Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Bull2012 Chilli a jiné Státem tolerované Byliny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
citex
Stálý Člen

Karma uživatele citex - 80% PěstitelskáKarma uživatele citex - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 17

ajj no tak ja prave jihomoravsky a tady to vypada dobre obcas rano zima ale uz nemrzne. Ja prave mam asi 22 druhu ted chilly a vsechny pujdou nazahradu tak jsem zvedav na ty barvy apod... ale nejvic jsem zvedav na bluth jolokia ty uz mam teda doma predpest veliky na zacatku kvetu jinak hnojis to necim? od konce ledna by mely byt vetsi bo mozna je to i tim mensim kvetnakem

Old Post 11-04-2012 v 18:08 PM
citex je offline   Profil uživatele citex   Find more posts by citex   Foto galerie člena citex   Click here to Send citex a Private Message   Add citex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 18

No větší by bejt mohly, klíčily od 29. 1. jak píšu v prvnim příspěvku a kdybych měl zbytečný prachy, tak už mam všech 100 sazenic v 6.5l květináčích a metrový kytky. Takhle byly v 0.5l pod 125kou cfl. 100 půllitrů Dokud jim nedáš místo, tak nerostou. Podle mojí zkušenosti se rozrostou až tak v 3-4litrovym květináči a na to fakt místo nemam..
Příští týden to nafotim, některý maj v těch 0.5l i přes 30cm a krátký rozestupy. Naga i Habanero rostou pomalu a jsou nízký. Je ale fakt, že jsem je měl přesadit tak o 14 dní dřív.

Hnojim to vrbovym a kopřivovym čajem + občas Vitality complexem. Po přesazení dostanou všechny ten symbivit. Pole (3 x 6m) mam prohnojený granulovanym kravincem a NPK s guanem + 200l hlíny z indooru. Do květináčů hlínu namíchám. Hnojit budu tim, co bude po ruce.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 11-04-2012 v 21:02 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
citex
Stálý Člen

Karma uživatele citex - 80% PěstitelskáKarma uživatele citex - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 19

luxus tak jsem zvedavej jak ti to dopadne budu sledovat

Old Post 12-04-2012 v 16:48 PM
citex je offline   Profil uživatele citex   Find more posts by citex   Foto galerie člena citex   Click here to Send citex a Private Message   Add citex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
payah
Stálý Člen

Karma uživatele payah - 0% PěstitelskáKarma uživatele payah - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 20

Píšeš, že je hnojiš vrbovym čajem. Mohl by ses rozepsat o co jde, jak to vyrábíš atd. ? Určitě by to zajímalo i ostatní.

chilli 2012 - 170 rostlin, 22 odrůd
chilli a jiné pochutiny 2013

Old Post 12-04-2012 v 17:43 PM
payah je offline   Profil uživatele payah   Find more posts by payah   Foto galerie člena payah   Click here to Send payah a Private Message   Add payah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 21

Výroba a popis vrbovýho čaje TADY
Ale už je asi pozdě na jeho přípravu, větvičky by neměly být v rozpuku - měly by být jako na pomlázku..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 12-04-2012 v 21:01 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 22



DOŽÍNKY - pozdní sběr Chinese Chilli pot. V zemi do listopadu, od tý doby visel v garáži. Nepálil, ted pálí jak prase


Brzy up jak to roste

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 15-04-2012 v 22:17 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 23

Krásné.. Ať se daří stejně i tudle sezónu

Žij a nechej žít

Old Post 15-04-2012 v 22:22 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 24




Díky! Tak tady je ten slubovaný UP.

Není-li uvedeno jinak,jsou papričky 7 týdnů staré (od vložení do rw/jiffy/hlíny).
Nakonec jich mám celkem 82 kousků, kromě 8mi vše zatím v 0.5 l kelímkách.

Nakvétají zatím pouze 10 týdnů stará Jalapeňa a zatím to otrhávám.
Něco mám za oknem, něco pod úsporkou a i když mám okno čistě na východ, rozdíly nepoznáte

Dostalo to 2x zálivku vrbovým a kopřivovým čajem, 2x postřik Vitality complexem. Některý dsostalyy při přesazování odměrku Symbivitu a mají to na sobě napsaný.

Čekal jsem, že se to vytáhne víc a těch 30 cm jsem v minulym příspěvku trochu přestřelil. V sobotu měly největší 28 cm - ukážu dále.

Měl jsem si nechat tak 20 - 25 rostlin, byly by na tom líp. Takhle se to moc nedá, jsem rád že to někam nacpu v těch půllitrech, jsou většinou totál prokořeněný.




Rajčátko "Bejbíno". Po těch loňskejch kilovejch Beefmasterech skusim zase tyto. Semínka z loňska nemám, dozrálo mi jen 1 a to ne botanicky, jinak to hnilo a plesnivělo. Tohle snad dojede

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 16-04-2012 v 15:34 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 25





NAGA MORICH - 10 týdnů










salátovka






















a 7 týdnů stará


OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 16-04-2012 v 15:49 PM

Old Post 16-04-2012 v 15:38 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 26






Papriky









Fatali










Habanero red












API a Malaysian kris - největší, maj těch 28 cm.














African devil



Je tu vidět pěkně rozdíl mezi druhy Chinense a Annum, ted když se na to koukám tak je to jako Indica a Sativa Ale těm Chinenses se u mě moc nedařilo, navíc zima přichází brzy. Naga zraje 120 dní

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 16-04-2012 v 15:46 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 27

Hezké, mě to ňák žloutne, asi budu muset přihnojit.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 22-04-2012 v 17:03 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 28






Díky mě taky něco žloutne, přitom to mělo všechno stejný,ale s nějakou úmrtností počítám.

32 kousků šlo do pařníku a ještě ho musím chvíli využít než se rozpadne. Je tam i Naga a Habanero, největší kusy se tam ale nevejdou. Vystlal jsem ho skelnou vatou, doplnil polystyren. Tak doufám, že to přes noc nezmrzne a ve dne neshoří

Připravil jsem si záhon, kde bude hlavní těžiště mojí letošní snahy. Nejpotentnější sazenice budou v květináčích - už tam nějaké jsou a zde budou papriky s kratší dobou zrání. Nějaký "odpad" dám asi i do děr po loňském tabáku, který budu letos pěstovat jen řídce.


--------------------------------------------------------
DOTAZ: rád bych skusil pěstování v samozavlažovacích truhlících/květináčích, a to v kokosu. Mám rajčátka Bejbino, ty bych chtěl dát do truhlíků a nějekou papriku do květináče. Jde mi o to, že ty samozavlažováky mají vždy velmi malý objem a to jak na médium tak i na vodu. Nevím jestli se ty rostlinky v tom udrží, jestli jim to bude stačit. 1 papriku bych dal do kýble 8l kokosu a to celý do 10l kýble - stejnej princip jako ty samozavlažováky ale postavený z 2 kýblů.
Co na to říkáte, má to cenu a bude to venku fungovat?? Pro představu: mini rajčátko by mělo v truhlíku +- 2l kokosu na rostlinu.
Díky za názory. Ty květináče/truhlíky se válej doma, kokos budu stejně kupovat do mixu, hnojil bych to AHáčkama, pořád jich mam spoustu a na in už je používat nebudu..
--------------------------------------------------------

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 23-04-2012 v 21:01 PM

Old Post 23-04-2012 v 13:02 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 29



Tak jste mi moc neporadili

Ještě že byly ty vedra, jinak bych si neuvědomil, že samotnej kokos bych v takovymhle počasí vodou neuživil a použil jsem hlínu.

Nejsem si jistej jestli tý kýble budou fungovat, ty samozavlažováky už sajou ale kýble moc ne. Naštěstí jsem použil ty co jsem měl a žádný další neničil.

Pařník to přežil, Mitch Buchannan dorazil s dešťovou vodou za 5 minut 12 a odklopil okna

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 02-05-2012 v 09:48 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 30






NAGA MORICH

- doma










- venku



























HABANERO RED









FATALI ORANGE


OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 02-05-2012 v 09:52 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 31




JALMUNDO















NAGA - JALMUNDO - PRIMAVERA
----- FATALI - HABANERO ----
---------- NAGA ----------

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 02-05-2012 v 09:58 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 32






Žloutnou mi Peter peper, klíčili v rw kostkách, asi je přelévám i mají málo živin.


Vpravo ve větších květináčích je Jalapeňo Jalmundo.


Všechny Jalapeňo Primavera mají ohnuté stonky, od zeminy ke kraji květináče a pak už rostou nahoru...


Nejradši bych už vysadil na políčko, praží mi tam ale od rána do večera a to bych takový prcky neuhlídal. Grilovat je chci až o něco později


Dostaly naposledy kopřivovej čaj, po přesazení asi dostanou postřik Fish mixem ať trochu vyrostou a pod kořeny lžíci Symbivitu.


Na políčko je plánuju zasadit nahusto a použít pod ně černou netkanou textilii. Četl jsem o tom, jen mi není jasný proč je pro ně dobrý mít na tý výhni ještě kořeny pod černou plachtou. Propustnost vody je prý dobrá, tak uvidim, dát pryč to můžu vždycky.
Políčko má nepravidelnej tvar cca hranatý půlkruh 390x270 cm v nejdelších místech. Vyhnojený je granulovanym kravincem, NPK s guanem a kompostem.










První Africkej Čertík už vyskočil z krabičky...











Rajčátka na grilu


OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 02-05-2012 v 10:20 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6582040 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív