Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » trpíme/trpěli jsme pro naše kyti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 33

jj to dranie cez kriky je klasika ...ked sa snazim byt co najtichsie a so spolupestovatelom sa je*eme do hustin a vo vzduchu je pocut len auc..uhh..kurva moje okoo... xD...
out pestujem 2 roky a mam jazvy od trnov pekne zdokumentovane ...na lavom predlakty jazva asi 10cm dlha este z prveho roku xD...z druheho ukazkove pismeno J velke asi 4cm na pravom ramene

pametam sa ked sme niesli hore extremnym kopcom po luke cez poludnajsie vedro na chrbte tie 75L substraty a v kazdej ruke este nejaky ten perlit a asi 10L substrat niecoho ineho...a my dementi si zabudli voduu xD...nevydrzali sme a vypili sme asi liter vody z potoka co tiekol okolo pola....ja v krcoch som sa asi 2x povracal a na hodku zaspal v lese kamos ktoremu bolo lepsie siel kopat jamy ...pridem za nim na policko a on tam lezi schuleny v klbku na zemi ...noc predtim sme mali prvy krat XTC....na ten den spominame doteraz aj ked teraz uz len so smiechom xD

PS: za hodinu a pol vykopal asi 2 "jamy" skor jamky xD

Old Post 14-12-2008 v 11:36 AM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 34

sralo me, kdyz jsem mel bublak, ze jsem musel v noci porad poslouchat 2 vzduchovaci motorky.. mam skrin v pokoji.. taky hluk z euro1 mi vadil.. takze nejcasteji me sral hluk..

jinak v lese jsem nejednou musel zadrepnout do kopriv a pockat az pani ostrostrelci v kamizolkach projdou kolem.

a pak jednou kdyz jsem sklizel kytku v lese jsem to vsechno nastrkal do batohu s tim, ze jsem byl na motorce a budu doma raz dva a nikdo si me nevsimne.. hovno.. do te doby naprosto spolehlivy motocykl MZ150 vypovedel sluzbu, kdyz jsem ho nejvic potreboval, tagze jsem nakonec 1,5km pres vesnici spoceny tlacil motorku s moc vonavym batohem.

p s y c h o 8 4

Old Post 14-12-2008 v 20:26 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od Kus hoven
nejvetsi nepritel-Kukurice, na spaleniny koprivou jsem si zvyknul ale na riznuti listem kukurice primo pres oko si nezvyknu nikdy! Bolest srovnatelna s kousnutim mravence do kouli


kdyz des vysokym porostem, kor kdyz listy rezou, je dobry nest v naprazene ruce metr dlouhaj klacek v urovni pasu trochu pred telem ve vodorovny poloze. polozi vsechny vysoky rostliny pred tebe a narovnaj se az za tebou.

Old Post 15-12-2008 v 08:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 36

mel jsem jednou pripravenou zalivku s hnojivem v PETce od magnesie, chvili jsem neco kutil ve skrince, pak me chytla zizen tak jsem si dal poradnyho loka

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 15-12-2008 v 10:30 AM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 37

Nic až tak kuriózního se mi nestalo, jen samý běžný věcičky tak napíšu nějaký příklady... spálení od kopřiv, roztrhání všemožnejch hadrů, padl sem do řeky, jebnutí krompáčem, hafokrát sem se pořezal při kucení různejch píčovin, jeba z elektriky, polil sem se hnojivem, spálil od slunka, vyjeval sem se na kole do kopřiv když sem jel na pole atd. nic vážnýho

Old Post 15-12-2008 v 22:17 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CorWin
Stálý Člen

Karma uživatele CorWin - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 26 

Obecné Příspěvek č. 38

Jojo tohle téma se mi čte velmi dobře jelikož mám za sebou pár let hard-outu.
Samozřejmě k tomu patří to nejbláznivější lezení do ještě bláznějvějších utajených míst, bez toho prostě nejde.A lézt v létě horku oblečenej či neoblečenej - obeje má svoje plusy a mínusy, které tu padly.
Nejhorší příhodička na kterou momentálně vzpomenu je ale ta s kňourama.
Táhnu si to na pole nějakou tu vodu, pochopitelně v trnkovém tunelu a naprosto spocenej(oblečen)totálně položen na všech 4 končetinách a ozvalo se takové to proradné chro-chr.Zvednu zrak a v tu chvíli jsem se málem pos*al páč v úrovni očí metr od sebe jsem měl bachyni, pár selat a jejich starýho kňoura.Co teď???Já koukám na ní ona na mě, nevim ajni kolik věcí mi v tu chvíli proběhlo hlavou(poněvadž jen tak se zvednout a utíkat to prostě nešlo).Ale nakonec to vyřešili oni-prchli.Ta úleva!!
Dál to známe skoro všichni, doplazil jsem se skoro vyčerpán na pole a bylo už Ok.
Takže bacha na n.Dělat trochu rámus se vzplatí.

Tak ať nerušeně rostou. Pic

Old Post 16-12-2008 v 00:17 AM
CorWin je offline   Profil uživatele CorWin   Find more posts by CorWin   Foto galerie člena CorWin   Click here to Send CorWin a Private Message   Add CorWin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

asi 30 metrů vedle jednoho místa staví objezd pro kamiony, takže taky zajímavý zážitky (víceméně hromada opatrnosti, plazení se atd...)
plus těsně vedle bude most takže si budu už fakt muset najít jiný místo

Old Post 16-12-2008 v 10:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

Mad Lion: jo tak dobry fis, ja sjem si vychytal takhle. nejlepe vlezt do vyjete cesty hlavu dolu ruky pred hlavu a co nejrychleji na misto urceni

Jirka P.: muhehe tak jako pozor na to, jestli si mel na kvet tak ti zacne markantne rust pero a koule

tak tet uz to je nuda, s*at na kukurici, doma nej, uz jen slabcacke boleni zad....

Old Post 16-12-2008 v 21:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
helios
Stálý Člen

Karma uživatele helios - 95% PěstitelskáKarma uživatele helios - 95% PěstitelskáKarma uživatele helios - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 41

Zdravim tak i ja prispeji svym zazitkem.Kazdy vikend delam proplach mojich krasek (drip).Jednou si takhle delam pruplach a po dokonceni napustim plnou nadrz na roztok a spokojene odchazim s pocitem hotove dobre splnene prace.Ale to byla chyba ptz kdyz sem se prisel na krasky podivat o par hodin pozdeji tak sem zjistil ze se nejak podelal digitalni casovac cerpadlo hucelo na prazdno a kolem kaluz roztoku Takze k pravidelnym proplachum sem navic cistil a susil koberec

Old Post 17-12-2008 v 06:54 AM
helios je offline   Profil uživatele helios   Find more posts by helios   Foto galerie člena helios   Click here to Send helios a Private Message   Add helios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
silkar
Stálý Člen

Karma uživatele silkar - 70% PěstitelskáKarma uživatele silkar - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 42

Samozreme,ze trpim,ale zaroven obohacuju...proste kvuli kytkam sam sebe povoluju,sam sebe zakazuju..

Old Post 22-12-2008 v 20:07 PM
silkar je offline   Profil uživatele silkar   Find more posts by silkar   Foto galerie člena silkar   Click here to Send silkar a Private Message   Add silkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hašulda
Stálý Člen

Karma uživatele Hašulda - 89% PěstitelskáKarma uživatele Hašulda - 89% PěstitelskáKarma uživatele Hašulda - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 43

Veku 30stupnu + a ja u kytek zalejvam v koprivach a v rakosi ktery je dvakrat vetsi jako ja no dycky spocenej jako to prase a ta cesta tema koprivama to dycky zabijelo a kdyz si vezmu ze sem tam jezdil skoro kazdej tyden a furt dopalenej od kopriv a pak kdyz sem mel tyden pred sklizni sem si prosekal cestu az ke kytkam abych je mohl pekne odnyst no a jak sem se prosekal az k mistu odkud bych mel videt sve krasky tak sem videl jen prazdny misto no v tu chvili mi v hlave prolitlo milion nadavek a zacal sem rvat jaka pica to sklidila no v ten moment bych zabijel i ty prasata co tam behali celou tu dobu kolem me

Old Post 16-01-2009 v 20:21 PM
Hašulda je offline   Profil uživatele Hašulda   Find more posts by Hašulda   Foto galerie člena Hašulda   Click here to Send Hašulda a Private Message   Add Hašulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:INDI:.
Stálý Člen

Karma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 44

Hašulda presne skoro taku istu prihodu mam aj ja proste smrt čorkam !

Hlavne si veriť

Old Post 16-01-2009 v 20:43 PM
.:INDI:. je offline   Profil uživatele .:INDI:.   Find more posts by .:INDI:.   Foto galerie člena .:INDI:.   Click here to Send .:INDI:. a Private Message   Add .:INDI:. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PARANOIK
Stálý Člen

Karma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 45

podobne som to mal aj ja,akurat ja som si ju potom aj nasiel vid.thread,ale ten pocit ked uz som si myslel ze je nenavratne prec a tie myslienky a uvahy a zamyslenia sa nad tym ci to malo zmysel,des

aby som nebol OT.mne sa stalo s kamaradom ze sme sli po roli.pofajcovali a bavili sa.Zrazu z poza orizonta vybehne traktor a rovno na nas.ja (PARANOIK debilny) som sa rozutekal k potoku ktory bol z jednej strany role.traktor zanami a mi kriky zvierat.no a ked som skakal cez potom som zle skocil a vytkol si nohu,ale nie vytkol ale dako natiahol alebo co.lezal som v rakosi a sledoval ako traktorista zastavuje a nacuva a tak.dost psycho,potom viem ze ta cesta domov bola hnusna,tazky utlm a unava a ja som este pokrivkaval s tym ze kde sa zas aky traktor vynori a zas sa budeme musiet schovavat ked uz sme sa vtedy.
nuz udel paranoika

Old Post 16-01-2009 v 21:07 PM
PARANOIK je offline   Profil uživatele PARANOIK   Find more posts by PARANOIK   Foto galerie člena PARANOIK   Click here to Send PARANOIK a Private Message   Add PARANOIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PARANOIK
Stálý Člen

Karma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 46

alebo ako sme sa v lese zastavili s plnymi batohmi vody pri jednom strome a vytesovali sa aky je pekny a ake ma pravidelne okruhle diery.bol to taky stary sprachniveny zlomeny strom.no ako sme sa tak pri nom rozpravali vyleteli na nas srsne a to bola hysteria.strmi kopec a my sprinty dole.flase ruksaky hadali po zemy a stale bezali.ja som nastastie nic nemal ale partak mal jedneho na hlave ktory ho postipal a duhy ho ustipol podtrickom.cela cesta stonanie. no a ten strom bol odvtedy obchadzany z dialky a az v zime sa sa k nemu vydali a to si odniesol.sme sa na nom vyvrsili s palicami, kamenmi,kopancami.

Old Post 16-01-2009 v 21:13 PM
PARANOIK je offline   Profil uživatele PARANOIK   Find more posts by PARANOIK   Foto galerie člena PARANOIK   Click here to Send PARANOIK a Private Message   Add PARANOIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 47

Trpět pro konopí? Momentálně šetřím na lampu takže jsem přestal chodit do hospody, nekouřím, šetřím na jídle, nejezdím na párty a śkoro nic si nekupuju..... Co bych pro brko neudělal.

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 17-01-2009 v 11:45 AM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RedBull
Stálý Člen

Karma uživatele RedBull - 90% PěstitelskáKarma uživatele RedBull - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 48

Většinou trpím když příjde účet od čezu.

Hull Hard


Coco Drip 400w Scrog
Jede Projekt alFa 400W stavba matkárny.

Old Post 18-01-2009 v 18:17 PM
RedBull je offline   Profil uživatele RedBull   Find more posts by RedBull   Foto galerie člena RedBull   Click here to Send RedBull a Private Message   Add RedBull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6285120 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív