Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » elektricka zapojeni vseho mozneho II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 385

a jaky adapter? bo mam doma jeden adapter ku sluchadlam,no sluchadla už nepouživam a adapter tiež ne,čiže môžem jednoducho odcvaknut ten nabijaci adapter a použit len tu 12V nabijačku ktora je na to napojena ?


Old Post 02-01-2016 v 21:27 PM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 386

jakykoliv do 12v, slabsi vetsinou znamena ze se toci pomalejc, silnejsim ho uz ale muzes spalit. Klidne tam tu nabijecku dej.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 03-01-2016 v 00:13 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amatérka
Nový Člen

Karma uživatele Amatérka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 1  

Nápad Zapojení 250 w Gib nebo Eti Příspěvek č. 387

Ahoj,prosím o pomoc se zapojením předřadníku 250w Gib nebo eti..chápu kabely i schémata ale do kterého F mám zapojit zdroj,když mám vedle sebe dvě F. ( FF NN LR LA) když jsem zapojila zdroj (hnědý) na první F jak ve schéma,vyhodila jsem několikrát pojistky..pak jsem hnědý zapojila do druhého F a lampa jela bez problémů.teď jsem si koupila novou lampu,vyměnila a nic...předřadník ani nebzukne,lampa nesvítí.kabely jsem všechny dotáhla,dala i novou objímku a nic..nebo je možné že by předřadník vypověděl službu? Je starý cca 5let.

Old Post 14-01-2016 v 23:38 PM
Amatérka je offline   Profil uživatele Amatérka   Find more posts by Amatérka   Foto galerie člena Amatérka   Click here to Send Amatérka a Private Message   Add Amatérka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Re: Zapojení 250 w Gib nebo Eti Příspěvek č. 388

citace:
Původní příspěvek od Amatérka
Ahoj,prosím o pomoc se zapojením předřadníku 250w Gib nebo eti..chápu kabely i schémata ale do kterého F mám zapojit zdroj,když mám vedle sebe dvě F. ( FF NN LR LA) když jsem zapojila zdroj (hnědý) na první F jak ve schéma,vyhodila jsem několikrát pojistky..pak jsem hnědý zapojila do druhého F a lampa jela bez problémů.teď jsem si koupila novou lampu,vyměnila a nic...předřadník ani nebzukne,lampa nesvítí.kabely jsem všechny dotáhla,dala i novou objímku a nic..nebo je možné že by předřadník vypověděl službu? Je starý cca 5let.


Místo lampy zapoj za předřadník normální žárovku 25W nebo 40W a když bude svítit, tak chyba bude buď v lampě nebo v zapalovači (častější případ). Pokud svítit nebude, tak je v háji tlumivka :-(

Old Post 15-01-2016 v 08:36 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeraldino
Stálý Člen

Karma uživatele Jeraldino - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 389

Zdravím, mám menší problém. Zapojovali jsme s kamarádem 250w, ja už jich zapojil tolik že jsem tomu nevěnoval pozornost, ale on mi dal hnědý kabel ze zásuvky na připojení žárovky do starteru , a hnědý ze žárovky do pozice kde má být 220v. No já to nezkontroloval a při zapnutí to luplo. Předpokládám že je odpalena žárovka i starter že.
Dá se to opravit svépomocí nebo bude levnější koupit nový komplet? Díky

Old Post 15-01-2016 v 15:21 PM
Jeraldino je offline   Profil uživatele Jeraldino   Find more posts by Jeraldino   Foto galerie člena Jeraldino   Click here to Send Jeraldino a Private Message   Add Jeraldino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 390

No nejsem elektrikar ale po lupnuti uz bych to neopravoval ikdyby to slo. Radsi poridte novej. Lepsi nez vyhoret.

Kvalita predevsim!

Old Post 15-01-2016 v 16:57 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 391

citace:
Původní příspěvek od Jeraldino
Zdravím, mám menší problém. Zapojovali jsme s kamarádem 250w, ja už jich zapojil tolik že jsem tomu nevěnoval pozornost, ale on mi dal hnědý kabel ze zásuvky na připojení žárovky do starteru , a hnědý ze žárovky do pozice kde má být 220v. No já to nezkontroloval a při zapnutí to luplo. Předpokládám že je odpalena žárovka i starter že.
Dá se to opravit svépomocí nebo bude levnější koupit nový komplet? Díky


Ne, domnívám se že maximálně odešel starter, lampa bude OK. Předpokládám že tvůj termín "žárovka" znamená HPS.

Old Post 15-01-2016 v 20:38 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeraldino
Stálý Člen

Karma uživatele Jeraldino - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 392


Ano ano hps.
Jinak se mi stal další problém, dnes dojedu do bytu a vyhozené pojistky.
Po pohledání jsem zjistil že vyhořel konektor z elektronického predradniku do výbojky.
Jak je to možné? Nemám z toho vůbec dobrý pocit. Pojistka na predradniku nelupla, ani prepetovy rozbočovač. Až jistič vypadnul.
Přikládám foto.

Old Post 18-01-2016 v 08:38 AM
Jeraldino je offline   Profil uživatele Jeraldino   Find more posts by Jeraldino   Foto galerie člena Jeraldino   Click here to Send Jeraldino a Private Message   Add Jeraldino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 393

špatný kontakt, došlo tam k oblouku co ti to komplet spálil. většinou se to stává u objímek,ale tohle je na reklamaci, zřejmě výrobní vada.

Old Post 18-01-2016 v 09:15 AM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeraldino
Stálý Člen

Karma uživatele Jeraldino - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 394

Tak to je jak na potvoru. I odtah má dvě polohy a ta rychlejší taky přestala fungovat.
Mám tedy předřadník reklamovat nebo se do toho podívat? Ale je to vypaleny tak to asi nemá smysl. Snad se vybojce nic nestalo, smůla se mi lepí na paty...

Old Post 18-01-2016 v 10:06 AM
Jeraldino je offline   Profil uživatele Jeraldino   Find more posts by Jeraldino   Foto galerie člena Jeraldino   Click here to Send Jeraldino a Private Message   Add Jeraldino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 395

Zdravím.

Jsem v el taky uplně začátečník. Dal jsem si nechat propojit předřadník s 250W objímkou na výbojku k známému eletrikáři.

Ale mám dotaz, jak mám kabel zaizolovat a jak by to mělo vypadat ? můžeš dát prosím někdo fotku jak to máte ? Nebo stačí když mám koupenej ten tří drátovej a ty tři dráty jsou obalený už v origo černé tlusté gumě ? Popř. co mám koupit na tu izolaci a jak na to Děkuju... A jinak, stačí jen zásuvka-předřadník-výbojka ? děkuji

Old Post 31-01-2016 v 20:38 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maxipalice
Nový Člen

Karma uživatele maxipalice - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 9  

Pomoc ze zapojením PLC Příspěvek č. 396


Zdravím všechny odborníky.
Prosím o radu ze zapojením PLC. Jedná se o STG 600.
Čidlo na vlhkost a teplotu bych použil DHT 22.
Nejedná se zatím o pěstírnu ale o miniaturní skleník který ( by měl být plně funkční ) a měly by na něm fungovat veškeré čidla prozatím jen teplo, vlhkost , světlo. Ta mašinka bude ovládat zálivku, ventilátory, světlo. Vše pojede na 12 V.
Prosím o nbějakou radu.
Předem dík.

Old Post 21-02-2016 v 16:29 PM
maxipalice je offline   Profil uživatele maxipalice   Find more posts by maxipalice   Foto galerie člena maxipalice   Click here to Send maxipalice a Private Message   Add maxipalice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 397

citace:
Původní příspěvek od Jeraldino
Ano ano hps.
Jinak se mi stal další problém, dnes dojedu do bytu a vyhozené pojistky.
Po pohledání jsem zjistil že vyhořel konektor z elektronického predradniku do výbojky.
Jak je to možné? Nemám z toho vůbec dobrý pocit. Pojistka na predradniku nelupla, ani prepetovy rozbočovač. Až jistič vypadnul.
Přikládám foto.


Teda je to uz delsi dobu, tak uz jsi to mozna vyresil, ale stejne se zeptam - ten oranzovej kabel tou shorelou koncovkou delal kdo? To je takhle koupeny???

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 24-02-2016 v 13:43 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeraldino
Stálý Člen

Karma uživatele Jeraldino - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 398

Nene je to od stínítka do predradniku. Nedopatřením se kabel při montáži zatahnul směrem ven a pak už nechybělo daleko k tomu ze to zkratovalo... Takže chyba na moji straně.

Old Post 24-02-2016 v 14:34 PM
Jeraldino je offline   Profil uživatele Jeraldino   Find more posts by Jeraldino   Foto galerie člena Jeraldino   Click here to Send Jeraldino a Private Message   Add Jeraldino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmat
Stálý Člen

Karma uživatele growmat - 81% PěstitelskáKarma uživatele growmat - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 399

citace:
Původní příspěvek od maxipalice
Zdravím všechny odborníky.
Prosím o radu ze zapojením PLC. Jedná se o STG 600.
Čidlo na vlhkost a teplotu bych použil DHT 22.
Nejedná se zatím o pěstírnu ale o miniaturní skleník který ( by měl být plně funkční ) a měly by na něm fungovat veškeré čidla prozatím jen teplo, vlhkost , světlo. Ta mašinka bude ovládat zálivku, ventilátory, světlo. Vše pojede na 12 V.
Prosím o nbějakou radu.
Předem dík.



K podobnym prumyslovym PLC obecne cidla jako DHT nezapojis. DHT pouziva komunikacni protokol, ktrery PLC nepodporuje. Podivej se na http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=76116 nebo http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=66498

http://growmat.cz/growmatweb

Old Post 26-02-2016 v 09:30 AM
growmat je offline   Profil uživatele growmat   Find more posts by growmat   Foto galerie člena growmat   Click here to Send growmat a Private Message   Add growmat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomashorak159
Nový Člen

Karma uživatele tomashorak159 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 400

Ahoj, stačí mi objímka s kabelem a do toho 400w sodikova vybojka? (objímka s kabelem: http://www.growgo.eu/cs/prislusenst...-s-kabelem.html), a nebo potřebuji ještě 400w předřadník? díky za rady

Old Post 08-03-2016 v 16:41 PM
tomashorak159 je offline   Profil uživatele tomashorak159   Find more posts by tomashorak159   Foto galerie člena tomashorak159   Click here to Send tomashorak159 a Private Message   Add tomashorak159 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2011 - elektricka zapojeni vseho mozneho I. - 1165 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7489620 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív