Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » trpíme/trpěli jsme pro naše kyti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Zdraví trpíme/trpěli jsme pro naše kyti Příspěvek č. 1

trumfování growerů mezi sebou(něco, jako když si v Čelistech I. ukazovali na lodi v noci ty zranění a jizvy)

vše nepříjemné, co se vám v souvislosti s growem stalo ... pište o hromadách klíšťat, zraněních, prstech useknutých od rýčů, hřebíkách vražených do lebky při stavbě skříně , sodíkem vypálený cejch atd.atd. případně sem házejte fota, ať je to pěkně zdokumentovaný


Naposledy upravil soulQuake 14-12-2008 v 10:05 AM

Old Post 29-12-2006 v 20:51 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

... Příspěvek č. 2

tak du na to: sem si řek, že pudu zalejt svoje čerstvě zasazený blueberry.

sem si vzal jenom pantofle a kraťasy. Šel sem přes ostružiny(trocha krve neuškodí). Horčí to bylo, když sem zpátky přeběh 3 metry přes brutální kopřivy

sílu tý kyseliny dokumentujou 2 klíšťata, který lezli po noze. ty kopřivy byly tak silný, že po proběhnutí těma kopřivama ty dvě obří klíšťata jen zaklepaly nožičkama a konec s nima

horší byla cesta domů(brutální bolest), ale nejhorší to bylo doma(to z tý kopřivy se mi asi dostalo do krve a já sem asi 6h nemohl dejchat a o tý bolesti ani nemluvim), škoda, že nemám ty puchejře zdokumentovaný

na maturitní večírek sem se fakt nedostal
ale za harvest to stálo

Naposledy upravil soulQuake 14-12-2008 v 10:09 AM

Old Post 29-12-2006 v 21:10 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 3

Jednou jsem dělal slepičáky, předmět kterým jsem je míchal (jo to kdybych já věděl co to bylo ) mi při přenosu na místo, kde měl kýbl relaxovat na slunku, spadl dovnitř a pak nastal čin X, a to vyndat to z té sračky... No byl to hnus...

Old Post 29-12-2006 v 21:18 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

jo jo, kopřivy sem si taky zažil. asi desetimetrovej pás metr a půl vysokejch kopřiv když sem přesazoval.nemluvě o komárech. ještě sem musel projít řekou a bahnem po kotníky a pak vlízt kámošovi do auta. měl radost ze mě, klučina...a nakonec to stejně nevyšlo páč ten hlavní nepřítel byl myslivec

Old Post 30-12-2006 v 07:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 5

jj, trpět pro hulení!!! s outíkem sou vždycky takovéto nějaké pichlavé a žahavé příhody, ale to musí být. já jsem se docela slušně nadřel s prokypřováním půdy, bo to moje místo bylo nejspíš na okraji nějaké sto let staré haldy odpadu ze stavby, takže jsem z hlíny postupně vytahal odhadem dobrejch pět, šest koleček roztřískanejch tašek a cihel! spousta potu a ještě víc komárů!!! ale jinak letos suveréně vede mravenec, co mě pokousal na koulích a na prdeli!!! tyvado sem se musel přímo na poli svlíknout, abych ho vyklepal z trenek!!!

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 30-12-2006 v 08:51 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r


Ty voe, myslel jsem si, ze tak agresivni mravenec muze byt jen jeden a ten byl v MYCH spodkach.... jj, prava to odnesla...



Týýjo, Raidere, možná to byl ten samej!!! protože mně se ho nepodařilo usmrtit!!! ...mi unik...

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 30-12-2006 v 09:03 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 7

...normálně jsem takovej zmrzej furt....tj. docela mi vyhovuje v místnosti teplota tak 22-23stC ....
no a loni jsem celou zimu trpěl kvuli šalvěji, která má radějí 19-20stC

btw.kytky mě utlačujou....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 30-12-2006 v 09:44 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 8

1. stupeň - zabahněné boty a oblečení... to ještě jde
2. stupeň - cesta skrz dvoumetrové kopřivy... už jsem si zvykl
3. stupeň - doma mají nejlepší způsob, jak na mě apelovat: "jinak ti seknem kytku", teď je aktuální: "Kolik že toho chceš příští rok?" ...no a to mě nejvíc sere....

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Old Post 30-12-2006 v 11:32 AM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

nejvetsi nepritel-Kukurice, na spaleniny koprivou jsem si zvyknul ale na riznuti listem kukurice primo pres oko si nezvyknu nikdy! Bolest srovnatelna s kousnutim mravence do kouli

Old Post 30-12-2006 v 13:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 10

hmmm říznutí listem kukuřice přímo přes oko? Myslím, že Kus hoven je prozatím G.mučedník number one. I když samozřejmě uznávám, že kulky poštípané mravencem jsou v těsném závěsu... moc vám to kluci nezávidím

Old Post 30-12-2006 v 13:17 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

onoje dobry v te kukurici jit pozadu a chranit si xicht treba satkem+kapuce. A nedej boze kdyz kvete kukurice. to mas pak pyl uplne vsude

Old Post 30-12-2006 v 13:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
witch
Stálý Člen

Karma uživatele witch - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 12

jj kopřivy sou brutus pak (hovada) ty štípou jak svyňa.na mě jich útočilo pokaždý tak 5 a to byly nervy.další sou mravenci na ty sem haklivej.

Old Post 30-12-2006 v 15:45 PM
witch je offline   Profil uživatele witch   Find more posts by witch   Foto galerie člena witch   Click here to Send witch a Private Message   Add witch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

koprivy vas palily pokazdy kdys jste lezli na flek? To jsem jediny kdo si na to zvyknul a vubec mu to nevadilo???

Old Post 30-12-2006 v 15:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flí
Stálý Člen

Karma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 14

no tak me se stali takovy ty obvykli veci akorat....takovy ty zasahy proudem pri zapojovani sodiku(bez prirucky)
nejhorsi asi byl ten pad ze stromu no...nebejt tam ty koprivy tak sem se asi zlamal vsecky koncetiny no...ale ta cesta domu stala za to celej rozlamanej asi 2km nepral bych nikomu

Old Post 30-12-2006 v 16:28 PM
Flí je offline   Profil uživatele Flí   Find more posts by Flí   Foto galerie člena Flí   Click here to Send Flí a Private Message   Add Flí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarriHuann
Stálý Člen

Karma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% PěstitelskáKarma uživatele MarriHuann - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 71  

Palec nahoru Hromy-Blesky Příspěvek č. 15

Hele ,já jsem jednou řádně zmaštěný dělal elektriku do boxu,vše bylo jak má (alespoň pro mě) ,pak jdu do sklepa a za chvilku na mě přiběhla moje ,že se šla kouknout a bostala takovou pecku až si sedla na prdel.Fakt mazec ...No nakonec jsem musel dostat ještě tři kopance já než jsem to překutil,chichi...

I na valašsku to jde...!]

!...Northen Light-544W...zklizeno+kompletně zhuleno
----------Kdo nehulí s námi,hulí proti nám----------

!!! Northen Light - zklizeno !!!

Old Post 30-12-2006 v 18:15 PM
MarriHuann je offline   Profil uživatele MarriHuann   Find more posts by MarriHuann   Foto galerie člena MarriHuann   Click here to Send MarriHuann a Private Message   Add MarriHuann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 16

To si kua pište že pro kytí trpim
Ráno musim brzo vstát,namíchat smradlavej slepičák,pak táhnou na zádech v batohu tolik pet lahví s vodou a hnojkama kolik se tam vejde,v kratasech projdu půl kiláku k políčku přes 2 metrový kopřivy,šípky, ostružiní a maliní,dojdu na pole,všechno zaleju a pohnojím,občas zaštípnu,posedim si pohulim si,najednou zjistim že po mě lezou zrzavý mravenci,pak jdu z políčka k dalšímu políčku,ale ještě musim domů pro hnojky a vodu,a jedu to samý co předtim,akorát ted jdu kilák,a zase kopřivama,kousek lesem,kde na mě vyběhnou divočáci,že se nestačim divit,musím prolíst do středu šípků,abych se dostal vůbeck políčku,tam jsou taky mravenci,když takhle obejdu všechny 4 pole,tak uběhlo asi tak 4-5 hodin,mám na sobě asi 20 klíštat,popálenej od kopřiv,poštípanej od mravencůa od komárů,rozervanej ze šípků,špinavej,spocenej jak prase,a utahanej jak pes,takže docela trpim,ale nevadí když se budu takhle starat,tak mi to kytky na podzim oplatí,teda doufám že mě,a ne že to seberou čorky,to bych trpěl,a docela mě to baví,takhle si to dám 3x tejdně,a mám dobrej sport,nachodim asi 15 kiláků,a ještě nosim v batohu všechny ty petky,takže lepší než posilovna-a ještě dávám život rostlinám,a oni pak mě po sklizni

To byl takovej jeden můj dojem co jsem dělal minulej rok,a co budu dělat v roce co je zejtra

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 31-12-2006 v 09:00 AM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8001040 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív