Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » trpíme/trpěli jsme pro naše kyti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Čaras
Stálý Člen

Karma uživatele Čaras - 79% PěstitelskáKarma uživatele Čaras - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 65

Hustý zážitky..... Já chodil vždicky důkladně oblečen do rumništ, ale trpim arachnofobií a tech hnusnejch sviňskejch potvor tam vždycky bylo. Ani nedokážu popsat jáká hrůza se mě zmocnila, když jsem mněl na ksichtě toho velkýho pavouka,s jekotem sem utek od kytek domu. Od tý doby jedu indor a přebytek z matkárny vyhodim do kukurózy, ubec tam nachodim, jen to dojedu zklidit. A jak mám tu skříň, tak si takle jednou čistim cooltube lihem, mám tu flašku na stole vedle petky s pitim. A to víte že já debil zhulená se napil -- lihu (syntetickýho). Pěstírnu mám v ložnici, takže si hukotu větráku taky užiju.
Jak říká můj děda ,, každá sranda něco stojí"

Old Post 21-05-2009 v 18:13 PM
Čaras je offline   Profil uživatele Čaras   Find more posts by Čaras   Foto galerie člena Čaras   Click here to Send Čaras a Private Message   Add Čaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 66

Jojo...větrák hučí tak mam problémy se spaním, nemam prachy, protože ted stavim uplně neovou skříň, mam asi 3 litry do vejplaty, a chybí mi box....do tejdne ho musim mít i kdybych si měl pučit, protože kyti už se mi do skříně sotva vejdou....nevim co budu doma jíst - krom víkendu (u rodičů)a obědu v práci, totéž platí o cestách do práce a tak.....o cestách v ostružinách a trní v trenkách ani nemluvě.l...ještě že mam jen jedno místo na out...a nejhorší zážitek????myslim že to máme stejný- když ti někdo ukradne celoročně opečovávaný kytky, ne?

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 23-05-2009 v 10:07 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pospáč
Stálý Člen

Karma uživatele pospáč - 0% PěstitelskáKarma uživatele pospáč - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 67

když jsem jednou u kámoše zařizovali indoor jel jsem se zrcadlem na kole a jelikož svítilo sloníčko tak bez drzení abych mohl dělat prasata a najednou trčel do cesty křák a já se rozrypal. strasne krve z kolene a loktu.

Old Post 22-07-2009 v 12:36 PM
pospáč je offline   Profil uživatele pospáč   Find more posts by pospáč   Foto galerie člena pospáč   Click here to Send pospáč a Private Message   Add pospáč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pluto662
Stálý Člen

Karma uživatele pluto662 - 78% PěstitelskáKarma uživatele pluto662 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 68

ked mi mama prehladavala izbu lebo hladala nejaku blbu ladvinku vtedy som sa skoro posral a potom este zakazdym ked som v dialke pocul policajny alebo aj sanitkovy majak a ked po nasej ulici raz preslo policajne auto..... to som skoro zinfarktoval

Vzdy je lepsie opotrebovat sa ako zhrdzaviet

Old Post 30-08-2009 v 13:29 PM
pluto662 je offline   Profil uživatele pluto662   Find more posts by pluto662   Foto galerie člena pluto662   Click here to Send pluto662 a Private Message   Add pluto662 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od pluto662
...potom este zakazdym ked som v dialke pocul policajny alebo aj sanitkovy majak a ked po nasej ulici raz preslo policajne auto..... to som skoro zinfarktoval


joo to já,po sklizni,balím si špeka a najednou někdo zvoní,tak du otevřít a tam policajtruky se mi klepaly jak pračkaa pak na mě vyhrkl že jestli jsem neviděl něco podezřelého že minulou noc sousedovi ukradli kolo ze zahradyno jako byl jsem dost posraný

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Old Post 30-08-2009 v 22:49 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2691360 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív