Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 12 kousku pod 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 33

já bych to s těma hnojkama v allmixu nepřeháněl podle mě to taky dělá ph

Old Post 18-03-2012 v 09:58 AM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 34

Klidne vyřaď BioHeaven i rootJuice a zalejvej pouze cistou upravenou vodou.. Dej si pozor at neni ledova a ani moc tepla.. A TO HLAVNI - ZALEJVAS MOC CASTO ! MUSI TI TO TAKY PROSCHNOUT, ABY SE KE KORENUM DOSTAL VZDUCH, TAKHLE JE AKORAT DUSÍŠ. Zalejvejch v delsich intervalech a klidne bych zkusil pH cca 6. Bioheaven tam muzes lejt kdykoliv jindy.

Old Post 18-03-2012 v 11:27 AM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 35

ok tak ja vysadim oboje. tak ja je ted necham proschnout az do utery, zaleval jsem vcera tak tech 72h by mohlo stacit ne?
EDIT: koukal jsem ted a nektere holky uz zase zespodu vystrkuji korinky, aspon tohle mi dela radost

Naposledy upravil toketoy 18-03-2012 v 13:43 PM

Old Post 18-03-2012 v 13:09 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 36


Má pravdu předseda :-)( UncleBatman) a být tebou, tak jim nedávám ani tolik. 600 ml jsem jim dával až asi měsíc před koncem ob den, přikládám fotku kořínků po čtyřech dnech života řízků u mě, kokos držím spíš sušší a zalívám jednou za dva dny 200ml každé a jen s kořeňákem (Rhizotonic) 1ml na litr i když podle návodu bych měl dávat 2ml na l.
Už jsem to tady někomu psal, z vlastní zkušenosti, dávej míň než víc, spravíš je snáz když mají málo než když je spálíš.
Od zítřka už dostanou hnojky ale taky raději míň než víc.

Potom si to po mě smaž ať ti to tady nezasírám.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 18-03-2012 v 15:44 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 37

Jo, ještě vidíš že nehnojím krom kořeňáku vůbec a jde to, kokos je čistej, nemá žádný živiny, ty máš předhnojenej substrát, pamatuj na to.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 18-03-2012 v 15:49 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od toketoy
no ja jedu v allmixu a tam pisou v ty tabulce ze pokud mas allmix tak bych nemel davat nic jineho. tak ja jim tam svihnu trochu ty grow slozky


tak si nejdrive poradne precti tabulku a zjistis, ze je treba jim davat i ostatni hnojiva ... ikdyz ne v takovem mnozstvi, ale stejnak jim musis neco pridat.

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 18-03-2012 v 20:22 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 39

ok zmirnim davkovani hnojiv to uz chapu, ted ale stejne spis budu resit ty svilusky. musim je zabit nejlepe do konce tohoto tydne a potom uz bych chtel prepnout na kvet....

Old Post 19-03-2012 v 05:58 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gurmán
Stálý Člen

Karma uživatele gurmán - 95% PěstitelskáKarma uživatele gurmán - 95% PěstitelskáKarma uživatele gurmán - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 40

kamarade me nici urody uz po 3. :-( zerou zelen takze vse i pokojove rostliny to sezere,fakt svine hrozny!!!!!! ja pouzival neem oil od plagronu a dusilo je to jak pisou,ale naposledy jsem pouzil Spruzit a ten nici i jejich larvi,zatim dva nejlepsi pripravky ktere jsem mel-spruzit 250ml 400kc neem uz nevim.. fakt hodne dukladne se toho zbav!po 2dnech pred 3. noci znova postrikat,takle 3 za sebou a uvidis..i tak to nekdy prezijou :-( nebo koupit parazity-nemam vyzkouseny ...cim driv tim lip,mam vic jak metr kyti a to je uz fakt naprd :-(( :-) peace!

Mr. Worwaň

Old Post 19-03-2012 v 08:11 AM
gurmán je offline   Profil uživatele gurmán   Find more posts by gurmán   Foto galerie člena gurmán   Click here to Send gurmán a Private Message   Add gurmán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 41

Sou to spis svinusky nez svilusky no. Koupim asi ten spruzit. Vadi holkam hodne pokud je pocakam se zapnutym svetlem? Nemam moc moznost je pokropit az vecer z duvodu umisteni pestirny.

Old Post 19-03-2012 v 11:01 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

Zdravím, IMHO postřiky vždy na noc, čili po zhasnutí lampy, co se indoor týče...

A k tomu zalévání, já dávám 1,25 litru obden!! 600W a 11,5 l květináče v kombinaci s 27 stupni v boxu ve dne, 21 stupňů v noci..

Old Post 19-03-2012 v 11:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 43

A ublizi jim hodne pokud to dam pres den?

Old Post 19-03-2012 v 11:19 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

Neublíží asi, max. se propálí nějaký tečky (se spruzitem nemám zkušenost)... Co je ovšem podstatné je, že se může rapidně snížit účinnost postřiku!! Co je důležité vědět je, jak dlouho musí přípravek na kytce být, aby byl aktivní (bud rot stop 4 hod. například)..

Old Post 19-03-2012 v 11:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

Popis u Spruzitu na greenhome.cz:

Postřik provádějte vždy na noc!!! Neaplikujte za intenzivního osvětlení!!!

Dávkuje se 1ml/1litr, čili je to silný kafe docela...

Old Post 19-03-2012 v 11:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 46

Hlavně se to vypaří, v noci je to spíš zabije protože to dlouho zůstane mokrý. A nepřipeče se to na rostliny. Pokud to musíš přes den, tak na chvíli zvedni lampu, zmírni ofuky a vem to třeba 2x za sebou. Takhle jsem to jednou udělal (omite, biool), když sem neměl čas a bylo to ok. Jindy jsem to zase 2x za den postříkal rozprašovačem s čistou vodou a do několika listů se mi vypálily fleky, přesně jako ta rosa..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 19-03-2012 v 11:30 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 47

Takze nesmysl uplnej za svetla jo? Tak ja tam asi pockam no....kdyz to jinak nejde

Old Post 19-03-2012 v 12:11 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 48

Čau lidi, tak mám na Vás opět jednu z mých težkozodpověditelných otázek . Zajímalo by mne, zda má na výši celkového výnosu objem květináčů v kterých mám kytky? respektive, je velký rozdíl mezi 6,5l a 11l kvetináčema? uvažuju jestli holky přesadit nebo ne...

jinak mam 15. den 18/6 a holky krásně rostou. Už je vidět ,že výsledkem ohýbani vznikne na každé kytce několik centrálních palic, takže spokojenost.

Problém se sviluškami jsem zatím řešil 3 postřiky. Dvakrát jsem použil spruzit a na potřetí jsem vyzkoušel potřik z vývaru papriček habanero. (normálně to funguje!)

Dále jsem přidal třetí ofuk- 20cm klipsňák, aby se mi to tak pěkně hýbalo a já si tím doufám zajistím to, že nebudu muset podepírat palice aby se mi nelámaly stonky.

Co se týče hnojení, tak kořeňák už nedávám(možna zas po tom přesazeni do 11l ho tam jednou hodim). Naposledy jsem holkám dával skoro čistou vodu (0,5ml biogrow/l) bych předešel přesolení substrátu.

Jinak teploty se pohybují od 24 do 27 stupňů a vlhkost kolem 80%.

Old Post 24-03-2012 v 09:49 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-11-2017 - Mix odrůd pod 600w - 0 odpovědí
11-03-2015 - 19ks sharkshock pod 600 - 24 odpovědí
23-02-2015 - 19ks sharkshock pod 600 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6180770 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív