Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » elektricka zapojeni vseho mozneho II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 24 25 26 27 28 »
Autor
Téma 
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 401

Potrebujes k tomu predradnik.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 08-03-2016 v 16:42 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomashorak159
Nový Člen

Karma uživatele tomashorak159 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 402

diky, a staci mi tento? (http://www.elektro-svitidla.com/pre...7-skup20206.php) je asi nejlevnejsi co jsem nasel, je nekolik druhu predradniku magneticky, elektromagneticky a elektronický....neví někdo jakej je mezi nimi rozdíl? dik

Old Post 08-03-2016 v 17:25 PM
tomashorak159 je offline   Profil uživatele tomashorak159   Find more posts by tomashorak159   Foto galerie člena tomashorak159   Click here to Send tomashorak159 a Private Message   Add tomashorak159 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 403

Tohle je jen tlumivka.Ta samotna ti hps nerozjede.

grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24492

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 08-03-2016 v 17:53 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frodo
Nový Člen

Karma uživatele Frodo - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 404


Zdravím,
Chtěl bych poradit ohledně zapojení předřadníku a zářivkové trubice.

Předřadník
http://www.kupzarovky.cz/vosslohsch...ky-p-30684.html
Zářivkové trubice
http://www.gsvo.cz/shop/detail/21/4...vhodne-pro-rust

Patice jsou to 2G11.

Jsem elektrikářská nula, tak prosím, jak bych tam ty dráty měl dát. (pokud možno přesný popis), hlavně mi není jasná v tom schématu ta 4.
Jedny světla už sem zapojil 2x36W, ale na předřadníku, byla vynechána právě ta 4, a tady je začerněná.

Old Post 20-03-2016 v 14:34 PM
Frodo je offline   Profil uživatele Frodo   Find more posts by Frodo   Foto galerie člena Frodo   Click here to Send Frodo a Private Message   Add Frodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Borda
Stálý Člen

Karma uživatele Borda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 405

Zdravím . Chci se zeptat zda můžu použít tenhle kabel na zapojení z elektrického předřadníku do objímky u wingu. Mám na objímce konektor (samice). http://www.czc.cz/premiumcord-napaj...m/62401/produkt

Old Post 07-04-2016 v 17:34 PM
Borda je offline   Profil uživatele Borda   Find more posts by Borda   Foto galerie člena Borda   Click here to Send Borda a Private Message   Add Borda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 406

citace:
Původní příspěvek od Borda
Zdravím . Chci se zeptat zda můžu použít tenhle kabel na zapojení z elektrického předřadníku do objímky u wingu. Mám na objímce konektor (samice). http://www.czc.cz/premiumcord-napaj...m/62401/produkt

Ahoj, nemal by tam byť problém aj ja to tak mám zapojené cez predlžovací kábel.

Old Post 07-04-2016 v 17:44 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squer
Stálý Člen

Karma uživatele Squer - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 407

Frodo: 4ka není začerněná, to je takzvanej uzel. To neznamená, že tam máš uděat uzel, ale že je to vodivý spojení dvou nebo více obvodů. čili ty dráty tam prostě propojíš třena čokoládou

Old Post 07-04-2016 v 18:03 PM
Squer je offline   Profil uživatele Squer   Find more posts by Squer   Foto galerie člena Squer   Click here to Send Squer a Private Message   Add Squer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 408

citace:
Původní příspěvek od Borda
Zdravím . Chci se zeptat zda můžu použít tenhle kabel na zapojení z elektrického předřadníku do objímky u wingu. Mám na objímce konektor (samice). http://www.czc.cz/premiumcord-napaj...m/62401/produkt


Tak ten bych nepoužíval. Je potřeba alespon 2mm průměr. Může ti odejít kondenzátor a nevztahuje sena to záruka.

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 07-04-2016 v 18:59 PM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Borda
Stálý Člen

Karma uživatele Borda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 409

Já jsem našel na oficiálních stránkách 1.5mm průměr takže to asi objednám z nějakého growshopu kde jsem to už našel. Díky za rychlé odpovědi

Old Post 07-04-2016 v 20:24 PM
Borda je offline   Profil uživatele Borda   Find more posts by Borda   Foto galerie člena Borda   Click here to Send Borda a Private Message   Add Borda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 410

zdravím kolegové, měl bych otázku na nějakého odborníka: na spínání 2x600 mi bude stačit jeden 40A stykač? popř. jaký typ? předem děkuji za odpověd

Legalize It!

Naposledy upravil LuckyBoy 12-05-2016 v 10:25 AM

Old Post 12-05-2016 v 10:08 AM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 411

citace:
Původní příspěvek od LuckyBoy
zdravím kolegové, měl bych otázku na nějakého odborníka: na spínání 2x600 mi bude stačit jeden 40A stykač? popř. jaký typ? předem děkuji za odpověd


Bohate. 2400W na 240V je 10A, takze 40A stykac by mel teoreticky zvladnout az 9600W :-)

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 13-05-2016 v 09:57 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 412

o.k. díky moc r-man

Legalize It!

Old Post 14-05-2016 v 08:05 AM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AliBabak
Stálý Člen

Karma uživatele AliBabak - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 413

zdravím nikde jsem nedohledal, co dělám špatně..poradte...tohle dělá ta 250w hps...zapojení je dobře: https://www.youtube.com/watch?v=LLEbHTV8zjk

Old Post 01-06-2016 v 19:59 PM
AliBabak je offline   Profil uživatele AliBabak   Find more posts by AliBabak   Foto galerie člena AliBabak   Click here to Send AliBabak a Private Message   Add AliBabak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 414

citace:
Původní příspěvek od AliBabak
zdravím nikde jsem nedohledal, co dělám špatně..poradte...tohle dělá ta 250w hps...zapojení je dobře: https://www.youtube.com/watch?v=LLEbHTV8zjk

zřejmě špatná výbojka

Legalize It!

Old Post 02-06-2016 v 02:10 AM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AliBabak
Stálý Člen

Karma uživatele AliBabak - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 415

taak...byla špatná výbojka...pani už vyměnila

Old Post 02-06-2016 v 23:51 PM
AliBabak je offline   Profil uživatele AliBabak   Find more posts by AliBabak   Foto galerie člena AliBabak   Click here to Send AliBabak a Private Message   Add AliBabak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 416

Zdravim
chci jet na růst 200W CFL a na květ 150W HPS ... bude teda vadit když půjde proud přes předřadník pro 150ky rovnou do CFL? nebo ho musim odpojit?

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 11-06-2016 v 12:26 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 24 25 26 27 28 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2011 - elektricka zapojeni vseho mozneho I. - 1165 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4045010 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív