Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Poprvé / 200W CFL / 4x Special Queen #1 / Hlína /
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Pohodička Poprvé / 200W CFL / 4x Special Queen #1 / Hlína / Příspěvek č. 1

Zdravim Vás
Tohle je můj úplně první pěst uvnitř..fórum a knižní literatura mě prostě přesvědčila k pořízení boxu

Osazenstvo --> 4x Special Queen #1 od Royal Queen Seed

Půda --> Plagron Light Mix

Prostor --> HomeBox White 80*80*160 cm

Osvětlení --> 200W CFL (grow i bloom) s obyč stínidlem

Hnojky --> Jungle In Da Box (A,M,B), Plagron Vita Race (Phyt-Amin), a nějaký Product X od Biobizz

Přítah --> pasiv

Odtah --> TT 100 ventilátor + Can-Lite 150 pacháč

Ofuk --> malej větráček Hurricane


... + Zvlhčovačku vzduchu, teploměr s vlhokměrem se sondou a pamětí, pH metr

Teplota přes den 24-28°C, v noci 18-19°C
Vlhkost 60% :/ ... zvlhčovačka přitom běží nonstop, ale budík ukazuje stále kolem těch 60% (dnes max. 65%)..a uvnitř je cítit krásnej vlhkej vzduch, všechno je orosený, tak nevim jestli to je 60 jak ukazuje..


v nejblížší době přídám fotky

EDIT: Semínka jsem po vyfocení dal do JIFFY tablet a svítil na ně 2 dny nonstop 13w úsporkou.. po 2 dnech jsem přesadil do 11l květináčů, protože z jiffy už lezly kořeny

Naposledy upravil Dope420 24-10-2015 v 13:10 PM

Old Post 24-10-2015 v 11:04 AM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 2




Tak zde jsou nějaké ty fotky začátku

1.Naklíčeno za 38 hodin
2. výbavička
3. 2.den 18/6

Naposledy upravil Dope420 24-10-2015 v 11:32 AM

Old Post 24-10-2015 v 11:21 AM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 3

Vypadá to dobře. Semínka jsou femky?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 24-10-2015 v 11:34 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od koles
Vypadá to dobře. Semínka jsou femky?


Ahoj, Díky Ti
Ano, jsou to femky..zvolil jsem tuhle odrůdu, protože to je opravdu levná záležitost (330 kč za 5 kousků), a proto, že jsem jí jel v roce 2011 OUT, a ze všech 5ti semen bylo 5 identických rostlin s největším nánosem pryskyřice :P (víc než White Rhino a Blue Cheese)

Old Post 24-10-2015 v 11:38 AM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 5

budu sledovat ;-) good luck!

Old Post 24-10-2015 v 12:37 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 6

Zdar, příště bych volil raději menší květináče pze ti to určitě celé neprokoření a bude ti to déle vysychat.. vlastní zkušenost..

Old Post 25-10-2015 v 06:51 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od TommyGun
Zdar, příště bych volil raději menší květináče pze ti to určitě celé neprokoření a bude ti to déle vysychat.. vlastní zkušenost..


Tak delší vysychání je spíš výhoda, ne? Taky není potřeba na začátku prolejvat celej květináč litry vody..

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 25-10-2015 v 06:58 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 8

Ty myslíš, že je ideální 11l květináč pod 200W CFL? To tedy nemohu souhlasit.. jedu 600w už asi 6 kolo a nikdy mi při sklizni g/w neprokořenil úplně celý... můj názor moje zkušenost..

Old Post 25-10-2015 v 07:21 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 9

OK, souhlasim, že ty květináče jsou asi zbytečně velký. Ale komentoval jsem spíš to prosychání, kdy se to nemusí zalejvat tak často jako menší květináče třeba obden.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 25-10-2015 v 07:55 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 10

K tomu prosychání květináčů - já osobně mám raději když mi proschne dřív než dýl.. Nevěřím tomu, že u hlíny i když budeš mít 6,5l nebo 5,7l květináč tak budeš zalévat obden.. je to můj názor a moje zkušenost..

Old Post 25-10-2015 v 08:16 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 11

Panove, ja mam taky 200W CFL a ty same kvetinace, ted "v zime" kdy je teplota 22-23 pres den a cca 18-19 pres noc V v boxu, vydrzi klidne 4-5 dni bez zalivky, zalivam kazde 0,75l vody tak aby akorat proteklo do podmisky trosku. V lete vydrzi tak 2-3dny, coz je idealni kdyz jedu na ryby nekam na vikend, cili za me idealni velikost, to ze bys mensima mohl usetrit par korun, neco substratu, mista v boxu (to by jediny tak melo smysl) ale zase vic prace se zalivanim, ja myslim ze takto to je idealni kor kdyz ma box 160cm, to nema sancu s CFL tak vytahnout a efektivne usvitit, doporucuju SCROG.

Old Post 25-10-2015 v 08:46 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 12

jinak obyc stinidlo predpokladam 45x50cm je podle me dost malo na 80x80cm.... budes to muset mit zbytecne vysoko tu lampu.

Old Post 25-10-2015 v 08:55 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 13

Zdravim pánové a díky za reakce...

Tommy,
Kupoval jsem to všechno jako komplet a ty 11l květináče byli k tomu..uvažuji, že přiští kolo bych pořídil poloviční a víc

... jináč teplota přes den 24-28 a v noci 18-20 ...vlhkost mi jde pomalinku nahoru, ale furt to není ono (68-74%) ..

zalil jsem to zatím jen jednou při přesazování odstátou vodou co mi teče z kohoutku, (pH 6,7) to není špatná hodnota ne?

o pořízení sítě uvažuji..měl jsem v plánu si s tím různě hrát (ohýbání, propletání atd...)

a jinak Peťo, ten rozměr stínidla je přesně jak říkáš, ale řekl bych že to krásně stačí na osvětlení všech rostlin (zatím)

Old Post 25-10-2015 v 10:28 AM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 14

ja mam box 75x75cm a jsem rad ze jsem presel na velkej wing, uvidis.

sit si spichnes doma na koleni, staci hranolky 3,5m, 30-40 hrebicku a ciri silon 0,50mm a mas to za hodinku, funguje to super, pri sklizni prestrihnes libovolne kde silon, vytahnes pryc a mas to, zadny vyplitani z pletiva, nestini to, za me supr.

Old Post 25-10-2015 v 10:35 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od petr616
ja mam box 75x75cm a jsem rad ze jsem presel na velkej wing, uvidis.

sit si spichnes doma na koleni, staci hranolky 3,5m, 30-40 hrebicku a ciri silon 0,50mm a mas to za hodinku, funguje to super, pri sklizni prestrihnes libovolne kde silon, vytahnes pryc a mas to, zadny vyplitani z pletiva, nestini to, za me supr.


tohle kolo dám šanci tomu obyč stínidlu, když je to i jeho premiéra

a možná, že na tu síť by mi stačilo pouze nějaký pletivo, který bych v rozích skříně omotal kolem těch tyček co tvoří kostru boxu

Old Post 25-10-2015 v 10:54 AM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od petr616
Panove, ja mam taky 200W CFL a ty same kvetinace, ted "v zime" kdy je teplota 22-23 pres den a cca 18-19 pres noc V v boxu, vydrzi klidne 4-5 dni bez zalivky, zalivam kazde 0,75l vody tak aby akorat proteklo do podmisky trosku. V lete vydrzi tak 2-3dny, coz je idealni kdyz jedu na ryby nekam na vikend, cili za me idealni velikost, to ze bys mensima mohl usetrit par korun, neco substratu, mista v boxu (to by jediny tak melo smysl) ale zase vic prace se zalivanim, ja myslim ze takto to je idealni kor kdyz ma box 160cm, to nema sancu s CFL tak vytahnout a efektivne usvitit, doporucuju SCROG.

Ono nejde o setreni na hline atd.Jde o to,ze usporka netopi + jeste ted v zime je v boxu min teplo.Vem si ze ti to vyschne cca za tejden(pod usporkou mozna i vic)doporucuje se hnojit ob zalivku.To je cca jednou za 14 dni.Kvet trva cca 60 dni.Odecti proplach+nejaky boostry se hnoji az od 3 tejdne.A vyjde ti to ze zs kvet to pohnojis treba 4x coz mi prijde malo.A podle sebe vim ze to clovek nevydrzi a hnoji to castejs.coz vede k tomu ze to bude furt otopene.Na povrchu to treba bude suchy ale dole to nevyschne ani za boha(staci poteskat kvetinac)a hlavne kdyz se to proplachuje na konci vice litrama.Obcas mi to i plesnivelo na povrchu hliny.Me pomohlo podlozit kvetinace,aby pod nim koloval vzduch.no uvidi sam.At to jede

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 25-10-2015 v 11:26 AM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5491060 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív