ted..... Ale to asi pro to ze na me pusobi tak blahodarne holt leciva TD.

Old Post 04-08-2012 v 14:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 459


6.den suseni v boxu s proudicim vzduchem.
Dnes jsem kontroloval lamanim vetvicek a dve se uz s prasknutim zlomily,tak jsem je uz zpracoval a palicky dal zatim do otevrenych sklenic.
Odhaduji ze zbytek jeste tak priblizne 1-2 dny.
Obavam se ale ze ste me urcite prechvalily protoze vaha koncovy palicky na bocni vetevce je zoufala (2.7g) a pri tom je velice tvrda.
Ted uz odhaduji celek sotva 200g.
Snad je vaha dobre zkalibrovana z vyroby.
Drzte palce.

Naposledy upravil Madical-Strains 05-08-2012 v 09:57 AM

Old Post 04-08-2012 v 14:24 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 460

Já myslim že obavy nejsou na místě, je to pěkná šiška a jestli je tvrdá tak tím lépe, z váhou se taky neptram myslim že necele 3 g na šišku velkou jako je zapalovač je v míře příště bude lepčí Tak ať se daří

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 05-08-2012 v 10:12 AM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 461

Nejsem žádnej odborník ale vypadá to jako klasická palička s ideální váhou takže buď vklidu okolo 400 tam bude ...

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 05-08-2012 v 10:41 AM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 462

Tak mam asi spatny odhad. Kez byste mely pravdu.
Jsem tochu plasan.

TAKZE TIMTO UKONCUJI TIPOVANI. (Protoze uz je tu napoveda a bylo by to vuci ostatnim nefer)

Naposledy upravil Madical-Strains 05-08-2012 v 11:08 AM

Old Post 05-08-2012 v 10:54 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milkbyrtr
Stálý Člen

Karma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 321 

Příspěvek č. 463

Hele tohle je pořád dokola vždy si myslím že toho bude málo,ale ona pak větev k větvi sedá a ejhle vždycky je tam ranec,tak hlavu vzhůru do příštího kola vydržíš,kort když jsi začínající poživatel
Takže tak okolo těch 400 tam bude

AGENT ORANGE TV MACRO SPOT Klikni zde
KILL BILL 120LED/600W HPS
AGENT ORANGE 120LED/600W HPS
NEBULA/DUTCHDRAGON 120LED/400W HPS
NOTHERN LIGHTS/KILLBILL/DUTCH DRAGON 400W HPS
OPIUM & WHITE WIDOW - 400W
AF BIG BANG & SWEETSPECIAL & +SPEED - 400W/125CFL
2x400W NFT&SOIL > DD,N,CAR,B+B,AK-47,LA CANN,WW,KILLBILL
KILL BERRY -> 125CFL/400HPS

Old Post 05-08-2012 v 11:09 AM
milkbyrtr je offline   Profil uživatele milkbyrtr   Find more posts by milkbyrtr   Foto galerie člena milkbyrtr   Click here to Send milkbyrtr a Private Message   Add milkbyrtr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 464

citace:
Původní příspěvek od V.Butch
6.den suseni v boxu s proudicim vzduchem.
Dnes jsem kontroloval lamanim vetvicek a dve se uz s prasknutim zlomily,tak jsem je uz zpracoval a palicky dal zatim do otevrenych sklenic.
Odhaduji ze zbytek jeste tak priblizne 1-2 dny.
Obavam se ale ze ste me urcite prechvalily protoze vaha koncovy palicky na bocni vetevce je zoufala (2.7g) a pri tom je velice tvrda.
Ted uz odhaduji celek sotva 200g.
Snad je vaha dobre zkalibrovana z vyroby.
Drzte palce.


Myslim,že ti to trochu přeschlo,proto je to tvrdý,protože od pohledu je to krapet řidší..
Při ideální hustotě by palička týhle velikosti měla mít cca 5g..

Old Post 05-08-2012 v 11:57 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 27 28 29 30 31 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-09-2018 - Prvy indoor/600w/cote d´ azur - 75 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6729530 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív