Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Speciality Grower.cz » Topspin
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od asfalt
ahoj, chtěl bych udělat test topspinu, srovnání s obyčejnym stínítkem, byli by jste ho ochotni zapůjčit?
díky za odpověď


jistě, napiš mi kdyžtak do PM podrobnosti (parametry pěstu, jak moc by to bylo veřejné atd. )

díky za zájem

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 04-02-2012 v 15:30 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 34

Top spin je doma, krabice dostala dost na frak (hovadska posta) ale zelene potvory to chrani dobre
Poskladam to o vikendu, tak pak pridam nejake fotky k sobe.

DIKY

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 06-02-2012 v 19:19 PM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

video Příspěvek č. 35

TopSpin video:

http://youtu.be/biO7siAMnjU

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 14-02-2012 v 01:27 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

Vypadá to zajímavě, ale po zběžném pročtení jsem zjistil, že se mi TOPSIN točit nebude.
Navíc nevim jak se u tohoto vertikálu řeší chlazení...
U a-wingu se nasadí headshield a výbojka je skoro u kytek.
Z toho mi vyplívá, že by měl být účinnější.

Old Post 16-02-2012 v 09:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 37

u vertikálu není potřeba nic chladit a už vůbec né stínit heatshieldem

Old Post 16-02-2012 v 10:08 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

??
Snažíš se tady zesměšnit koncového zákazníka nebo co?
Z čeho soudíš, že bych chtěl koupit čtyři headshieldy a obalit výbojku?
Stínidlo je dobře vykonstruováno, že teplo odchází horem pryč,
takže mi stačí dát do komína v boxu příslušný odtah a je to hotový?

Old Post 16-02-2012 v 10:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 39

Cau, no já si myslim, že chlazení řeší ofuk kterej tim zároveň otáčí a pak taky nějaky teplo odejde těma mezerama.. Oproti Wingu, kterej plní zároveň funkci pokličky No a když si ještě vemeš, že ofuky fučej na vertikální a ne horizontální výbojku, tak to taky chladí trochu líp..proud vzduchu zasahuje dá se říct volně zavěšenou výbojku, oproti horizontální, kdy je krytá stínidlem. Řekl bych, že tady ten teplej vzduch může odcházet mnohem lépe a volněji... Ale to je jen má teorie, výbojka má pořád těch 300*C
Jinak o Topspinu uvažuju od jeho spatření zde, i když se jeho cena zdá vysoká tak ji radši vypláznu na dřevo než živit 20 překupníků cestou z Austrálie za Wing apod. Každej si na tom přihodí pár desítek % a ve finále dostane vynálezce/výrobce nejmenší podíl...
Ten srovnávací pěst by mě celkem zajímal, i když moc nevěřim tomu, že nějaká byť sebelepší technika zaručí lepší sklizeň...

Taky by mě zajímalo, pokud to teda není tajemství, kde všude se Topspin prodává. Kdyžtak klidně do pm. Díky. bull

citace:
Původní příspěvek od NORM

TopSpin je jediné stínítko, které si může čuchnout ke klasickému vertikálu, všechny ty ostatní pokličky jsou dobré tak akorát na smažení vajíček

EDIT: nechci tu spamovat, ale topspin má s vertikálem společnýho maximálně vertikální umístění výbojky, o nějakym vertikálu se tu ale mluvit nedá, ne? To je přeci něco uplně jinýho a nevidim to jako jedinou možnou cestu..

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 16-02-2012 v 11:00 AM

Old Post 16-02-2012 v 10:25 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od Grunger
??
Snažíš se tady zesměšnit koncového zákazníka nebo co?
Z čeho soudíš, že bych chtěl koupit čtyři headshieldy a obalit výbojku?
Stínidlo je dobře vykonstruováno, že teplo odchází horem pryč,
takže mi stačí dát do komína v boxu příslušný odtah a je to hotový?

chlape co to meleš? v topspinu máš nahoře díru, kterou přirozeně sálá teplý vzduch nahoru od výbojky, když nad ni dáš ještě rouru odtahu, tak to bude ještě chladnější..
A proč bys obaloval výbojku heatshitem? TopSpin je jediné stínítko, které si může čuchnout ke klasickému vertikálu, všechny ty ostatní pokličky jsou dobré tak akorát na smažení vajíček

Old Post 16-02-2012 v 10:41 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 41

TOP SPIN NUMERO UNO !!!

tak taky mám jeden doma a spokojenost maximální hnedka po první zapnutí jsem zpozoroval znatelný rozdíl v osvětlení pěstebního prostoru už na první pohled jde vidět že se světlo mnohem lépe rozložilo i do všech rohů což u klasického reflektoru kde je vibojka na "konci" jedne strany byl vždycky problem . . . prostě paráda a věřím že každý kdo to do boxu nacpe by si měl taky pořídit po všech těch heblech předraženejch co jsom po growshopech za ty roky nakoupil mi tenhle produkt připadá absolutně hoden peněz které stoji kdyaž si vzpomenu jak jsem za svuj powerplant (mirně vylepšenej awing) dal prakticky 3000 no LOL LOL . . .

všem s klidnou duší vřele doporučuji . . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Naposledy upravil WAMParjan 16-02-2012 v 12:14 PM

Old Post 16-02-2012 v 11:01 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

Abych jenom neplkal, TOPSPIN určitě pořídím až budou finance.

Old Post 16-02-2012 v 11:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 43

Zdravím growerstvo

Celkem dost oklikou se ke mě dostala tadhle věc, že prý jestli ji nechci koupit.

Tak jsem na to pokoukal a považuju za morální povinnost vás tu trochu zchladit.

1) matroš: Klasickej kladívkovej plech už dneska fakt neletí, jako novej má přinejlepším 85% odrazu a svižně koroduje až k 60%...
2) pozice výbojky: Vertikální zavěšení je sice fajn že po odrazu produkuje měkký světlo, super na kanada style růst/matky pod litrama ale účinností je hrubě pod vším s horizontálně umístěnou výbojkou.
3) úniky světla: sorry, nechci být zlej ale todhle svítí všude možně a ne pouze do kytek...

Se divím že to tu ještě nikdo nezahlásil.

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 16-02-2012 v 15:31 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 44

Čus,

1/ ano, je to klasický štuko, výrobce uvádí 87 procent

2/ "účinností je hrubě pod vším s horizontálně umístěnou výbojkou." tak k tomu se rozepiš, popř dej odkaz, jakou účinnost máš na mysli?

3/ viděl si to svítit v zavřeném boxu, že toto píšeš?

Díky za reakci.

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 16-02-2012 v 15:48 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 45

2) účinnost: Je to tak, jestli ti to mám vysvětlovat tak bych začal tím že nejlepší odraz je žádnej odraz. Nejlepší je když světlo valí z výbojky přímo do kytky. Stínítka s horizontálně umístěnou lampou pouští téměř 50% světla od výbojky přímo do kytek bez odrazu. U stínítka s vertikálně umístěnou lampou musí téměř 100% světla projít nějakým odrazem.
Účinností myslím to kolik světla z toho co vyprodukuje lampa je stínítkem dotlačeno ke kytkám.

3) Viděl a proto ti můžu říct že ta lampa by měla být o dobrých deset čísel výš aby to fungovalo aspoň tak jak ty píšeš.

Nechci do tebe rejt, taky jsem párkrát něco vyráběl na komertz a vím že to není nic jednoduchýho...

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 16-02-2012 v 16:20 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 46

Bodově je světlo slabší, což je daň za rovnoměrnější osvětlení plochy, ale celková intenzita dle mého mínění minimálně stejná

K tomu, co kdo tady nepsal/psal http://grower.cz/forum/showthread....768#post1012768

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 16-02-2012 v 16:40 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od EricCartman
Zdravím growerstvo

Celkem dost oklikou se ke mě dostala tadhle věc, že prý jestli ji nechci koupit.

Tak jsem na to pokoukal a považuju za morální povinnost vás tu trochu zchladit.

1) matroš: Klasickej kladívkovej plech už dneska fakt neletí, jako novej má přinejlepším 85% odrazu a svižně koroduje až k 60%...
2) pozice výbojky: Vertikální zavěšení je sice fajn že po odrazu produkuje měkký světlo, super na kanada style růst/matky pod litrama ale účinností je hrubě pod vším s horizontálně umístěnou výbojkou.
3) úniky světla: sorry, nechci být zlej ale todhle svítí všude možně a ne pouze do kytek...

Se divím že to tu ještě nikdo nezahlásil.


ty si fakt uplná piča měl si to vubec doma ? potom bys takove pičoviny nepsal - - -ty si fakt nevidíš do huby to bych chtěl vidět tvuj produkt . .všechny tve postřehy jsou totalní pičovyny . . . .jo lepší plech ten ma odraz o kolik lepší o 3-5 % se fakt směju unikové světlo ? lol ? kde prosímtě od vibojky zavěšené vertikálně ktera ma nahoru a dolu deth spoty což ví asik každej a krom toho tm stejně žadne nevidím když se podívám do boxu . . po odrazu produkuje měký světloi ? to je podle tebe prosímtě co ? protože dokonce vikypedie tento pojem nezná a jestli teda jakej je rozdíl když se světlo odráží od leskleho plecu mezi vibojkou na vertikál a hodizontál jako že na horirontál to odráží tvrdé světlo ??

fakt mě napadá jediné slovo pičus !!!!!

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Naposledy upravil WAMParjan 16-02-2012 v 17:02 PM

Old Post 16-02-2012 v 16:49 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 48

eric:

2/ ano, máš v pradu v tom, že nejlepší odraz je žádný odraz. Bůh bohužel selsal všechny zdroje jako bodové, "svítící" části hořáku sodíkové nevyjímaje, světelný rezonátor pro HPS jsem ještě neviděl.

Nemyslim že u stínítek pro vertikál je více odražených paprsků než u horizontalu. Říkáš téměř 100 procent odraženého světla u vertikálního zavěšení? Počkej, takže když by mi stěny a strop boxu pohlcovaly všechno dopadající svetlo (tzn. to co by se odrazilo) a já dal výbojku na vertikál, tak budu mít kytky ve tmě? Nevím nevím...ale to se mi nezdá. Já odjel jedno kolo s 600W bez stínítka jen se zavěšenou výbojkou-právě vertikálně a bylo přez 400g a to bylo moje první velkowatážní kolo, spousta různých modelů větráno PC větrákama a celkově hodně low-tech podmínky.

Horizontální zavěšení má imho jednu hodně velkou nevýhodu-nedokáže distribuovat světlo do šířky a každé měření co jsem viděl (např. tady: http://grower.cz/home/potw.php?acti...&photoid=284610 ) dokonce i nedávno v legalizaci, dává nazřetel, že přímo pod výbojkou je nejvetší intenzita a do krajů zuřivě klesá. To se podle mě hlavně projeví v jednolampionových boxech.

"Účinností myslím to kolik světla z toho co vyprodukuje lampa je stínítkem dotlačeno ke kytkám."

Tak pokud bereš účinnost takto, tak je to možé...
Já si ale myslím, že spíš potřebuju dobré osvětlení ve všech částech boxu. Mít přepálený střed a neosvícené kraje je imho kontraproduktivní i s lepší účinností doručeného světla...

3/ jak jsem už psal v galerce s 400W: "Mám vrcholky kytky cca 30cm od středu hořáku to je cca 15cm od skla výbojky. Na krajích jsou vetší kytky a jdou trochu vejš, cca na ůroveň spodního skla výbojky."

Tzn.: na krajích boxu mám mezi kytkama a pláštěm stínítka cca 10 cm, to na 60cm rameni dělá (2*10)/(2pí*60) = 5% světla co jde do stěny, vim že v toto směru je zrovna intezita největší, ale kdyby byla trojnásobná oproti průměru, je to 15, na stěnách mám ale stejně 90 odrazu, takže se mi svetlo co tudy projde rozptýlí z5 do boxu.

A to se nebavíme o hlavní výhodě a tou je dynamika, když si ts roztočíš...

edit: guerilla, wamp: dík za podporu, wampe, važ slova

citace:
Původní příspěvek od alpa
s jednou lamou radeji zustanu u verticalu[zase vznika otazka a co vice modelu?? atp to je do nekonecna],,,,,,,,ale ! 2 az 4 ^^ topspiny nejak pekne vedle sebe ruzna spektra muze byt v radne "vytapetovanem" roomu Xkrat levnesi verze http://www.klecka.cz/growshop/ssr/Spinner_1_lampa.html nesrovnavam ale efekty budou podobne


jj vertikál není špatný...ale já u něj snad nikdy neviděl přes g/W

jo, možná se tu oběví topspin na pojezdu od jednoho hodně váženého člena, tedy doufám

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 18-02-2013 v 23:29 PM

Old Post 16-02-2012 v 17:13 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4782900 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív