Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON Příspěvek č. 1






zdar, po 7 pěstech jsem nezanevřel na pěstování venku ani letos i když jsem skoro každoročně očorovanej, ale na tomhle místě jsem loni sklidil, tak se s váma budu dělit o svoje poznatky a dokumenty ze života odrůdy jménem DURBAN POISON...na místo se vejdou tak 3 kytky tak jsem tam 3 sazenice dal, asi po měsíci co byly za oknem jsem je dal ven a hned nato bouřka s kroupama....tak jsem se tam byl dnes mrknout, zlikvidovat nějakou tu jungli kolem kytek a pohniojit Fishmixem, naštěstí je všechno vpořádku a kyti nepatrně povyjely což je dobrý znamení....viz foto
ps. mam ještě 3 sazenice durbana tak bude ještě druhý místo, uvidíte

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 23-05-2009 v 19:18 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 2




a ještě jedno foto z ptačí perspektivy a nějakej doklad o bouři u nás

edit: semínka z ducth passion

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Naposledy upravil Brdaaak_01 23-05-2009 v 19:33 PM

Old Post 23-05-2009 v 19:20 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 3

ted ještě aby to byli baby pěkné kvítka K+ durban je nejsilnější právě od dutch passion parádní odrůda sem do české republiky pěstu zdar

ENCOD žádá OSN, aby ustanovila právo pro každého dospělého občana světa svobodně pěstovat a držet jakoukoliv rostlinu pro osobní a nekomerční potřebu, s možností využít technického vybavení k tomu určeného. ------- Tak doufam že se ji to povede : - )
DURBAN'S MONSTRUMS <--Zde můžete pozorovat muj outdoor a jeho brutální růst (durban's) SKLIZENO !!! (zhuleno)
No name 09 <-- nejvěčí má 280cm SKLIZENO !!! (zhuleno)
a nejvěčí mazec --->http://www.youtube.com/watch?v=ptQObci0FpQ
Muj Leonotis Leonurus s panenské jihoafrické přírody !!! <--
Desmanthus illinoensis Illinois neboli Prérijní mimosa (DMT v kořenech)


Miluji přírodu ...
Miluji Cannabis ...
S lidma už je to trochu horší ...

Old Post 24-05-2009 v 09:23 AM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 4

jjj, doufám v samý baby

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 24-05-2009 v 11:31 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 5




ahoj dnes jem byl asi po měsíci mrknout na durbánky, jestli tam není nějakej ten klučina...jedna kytka je zlomená, našel jsem ale vršek tak nepředpokládám návštěvu kohokoliv, ještě jsem to kolem pěkně vythal, ale až po focení tak to na fotkách není vidět.Jinak ty dvě kytky co nejsou zaštíplý vystrkujou fousky což je dobrý znamení...mam jen 3 fotky, zatim se to všechno vejde výstižně na ty 3 fotky, kytky maj kolem metru, začínaj povyjíždět větve, bohužel tam nesvítí naplno uplně celej den, ale dost na to aby tam něco vyrostlo, uvidíme, hnojit budu na růst už jen jednou, pak asi až na květ, kytky jsou uplně zdravý-se mi zdá-,zatim se mějte, víc fotek až bude co fotit

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Naposledy upravil Brdaaak_01 28-06-2009 v 22:22 PM

Old Post 28-06-2009 v 22:16 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 6






ahoj tak jsem byl zas u kytek a tentokrát jsem doma foťák nezapoměl....ta kytka co se zlomila se mi zdá bejt trochu pozadu, za těma dvěma, ty maj teď zhruba 180 cm, vše se zdá být ok

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 29-07-2009 v 19:38 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

konec Příspěvek č. 7






ZDAR

tak jsem se po delší, opravdu ještě delší době (kyti jsem na květu neviděl) rozhodl dojít se mrknout na "holky" zjistil že jsem tam zapoměl jednoho samce.... ta zaštíplá potvora byla samec, na fotkách to žlutý - zvláštní je, že samice nakvítaly, dřív než on (poznatek z mý minulý vycházky- samice už házely blizny, tak jsem netušil opožděnýho samce)....nejspíš se hodně činil, protože holky jsou uplně ojetý....všude...no aspoň budou semínka....po pravdě řečeno jsem se o ty kytky moc nestaral, nehnojil je-jen párkrát na růstu, jednou jsem měl divný tušení že mě někdo sleduje, nebo že tam někde někdo je, tak jsem tam nechodil, ale na příští rok to tam asi připravim líp...je to ve svahu, musim to tam udělat nějak, aby se tam dalo zalejvat a tak, kolem roste spousta bordelu, a je nutný aby to místo moc neměnilo vzhled, protože není uplně nejdál od cesty atd..., ale vzhledem k tomu, že jsem tam sklidil už PODRUHÉ BEZ ZJEVNÝCH ZÁSAHŮ NENECHAVCŮ, tak to tam zkusim trochu připravit na příští rok...je to moje jediný místo na OUT co zbylo - jinde se krade...
Jinak kytky samotný byly zhruba 2 m vysoký, v podstatě byly stejný stavby, palice spíš na koncích větví, ale to místo není nějak super prosvícený, na tom taky máknu ještě trochu pro příště.....samec i samice byly od DP ze semen Durban poisny, sklízel jsem 19. září, kytky už uplně žloutly(velký listy), jedna byla zvadlá, asi sucho, ale 100% chlupů bylo tmyvých, semínka se taky zdaj bejt zralý, samec 100%uschlej....jinak měl jsem i durbany ve skříni a voní uplně stejně, vypadaj uplně stejně, zdají se perfektně uniformní, Dutch Passion klobouk dolů...tak za rok snad bez semen, s velkýma šiškama, a vícerem péče...žádnej smokereport asi nebude, protože to nebude k hulení, ledaže by mě vyštípaly šlupičky....

ZDAR



........

fotky nicmoc

.........

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Naposledy upravil Brdaaak_01 21-09-2009 v 09:18 AM

Old Post 21-09-2009 v 08:56 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 8





...

nimoc fotky....


........

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Naposledy upravil Brdaaak_01 21-09-2009 v 09:17 AM

Old Post 21-09-2009 v 09:05 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

produkty....... Příspěvek č. 9





co dodat, ani jedna čistá pálka, ale i to seno pěkně nahuluje, semínek kupa.......takhle to vypadá.....

kdo by chtěl semínka PM

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Naposledy upravil Brdaaak_01 10-10-2009 v 08:41 AM

Old Post 10-10-2009 v 08:23 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-09-2014 - Outdoor 2014 - Durban Poision - 66 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7274040 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív