Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » MŮj PrvnÍ Indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Obecné MŮj PrvnÍ Indoor Příspěvek č. 1






ZDRAVIM VŠECHNY

Po špatných zkušenostech a bohužel pravidelných s čorkama jsem si taky usmyslil udělat si sluníčko ve skříňce. Předem říkám že jsem amatér co se týká indooru a všechny mouchy odstraňuju v rámci možností během provozu, myslím, že to zatím není nejhorší...mam malou skříňku :-( měla bejt jiná ale tam kde to chci mít a teď mám bych ji nedostal....
Takže rozměry jsou 45x95x100 (hšv)---ale není to konečná mam něco za lubem, uvidíme, snad to půjde... Tenhle prostor bude upgradovanej v nejbližších dnech-snad zítra

SVĚTLO....Plug and grow 200w blue + 200w red + no teď mi přide ještě 250w HPS :-) což je hlavní důvod proč musím mít větší pěstírnu....chci kombinovat tu červenou se sodíkem až to bude na květu....slibuju si od toho zdravější šišky...

OFUK.....dvourychlostní větrák ruské výroby, tichý, dostatečný...příkon 30w, průměr 23 cm, životnost prej min. 5 let

ČASOVAČ- digitální, asi 10 programů, jako hodinky, 2 kouskY mam

diamantová folie na stěny-pěkně mastná...

obyčejný stínítko

teplo+vlhkoměr s externí sondou

A TEĎ PRŮSER CO MUSIM ŘEŠIT....ale vyřeším, ale až z příští vejpl.------
A TO
VENTILACE------ubohej pc větrák....on teda zatim stačí na tu modrou úsporku, ale je jasný že musim ivestovat do odtahu kvůli sodíku.navíc to dělá psychobordel a to jsem tam měl zezačátku hnedle 3 a to bylo na palici

ZVLHČOVAČKA....nemam, ale dá se bez ní obejít...morý hadry a tak....a každou chvilku slečny stříkám vodou... :-) a vlhkost udržim kolem tech 50% přes den a v noci víc a kyti se zdají být v klidu...ale koupim

TEPLOTA....nejvíc co jsem tam měl bylo 31 stupňů, běžně tak 28, v noci asi 18.....hlavně to mam v místě kde se dost drží teplo...pod stropem....zní to divně...ale mam v pokoji jakoby ještě jedno patro přes půl místnosti, tak to mam nahoře, bohužel tam není odtah ven...ale už mě napadlo že udělám přítah s hadicí s chladnějším vzduchem ze spodu, brzo zrealizuju

PŘÍTAH pasívní, ale uvidím jak to bude dál

HNOJE...teď na růst používám Fishmix od Biobizz (střídám zálivku hnojivou a čistou vodu), phytamin, na květ asi něco dokoupim, ale mam OBM to taky funguje...jinak mám nějaký testovný lahvičky 4Power s hnojivama na květ růst, stopový prvky v chelátový formě a asi enzimy myslim....ale nemam to ozkoušený, ví někdo?
uvažuju o green senzation+alga bloom plagron, nebo něco od Biobizz No a aby toho nebylo málo tak kytky hodně často stříkám sodovkou kterou si nosim z fachy zadarmo

SUBSTRÁT
... no 3 kytky maj asi tohle:substrát pro katusy a sukulenty míchanej s perlitem a vermikem a ještě nějakej zbytek plagronu royality nebo tak nějak
... a další 3 maj substrát pro pokojovky s perlitem a vermikem a ještě nějakej zbytek plagronu royality nebo tak nějak
+ keramzitová drenáž- keramzit řádně odmočen a proprán

GENETIKA........6x White Rhino

No jinak kytky ohýbám, jsou 1x štíplý, zítra budu přesazovat do 5l kyblíků a ještě je pořádně roztáhnu ať jsou hezky ve zhruba stejný výšce všechny vrchy a ať se pořádně vyplní prostor...ale ten už je zaplněn slušně....kyti jsou zdravý, hezky se větví

Světlo je asi 20 cm nad vrškama

dnes 27.den 16/8, za asi 3 dny přepnu na 12/12

Jinak bych chtěl říct, že ty úsporky jsou celkem těžký a patice u stínítka to nedávala...a to tak že se ohnula a úsporka namísto horizontální polohy visela skoro vertikálně....tak jsem udělal pár děr do stínidla, provlíknul drát tak, aby tu úsporku hezky držel horizontálně - za ten plastovej balast....zdá se to být ok

Jo a už mě napadly i svilušky, ale bylo jich málo... mokrým hadříkem jsem otřel listy zespodu a všechny svilušky rozmačkal prstama, od tý doby jsem žádnou neviděl

Snad se mi povede přidat fotky....AT FURT JEN NEKECÁM
bohužel nemam fotoaparát, kámoš se stavil, pučil mi ho, ale já zapomněl na čas a po pár snímkách mi zhasla lampa...,tak jsem je zavřel do tmy at nemaj stresy a ja budu fotit jindy

Jinak jsem ještě chtěl říct že jsem chtěl jet bubler....ale řízky byly kořeněný asi v kokosu, ne ve vatě...škoda---místo ec metru za 2500 jsem moh mít UFO:-(

Old Post 25-01-2009 v 22:24 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 2



a tady je moje řešení problému s váhou lampy a paticí moc profi to nevypadá ale účel to plní, ten vrut tam je abych ty dráty mohl pořádně stáhnout, a ten vrut je šprajclej hřebíčkem, aby se nemohl ani trochu pootočit...no a pro jistotu mám ten drát ještě chycenej na řetěz, na kterým mi visí lampa...no je to focený už po tmě

Old Post 25-01-2009 v 22:50 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Zdarec. S tou úsporkou jsem měl stejný problém a vyřešil jsem to obdobně :-) Ta modrá je dobrá na růst ale červená stojí za ho... Máme to docela podobný ze začátku. Máš to Good a ať to roste a přesadil bych do těch větších květníků co nejdříve. Zdarec

Old Post 26-01-2009 v 05:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 4

JO, dneska jdu pro substrát a přesazuju, to je jistý

Old Post 26-01-2009 v 05:37 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 5

Tak dnes přesazeno do 5L kyblíků co jsem kde našel(opravdu nemam na to abych dal za hranatý květníky přes 400 - aspon u nás to jsou ty nejlevnější---70 Kč----no to jsem čuměl teda), substrát jsem namíchal z 10L substrátu pro kaktusy a sukulenty, 4L vermiko, a asi tak 4 nebo 5 litrů perlitu...a samozřejmě drenáž z keramzitu...i se startkama jsem za to vypláz 209 korun...je to dost ale...když je miluješ, není co řešit
Škoda že nevlastním foťák a telefony ztrácím, vyfotil bych kořeny...krásně bílé a bohaté a a a silné...
Dále provádím veletoče se skříňkou, ještě na tom máknu a pak sem dám fotky, teď nemá moc smysl se o tom rozšiřovat, jakmile to dokončim tak to sem dám nafocený možná i s vysvětlivkama...pár dní...
na h.... že makám na směny, ted mam odpolední a musim k tomu vstávat ráno abych stihnul něco udělat....no klika že mě to zas tak dlouho spát nenechá, rambajs je krutej, už abych měl pořádnej odtah...jen tak pro informaci, pokud nejsem vylitej tak spím tak 4 -5 hodin víc nelze

NO a pro zájemce sem můžu hodit svoje vúdúčka + top 44 z OUT kterej je OUT aneb sklidil někdo jiný----pár fotek mám, stačí písnout

Old Post 26-01-2009 v 22:01 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 6






ták a jsem tu s aktualizací...

Po 29 dnech 18/6 jsem kytkám nechal 36 hodin tmy a dnes už jsem 2 dny na 12/12...modrá vyměněná za červenou, lehce prostříháno, ted už jen čekám na 250HPS....to bude mňamka....budu asi každej den přesouvat kytky pod lampama, nebo si budou každej den střídat pozice lampy, aby měly hezky dost světla od obou

K fishmixu (2,5ml) jsem přidal OBM (4ml) na 1,5 litrovou lahev - celkem 4 lahve - hnojeno včera, + phytamin(3ml/0,5l) v sodovce na postřik - včera i dneska


Teplota-kolem 27,5 stupně ve dne, kolem 20 v noci
Vlhkost kolem 50%

Jinak skříň zvětšena a utěsněna, moje plocha vnitřní je asi 95x90 cm...akorát, prostor je celkem pěkně vyplněn, pěkně to narůstá

ŽÁDÁM ZKUŠENĚJŠÍ O RADU

Uvažuju o koupi plagron terra bloom a green sensation --- napište prosim kdo má zkušenosti s plagronem, jestli je lepší alga nebo terra, a jak to vypadá s green sensation, jestli se to vyplatí....jestli nejsou nějaký srovnatelný boostery za rozumnější cenu(třeba Biobizz Top-Max nebo tak něco), případně bych uvítal i nějaký info o Biobizz-mam fishmix a spokojenost, ale nevim jak ostatní věci a spousta lidí tady jede plagrony tak na nich asi něco bude...mam jen phytamin a ten je asi už nepostradatelnej do budoucna.....ale zajímalo by mě srovnání plagronu a biobizzu, co je lepší, nebo jestli není ještě něco lepšího, jestli s těma věcma máte zkušenosti, a můžete poskytnout porovnání, pište...nechce se mi utrácet zbytečně moc, ale chci kvalitu






A něco pro oko........

Naposledy upravil Brdaaak_01 31-01-2009 v 17:14 PM

Old Post 26-01-2009 v 22:05 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 7






a další....

1.- asi nejhezčí kvítí
2.- pohled dovnitř jiné
atd...

Old Post 31-01-2009 v 17:27 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 8





a ještě zbytek.....příště by mě mohlo napadnout zvednout lampu abych mohl zachytit celý to moře....inu příště

Old Post 31-01-2009 v 17:35 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luboshek
Stálý Člen

Karma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 9

Mam Plagron alga bloom a nemuzu si stezovat.....ten terra bloom to se dava vic hnojiva na litr nez u alga bloomu.......a green sensation je luxus.,pestu zdar...

Old Post 31-01-2009 v 18:18 PM
Luboshek je offline   Profil uživatele Luboshek   Find more posts by Luboshek   Foto galerie člena Luboshek   Click here to Send Luboshek a Private Message   Add Luboshek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Saaho
Stálý Člen

Karma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 10

kvítí vypadá zdravě, sem zvědavý co to s něma udělá až tam bude výbojka......
jinak green sensa určitě doporučuji......a s plagronem jinak nemám zkušenosti, nějak mě tenhle typ hnojky nenadchl....

Saaho´s 400w GiB Extreme - nedokončený thread

Saaho´s 600w GiB Extreme- 557g

Old Post 01-02-2009 v 22:31 PM
Saaho je offline   Profil uživatele Saaho   Find more posts by Saaho   Foto galerie člena Saaho   Click here to Send Saaho a Private Message   Add Saaho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 11

nemohl by někdo nabídnout porovnání TopMax(biobizz) X Greeen sensation???
protože spíš asi koupim ten topmax a trochu ho vyměnim s kámošem za green sensa a na 3 kytky budu aplikovat topmax na na další 3 GS-----------SAMOSEBOU BUDE SROVNÁVACÍ REPORT....jinak topmax je daleko cenově výhodnější tak mě moc zajímá co předvede, mam takovej pocit že plagron je nějakej předraženej ve všech směrech....věci od Biobizz jsou o půlku levnější a podle toho co jsem četl by měly bejt minimálně stejně kvalitní....uvidíme, jak přijde vejpl tak objednávám asi BIObloom a topmax...má-li někdo nějaký špatný zkušenosti tak mě zastavte.....

Jinak dnes jsem preventivně zakoupil postřik proti sviluškám a jiným neřádům...40 KORUNEK myslím že dobře investovanejch

A KYTKY SE ZAČLY PĚKNĚ ZVĚTŠOVAT A HOUSTNOUT, za pár dnů uuupdateee...DNES 4. DEN 12/12

Old Post 02-02-2009 v 14:24 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dAnihEL
Nový Člen

Karma uživatele dAnihEL - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 12

Jo, není to špatný prostřídat druh hnojiv kytky budou mit od každýho trochu... Jinak kyti vypadaj víc než dobře... Držim palce..

Old Post 02-02-2009 v 14:49 PM
dAnihEL je offline   Profil uživatele dAnihEL   Find more posts by dAnihEL   Foto galerie člena dAnihEL   Click here to Send dAnihEL a Private Message   Add dAnihEL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Zdravim..mel bych dotaz proc si tem kytkam nechal 36 hodin tmy,to pak zacne rychlejc nakvitat??nebyl to pro ne sok??jinak to vypada hezky..jinak s tema hnojkama ja pouzivam plagron alga blom a i ten green sensation a mam i od biobizu vitality booster a jsem s nimi spokojen.sem zvedav jakej bude rozdil mezi tim topmaxem a green sensation

Old Post 02-02-2009 v 15:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 14

Ne šok to pro ně nebyl a někde jsem to tady už četl že se to tak dělat dá, možná to s tim nakvetením souvislost má,že už by to tolik narůst nemělo, ale cojávim...no každopádně to po tech 4 dnech 12/12 je rozdíl

Old Post 02-02-2009 v 16:24 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 15

PROSIM O RADU!!!!
jakej kabel lze použít od zapalovače k výbojce??????pište pište pište....pak to klidně smažu

Old Post 07-02-2009 v 09:44 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Zdarec. Máš na mysli od předřadníku k výbojce? Já použil PC kabel na 220V za 75 Kč. Stačí uříznout a zapojit :-) M

Old Post 07-02-2009 v 10:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-08-2020 - Môj prvý indoor grow :) - 8 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5786150 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív