Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Lowryder #2 druhý pokus outdoor 2009
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Obecné Lowryder #2 druhý pokus a něco víc Příspěvek č. 1




Takže začínám slibovaný 2.round Lowrydera 2 a doufám,že s větším výnosem.
Plán je následující,mám 15 semen které budou hlavní a pak mám hodně svých.
Když objevím samce z 15 tak ho kopnu a doplním ho mojíma semínkama.

iNFO
Genetika - Lowryder #2 + brávooo Bonus neboli BB
Hnojivo - OBM,Plagron Alga Bloom
Květináče - 1,5-2 litrové flašky
Zemina - Pelargonie Agro CS

Každopádně zítra UPDATE.

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Naposledy upravil martyDJ 09-06-2009 v 20:04 PM

Old Post 09-06-2009 v 19:49 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 2

mno nevim teda, ty 1,5 az dvoulitrovy flasky bych nahradil aspon jednorazovyma kvetinacema 10kc/kus, flaska propousti svetlo a to korenum nedela zrovna nejlepe Substrat od Agra doporucuju sterilizovat a doplnit trochou perlitu na provzdusneni.. cim vic das kytkam Ty ted na zacatku, tim vic toho daji ony Tobe na konci..

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 10-06-2009 v 03:15 AM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od j0llyj0k3r
mno nevim teda, ty 1,5 az dvoulitrovy flasky bych nahradil aspon jednorazovyma kvetinacema 10kc/kus, flaska propousti svetlo a to korenum nedela zrovna nejlepe Substrat od Agra doporucuju sterilizovat a doplnit trochou perlitu na provzdusneni.. cim vic das kytkam Ty ted na zacatku, tim vic toho daji ony Tobe na konci..

no ale já jak už v prvním kole tak i teď mám ty flašky obalené igelitem aby to neprosvítilo.A perlit samozřejmě přidám.

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Old Post 10-06-2009 v 13:02 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 4


Dnes zasazeno 19 semínek(15 from brávooo a 4 moje).
Tak a teď už jen čekat,kdy vylezou první miminka.
Jakmile se tak stane přidám update.
Na fotce zatím vzoreček minulé sklizně.

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Old Post 12-06-2009 v 17:39 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 5

Zdar kolego, koukám, že jsme druhou várku vyseli ve stejný den Tak good luck a pak porovnáme, komu to líp vyšlo

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 12-06-2009 v 17:57 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 6

tak díky,tobě samozřejmě taky hooodně štěstí.Už aby to vyrostlo,když je to zelené tak je to hned veselejší

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Naposledy upravil martyDJ 13-06-2009 v 10:54 AM

Old Post 12-06-2009 v 19:13 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 7

takže updatezatím vylezlo asi 7 kytiček,takže čekám a myslím,že do středy už budou všechny venku

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Old Post 15-06-2009 v 17:37 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LEM
Stálý Člen

Karma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 8

Ahoj, koukám, že sis s druhým kolem opravdu pospíšil...Jen bych se přiklonil k názoru, že toho 1,5 litru je málo...jinak držím palec

Old Post 15-06-2009 v 21:19 PM
LEM je offline   Profil uživatele LEM   Find more posts by LEM   Foto galerie člena LEM   Click here to Send LEM a Private Message   Add LEM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 9

no to semsi myslel taky,do té doby než sem viděl kořínky,měli docela dost místa.

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Old Post 16-06-2009 v 15:33 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LEM
Stálý Člen

Karma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 10

Tak zkus jednoho dát do většího a třeba tě to příjemně překvapí...

Old Post 16-06-2009 v 15:35 PM
LEM je offline   Profil uživatele LEM   Find more posts by LEM   Foto galerie člena LEM   Click here to Send LEM a Private Message   Add LEM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 11

no ale to už bych jeneměl kam dát,jinak 3 mám normálně v zahradě mezi malinama.

Aktuální stav-
semínka od brávaaa-15/15
moje semínka-4/4
Takže všechny Lowrideři mi vylezli,co víc si můžu přát?No možná abych sklidil

A ten bonus co jsem dostal je v hajzluměl jsem to venku v kýblech,ale došel děšť a jaksi mi to vyplavil,semínka už to nerozdýchala.
Jinak v malinách mám ještě Idea Skunk,to je kamarádův kříženec mezi Skunk#1 a něco,ale to už nevíme co,
takže NoName,ale má jméno Idea Skunktak ten už nakvétá,byl zasazen v dubnu a nádherně voní,potom možná přidám fotky.

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Naposledy upravil martyDJ 16-06-2009 v 17:20 PM

Old Post 16-06-2009 v 16:25 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 12

K těm kořenům u LR - ony nerostou do stran, ale dolů. Čím víc mají místa pod sebou, tím budou větší. Mám to otestované.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 16-06-2009 v 18:59 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 13





No abyto tu trochu žilo tak přidám pár fotek.
1 - ze zhora
2 - z boku
3 - celá rodinka
4 - můj extra narychle dělaný SuperBong

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Naposledy upravil martyDJ 26-06-2009 v 09:15 AM

Old Post 25-06-2009 v 19:01 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 14

SmokeReport po delší přestávce - no přes ten ´´bong´´ mě to solidně sundalopřestal jsem cítit ruce, potom pomalu nohy a nakonec jsem jenom cítil jak na mě visí oblečení.Potom nastalý dost silné flashe každé 2 minuty jsem nevěděl kde jsem nebo co jsem dělal.Nakonec když jsem zjistil že nemůžu otočit hlavu bez toho abych otočil tělem, tak jsem se sám se sebou zhodl že ,,Co to jako je?´´A tak toto velice vědecké rozhodnutí jsem se rozhodl všem říctchodil jsem po baráku ve stálém zapomínání s neustálým Co to jako je?.Dojezd byl velice rychlý, když po 2 hodinách a něco došla rána do hlavy a bum Co to jako je?

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Old Post 26-06-2009 v 09:16 AM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 15




Tak a máme tu asi 21.den a pár fotek...

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Old Post 06-07-2009 v 08:51 AM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Pěkný budu sledovat jen tak dál.Mám dotaz:Je ten autoflowing přenosnej,třeba když prcnu lowryder#2 třeba s nějakým normálním skérem tak budu mít lowryder skunk?

Old Post 06-07-2009 v 13:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9745880 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív