Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Bull2012 Chilli a jiné Státem tolerované Byliny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Bull2012 Chilli a jiné Státem tolerované Byliny Příspěvek č. 1



Rok se s rokem sešel a já jsem skoro na den přesně opět rozjel Chilli, konkrétně mám na letošek připraveny tyto odrůdy:

- Fatali Orange
Druh: Capsicum Chinense
Pálivost: až 350,000 SHU
Původ: Středoafrická republika
Zrání: 100 dní

- Jalapeňo Numex Jalmundo
Druh: Capsicum annuum
Pálivost: 17 000 SHU
Původ: Mexiko (Jalapa)
Zrání: 70 dní

- Naga Morich
Druh: Capsicum Chinense
Pálivost: 1.000.000 SHU!!!
Původ: Indie, Bangladéš (Bangla)
Zrání: 120 dní

- Squash Jamaican Yellow
Druh: Capsicum Chinense
Pálivost: 150.000 ~ 350.000 SHU
Původ: Karibik, Jamajka
Zrání: Okolo 80 dní

- Elephant's Trunk
Druh: Capsicum Annuum
Pálivost: 10 000 SHU
Původ: Indie
Zrání: 80 dní

- Assam
Druh: Capsicum frutescens
Pálivost: 80 000 SHU
Původ: Indie
Zrání: 80 dní

.29. 1. VYSETO PO 5ti: Naga Morich , Fatali Orange a Jalapeňo Numex Jalmundo .

Někdo by mohl říci, že je brzo, a měl by pravdu. V "rostoucím" boxu to klíčí i roste o něco lépe než jak se o paprikách tvrdí... Viz foto, 14. den po vložení semínek do hlíny...... Loni při klíčení za oknem vykukovali touhle dobou první pionýři z hlíny...

Po skušenostech z loňska vím, že to může být ok, jen to chce paprikám do měsíce umožnit růst v pořádnem květináči, světelná perioda moc nevadí. Paprika naroste i když se trochu vytáhne a když půjde nastálo ven, tak už bude mít několik odkvetlých květů..
1. grow očekávám v 1. pol července, ochutnávky budou doufám již na červnových grilovačkách To je teorie, loni mi přežila 1 jalapeňo a sklízel jsem jí až do října, tak by to mohlo bejt podobný... Nevím jak to dají ty Fatali a Nagy, kdyžtak mám pořád v záloze zbylých 5 semínek od všech 3 druhů..
Pokud to nedaj, tak napíšu pěkně od plic Přemkovi do receptáře, včera řikal že už je opravdu poslední chvíle k výsevu paprik! ..ste mi teda poradil pane Podlaha, co s tim mam jako teď do půlky května dělat???

Ale teď vážně, trochu jsem to přehnal, takhle piplat se dá pár kousků. Osivo je neskutečně vitální, čekal jsem tak 3/5, teď je to 4/5, u Jalapeňo Numex Jalmundo 5/5, u 1 zaschlo semínko a já ho netrpělivě utrh. Stejně ale když už tam zůstane, většinou jde sazenička do kopru. Počítal jsem, že takhle budou vypadat tak za 14 dní

Updaty budou zatím zřídka, co bude k vidění, sazeničky jsou pořád v boxu v pařníčku pod 400W Osram Plantastar, ode dneška však na režimu 12/12.. Rostou v Lightmixu od Plagronu a 1x dostaly kořeňák..

To je zatim vše

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 20-02-2012 v 22:54 PM

Old Post 13-02-2012 v 14:06 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 2

Tady je k vidění ta loňská Jalapeňoska... http://grower.cz/forum/showthread....1584#post961584

...tady koncem června... http://grower.cz/forum/showthread....4907#post974907



...a tady vykukuje v půli srpna: http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=441089

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 13-02-2012 v 14:21 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 3

Tak to já petrve včera osel, a i to se někomu zdálo brzo.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 14-02-2012 v 18:29 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 4

To jo, ještě když je venku -20, si všichni ťukaj na čelo No ale podle tý loňský to jde, jen teda nevim jak se mi to letos vejde na parapety - asi udělám do oken police a svítit se bude doma i přes poledne
Loni jsem další dával někdy během března, je to někde v threadu a ty byly zralý opravdu až na podzim..
Ještě přemýšlím, že bych to dal do boxu pod CFL, ale nevim jestli to neni zbytečný a nestačí to nechat na těch 12/12 - pokud je dám na parapet za okno, budou mít 12/12 až 21. března a to ještě dost mizerný a ne přímý světlo (západ stíněný domy )
Ještě si to pořádně rozmyslim, mám další 3 druhy a ty už chci taky pomalu vysít...

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 14-02-2012 v 21:24 PM

Old Post 14-02-2012 v 21:08 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 5




Tak jsem dnes vysel dalších 13 ks semínek:

5 ks Squash Jamaican Yellow
6 ks - Elephant's Trunk
a po 1ks jsem dosel ty Fatali a Nagy co nevzešly.

Ten Assam jsem vzal hlavně z toho důvodu, že mi moc chutná stejnojmenný čaj a zároveň jsem tím zabil 2 mouchy, protože jsem chtěl taky skusit druh Frutescens



Na dnešních fotkách je krásně vidět rozdíl mezi Chinense a Annuum, rostou pěkně a už brzo je budu muset přesadit.. Dostali taky rozlišováky:

Naga - Jalapeňo NJ - Fatali







Tady jsem to minule přelil až zezelenal perlit Tak už nebudou v pařníčku..



OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 20-02-2012 v 22:55 PM

Old Post 15-02-2012 v 14:28 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 6

A já si vůbec teď nejsem jistej jestli mám papriky, páč už mi vykouknulo pět klíčků z pětadvaceti a to po třech dnech

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 16-02-2012 v 20:51 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 7

To jde, já jsem vysel dalších asi 30 kousků a po 5ti dnech nic

Thanx to Mysak - aspoň nemusim sledovat letáky supermarketů a mam za 150,- místo pro 96 semínek. Sic je to malý ale po různejch pokusech postavit pařníčky co dům dal jsem koupil tohle. Domácí pařník nikdy netěsnil, zabíral místo 2 těchto a vešlo se do něj ani ne 1/4 sazenic..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 19-02-2012 v 21:34 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 8

všechno venku, kromě fatalii, to neví o ničom a já si koupil tohle:
drahé a málo kvalitní, no to jsem celej já

EDIT: Tak šecko venku

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Naposledy upravil John.Mall 21-02-2012 v 14:49 PM

Old Post 20-02-2012 v 18:32 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 9



No mě by to bez pařníku asi nevyklíčilo, meteostanice měří vlhkost od 20% a prakticky od začátku topný sezóny ukazuje vlhkost právě těch 20%....

Ty moje pařníčky sou ze stejnýho plastu, jen to má pevnej spodek a vevnitř je plato na výsev. Celkem mě překvapilo, že na tom je napsaný: Určeno pro rostliny ke konzumaci.. Jsem předpokládal, že kkdyž si koupim pařník nebo květináč, automaticky v tom můžu pěstovat rostliny ke konzumaci... ??


Edit: - foto 22. 2.
- pořád se mi zdá, že toho mám nějak málo, tak jsem ještě v lidlu přikoupil 4 pařníčky, abych jejich počet zaokrouhlil na 10

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 23-02-2012 v 11:03 AM

Old Post 20-02-2012 v 20:36 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 10





Trochu jsem se nudil a tak vám ukážu pár fotek jak to poporostlo.

1. Nejdříve: po 9 dnech pěkně naklíčilo Squash jamaican yellow a Sloní chobot.









2. Sazeničky z příspěvku č. 5








a Jalapeňo Jalmundo.....



OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 28-02-2012 v 20:13 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 11





a ještě pár foteček..





Jinak mi přibylo ještě pár odrůd, např. Manzano Rocoto, Habanero Red atd. ale ty zatím klíčí...





























... a tabák "Havana" zatim v počtu 24 ks, ale do 1 se mi vysypalo asi 50 semínek



OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 28-02-2012 v 21:23 PM

Old Post 28-02-2012 v 20:18 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 12

PAPRIQUARIUM o víkendu

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 19-03-2012 v 12:04 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 13


PAPRIQUARIUM o víkendu (část mám ještě jinde)

Už brzy budou dostávat postřik Vitality complexem a při další přesazování dostanou pod kořeny lžičku Symbivitu.

Vpravo velké Jalmundo, dole lesklá Naga.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 19-03-2012 v 12:07 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 14



Po 9. týdnech, včera přesazeno z 0.5l kelímků

Naga Morich






Fatali Orange

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 10-04-2012 v 09:49 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
citex
Stálý Člen

Karma uživatele citex - 80% PěstitelskáKarma uživatele citex - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 15

Zdarec uz celkem pekny kyticky kdy je tak planujes sazet ven? Ja ted ty co mam tak premyslim ze zkusim uz tento vikend ale porad ais brzo

Old Post 11-04-2012 v 13:48 PM
citex je offline   Profil uživatele citex   Find more posts by citex   Foto galerie člena citex   Click here to Send citex a Private Message   Add citex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 16

Čau, no já každopádně počkám až po zmrzlejch. Venku je v noci kolem nuly (Podkrkonoší) a občas je i sníh Takže až v květnu - když bude pěkně a budu doma, tak možná některý vynesu ven, ale pak je zase uklidim..

Pěkný jsou, díky, taky se s nima s..u od konce ledna Ta Naga má listy jakoby kožený, jsou tvrdý. Skoušel jsem je ochutnávat, a zatim nepálej. Četl jsem, že se má dávat bacha, protože můžou i oni celkem pálit - hlavně manipulace s nima a pak promnutí oka nebo cesta na záchod, klasika

Kdybych jich neměl necelých 100 kusů, vypadaly by lépe. Zatim jich mám asi 8 ve větších nádobách, zbytek pořád v 0.5l kelímkách.

Jinak jsem zvědavej na ten Symbivit, snad mi trochu pomůže a udrží více vody v květináčích.

Plánuju nechat Nagy, Fatali a Habanera v květináčích, pár Jalapeňo a zbytek půjde do země - ale až v květnu...

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 11-04-2012 v 16:48 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7574670 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív