Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » elektricka zapojeni vseho mozneho II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 25 26 27 28 29 »
Autor
Téma 
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 417

Musíš ho odpojit... Ta Cfl má předřadník tlumivku i startér v sobě...

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 12-06-2016 v 05:41 AM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 418


Please help... dostaly se ke mě starý komo zářivky (na řezy a tejdení semenáče bude stačit). Už jednou sem vyhodil pojistky tak to nechci pokoušet zase. Sem ne elektriku debil no...

Jinak takhle se to ke mě dostalo tak předpokládám že všechno je v pohodě, to jen já sem taková lama co netuší kam píchnout fázi, nulák ani kostru.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 20-07-2016 v 21:57 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 419

.

Edit, jinak z toho černýho kolečka s kontaktama byly uštíplý dva dráty (oba černý)... zkusil sem na ne přivést fázi a nulák a shodil sem ty pojistky, drát od kostry tam nebyl.


edit2: jj tak svítim... stačilo se malinko zamyslet a nepřipojovat dráty tak jak tam byly.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 21-07-2016 v 15:06 PM

Old Post 20-07-2016 v 21:59 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EverNo1
Nový Člen

Karma uživatele EverNo1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 420

Zdravím, máme tu nějakého elektrikáře?

Mám k zapojení 3x600w a doma nový třífázový stykač (25A, 1000V)

Jde to za zapojit tak aby každé světlo bylo jakoby na jednu fázi na stykači nebo to je velká hloupost? Aby to normálně odepínalo.

Já bych normálně dal aby každé světlo mělo svůj stykač, ale známý říkal že to pujde i přes ten jeden.

Nejspíš asi hloupý dotaz, ale rád se zeptám abych nekupoval stykače zbytečně

Old Post 09-08-2016 v 12:31 PM
EverNo1 je offline   Profil uživatele EverNo1   Find more posts by EverNo1   Foto galerie člena EverNo1   Click here to Send EverNo1 a Private Message   Add EverNo1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 421

Dobrá věcička http://cz.rs-online.com/web/p/casov...06&bid=44145432
Možnost sepínat a kontrolovat i přes mobil nebo tablet.

Old Post 09-08-2016 v 18:50 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 422

citace:
Původní příspěvek od EverNo1
Zdravím, máme tu nějakého elektrikáře?

Mám k zapojení 3x600w a doma nový třífázový stykač (25A, 1000V)

Jde to za zapojit tak aby každé světlo bylo jakoby na jednu fázi na stykači nebo to je velká hloupost? Aby to normálně odepínalo.

Já bych normálně dal aby každé světlo mělo svůj stykač, ale známý říkal že to pujde i přes ten jeden.

Nejspíš asi hloupý dotaz, ale rád se zeptám abych nekupoval stykače zbytečně


Pochopitelně že to jde udělat přes jeden třífázový stykač, nevidím v tom problém. Ale doporučuji pak dát tři jednofázové jističe, aby případný nadproud na jedné výbojce nevyhodil zbytečně všechny fáze a zbylé lampy svítily.

Old Post 10-08-2016 v 10:30 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 423

citace:
Původní příspěvek od EverNo1
Zdravím, máme tu nějakého elektrikáře?

Mám k zapojení 3x600w a doma nový třífázový stykač (25A, 1000V)

Jde to za zapojit tak aby každé světlo bylo jakoby na jednu fázi na stykači nebo to je velká hloupost? Aby to normálně odepínalo.

Já bych normálně dal aby každé světlo mělo svůj stykač, ale známý říkal že to pujde i přes ten jeden.

Nejspíš asi hloupý dotaz, ale rád se zeptám abych nekupoval stykače zbytečně

čaw, samo, že to půjde s tím co máš ty, ale ne tak, jak myslíš ty..proč, to ti napsal kolega...kdyžtak pm,poradím

Legalize It!

Old Post 12-08-2016 v 06:09 AM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EverNo1
Nový Člen

Karma uživatele EverNo1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 424

citace:
Původní příspěvek od Mard


Pochopitelně že to jde udělat přes jeden třífázový stykač, nevidím v tom problém. Ale doporučuji pak dát tři jednofázové jističe, aby případný nadproud na jedné výbojce nevyhodil zbytečně všechny fáze a zbylé lampy svítily.


Takže jističe mám dat za stykač? Jakože stykač, jistič, světlo..

Případně jaký jističe mám použít.. Mám doma nějaký B6 a B16, tak aby to hlavně nevyhazovalo zbytečně

Předem díky za ochotu, v tomhle nejsem moc zběhlej

Old Post 08-09-2016 v 12:49 PM
EverNo1 je offline   Profil uživatele EverNo1   Find more posts by EverNo1   Foto galerie člena EverNo1   Click here to Send EverNo1 a Private Message   Add EverNo1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmat
Stálý Člen

Karma uživatele growmat - 81% PěstitelskáKarma uživatele growmat - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 425

dal bych jistice, pak stykac, pak lampy, at mas chraneny co nejvetsi cast obvodu, tim ze pouzijes 3f stykac akorat znamena, ze budes ovladat vse stejne, ale to asi chces

http://growmat.cz/growmatweb

Old Post 22-09-2016 v 10:56 AM
growmat je offline   Profil uživatele growmat   Find more posts by growmat   Foto galerie člena growmat   Click here to Send growmat a Private Message   Add growmat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 426

čaute bando , prosil bych o radu , chystam se na 1x1000w nebo 2x600w , muzete mi nekdo poradit co a jak si mam koupit abych ochranil elektrinu ? Aby se mi nestalo že moc zatižím elektrinu nebo vyhořím,nebo mi to bude vyhazovat pojistky atd..Budu rád za každou radu ! předem diky !

Old Post 23-09-2016 v 23:37 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zefram Cochrane
Stálý Člen

Karma uživatele Zefram Cochrane - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 427

crazyn> hlavně se nejdříve podívej na kolik máš hlavní jistič a ostatní jističe. Pak se podívej jak máš vedenou elektriku (měď, hliník a jaká tloušťka) no a nakonec se mrkni co na té větvi bude ještě připojeno. Největší problém ale budou dělat proudové špičky při zapínání.
Ono většina toho už je tady popsána, ale možná by provedení 2x600W bylo lepší, lépe pokryješ větší plochu a také můžeš rozsvěcet postupně, takže budou dva menší rázy. Stačí pár minut po sobě.

Old Post 24-09-2016 v 09:33 AM
Zefram Cochrane je offline   Profil uživatele Zefram Cochrane   Find more posts by Zefram Cochrane   Foto galerie člena Zefram Cochrane   Click here to Send Zefram Cochrane a Private Message   Add Zefram Cochrane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadbuh
Stálý Člen

Karma uživatele Nadbuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 428


Dobrý den,
Omlouvám se že to píšu zde ale jsem už bezradný. Koupil jsem si 110w sodik se srarterem,ale když ji nasroubuju do objímky v lustru,tak mi to vyhodí pojistky až na chodbu. Běží jen lednicka a pc,nic víc na elektriku.
Děkuji za jakoukoliv radu co s tím.

Old Post 27-09-2016 v 23:30 PM
Nadbuh je offline   Profil uživatele Nadbuh   Find more posts by Nadbuh   Foto galerie člena Nadbuh   Click here to Send Nadbuh a Private Message   Add Nadbuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 429

To je taky nápad montovat HPS výbojku do sítě.
U HPS ,potřebuješ předřadník,který ti výbojku rozjede.

Old Post 28-09-2016 v 05:50 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 430

huuuuustý ty jsi dobrej frajer no nic no měl jsi si to pořádně nastudovat než to zapojíš.
jak říká kolega kup predradník a pořádně si nastuduj jak se to zapojuje ty to budeš potřebovat

Old Post 28-09-2016 v 08:26 AM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadbuh
Stálý Člen

Karma uživatele Nadbuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 431

A kurva
Ale já ji kupoval z toho důvodu že nebudu potřebovat předřadník,když má vše v sobě....
v tom případě jaký je rozdíl mezi tímto a normální sodíkovkou?

Naposledy upravil Nadbuh 28-09-2016 v 09:18 AM

Old Post 28-09-2016 v 08:36 AM
Nadbuh je offline   Profil uživatele Nadbuh   Find more posts by Nadbuh   Foto galerie člena Nadbuh   Click here to Send Nadbuh a Private Message   Add Nadbuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 432

Žádný rozdíl tam není, akorát že máš 110watt.

Old Post 28-09-2016 v 11:43 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 25 26 27 28 29 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2011 - elektricka zapojeni vseho mozneho I. - 1165 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8919630 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív