Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Šestý Pokus v New Pěstírně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 65

Manhuntt: nic ve zlém. chválim tvé stabilně kvalitní growy! Máš to už vychytané se svým know how. ale.. že nejsou nikterak velké šišky jsem si myslel i dřív ale neměl jsem důvod to tu psát.. nyní jsem se chytl protože se to tu zmínilo.. když porovnáš svoji šišku jh jak cigáro s pampalinovou jak předloktí, tak to je přeci evidentní.. ale to není kritika jen konstatování. je přeci jedno jestli jedna velká nebo spousta menších.. už jsi testoval? jakej je jhi (jack herrer indica )?

guerilla: tak to se teda hluboce omlouvám.. jsem si to popletl s jinou odrůdou..

Old Post 04-07-2008 v 07:41 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 66

for Svahaji :no comment ,sice to má pampaliny jako předloktí,ale vypadá to jako palice z venku a ještě k tomu na to svítil 120 dní,tak si myslím že jste asi trochu vedle nebo ne?kdybych to nechal 120 dní tak je dávno plesnivá.Znova přihazuji odkaz TADY kde je JASNĚ napsáno květ 50-70 dní,tudíž je jasné že měl pampaliny jinej JH,nehledě na to,že ten Pampalinovo JH vypadá sice velkej ale na pohled hroznej.Kdež to ten můj se stavbou květu podobá tomu na odkazu kde je doba květu max 70 dní.Taky sem koukal na kolegu Matrixe,kterej ho taky měl a vypadá dost stejně jako ten můj.jinak sem ho samozdřejmě už testoval a je to nejsilnější model ze všech který sem doposud jel,také proto sem si ho nechal všechen,už minule sem byl z něho na kaši.toto je můj poslední příspěvek na toto téma a už na ty kraviny typu blablabla nebudu reagovat,u mě je to vyřešeno a je mi jedno jak je to u vás pánové........

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 05-07-2008 v 10:49 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 67

Tak kolik toho bylo kilo???

Old Post 05-07-2008 v 16:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 68

for plha

for Rappa,ještě je čas dneska to mám teprve týden na sušáku.....

Old Post 05-07-2008 v 20:27 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Obecné TYPOVAČKA Příspěvek č. 69

Někteří členové mi napsaly jestli bude typovačka ,tak tady je můj typ : 650 g ....................do konce týdne,o víkendu z veřejnim stav



P.S. Výhra bude pozitivní Karma

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Naposledy upravil MANHUNTT 08-07-2008 v 14:38 PM

Old Post 07-07-2008 v 20:40 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Johnny
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Johnny - 72% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 70

já budu větší optimista 710g... jinak ti moc fandím, máš to fakt překrásný i přes všechnu kritiku, ti vzdávám hold.

Old Post 07-07-2008 v 20:56 PM
Mr.Johnny je offline   Profil uživatele Mr.Johnny   Find more posts by Mr.Johnny   Foto galerie člena Mr.Johnny   Click here to Send Mr.Johnny a Private Message   Add Mr.Johnny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 71

666g

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 08-07-2008 v 08:32 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 72

[účet odstraněn]

Old Post 08-07-2008 v 11:51 AM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 73

Rovných 660g (slovy:šestsetšedesát)

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 08-07-2008 v 12:07 PM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabi88
Stálý Člen

Karma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 74

Já už bych se nebál zatipovat cifrou 780g (samo toho nejlepšího)

400W - 8x S.a.g.e.

400W-7xGWS+1xMisty

cannabi..

Old Post 08-07-2008 v 12:11 PM
cannabi88 je offline   Profil uživatele cannabi88   Find more posts by cannabi88   Foto galerie člena cannabi88   Click here to Send cannabi88 a Private Message   Add cannabi88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vietcong-player
Stálý Člen

Karma uživatele Vietcong-player - 79% PěstitelskáKarma uživatele Vietcong-player - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 75

568g

Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír...

a jsem uchylnej na tři tečky...

Old Post 08-07-2008 v 12:21 PM
Vietcong-player je offline   Profil uživatele Vietcong-player   Find more posts by Vietcong-player   Foto galerie člena Vietcong-player   Click here to Send Vietcong-player a Private Message   Add Vietcong-player to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pexeson
Stálý Člen

Karma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 76

Neni to celej sušák,zato ale těžší,tak dejmetomu 591g.

Život je boj-bojuj

Old Post 08-07-2008 v 12:22 PM
pexeson je offline   Profil uživatele pexeson   Find more posts by pexeson   Foto galerie člena pexeson   Click here to Send pexeson a Private Message   Add pexeson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 77

Tipujem 627 g.

Marihuana je dar.

Old Post 08-07-2008 v 12:36 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 78

Zvednu latku.788g.

Naposledy upravil 09-07-2008 v 11:32 AM

Old Post 08-07-2008 v 12:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od benji chaouat
Zvednu latku.780g.
No moc se ti to nezdařilo, jeden, stejný tip tu už je, viz
citace:
Původní příspěvek od cannabi88
Já už bych se nebál zatipovat cifrou 780g (samo toho nejlepšího)


Já tipuji 685g

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 08-07-2008 v 12:59 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 80

835

Old Post 08-07-2008 v 13:23 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-05-2008 - Pátý Pokus v New Pěstírně - 206 odpovědí
14-12-2007 - Čtvrtý Pokus v New Pěstírně - 170 odpovědí
30-07-2007 - Třetí Pokus v New Pěstírně - 134 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4512720 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív