Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » trpíme/trpěli jsme pro naše kyti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Taky sem si prožil svoje...snad nejhorší bylo obilí,který nebylo ještě dozralý a dosahovalo výšky kolen.Vždycky dyž sem přišel dom z kytek tak sem měl nohy tak vošlehaný,že sem to ještě neviděl.a s těma Hovadama naprosto souhlasim..sou to ty největší štípavý svině.

Old Post 31-12-2006 v 10:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 18

Ha panove vy nevite co je bolest! kdyz sem v mokradech znicil svoje znackovi botky pac tma bylo bahna az nad kotniky tka v pohode ale kdyz se museli kuli kalhotmuv vyhrnout kalhoty az nad kolena a na pravy noze sem eml 20 stipancu od komara a na levii 19 tak to byl teprv bes! sme ani nemoh skoro spat z toho fakt psycho

Skřetí monstrozní OUT 06 v mokřadech- davno sklizeno

Old Post 31-12-2006 v 11:59 AM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 19

Pročítám, pročítám a nechápu vás...
Většina z vás si stěžuje na kopřivy a trny...tak proč si pro boha nevezmete kalhoty a mikinu s dlouhým rukávem???
Takhle jsme to dělali i my když se tato flora vyskytla oblíkli jsme se do toho oblečení, kapuci přes hlavu a vše bylo ok!!

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 31-12-2006 v 13:48 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 20

souhlasím s jahmaičanem, proč se prostě neoblečete??? ALE... já sem to letos tak praktikoval, neb to mám, jako spousta z vás taky uprostřed kopřivového pole kam se dostávám prozměnu přes šípky, a musím říct, že nevím, jestli jestli je větší utrpení, lézt tam nalehko a nechat se pobodat, požahat apod. nebo se pěkně obléct a v 30° vedrech se tam potit jak kokot, což přiláká eště víc té debilní havěti, která je o to dotěrnější, teď se na vás všecko lepí, pomalu kolabujete a doma pak eště hodinu obíráte lepidušu z hader. holt, o tom je guerilla growing.

Old Post 01-01-2007 v 21:59 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
witch
Stálý Člen

Karma uživatele witch - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 21

protože tahám čtyři 2litrovky igelitkach v každé ruce a ještě 9l v baťohu.preci v tom vedru nebudu na sobe tahat mykynu ne? a vona stejne moc nepomaha. Vzdyt sou to jenom kopřivy ne? pár popalení se snad dá snest. KURŇA SME SNAD CHLAPY NE?

Old Post 01-01-2007 v 22:07 PM
witch je offline   Profil uživatele witch   Find more posts by witch   Foto galerie člena witch   Click here to Send witch a Private Message   Add witch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 22

witch: pár popálení se dá snést, ale jak si můžeš z druhého příspěvku dočíst: když se to s kopřivama přežene, zvlášť v období, kdy sou nejsilnější(obsahem kyseliny), tak to může znamenat docela vážnou zdravotní komplikaci(díkybohu dočasnou)

tak sem zvědavej na další vaše traumata z growu

Old Post 01-01-2007 v 23:49 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 23

Ted si vzpomínám na trauma kdy jsem trpěl když mi bylo 17,nosil jsem 3x do týdne 14l vody a hnojky na pole který jsem měl od domu vzdálený kolem 8km,a chodil jsem v těch vedrech tam a zpět,a když jsem třeba něco zapoměl,tak jsem se musel v půli cesty vrátit,hrůza to vám povim,v největších pařákách 8 km po vlakových kolejích jen a jen na sluníčku tam a stejnou cestou zpátky,takže jsem ušel za týden na jedno pole 48km,to je ještě v poho,ale v tom vedru se to zdá víc,musel jsem chodit dehydratovanej celou cestu,a ani jsem se nenapil vody pro kytky,i když nebyla namíchaná s hnojkama,prostě jsem neměl to srdce jin odpírat dávku vody,na kterou moje rostlinky vždycky zvadle čekaly,a 14 litrů vody rozdělit mezi 8 samic je dost málo jako zálivka.K políčku jsem se prodíral šípkama a kopřivama,tak tady nepište jak je jednoduchý si vzít tepláky a mikinu,ono v létě je to o dost nepříjemnější bejt nabalenej hadrama než flora kterou jsem procházel.Takhle jsem chodil celé léto,no vlastně od začátku dubna do konce srpna pořád,nejvíc jsem trpěl když mi to zařízli čorky,na to nezapomenu,nosil jsem tam tolik vody a hnojek jen proto aby mi to někdo zaříz
O tom jak jsem dost trpěl a jak to dopadlo jsem psal v Outdoor pěstování ve foru Čorky.
Vlastně když to tak vemu,tak trpim pro to abych si mohl z vlastního hulení pohulit,a hlavně jsem na pěstování tak závislej že to sám nechápu

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 03-01-2007 v 17:57 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 24


citace:
Původní příspěvek od MangoMan
.K políčku jsem se prodíral šípkama a kopřivama,tak tady nepište jak je jednoduchý si vzít tepláky a mikinu,ono v létě je to o dost nepříjemnější bejt nabalenej hadrama než flora kterou jsem procházel.Takhle jsem chodil celé léto,no vlastně od začátku dubna do konce srpna



Tak to pro mě ( nás) bylo daleko příjemnější vzít si do batohů 2 x 2litrový flašky a kalhoty, pak do ruky mikinu a vydat se na tu cestu, když to šlo dobře, tak cesta autem, ale prostě pokaždé když sme byli v neprostřední blízkosti políčka, nasadili jsme si kalhoty a mikinu - mikinu s kapucou, protože jinak ti byla k ničemu!- třeba ještě k tomu když máš dlouhý vlasy nebo dready


Takovejhlech tunelů tam bylo spousty a kolem srpna to bylo nejhorší ( tohle bylo focený přesně 20 černa), všechno daleko zarostlejší a neprůchodnější, takže bych chtěl teda někoho vidět, kdo si tam jen tak poštráduje v kratáskách a tričku ...
jinak teda respekt iron mani

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 03-01-2007 v 20:02 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 25

Tak to jo Ty voe,o dredech mi nepovídej,na tento rok mám udělanou cestu šípkama,a musím líst 50cm průchodem,a když procházim,tak co krok to zaseknutí se dredem o šípek,nic příjemnýho,když si nevšimneš že jsi zaháklej a deš si dál,a najednou tě to škubne s hlavou,tak nic moc,občas mě ty dredy štvou,ale mám je rád

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 03-01-2007 v 20:12 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 26

MangoMan : no a o tom přesně mluvim taky sem se párkrát zasekl a od tý doby na políčko bez kapuci ani ránu

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 03-01-2007 v 20:17 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 27

ja ja asi tak

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 03-01-2007 v 20:39 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 28

hmmm nevim, jestli to sem zrovna patří, ale jednou sem si při nařezávání makovic žiletkou málem ufik prst.

znáte to, takovej monotónní pohyb a najednou sem se nedíval a šmik ... málem sem si ufik celej článek a tý krve jako z vola a nikdo kolem, to sem se trochu polekal, ale nádherně se to zhojilo skoro hned na místě

Old Post 31-01-2007 v 11:12 AM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 29

soulQuake:jo patří to jsem neboj,jestli ta makovice co jsi nařezával byla tvoje kyti,tak jo-mimochodem,vyrábíš si opium že nařezáváš makovice,i ty fetáku

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 31-01-2007 v 17:11 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 30

no k opiu je poněkud delší a složitější cesta, ale já sem to stejně nakonec vyhodil coby uvědomělý konzument konopí

Old Post 31-01-2007 v 17:44 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 31

Pročítám si tohle vlákno a připadám si jako změkčilá svině.... Rákosí nemám daleko, cestu do něho jsem si vytunil, takže jde přejít suchou nohou, o vodu tam jaksi nouze není, takže jednou za čas přinést pár hnojek.. Ale soucítím se všemi co trpí pro svoje kytky, asi je to hulení potom "zaslouženější"

Oh, I'm a good old Rebel
Now that's just what I am.

Lophophora - kaktus bohů
Záhada San Pedro

Old Post 31-01-2007 v 20:24 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 32

Jednou sem strkal hlavu do skříně mezi kytky,abych si pořádně pročichal kvetoucí šišky,jak tak strkám hlavu mezi ně najednou sem ucítil pich do oka.Tak samozřejmě reflex vyšle signál mrknou a cuknout hlavou do zadu.Takže sem ho vlastně sevřel v oku a jak sem cukl hlavou do zadu tak ten kousek mi zůstal v oku.Pak přišla na scénu šílená štiplavá bolest,ale né jako ta co když jedete na kole a vlítne vám do oka muška,bylo to něco prašíleného asi hodinu sem nemohl otevřít oko,jeno slzy,a další 2dny rudé,jako bych měl zánět spojivek. Komu se to někdy stalo ví o čem mluvím,je to vážně agrese ta plyskyřice.Nutno podotkout,že ten list byl celý orošený,jak sem potom zjistil AUUUUUUUUUUUUU

Deltadevěttetrahydrocannabinol

Old Post 14-12-2008 v 11:10 AM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7591410 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív