Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Bull2012 Chilli a jiné Státem tolerované Byliny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 81

citace:
Původní příspěvek od bull
NAGA


Tak konečně mám využití
V televizi říkali, že teď budou chodit kandidáti do voleb do domácností, vždycky to prej bude vylepený na ulici Takže nasušim, navařim a nějaká starší, dobrá žena naservíruje

Teď sem 1 vařil v mlíce, jestli to nebude míň pálit - nepálilo, a navíc když jsem olíz lžíci, málem mi shořela huba
Pak jsem hodil kus do polívky a sníst se dala - jen čím dýl se vařila, tím víc pálila a já ji na konci zapomněl vypnout Měl bejt litr, bylo 0.4..


hmm tieto mam velmi rad. Dokazu cloveka nakopnut

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 01-11-2012 v 21:36 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 82




Čau,

takže omáčkář je omáčka, všichni si to hrozně chválej ale poslal mi pouze tohle:

http://www.youtube.com/watch?v=ic3pYssr_Ws

http://varecha.pravda.sk/recepty/ch...318-recept.html

http://www.youtube.com/watch?v=ic3p..._source=message

Nic víc jsem z něj nedostal... Mě ty omáčky moc nejdou, radši jich dělám menší množství a většinou poptávka po další várce není..
Třeba do om. z Fatalii orange dal kvůli zvýraznění barvy mrkev - vůbec není na chuti znát a omáčka to je jedna z nejlepších.
Už to pár let dělá a kdybych nejed ty jeho, tak ani vlastně nevim, jak to má vypadat nebo o co se to vlastně snažim..



Tady mám poslední fotky, jako komentář k nim jsou asi nejlepší slova klasika:

"Letošní léto se nám opravdu vydařilo, obilí zlátne,.."
"Až na ten sníh, koně měli se sáněma co dělat!"
"No bude se špatně sklízet, v těch závějích"


Jinak ty papriky z mrazáku jsou opravdu křupavé, ale jen dokud nerozmrznou Po 2 minutách je z nich - slušně řečeno - kaše.. Na vaření ok, ale ted mi 300 papriček zabírá celej mrazák..


NAGA - jsem na ní těžce závislej, příští rok musí být opět!!

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 05-11-2012 v 13:40 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 83

MUJ POKUS S PŘÍPRAVKEM SYMBIVIT rajče a paprika

Aplikace - duben, sazenice v 0.5l hlíny, Chilli, rajčata
Dojmy - po aplikaci cca 10 dní stagnace, po přesazení výrazně delší než normálně. Nerostly ani rostliny, které měly při aplikaci vyplněn prostor kořeny

Hlína byla vyhnojená Guanem s NPK a vápencem, v květu jsem hnojil 1/4 dávkami AH a BCuzz. Fungicidy jsem NEPOUŽÍVAL, rostliny nechával vcelku husté.

Plísně - poprvé cca přelom 07/08, slabě na 2 rostlinách (1 Naga, která se toho už nezbavila. Přišel jsem tak o cca 80 paprik z 200ks).
Asi v půlce srpna se plíseň rozjela na rajčatech a to totálně, od té chvíle bylo také každý týden 1-2 papričky nahnilé - v celkovém objemu za sezónu 2-3% - což je řekl bych standart.
V té době už jsem pořád něco trhal, takže nějaké fungicidní postřiky stejně nešly. Navíc Jalapeňa se tomu vyhýbala, takže jsem to neřešil.

Nakonec se to drželo až do 1. sněhu - s vyjímkou 1 Nagy v kýbli a také 1 Peter pepper uprostřed políčka, tam to uhnilo skoro vše.

Resumé je za mě takové, že Symbivit rohodně neuškodí, ztráty v podobě plísní se dají udržet v relativních mezích i bez použití fungicidů ale 100% ochrana to není. Vyšel mě zhruba na 10kč/ na 1 sazenici a to neni nic závratného. Něco navíc, pro dobrý pocit, že jsme dali našim kytičkám vše..
U mě asi v první řadě skleník, než takovéhle serepetičky

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 05-11-2012 v 14:19 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3637230 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív