Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » elektricka zapojeni vseho mozneho II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 27 28 29 30 31 »
Autor
Téma 
Davey123
Nový Člen

Karma uživatele Davey123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 23  

Nápad Zapojení cfl zářivky do E40 s kabelem Příspěvek č. 449

Ahoj groweři, chtěl bych se zeptat. Budu si kupovat tuto zářivku: https://www.growgarden.cz/nts-cfl/2...na-zarivka.html . A tuto objímku s kabelem: http://www.growgo.eu/cs/prislusenst...-s-kabelem.html . V elektrice se úplně nevyznám a proto bych potřeboval radu zkušenějších. Zajímalo by mě, jestli se to nemůže nějak vyzkratovat a poběží to bez problému. Mám jenom tři kytičky takže ten výkon nepotřebuji extrémně velký . Omluvám se že zakládám nové téma, ale raději se zeptám než abych za to zbytečně vyhodil peníze. Díky moc za všechny odpovědi.

Old Post 06-07-2017 v 09:47 AM
Davey123 je offline   Profil uživatele Davey123   Find more posts by Davey123   Foto galerie člena Davey123   Click here to Send Davey123 a Private Message   Add Davey123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 450

Zdar, asi takhle- za ty prachy by ti tyhle informace měl dát ten obchod 😁😁😁
Jo a nebuď línej a hledej http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=56165 😉
Ps: fungovat to bude
Pítr

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 06-07-2017 v 13:15 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davey123
Nový Člen

Karma uživatele Davey123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 451

Děkuju moc, jak si posílal odkaz na téma ohledně tý zářivky,jsem četl. Tam se to zapojovalo s předřadníkem a raději jsem se zeptal Vás, jestli to to bude fungovat. Ještě jednou díky

Old Post 06-07-2017 v 13:39 PM
Davey123 je offline   Profil uživatele Davey123   Find more posts by Davey123   Foto galerie člena Davey123   Click here to Send Davey123 a Private Message   Add Davey123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 452


Ahoj mám třížílový kabel ,dva dráty musim zapojit a třetí musím uzemnit ale nevím jak uzemnit zelenožlutej,poraďte prosím zapojuju do objímky E40 ...

Naposledy upravil Michaelos 20-08-2017 v 12:16 PM

Old Post 20-08-2017 v 11:56 AM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 453

Zem bys mel napojit na stinidlo, já osobně to zapojeny nemám .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 20-08-2017 v 14:48 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 454

Zkus ho zapojit do konstrukce co drží objímku , do nějakého šroubku třeba

Old Post 20-08-2017 v 15:28 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 455

Uzemňovat nemusíš 😉 prostě ten třetí ustříhni a zapoj zbývající dva. Jak?? To už jsem ti někde psal 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 20-08-2017 v 16:39 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mastifuk
Stálý Člen

Karma uživatele mastifuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 456

Zdar .. mam dotaz ... nejak nejsem schopen najit jaky pouzit potenciometr ke ELG-100-C1050B.. uz jsem bezradnej normalne...

Old Post 19-09-2017 v 17:09 PM
mastifuk je offline   Profil uživatele mastifuk   Find more posts by mastifuk   Foto galerie člena mastifuk   Click here to Send mastifuk a Private Message   Add mastifuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time
Stálý Člen

Karma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% PěstitelskáKarma uživatele Time - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 457

Zdravím , jak mám zapojit toto prosím ? https://www.dna.cz/download/ke-staz..._halogenold.pdf

mám to na HM výbojku a prvně jsem myslel že jedna ze svorkovnic je upadlá , protože tenhle předřadník má jen dvě svorky...

.......................

Old Post 20-12-2017 v 10:49 AM
Time je offline   Profil uživatele Time   Find more posts by Time   Foto galerie člena Time   Click here to Send Time a Private Message   Add Time to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CockeyRejects
Nový Člen

Karma uživatele CockeyRejects - 87% PěstitelskáKarma uživatele CockeyRejects - 87% PěstitelskáKarma uživatele CockeyRejects - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 458


Prosim o radu, vybojka se mi nerozsviti, zkousel jsem jak 600w tak 400w nove vybojky, predradnik je Lumatek, vse je dobre zapojene...diky za radu

Old Post 01-10-2018 v 12:49 PM
CockeyRejects je offline   Profil uživatele CockeyRejects   Find more posts by CockeyRejects   Foto galerie člena CockeyRejects   Click here to Send CockeyRejects a Private Message   Add CockeyRejects to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chaplygin
Stálý Člen

Karma uživatele Chaplygin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Chaplygin - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 459

Predpokladam teda, ze chybny je ballast. Ked sa toto stane, nemas moc moznosti na opravu. Jedine novy pripadne ak je v zaruke pouzi zaruku. Ale najprv si over, ze chyba je v predradniku. S tvojou specifikaviou problemu ti neviem poskytnut viac informacii

-------------------------------------------------------------------------
Piko je cesta.
Neviem, či správna, ale určite rýchlejšia.
-------------------------------------------------------------------------
In memory of Sergey Chaplygin. /Чаплы́гин/

Old Post 01-10-2018 v 15:15 PM
Chaplygin je offline   Profil uživatele Chaplygin   Find more posts by Chaplygin   Foto galerie člena Chaplygin   Click here to Send Chaplygin a Private Message   Add Chaplygin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 460

Tak, tak. Pokud je v zaruce, tak reklamace. Zkus projistotu i jinou zasuvku. Nekdy se stane, ze je kaput zasuvka.

Grower sponzor

Old Post 01-10-2018 v 16:00 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CockeyRejects
Nový Člen

Karma uživatele CockeyRejects - 87% PěstitelskáKarma uživatele CockeyRejects - 87% PěstitelskáKarma uživatele CockeyRejects - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 461

No s nejvetsi pravdebodobnosti je to ballast, ale lumatek predradniku mi za celou dobu proslo rukama x kusu vzdy ok, ani jsem jeste neslysel, ze by nekomu odesel...neni v nem jen nejaka pojistka co se da vymenit? Zitra to cele zanesu elektrikarovi, tak pokud nikdo netusi co stim, dam vedet co zjistil

Old Post 01-10-2018 v 16:02 PM
CockeyRejects je offline   Profil uživatele CockeyRejects   Find more posts by CockeyRejects   Foto galerie člena CockeyRejects   Click here to Send CockeyRejects a Private Message   Add CockeyRejects to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 462

Obcas se stane. Nikdo nema 100% neporuchovost. Elektrikar je samozrejme taky moznost

Grower sponzor

Old Post 01-10-2018 v 16:09 PM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kozák
Nový Člen

Karma uživatele Kozák - 9% PěstitelskáKarma uživatele Kozák - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 463

Zdravím lidičky,
mám dotaz ohledně stmívání led driveru, který podporuje funkce stmívání 0-10 VDC
funkce stmívání PWM
Chtěl jsem tam dát pouze potenciometr do kontaktu dimm+/- 100k ohm, ale doma mám jen 300k ohm, je to velký problém? Může to něco poškodit nebo se mi jen zkrátí cesta mezi max a minimem?
Děkuji mnohokrát za rady.
S pozdravem
Kozák

Old Post 23-01-2019 v 15:52 PM
Kozák je offline   Profil uživatele Kozák   Find more posts by Kozák   Foto galerie člena Kozák   Click here to Send Kozák a Private Message   Add Kozák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cihory
Stálý Člen

Karma uživatele cihory - 89% PěstitelskáKarma uživatele cihory - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 464

Používám 100kΩ a je to super. 300kΩ je už dost, nic se nestane ale ten krok bude hooodně krátký a samotná regulace bude k prdu :-)

Old Post 23-01-2019 v 17:54 PM
cihory je offline   Profil uživatele cihory   Find more posts by cihory   Foto galerie člena cihory   Click here to Send cihory a Private Message   Add cihory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 27 28 29 30 31 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2011 - elektricka zapojeni vseho mozneho I. - 1165 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2685910 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív