Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Bull2012 Chilli a jiné Státem tolerované Byliny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 33





Tak mi ruply nervy a je to venku

Vše podstatné je vidět z fotek, po obvodu a mezi papriky jsem dal polystyren.

Tak snad nadcházející mrazíky přežijou - a kdyžtak mam ještě 30 náhradníků v nepromrzajícím pařníku vlevo

Papriky i rajčata v samozavlažovákách pijou jak duha.


Edit: (26.5.) Nic nezmrzlo, moc nerostou...

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 26-05-2012 v 20:49 PM

Old Post 07-05-2012 v 12:42 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 34





Čau,tak to moc neroste. Mrazy to přežilo venku pod tou textilií, která je mimochodem opravdu terno. Navlhne, zmrzne a co vám doroste až k ní, umrzne. Takže 1 vrcholek to zabalil..

Fotky zatim bez popisu, ten plod je Sloní chobot. Počasí moc nepřeje, jsem teda zvědavej co letos sklidím... Chtělo by to skleník..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 04-06-2012 v 13:11 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 35

Zdar, tak prinasim aktualizaci jak mi to ne/roste..
Ted to popojelo, tyhlety vedra jsou ale zas opacnej extem. Žadnej zazrak..


Foto 1 - Naga Morich zvrchu - ta co mela obri listy, ted ji prozmenu rostou zcela prtavy...
Foto 2 ta sama zboku
Foto 3 pole

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 19-06-2012 v 17:35 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 36





Zdar, tak prinasim aktualizaci jak mi to ne/roste..
Ted to popojelo, tyhlety vedra jsou ale zas opacnej extem. Žadnej zazrak..


Foto 1 - Naga Morich zvrchu - ta co mela obri listy, ted ji prozmenu rostou zcela prtavy...
Foto 2 ta sama zboku
Foto 3 - Naga nr. 2
Foto 4 pole

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 19-06-2012 v 17:36 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 37




Foto1 - Jalapeno

Foto 2 - S J Y

Foto 3 - z příspevku 34, ta sama


EDIT: pred vlnou veder jsem nasel spoustu nahnilych plodů na zemi, 1 rostlina uhnila cca 5cm nad zemi.

Loni uz sem je zral!!!

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 19-06-2012 v 17:39 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 38





Tak už jsem ochutnal - Jalapeno - slabe palivy, SJY - vubec a Sloni chobot - hodne!

Konecne to jede jak jsem zvyklej, uz to nikdy nebudu sit tak brzo!!! Letos u me uplne zbytecny, kdybych to dal na carodky, sice bych nemel plody ale rostliny by byly stejny, mozna lepsi....

Na ty svinuchy tabakovej vyluh a Nissorun (OL 3 dny, moc neverim..)

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 25-06-2012 v 11:48 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 39






Kytky byly tak prtavy, ze jsem ty plody nenasel, tak nevim za jak dlouho budou (Naga, Habanero, Fatali zrajou nekolik mesicu...) nicmene urcite budu prubezne od-grilovavat

Takze prehled dudliku pro mou 3mesicni neter


1. a 2. Naga Morich
















3. Fatali












4. a 5. Jalapeno "Jalmundo" - ta tmava je jen zvrchu, rostla skoro vodorovne... Loni mi to taky nektery delali, opeceny do fialova ...
Kazdopadne mi nejakym zahadnym zpusobem zustala v ruce, takze ji vecer sezerem (Postrik Nissorunem sem delal az na noc, ted to tak 14 dni jist nebudu..)

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 25-06-2012 v 11:56 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 40






Naga Morich

Ani jsem nečekal, že se ji u mě bude tak dařit.

Měl bych otázku - stále nasazuje velký množstvi květů, nevite jak to zastavit?? Jednak jich tolik nepotřebuju a druhak zrajou 4 měsce.. Už je to pěkně velká paprika a domů se mi pořádně ani nevejde.. Mam to zastřhnout nebo květy otrhávat ??













Tak na tyhle už se mi pár týdnů sbihaj sliny, Jalapeňo Jalmundo. Zatim můžu ještě chvli přemýšlet, jakou náplní je naplnim, než je ugriluju





OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 09-07-2012 v 14:03 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 41






Pohled na papriky








Rajče Bejbino










Bylinky











Anthuria - i po měsičním nehnojení měla EC půdy 3.0 a krásně kvete. Po větší dávce AHček - než do hydra - jen ještě vice kvete. Mohla by růst v kompostu, nebo primo v hnojivu. Průmyslově je asi tak pěstována, pokud se nepřehnojuje, kvete málo. V prosolený hlině EC 10+ se ji relativne dari...
Jinak taky dostane vše, co zbývá z boxu a často vysoké dávky jiných hnojiv.






Pavlovnie







OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 09-07-2012 v 15:55 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 42





Špendliky - Mirabelka Nancyská, prý pláně, ale roste jako strom, bez trnů a kvalita aani velikost plodů se s těmi od silnice nedá srovnat..
Když vezmete to nejlepši z meruňkové a švestkové marmelády, trochu se přibližite k této














Nashi













Ostružiny







A snad státem tolerovaný, samojediný stonek SAD-u od Sweet seeds....


OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 09-07-2012 v 16:02 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 43

Já jsem nezasel takhle brzo a teprve kvetu, ale rostlinky pěkný. A stejně to závidím

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 12-07-2012 v 18:06 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od John.Mall
Já jsem nezasel takhle brzo a teprve kvetu, ale rostlinky pěkný. A stejně to závidím


Díky, na to, že se mi v tom ošklivym počasí pěkně sekly, to je docela slušný..
Jen rostliny Jalapeňo zůstaly malý, takže jich zdaleka tolik nebude.
Budu je muset už brzo sklidit, aby do konce září dozrály ty další. Bude jim do zralosti ještě chybět, ale loni se mi to osvědčilo. Zrajou a nechtěj kvést.

Taky mám strach z toho ochlazení, po každym většim dešti upadne něco nahnilýho a teď by to mohlo hnít pěkně.. Kdybych tam neměl tu černou textilii, tak to už asi schnilo - papričky jsou hlavně vespod rostlin a byly by úplně obalený blátem..

Teď u sebe nemám "mapu" políčka, ale tuším že to je odrůda API, která teď teprve začíná kvést...

Závidět nemusíš, já si trochu rvu vlasy, že se to stejně skoro měsíc nehýbalo a že jsem to dal zbytečně brzo. Teď mám pár na ochutnání, ale ta práce od února za to ani nestála.. Myslel jsem, že teď budou 1. žně ale na pořádnou sklizeň si počkám stejně, jako ty ....

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 13-07-2012 v 16:49 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 45



... dobrou chuť, pokud právě obědváte ...

1. test papričky Naga Morich. Vidíte kde vyrostla (úplně dole v roztrojení kmene), vidíte jak vypadá.. Tyhle papričky většinou nepálí, někdy jsou úplně bez semínek..

No dozvim se to zanedlouho, vy se to dozvíte buď odpoledne, anebo až mě pustěj z Interního oddělení popálenin


EDIT :Křest ohněm je za mnou Kdybych ji slupnul celou, asi bych tam opravdu skončil.. Dal jsem si z grilu kousíček asi 5x3 mm, má takovou zvláštní chuť a OPRAVDU TO PÁLÍ! Bez zakysaný smetany jsem to nedal Bylo tam 1 semínko, nejed sem ho, ranní raní snad bude OK

Nevím, co s nima.. Až dozrají ty velké, asi se jich ani nedotknu..

EDIT2: Je to opravdu zážitek, chuťové buňky se na několik okamžiků ocitnou v nebi, než jich miliony zemřou
Byla to moje 1. ochutnávka chilli, které má papírově víc než 50 000 SHU, už se těšim na další 1x1 mm ochutnávky

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 15-07-2012 v 08:50 AM

Old Post 14-07-2012 v 10:44 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 46

A co chuť? Třeba habanera pálí fest, ale pro mě chuť hrozná, zatímco třeba fatalii je lahoda. A uzraje-li mi nějaký, ochutnám scorpiona a na toho jsem obzvlášť zvědavý.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 17-07-2012 v 16:26 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 47




Čau, vzhledem k tomu, že to je tenhle první mohykán, nějaký závěry bych z toho nedělal. Chutnala podobně, jako takovéhle jalapeňo loni. (!!!) Musím ověřit dalšími pokusy.

Tzn. co si pamatuju, má pevnou šlupku, dužinu tlustou. Sladká paprika, ta nejsladší, nějaký podtóny jako ovoce.. Žádná pachuť, hořkost, nic..

Je to dost zkreslený tim umístěním plodu, tato byla nafouklá, ostatní ty větší jsou jako poloprázdnej pytel, víš co myslim.. Jako fatali.
Zřejmě není moc náročná, jsou to moje nejlepší rostliny co mám..

Chuťovej zážitek trvá +- 2 vteřiny, pak následuje rána palicí do hlavy a osobnost se smrskne pouze na oheň v ústech. Přišly 2 vlny, pak už to bylo dobrý. Dýchal jsem jak před porodem a procházel se po místnosti ode dveří k oknu, se zakysankou v ruce
Jak píšu, nemám zkušenost kromě +- Jalapeňo, tohle byl dá se říct přímo duchovní zážitek.
Teď lituji, že jsem to byť s upozorněním a popisem, rozdal známým. Není to moc bezpečný, kdybych to nečekal a do 1 se s chutí zakousl, nevim nevim...

Budeš si muset počkat, nějaké byť ne uplně zralé, budu brzo ochutnávat - Naga, Habanero, Fatali - tak to budu moct porovnat. Řekl bych víced "ostrá" než "hřejivá" ale průkazný budou ty velký, jestli seberu odvahu

FOTO1 Fatali Orange
FOTO2 Habanero Red
FOTO3 Elephant´s trunk

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 17-07-2012 v 22:40 PM

Old Post 17-07-2012 v 17:08 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 48

Máš to pěkný, to Jalapeno Jalmundo vypadá chutně, Fatálky máš víc vyrýrovaný, asi to mám s něčim sprášený ... a ta mirabelka je taky super .. tu bych taky chtěl! Ať to roste G ,ll..

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 18-07-2012 v 11:55 AM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6055110 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív