Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » S.a.g.e 400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
cannabi88
Stálý Člen

Karma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 90  

Obecné S.a.g.e 400w Příspěvek č. 1




Zdravím!
Přicházim se svým prvním indorem a rozhodl jsem se že se sváma o něj rozdělim!

Takže setup je takový: Skříň o rozměrech š x h x v 120x80x180
Sluníčko dělá 400w sodíkovka od Osramu
Osazenstvo 8xSage
Hnojka Hesi Coco
Substrát cocopress+agroperlit




Holky byly na růstu 14dní poté přepnuto a teď jsou na květu 10dní! Řekl bych že se jim daří celkem fajn hnojku míchám v 10l kýblu a o vlhkost se stará Profesor Z14!
Zatím posílám fotky ze 7dne růstu druhá 7dní na to při přepnutí a třetí je celkový pohled na 4dnu květu!
Upload bude zhruba po týdnu aby byl vidět nějaký rozdíl!


Nejdřív bych chtěl poděkovat uživateli Rappa za poskytnutí cenných informací a klonstva! Dík pyčo!!!

Tak teď snad jen ať to roste(kvete)!

ZDAR Cannabi

400W - 8x S.a.g.e.

400W-7xGWS+1xMisty

cannabi..

Naposledy upravil 30-11-2007 v 21:52 PM

Old Post 30-11-2007 v 14:41 PM
cannabi88 je offline   Profil uživatele cannabi88   Find more posts by cannabi88   Foto galerie člena cannabi88   Click here to Send cannabi88 a Private Message   Add cannabi88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darkous
Stálý Člen

Karma uživatele darkous - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 2

Velice pěkný setup jen si asi opravdu přepl brzo.
Jinak, jak vysoko máš lampu od vrcholků? Zdá se mi že to máš moc vysoko, ale fotka může klamat :P

1st 250w hashberry+mandala#1 by dark

Old Post 01-12-2007 v 01:39 AM
darkous je offline   Profil uživatele darkous   Find more posts by darkous   Foto galerie člena darkous   Click here to Send darkous a Private Message   Add darkous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabi88
Stálý Člen

Karma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 3

Zdarec pánové! S tím přepnutím s váma moc souhlasit nemůžu, i když věřim že máte spoustu skušeností s indorem! Sage je mostly sativa takže asi proto jsem přepínal tak brzo jinak jsem přepnul na 20číslech a nerad bych aby to nějak zvlčilo a já do toho musel brutálně zasahovat nůžkama! No necháme se překvapit jak to bude vypadat?!

to darkous: přesně ti to neřeknu jak vysoko mám lampu, ale víc jak 50cm od vrcholku nebude!

400W - 8x S.a.g.e.

400W-7xGWS+1xMisty

cannabi..

Old Post 01-12-2007 v 12:13 PM
cannabi88 je offline   Profil uživatele cannabi88   Find more posts by cannabi88   Foto galerie člena cannabi88   Click here to Send cannabi88 a Private Message   Add cannabi88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Jinak doplnim že o ofuk se stará ta černá jebka, co vidíte, odtah je řešen zatim ufonem 560m3 + nějaký PC jebka větráky, ale brzy bude odtah menším ufíkem. Nevíte někdo odkaz na nějakou stavebnici regulátoru otáček vč. krabičky se zástrčkou a potenciometrem? Co se týče přepnutí - možná to bylo trochu brzo, ale ono je to těžký někdy odhadnout, já vždycky přepl spíš pozdě a potom sem se nestačil divit, viz. můj PP v podpisu. Takže canabimu88 a jeho vypečený partičce patří pozdrav a karma, jen chci podotknout, že s těmahle tipama se jednou uchlastám - už teď sem poloviční blázen z toho všeho.

Old Post 01-12-2007 v 12:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabi88
Stálý Člen

Karma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 90  

11dní 12/12 Příspěvek č. 5





Takže přidávám fotky z dnešního dne!
Výška lampy změřena a od vrcholků kytí je 50cm! Zítra ji dám níž skusim 10cm dolů a vypnu Profesora! Jinak vzdušná vlhkost se pohybuje od 45 do 60% a teplota když svítí tak 24°C a v noci 19°C

400W - 8x S.a.g.e.

400W-7xGWS+1xMisty

cannabi..

Old Post 01-12-2007 v 17:05 PM
cannabi88 je offline   Profil uživatele cannabi88   Find more posts by cannabi88   Foto galerie člena cannabi88   Click here to Send cannabi88 a Private Message   Add cannabi88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vietcong-player
Stálý Člen

Karma uživatele Vietcong-player - 79% PěstitelskáKarma uživatele Vietcong-player - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 6

Zdarec pánové...
vypadá to suprově...už se těšim

Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír...

a jsem uchylnej na tři tečky...

Old Post 03-12-2007 v 18:50 PM
Vietcong-player je offline   Profil uživatele Vietcong-player   Find more posts by Vietcong-player   Foto galerie člena Vietcong-player   Click here to Send Vietcong-player a Private Message   Add Vietcong-player to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hunter37
Stálý Člen

Karma uživatele Hunter37 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hunter37 - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 7

čus, kde jsi sehnal řezy?

Old Post 03-12-2007 v 21:16 PM
Hunter37 je offline   Profil uživatele Hunter37   Find more posts by Hunter37   Foto galerie člena Hunter37   Click here to Send Hunter37 a Private Message   Add Hunter37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 8

cannabi88:pochystaný to máš luxusně,pěkně čisto,zeleno jen mě zaráží barva řapíků od listu(fialová--->nic dobrýho) ale třeba to je odrůdou,nevim S.A.G.E sem nepěstil ......ganjapádně K+


Hunter37:voééé, čti

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 03-12-2007 v 21:55 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabi88
Stálý Člen

Karma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 9

Zdavim!

moje: kytky vypadaj takhle už od začátku takže si myslim že to bude odrůdou, protože holkám se daří skvěle

Jinak jsem vypnul tu zvlhčovačku jak jsem psal takže vlhkost je kolem 30-40% teplota se nemění, zvýšil jsem zálivku z 1dcl na 2dcl!
Holky začínaj pěkně mohutnět a jsou krásně zelený- takže se těšte na fotoreport!


Jediný problém který nastal je že občas nechce nastartovat výbojka skoušim s tím různé pokusy a myslim si že jsou na vině spínačky, takže provedem výměnu a uvidíme!

ještě chci poděkovat za káčka díky všem zatim cuzz

400W - 8x S.a.g.e.

400W-7xGWS+1xMisty

cannabi..

Old Post 04-12-2007 v 15:27 PM
cannabi88 je offline   Profil uživatele cannabi88   Find more posts by cannabi88   Foto galerie člena cannabi88   Click here to Send cannabi88 a Private Message   Add cannabi88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

některý spínače se trochu opozdí občas. jestli je to v rámci do dvou minut tak bych to neřešil

Old Post 04-12-2007 v 21:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabi88
Stálý Člen

Karma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 11

Omlouvám se všem mým příznivcům za spoždění s uploadem, ale řešil jsem nějaký problém a výbojkou takže nebyl čas fotit! Vše napravím již brzy to tu bude těšte se zatim pěstuzdar!

400W - 8x S.a.g.e.

400W-7xGWS+1xMisty

cannabi..

Old Post 11-12-2007 v 16:44 PM
cannabi88 je offline   Profil uživatele cannabi88   Find more posts by cannabi88   Foto galerie člena cannabi88   Click here to Send cannabi88 a Private Message   Add cannabi88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabi88
Stálý Člen

Karma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 90  

Obecné 22den 12/12 Příspěvek č. 12






Zdravím vás!
Takže přicházím s aktualizací! Kyti jsou 22den na květu, akorát že byli 3dny bez světla Jak už jsem psal byli problémy s výbojkou nejdřív startovala tak do 10min. jenže v sobotu ráno se nenastartovala vůbec po vyskoušení nového startéru jsme zjistili že to bude asi výbojka! Takže jsme si dočasně půjčili metalhalogenku a zítra tam už zase pojede sodík!

Jinak teplotu držíme na 25°C za světla a za tmy je to kolem 19°C vlhkost je kolem 40% zálivka byla bez hnojky jen odstátá voda zítra se bude míchat nová zálivka! Tolik zatim vše víc snad napoví foto!

Mějte se zdar Cannabi!

400W - 8x S.a.g.e.

400W-7xGWS+1xMisty

cannabi..

Old Post 12-12-2007 v 12:31 PM
cannabi88 je offline   Profil uživatele cannabi88   Find more posts by cannabi88   Foto galerie člena cannabi88   Click here to Send cannabi88 a Private Message   Add cannabi88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 13

Čau všichni
Vypadá to krásně možná jsi tu výšku přece jen odhadl,tak prosím tu výšku potom s aktualizuj k+

Old Post 12-12-2007 v 13:01 PM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastafan
Stálý Člen

Karma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 14

dost dobrý na první pokus !

chci se tě zeptat co je to za folii a kolik koštuje a kde se dá sehnat?
dík,máš to fakt super!
jo a jak fouká ten černej ďábel co tam máš na ofuk?
káčko tě nemine,zatim čus

můj 1.indoor
rastafan´s fun two, Philips 400W Son-t Pro
3.runda od Rastafana
Orange Bud by Rastafan
Rastafanův malý boxík pro radost
***Great White Shark by Rastafan***
IP2000 vs Jack Herrer under 250W

Old Post 12-12-2007 v 13:16 PM
rastafan je offline   Profil uživatele rastafan   Find more posts by rastafan   Foto galerie člena rastafan   Click here to Send rastafan a Private Message   Add rastafan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabi88
Stálý Člen

Karma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 15

Zdravím!

to rastafan: tu folii jsem koupil v growshopu původně jsem jí nechtěl protože za běžnej metr si koštujou něco kolem 250Kč, ale nakonec mě ten týpek ukecal ať si jí vemu že je lepší že to líp prosvítí až dolů atd. no myslím že jsem chybu neudělal Jinak ten černej Ďábel fučí jako blázen zatím ho mám puštěnej na dvojku z možných tří rychlostí a dost oceňuju jeho tichý chod, takže za tu tisícovku stojí!

to leosag: kytí maj něco kolem 50cm spíš o něco míň přesně to uvedu v dalším reportu!

Všem dík za K

mějte se a smějte se cannabi !

400W - 8x S.a.g.e.

400W-7xGWS+1xMisty

cannabi..

Old Post 13-12-2007 v 12:13 PM
cannabi88 je offline   Profil uživatele cannabi88   Find more posts by cannabi88   Foto galerie člena cannabi88   Click here to Send cannabi88 a Private Message   Add cannabi88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vietcong-player
Stálý Člen

Karma uživatele Vietcong-player - 79% PěstitelskáKarma uživatele Vietcong-player - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 16

já už vidim ty kartáče... :-)

Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír...

a jsem uchylnej na tři tečky...

Old Post 14-12-2007 v 13:12 PM
Vietcong-player je offline   Profil uživatele Vietcong-player   Find more posts by Vietcong-player   Foto galerie člena Vietcong-player   Click here to Send Vietcong-player a Private Message   Add Vietcong-player to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-03-2010 - S.a.g.e. - 164 odpovědí
23-08-2005 - Sog 400w - 135 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4036880 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív