Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W 7xGWS+1xMisty
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
cannabi88
Stálý Člen

Karma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 90  

Obecné 400W 7xGWS+1xMisty Příspěvek č. 1



Nazdar groweři a growerky....
Jak už jsem předesílal v minulem threadu že se vrátim zpět tak se tak stalo! A už jsem tady se zeleným potěšením!

Setup zůstává stejný jako minule.
Hnojivo jsem zatím nezdělal takže zůstávám u Hesi!
Květníky mají 6,5l a je v nich cocopress+agroperlit!
Slunko doplněno o 400W metalhalogenku+na květ 400W sodík.
Osazenstvo 7xGWS+ 1xMisty

Holky byly původně všechny GWS ale jedna to nějak nerozdejchala! Takže byla přidána Misty všichni poznáte, je zatim malá, ale statečně dohání ostatní.
Růst probíhal celkem v klidu žádný velký problém nebyl až na pár sviluší který byli včas podchycený!

První foto je ze dne kdy byly zasazeny!
Druhá je 18tý den růstu(už s misty). Fota žádná kvalita foceno mobilem v průběhu týdne dodám aktuální fotozz!

Tolik zatím vše mejte se... cannabi!

400W - 8x S.a.g.e.

400W-7xGWS+1xMisty

cannabi..

Old Post 25-02-2008 v 20:24 PM
cannabi88 je offline   Profil uživatele cannabi88   Find more posts by cannabi88   Foto galerie člena cannabi88   Click here to Send cannabi88 a Private Message   Add cannabi88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk-at-er
Stálý Člen

Karma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 2

nejsou ňaký moc žlutý brachu?měříš jim pH?a ta vlhkost 20% v bude asi hlavní důvod, že jsou v 18. dnu růstu pořád takhle malý...nemyslíš že by to chtělo větší!?

If you don´t like rock´n´roll you are not my friend!

Old Post 25-02-2008 v 20:38 PM
sk-at-er je offline   Profil uživatele sk-at-er   Find more posts by sk-at-er   Foto galerie člena sk-at-er   Click here to Send sk-at-er a Private Message   Add sk-at-er to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabi88
Stálý Člen

Karma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 3

czest kámo, žlůtý jsou páč nebyl phytamin jinak teď už vypadaj daleko líp! Bez PHmetru bych asi ani nezkoušel pěstovat, takže samozřejmě že měřím a reguluju PH. Ten teplo-vlhkoměr měří špatně pral jsem tam celou dobu vlhkost co to šlo a hodnoty se neměnily prostě pořád 20%.

400W - 8x S.a.g.e.

400W-7xGWS+1xMisty

cannabi..

Old Post 26-02-2008 v 13:53 PM
cannabi88 je offline   Profil uživatele cannabi88   Find more posts by cannabi88   Foto galerie člena cannabi88   Click here to Send cannabi88 a Private Message   Add cannabi88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 4

..
kanabi to se mne neak nezda s tim vlhko merem.. na ty 2. fotce to vypada celkove dost suse, skus ho dat treba do koupelny az se budes koupat a uvidis. jiank nemyslim, ze zrovna nepostrikani phytakem by "udelalo takle zluty kytky"
doufam ze se ti spravej a bude to neco jako minulej round kterej se ti moc poved

zdar s.

Old Post 26-02-2008 v 14:02 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabi88
Stálý Člen

Karma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 5

Tak to já zas nemyslel že by to mělo být jen phytákem (ale určitě by jim prospěl) je tam trochu podceněná ventilace, v minulém kole byly taky na začátku žlutý pak se spravily uvidíme co předvedou tentokráte...

Ten vlhkoměr byl už nějakej jetej když jsem ho kupoval z Gshopu když si zmáčknul in\out tak to tam skákalo sem, tam uplně nesmyslný hodnoty nějak mu nevěřim.....

400W - 8x S.a.g.e.

400W-7xGWS+1xMisty

cannabi..

Old Post 26-02-2008 v 14:10 PM
cannabi88 je offline   Profil uživatele cannabi88   Find more posts by cannabi88   Foto galerie člena cannabi88   Click here to Send cannabi88 a Private Message   Add cannabi88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 6

to je docela na kokot kdyz ti prodaj skoro za sedum cent nakou pouzitou mrdku, bych vymenil baterky a pak bych jim ho vratil, vis jak. drzim pesti a tohle pak smazu. s.

Old Post 26-02-2008 v 14:17 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 7

Phytaminem to rozhodně neni. Spíš nedostatek dusíku. Jedu teď taky kokos s perlitem a chtělo to celkem hodně nahnojit než se pořádně zazelenali. Minulý kolo jsi měl hodně luxusní, tak přeji ať to teď dopadne minimálně tak dobře

Old Post 26-02-2008 v 14:45 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 8

Docela haluz skříňka! Můžu se zeptat co to máš za ventilátor na tom boku. Kema totiš pořád řeší jakej má dát větrák a tenhle by byl suprovej.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 26-02-2008 v 19:29 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabi88
Stálý Člen

Karma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 9

Zdar mr.mene je to černej ďábel Honeywell jsem s nim spokojenej můžu doporučit.... tady nějakej odkaz:http://pestovani.cz/growshop/produk...oneywell-ht-80/

400W - 8x S.a.g.e.

400W-7xGWS+1xMisty

cannabi..

Old Post 26-02-2008 v 19:45 PM
cannabi88 je offline   Profil uživatele cannabi88   Find more posts by cannabi88   Foto galerie člena cannabi88   Click here to Send cannabi88 a Private Message   Add cannabi88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabi88
Stálý Člen

Karma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 90  

Obecné 13dní 12/12 Příspěvek č. 10



Nazdárek ve spolek!
Tak jsem tady s aktuálníma fotkama, jsou focený dneska 13tý den na květu!
Holky nám už pomalu začínají ukazovat kvítky, zazelenaly se a při vstupu do místnosti se skříňí je cítit taková čertsvá skunková vůně!
K jídlu dostávaj 50ml hesi bloom+2kapky supervitu počítam že co nevidět jim přidám PKčko..
Vlhkost stále 20% díky nefunkčnímu vlhkoměru netušim kolik tam tak je?
Teplota kolem 25°C v noci pak kolem 19°C

dost řečí tady jsou fotozz..... cannabi.

400W - 8x S.a.g.e.

400W-7xGWS+1xMisty

cannabi..

Old Post 28-02-2008 v 19:34 PM
cannabi88 je offline   Profil uživatele cannabi88   Find more posts by cannabi88   Foto galerie člena cannabi88   Click here to Send cannabi88 a Private Message   Add cannabi88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabi88
Stálý Člen

Karma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 90  

Obecné 23den 12/12 Příspěvek č. 11





Takže pokračujeme dále.... holky jsou momentálně 23den na květu Misty už pěkně dohnala GWSka! Záléváme střídavě teď dostaly holky tři dny jen čistou vodu s upraveným PH!
Odedneška dostávaj zase parádní MENU k jídlu 50ml hesi bloom+3ml PK+2kapky SuperVitu to vše na 10L odstáté vody!
PH sraženo na 6,0
Teplota v noci 20°C ve dne +-27°C

Na fotkách je celé osazenstvo! sólo->Misty! a pak nějaký to GWS...

400W - 8x S.a.g.e.

400W-7xGWS+1xMisty

cannabi..

Old Post 09-03-2008 v 19:20 PM
cannabi88 je offline   Profil uživatele cannabi88   Find more posts by cannabi88   Foto galerie člena cannabi88   Click here to Send cannabi88 a Private Message   Add cannabi88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vietcong-player
Stálý Člen

Karma uživatele Vietcong-player - 79% PěstitelskáKarma uživatele Vietcong-player - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 12

hm misty je docela skokan... :-)

Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír...

a jsem uchylnej na tři tečky...

Old Post 10-03-2008 v 21:31 PM
Vietcong-player je offline   Profil uživatele Vietcong-player   Find more posts by Vietcong-player   Foto galerie člena Vietcong-player   Click here to Send Vietcong-player a Private Message   Add Vietcong-player to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lowejoy
Stálý Člen

Karma uživatele Lowejoy - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 13

taky se mi zda, ze jsou brzo prepnute,ale co.. qalita nad qantitu hlavne zadnyho outdoor banditu

Old Post 11-03-2008 v 14:09 PM
Lowejoy je offline   Profil uživatele Lowejoy   Find more posts by Lowejoy   Foto galerie člena Lowejoy   Click here to Send Lowejoy a Private Message   Add Lowejoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atcq
Stálý Člen

Karma uživatele atcq - 93% PěstitelskáKarma uživatele atcq - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 14

hoj chlape nevíš z jaké seedbanky má původ ta tvoje misty sleduju tvůj thread a misty se mi velice zamlouvá přemýšlím o objednávce ......

Outdoor-Jock horror,PPP,blue mystic

Old Post 11-03-2008 v 20:40 PM
atcq je offline   Profil uživatele atcq   Find more posts by atcq   Foto galerie člena atcq   Click here to Send atcq a Private Message   Add atcq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabi88
Stálý Člen

Karma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% PěstitelskáKarma uživatele cannabi88 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 15

Zdar pánové a dámy!
Takže přepínal jsem když nejvyšší holka měla 28cm a většina ostatních měla 25cm! Vzhledem k tomu, že moje první kolo jsem přepínal na 20cm a vyletěly na 50cm, jsem počítal že pojedou tak na 60cm! Počítal jsem s tim,ale zatím se tak neděje.... sice už se začaly roztahovat do stran,ale furt to není ono....uvidíme na konci že?

to .l. Kdybych měl prostor tak věř, že bych jich tam nedal jen 8, ale třeba těch tvejch zmiňovanejch 15 určitě by byla efektivita o 100% lepší! Musim se spokojit s prostorem který mám k dispozici......

to atcq: je mi líto kámo ani nevim od jakýho řízkaře tu Misty mám, takže s bankou ti nepomůžu! Jinak když jsem tam tu Misty dával tak jsem nepočítal že takhle povalí samotnýho mě to překvapilo a už se tešim až bude hotová a ochutnám jí...

400W - 8x S.a.g.e.

400W-7xGWS+1xMisty

cannabi..

Old Post 13-03-2008 v 12:02 PM
cannabi88 je offline   Profil uživatele cannabi88   Find more posts by cannabi88   Foto galerie člena cannabi88   Click here to Send cannabi88 a Private Message   Add cannabi88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 16

Ahoj! Máš nejaké novinky?

Marihuana je dar.

Old Post 28-03-2008 v 13:09 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5226100 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív