Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 12 kousku pod 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 97

no vida, tak nakonec z toho neco bude ! Na to jak jsi hazel flintu do zita, tak mas radost ne?

Old Post 04-05-2012 v 19:39 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 98

no snazim se abych z toho vytriskal i pres tu pocatecni chybu co nejvic..... rovnavam palice jak divej abych mel co nejvic colas, coz by se podle me melo pozitivne podepsat na vynosu a doufam, ze tak dosahnu aspon tech 200 gecek. ale uz ted se mi zda, ze by to mohlo hodit i vic, protoze jsem naposital cca 80 palic vyrovnanejch na stejny urovni a i ty mensi co jsem tam vytah se zacinaj formovat na poradny knedliky. jo a nadherne to voni to se mi tuze libi....

Old Post 04-05-2012 v 19:46 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 99

200g? samozrejme ze vic.. to by jsi mel 16,6g prumerne na kytku a to je blbost prece

Old Post 04-05-2012 v 19:52 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 100

no uvidime jak to jeste nakyne, jenom se bojim ze se mi budou lamat vetve. uz ted se celkem houpaji kdyz to vyndavam z boxu,,,

Old Post 04-05-2012 v 21:47 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 101


...

Old Post 06-05-2012 v 19:18 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 102


44. den 12/12

Old Post 14-05-2012 v 00:53 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 103

cau lidi, mam dotaz. jedna palka mi uplne uschla a to tak ze kdyz jsem ji zmack tak se mi rozdrolila do ruky. byla to jedna z nejvetsich topovek a ted je v prdeli, zajima me cim to je? vypada jako kdyby ji spalilo svetlo, ale pochybuju ze je spalena kdyz mam svetlo furt stejne daleko a stejne silny atd. nemuze to byt nahodou plisen? nebo spalena hnojkama? i kdyz jsem uz prolil cistou vodou, tak nechapu ze se to deje ted. vlhkost mam 35%

Old Post 17-05-2012 v 15:00 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 104

ta vlhkost je dost prisna.. zkus vypnout na chvili ventilaci co to udela.. 35 je vazne hodne malo

Old Post 17-05-2012 v 18:09 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 105

vlhkosti to rozhodne neni 35 procent je naopak uplne v pohode v tyhle fazi., spis to bude plisen kor kdyz je to jen na jedny palici, vypinat ventilaci mi prijde rada na facku, sorry ale je to tak

Old Post 17-05-2012 v 18:19 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 106

Tu palku sem utrhl a rozebral relativne na atomy, nenasel jsem tam nikde plisen jen byl trosku zahnedlej stonek v jednom miste takze asi stonkova plisen, ja jen doufam ze se to za ten tyden nejak prehnane nerozsiri. Ale stejne si furt nemyslim ze je to plisen, ta palice byla uplne ok jen sucha, divnej byl jen ten stonek..... takze by to mohlo vazne mozna byt tou nizkou vlhkosti, ale vsude pisou ze cim min tim lip na konci kvetu....zvlastnije i to, ze tahle "plisen" je na cinderelle i kdyz vsude pisou ze critical je daleko nachylnejsi na plisne... spis to bude tim jak obcas pomackavam palice, asi jsem ji nalomil a ta cast ulomena uschla

Naposledy upravil toketoy 18-05-2012 v 21:57 PM

Old Post 17-05-2012 v 19:02 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 107


48. den 12/12 uz 4. den pruplachu
v prostrednich 2 radach je critical mass a po stranach je cinderella. critical ma vic palic a je prorostlejsi, ale cinderella ma palice daleko tvrdsi... jsem zvedavej na pomer v gramazi....

Naposledy upravil toketoy 18-05-2012 v 21:55 PM

Old Post 18-05-2012 v 18:27 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 108

tak po dlouhy odmlce update, vse je sklizeno, huli se to suprove, ale myslim, ze casem se chut jeste vytahne nekam trochu jinam i kdyz uz ted je to fajn. s vynosem jsem nakonec spokojenej (420, 250CM + 170C99), s chuti tez a abych to shrnul, cely prvni kolo me vazne potesilo. udelal jsem nekolik zacatecnickejch chyb, kterejch se doufam v pristim kole vyvaruju(blbe sem zalejval, brzo prepnul, rychle presazoval....) a ackoliv byl pest uspesny, nebo mozna protoze, si davam s grouwrenim pauzu a to hlavne z duvodu dostatecne velkych zasob (mam to jen pro sebe, popr. kamose, a to nez spotrebuju...)v pristim kole se k vam opet pripojim, tak zatim pestu zdar a dik vsem co sledovali muj 1. pokus (i kdyz vas moc nebylo)

EDIT: c99 se ukazala jako supr model do spolecnosti, skoro vas neuzemni spis nabije. pravej opak je CM kterej je typickej uzemnovak, na gauc a k playstationu.cm voni zvláštně, kámoš mi řekl že jako vepřovej řízek, je to taková hrubá vůně která je cítit i při kouření. C99 má takovou nevýraznou vůni nasládslou a při kouření s tabákem se chuť úplně ztrácí...

Naposledy upravil toketoy 04-12-2012 v 11:27 AM

Old Post 08-06-2012 v 15:08 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-11-2017 - Mix odrůd pod 600w - 0 odpovědí
11-03-2015 - 19ks sharkshock pod 600 - 24 odpovědí
23-02-2015 - 19ks sharkshock pod 600 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6020890 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív