Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Šestý Pokus v New Pěstírně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8
Autor
Téma 
Mishelou
Stálý Člen

Karma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 97

512

Španělsko2007(fotoreport)

"Svět jde do pýče, to je jasné, chce to změnu, to je jasné. Dáme brko? Jasné. " Mishelou
"Až se svět ohlédne za 20. stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. "Martin Luther King
"Brko na beka je požitkářský přežitek, který je třeba vymítit!" Mishelou
"We will survive, everyone else will suffer." Putin




Old Post 10-07-2008 v 00:42 AM
Mishelou je offline   Profil uživatele Mishelou   Find more posts by Mishelou   Foto galerie člena Mishelou   Click here to Send Mishelou a Private Message   Add Mishelou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 98

tip : 639g

Old Post 10-07-2008 v 09:06 AM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 99

tip:751G

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Old Post 10-07-2008 v 09:37 AM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martenros
Stálý Člen

Karma uživatele Martenros - 90% PěstitelskáKarma uživatele Martenros - 90% PěstitelskáKarma uživatele Martenros - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 100

SryKrásných 654 g!snad to tu neni, protoze tenhle tip je spravny.)

Naposledy upravil Martenros 11-07-2008 v 17:57 PM

Old Post 10-07-2008 v 09:59 AM
Martenros je offline   Profil uživatele Martenros   Find more posts by Martenros   Foto galerie člena Martenros   Click here to Send Martenros a Private Message   Add Martenros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creator
Stálý Člen

Karma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 101

moj typ : 672

Some people tell me that I need help...Some people can fuck off and go to hell.
[list]

Old Post 10-07-2008 v 10:34 AM
Creator je offline   Profil uživatele Creator   Find more posts by Creator   Foto galerie člena Creator   Click here to Send Creator a Private Message   Add Creator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurek5
Nový Člen

Karma uživatele jurek5 - 80% PěstitelskáKarma uživatele jurek5 - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 102

ehm.....666g je tu dvakrat....


MUJ TIP: 669 g rozmastovadla

Old Post 11-07-2008 v 16:57 PM
jurek5 je offline   Profil uživatele jurek5   Find more posts by jurek5   Foto galerie člena jurek5   Click here to Send jurek5 a Private Message   Add jurek5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec dolů Usušeno,zváženo........ Příspěvek č. 103

Zdravím všechny drobné pěstitele této překrásné rostliny ,po necelých 14 dní sušení sem všechno opracoval od stonků a menších lístků a zvážil ,bohužel sem se ani trochu nepřiblížil k mému typu a výsledek mě docela nemile překvapil a je podstatně menší než můj typ.Ale i přes menší kvantitu ,je luxusní kvalita a to je nejdůležitější ........
Tak že k věci :spodky,řídké a malinké paličky:42,2 g
:zbytek,velké tvrdé šišky :550 g
:CELKEM 592,2 G

Jako obvykle počítám vítěze který se nejvíce přiblížil k váze bez spodků,tedy k 550 g.......

Tady je pořadí prvních třech vítězů:
1. místo -Moje a Trafo 545-555g

2. místo -AEROMAN -542,5g
3. místoVietcong-player 568g


Blahopřeji vítězy a posílám odměnu ,jinak všem za všechno děkuji a zase někdy tady pic


HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Naposledy upravil MANHUNTT 12-07-2008 v 17:19 PM

Old Post 12-07-2008 v 14:26 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Re: Usušeno,zváženo........ Příspěvek č. 104

citace:
Původní příspěvek od MANHUNTT


Jako obvykle počítám vítěze který se nejvíce přiblížil k váze bez spodků,tedy k 550 g.......

Tady je pořadí prvních třech vítězů:
1.
místo-AEROMAN -542,5g
2. místo-Moje a Trafo 545-555g
3. místoVietcong-player -568g




Ehm...nic proti, ale 545 a 555 je blíž jak 542,5 hehe

!!!CHLASTAFARI!!!

Naposledy upravil JAHmaican 12-07-2008 v 14:47 PM

Old Post 12-07-2008 v 14:36 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 105

for:JAHmaican ....díky za upozornění,alespon jde vidět že je to kvalitka ...psal sem to totiž pod


p.s opraveno

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Naposledy upravil MANHUNTT 12-07-2008 v 17:29 PM

Old Post 12-07-2008 v 17:21 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 106

Sláva sláva to už je podruhé co jsem to tipnul

Díky Manhuntte doufám, že jak říkáš kvalita nahrazuje kvantitu. Do dalšího growu přeju jak kvalitu tak kvantitu . A myslím, že ten SEDMÝ grow bude už kvůli tomu číslu speciální (já osobně ale nejsem zrovna zastánce toho, že na sedmičce je něco super takže si to myslím spíš protože ten systém už ,,budeš mít v ruce,, na finální úrovni ).

Takže zbývá popřát jen štastnou ruku s výběrem genetiky....

Trafo

BzZzum BzZzum Trafo

Old Post 12-07-2008 v 21:44 PM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 107

zdarec kolego kde vidíš největší problém tvého máleho i když slušného výnosu krátká doba na květu nebo horší podmínky jako teplota poněvač jsem sklízel skoro stejně jako ty a o proti minule byl JH o polovinu méně výnosní já jsem ho měl na růstu jako vždy a o výnosu nebo spíš o nevýnosu třeba kill billa ani nemluvím jinak vše ostatní bylo super tak že já bych to viděl asi na těch podmínkách zřejmě teploty kolem 36C a ruzně se pohybující se teploty asi nemá JH rád u kill billa to je jasná věc takže až pojedeš příště přez léto doporučil bych SAGE GWS MONTAIN JAM

Old Post 13-07-2008 v 09:53 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru Ještě jednou blahopřeji :) Příspěvek č. 108

citace:
Původní příspěvek od Trafo
Sláva sláva to už je podruhé co jsem to tipnul

Díky Manhuntte doufám, že jak říkáš kvalita nahrazuje kvantitu. Do dalšího growu přeju jak kvalitu tak kvantitu . A myslím, že ten SEDMÝ grow bude už kvůli tomu číslu speciální (já osobně ale nejsem zrovna zastánce toho, že na sedmičce je něco super takže si to myslím spíš protože ten systém už ,,budeš mít v ruce,, na finální úrovni ).

Takže zbývá popřát jen štastnou ruku s výběrem genetiky....

Trafo


Nemáš zač,máš to zasloužené .............nevím jestli bude nějak výmečná,ale bude určitě dostačující

Old Post 13-07-2008 v 13:26 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Obecné Můj názor je....... Příspěvek č. 109

citace:
Původní příspěvek od hary
zdarec kolego kde vidíš největší problém tvého máleho i když slušného výnosu krátká doba na květu nebo horší podmínky jako teplota poněvač jsem sklízel skoro stejně jako ty a o proti minule byl JH o polovinu méně výnosní já jsem ho měl na růstu jako vždy a o výnosu nebo spíš o nevýnosu třeba kill billa ani nemluvím jinak vše ostatní bylo super tak že já bych to viděl asi na těch podmínkách zřejmě teploty kolem 36C a ruzně se pohybující se teploty asi nemá JH rád u kill billa to je jasná věc takže až pojedeš příště přez léto doporučil bych SAGE GWS MONTAIN JAM




ahoj partáku ,teplota má v mém případě vliv pouze na malé klony,co sem vypozoroval tak velké kytky to snašejí dobře.žádnej příznak ani náznak sem neviděl že by jim to nějak vadilo,nehledě na to že taková vysoká teplota tam byla pouze pár hodin a pouze pár dní.jinak podmínky byli celkem o.k,já si myslím že to bylo tím že na tento model bylo méně místa.Když sem je měl minule byli pouze dva,ostatní kytky byli menšího vzrůstu a měli více světla kolem sebe,ve finále co Jack Herer tak to přes sto g.To znamená,že teoreticky sem měl mít ted přes 900 g.tady bylo všechno nahnácaný na sebe,co sem také zjistil tak na výnos aby byl maxi tak se vyplatí udělat nějaký mix,kytky sou potom každá jinak vysoká a ostatní díky tomu mají více místa.Když sem koukal na ostatní tredy tak u každé sklizně pokud to byl jeden druh tak to bylo slabší,než když tam byla indica i sativa dohromady.Možná se pletu,ale myslim si že to je ten hlavní důvod "menšího"výnosu

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 13-07-2008 v 13:36 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 110

A predsa rastlinky sú jedinečné, aj keď sú klony. Hmota je možno rovnaká, ale duša rôzna.

Ak by Manhuntt opäť dosiahol maxiprodukciu, bola by to pomaly nuda. Takto sa o to viac teším na tvoje ďalšie počínanie. Každopádne gratulujem k výbornému výsledku a prajem dobrú chuť.

Marihuana je dar.

Old Post 13-07-2008 v 13:52 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 111

to MANHUNTT: zdarec, s tim mixem druhů s tebou musim jedině souhlasit, já jel zatim pokaždý multikultůru a zatim to skoro pokaždý ušlo, teď jedu jen jeden model tak uvidíme...... ale mix modelů má víc výhod, asi víš o čem píšu .....

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 13-07-2008 v 19:54 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Abandonn
Nový Člen

Karma uživatele Abandonn - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 112

Zdravim,nevim jestli neni pozdě, ale rád bych se zeptal kolik ml potřebuje kytička v dripu na začátku, jestli to poznám tim že to proteče, nebo jak. Dík za případnou odpověď

Old Post 31-08-2009 v 15:25 PM
Abandonn je offline   Profil uživatele Abandonn   Find more posts by Abandonn   Foto galerie člena Abandonn   Click here to Send Abandonn a Private Message   Add Abandonn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-05-2008 - Pátý Pokus v New Pěstírně - 206 odpovědí
14-12-2007 - Čtvrtý Pokus v New Pěstírně - 170 odpovědí
30-07-2007 - Třetí Pokus v New Pěstírně - 134 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5279130 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív