Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Lowryder #2 balkón co nejvíc za co nejmíň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Lowryder #2 balkón co nejvíc za co nejmíň Příspěvek č. 1



Takže rok uběhl jak voda a já jsem tady,abych napravil to co jsem minulý rok dosra...pokazil.

Geny : Lowryder #2 od brávaaa,tímto znovu díky
Hnojky : AB extrakt 3v1 balkonové rostliny,OBM,Banány
Substrát : Zahradnický Univerzál od Agro CS
Květináče : 1,5 l nebo 2 l PET flašky
Vysazeno : 16.3.2009
Výdaje : zatím 232 i se semínkama

Zatím mám problémy se sviluškama tak teď s nima bojuju,ale co nejdřív přidám foto.
Jinak kytky mám venku jenom přes den,na noc je zatím schovávám.
Takže zatím dotazy,ptejte se atd.
Fotky snad ještě dneska.

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Naposledy upravil martyDJ 14-04-2009 v 16:13 PM

Old Post 12-04-2009 v 07:43 AM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 2

Zdravim.
Jedna moje poznamecka - Z vlastnich zkusenosti vim ze presne takhle veliky petflasky sou optimum, 6-7 l je moc. v serizli 2l flasce dojel LR2xDR 50cm vejsky nez se prepnul. Ale bylo to v kokosu a to je jina liga.


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 12-04-2009 v 08:17 AM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 3

to-[CZ]Neon
jj neco sem tu cetl prave hlavne sem cekoval Methoduv IN

to-LemonJelly
No tak to jako me se zda ze to aztak nevysicha.

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Naposledy upravil martyDJ 14-04-2009 v 16:13 PM

Old Post 12-04-2009 v 10:57 AM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 4




Takže dneska jsem udělal hnojku z Banánových šlupek.
3 šlupky na 2 litry.
Přidávám fotoreport.
1- To není banán to je Chiquita
2- Banány nechcu aspoň tak měsíc vidět
3- Dal jsem to na slnko odstát takuvidíme za 2 týdny

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Naposledy upravil martyDJ 14-04-2009 v 16:14 PM

Old Post 12-04-2009 v 12:29 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keblos
Nový Člen

Karma uživatele keblos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 5

Zdravim, ty banány si šoupnul jen do vody a pak to s tim budeš hnojit?? Ptam se, protože se o ničem podobnym nikdy neslyšel...

home, green home...

Old Post 12-04-2009 v 20:56 PM
keblos je offline   Profil uživatele keblos   Find more posts by keblos   Foto galerie člena keblos   Click here to Send keblos a Private Message   Add keblos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JakuPIC
Stálý Člen

Karma uživatele JakuPIC - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 6

taky jsem o banánovích slupkách neslyšel...

hulíme lidi hulíme


Klikni a uvidíš

předvánoční indoor-100W

Old Post 12-04-2009 v 21:14 PM
JakuPIC je offline   Profil uživatele JakuPIC   Find more posts by JakuPIC   Foto galerie člena JakuPIC   Click here to Send JakuPIC a Private Message   Add JakuPIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od JakuPIC
taky jsem o banánovích slupkách neslyšel...


http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=41702

tady mas

Naposledy upravil 12-04-2009 v 21:57 PM

Old Post 12-04-2009 v 21:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hermelín
Stálý Člen

Karma uživatele hermelín - 57% PěstitelskáKarma uživatele hermelín - 57% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 8

martyDJ: budeš to potom riediť neakým pomerom s čistou vodou, alebo rovno zalievať?

Old Post 12-04-2009 v 22:10 PM
hermelín je offline   Profil uživatele hermelín   Find more posts by hermelín   Foto galerie člena hermelín   Click here to Send hermelín a Private Message   Add hermelín to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 9

martyDJ

Nice, koukám změna fleku oproti loňsku proběhla.. balkón máš orientován na jakou stranu ?

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 13-04-2009 v 08:34 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=12408

Moudrej clovek si domysli, ze slupky komercnich bananu jsou strikany nejruznejsimi postriky, ktere nez ve vode spolu se slupkami louhovati a pak tim kytky zalivati, je mozna vhodnejsi a jednodussi investovat do lahve bio- hnojiva.

Old Post 13-04-2009 v 09:48 AM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Slick-ace
martyDJ

Nice, koukám změna fleku oproti loňsku proběhla.. balkón máš orientován na jakou stranu ?


No balkon je stejne jak zahrada stejnym smerem jak minule takze asiiii jih nebo ja nevimno proste slunko tam je cely den

citace:
Původní příspěvek od hermelín
martyDJ: budeš to potom riediť neakým pomerom s čistou vodou, alebo rovno zalievať?


to nevim ale podletoho co jsem cetl tak asi ne uvidime jeste

TO Rhino - nemyslím že by to kytkám uškodilo,protoze moudrej clovek si domysli ze to strikali asi necim co bananum pomohlo takze v tom problem nevidím.

TO aero1 - udělal bych hnojku aj z kopřiv ale fakt nevim jak to stihnu protože to roste jak diveale koprivy nak nerostoua slepicaky asi ne protoze se k nim ted nedostanu tento rok nikdo znamy nema slepky ani my

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Naposledy upravil martyDJ 14-04-2009 v 16:14 PM

Old Post 13-04-2009 v 12:02 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 12

zdravim, mam taky lowrider 2 od stejnýho člena jako ty.............zajímalo by mě jaká byla klíčivost seeds, ty sice vypadají pěkně, ale už je mam 4den v navlhčeným toaletáku a pořád nic

Old Post 14-04-2009 v 11:15 AM
strýček pompo je offline   Profil uživatele strýček pompo   Find more posts by strýček pompo   Foto galerie člena strýček pompo   Click here to Send strýček pompo a Private Message   Add strýček pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od strýček pompo
zdravim, mam taky lowrider 2 od stejnýho člena jako ty.............zajímalo by mě jaká byla klíčivost seeds, ty sice vypadají pěkně, ale už je mam 4den v navlhčeným toaletáku a pořád nic


ja jsem je hodil hned do hliny a behem 3 dnu 100% klíčivost objednal jsem 8 a mám jich 7 protože jsem 1 vyplavil a pak se nechytla.



JINAK DNESK MI NAKVETLY 4 KYTKY 100% 2 samci a 2 samičky zbytek ještě nevím.

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Naposledy upravil martyDJ 14-04-2009 v 16:15 PM

Old Post 14-04-2009 v 15:29 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
perfection
Nový Člen

Karma uživatele perfection - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 14

cau ja mam lowrider 2 od stejneho člena jako ty marty i stryček pompo,zkusil sem první 4 semínka z 10 a zatim 100%,tak uvidím co zbytek

cc

Old Post 14-04-2009 v 16:10 PM
perfection je offline   Profil uživatele perfection   Find more posts by perfection   Foto galerie člena perfection   Click here to Send perfection a Private Message   Add perfection to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyDJ
Lowryder Lover

Karma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% PěstitelskáKarma uživatele martyDJ - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 15






Takže přidávám další foto po měsíci od vysazení.
1-2 detaily slečen
3-4 celek
5 sameček

Lowryder #2 balkón 2009
Lowryder #2 druhý round 2009

Chill out - chilli, tráva, tabák !

Naposledy upravil martyDJ 15-04-2009 v 17:20 PM

Old Post 15-04-2009 v 17:11 PM
martyDJ je offline   Profil uživatele martyDJ   Find more posts by martyDJ   Foto galerie člena martyDJ   Click here to Send martyDJ a Private Message   Add martyDJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

ja mam tiez lowryder - santa maria, 12 kusov. Doprial som im 7 litrove kvetinace a 400 HPS. Nech je to na poriadok. Vynos moze byt aj 30 gramov na jednu rastlinu.

Old Post 15-04-2009 v 17:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1359110 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív