Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Out 2007 by BF
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Out 2007 by BF Příspěvek č. 1



Takze. Dnes som po dlhsej dobe zapol groower a hned mi to napisalo "Ahoj, bigfoot! Zdá se, že jsi již několik týdnů nepřispěl do fóra žádným příspěvkem. Udělej si chvilku a začni nějaké zajímavé téma, pomoz s odpovědí někomu z čerstvých členů anebo se prostě poděl o svůj názor v některém z odlehčených témat v Kuřárně!"

Treba sa cinit, grower zveladovat a preto dnes pekne po slovensky, pretoze cesky sa mi nechce pisat

Tohtorocna sadba ako som uz raz kedysi davno pisal:
Full Moon od The sativa seedbank
a
Marock od Feminised cosik (nepamatam presne aka seedbanka)

Klicivost v oboch pripadoch dobra.. Marock 9/10 a FullMoon 10/10
Odolnost voci pociatocnemu nesetrnemu zaobchadzaniu Marock 100%; FullMoon 70%

Postrehy pocas rastu:
oboje rastu v pohode. Prekvapila ma FullMoon pretoze seedbanka hovori o vynose 1-1.5kg na rastlinu a rast sa jej akosi nechce, tak to bude mozno 100-150g na rastlinu aj to prinajlepsom.
Marock rastol ako divy. Vsetko samice, ziadny hermafrodit, vyzera to naozaj nebezpecne aj co sa kvality fajcenia tyka. Seedbanka hovori o dozrievani v polovici Augusta a ANO je to PRAVDA zajtra sa chystam na obhliatku, mozno to uz skosim, pretoze sa vyskytli naznaky hniloby koli nepriazni pocasia.

Foto:
zatial iba Marock maly detalik dnesny harvest + nasledna degustacia este za surova kamosi nevydrzali

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Naposledy upravil bigfoot 14-08-2007 v 10:33 AM

Old Post 13-08-2007 v 21:09 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 2









Tak pripajam dajake fotky z dnesneho harvestu
Prva je uz spominany Full Moon stale ani naznak pohlavia, NEODPORUCAM! (stvrta fotka)

ostatne su Marock... necham prehovorit obrazky

netusim ako davat fota v poradi v akom potrebujem.. akosi mi to prehadzalo, ale snad nevadi

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Naposledy upravil bigfoot 14-08-2007 v 20:50 PM

Old Post 14-08-2007 v 20:43 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 3

full moon - kosenie sa nekona, zacalo mrznut a kvetinka sa pred 2 tyzdnami odhodlala zacat kvitnut.. zatrest zostava na policku celu zimu

marock - kvalita velmi dobra, uz z neho nieje nic vsetko mi zhulili.. a to si vravia kamosi

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 17-10-2007 v 22:31 PM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-07-2016 - Out 2016 by Awd - 1 odpovědí
23-08-2016 - Outdoor 2016 by bigV - 6 odpovědí
04-11-2015 - Outdoor 2015 by bigV - 206 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2020330 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív