Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » druhé kolo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

druhé kolo Příspěvek č. 1






Zdravim Vás...
Tak jsem zase namontoval modrou plug and grow, pořešil nějakou genetiku a už zase svítím...

světlo...na růst plug and grow, na květ minimálně 250w HPS
ofuk-ruskej větrák otočný dvourychlostní
odtah 220-280m3-h TT
pěstírna na růst 90x45x95 asi tak nějak
na květ...to se uvidí, chci stavět oddělenou, ještě uvidim

teplota kolem 25 stupnů
vlhkost...s tim mam trochu problem ale rozprašovač se sodovkou je vpohotovosti

substrat-perlitxsubstrat pro kaktusy a sukulentyxvermikoxtrochukokos

GENY

možná trochu blázinec ale uvidíme...

1) DURBAN POISON - 3 kytičky ze semínek
2) SWEET DURBAN - jen jedno semínko z 5 vyjelo :-( ale jsem na to zvědavej
3) SKUNK HAZE - 3 kytičky z 5 semínek
4) NEVILLES HAZE - dnes dáno 1 semeno naklíčit, zbytek nechám na příště...na tohle jsem fakt zvědavej
5) BIG BUD - dnes dána 2 semena naklíčit, zbytek na příští kolo...semínka jak pecky
6) NORTHERN LIGHTS - 5 řízků
7) CHRONIC - 1 řízek

4 feminizovaný semínka nevilles haze a 8 semen big buda a 5 durban poisona nechávám na příští kolo....super, nemusim shánět nic...

doufám že bude minimum samců....nutno říct že jsem řízky lehce přismahnul, proto vypadaj jak vypadaj, řízky mam od místního člena, který mě mile překvapil jednáním i bonusem i stavem řízků....no bohužel jsem se s jedním NL rozloučil, ostatní se rychle regenerují, bylo to mnohem horší....dnes je to pátý den 18/6 a přismahnul jsem je hned druhý den no jsem lama ale pozdě bycha....

Old Post 27-04-2009 v 20:34 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 2




ještě...aby to bylo kompletní

ty semínka to jsou 2 big budy a 1 nevilka... ta nevilka má takovou běžnou velikost, ty semínka BB jsou fakt takový velký

fotky ze skříně zítra

jo a jestli má někdo nějaký zkušenosti nebo názory na genetiky tak pište, zajímá mě všechno

Naposledy upravil Brdaaak_01 27-04-2009 v 22:03 PM

Old Post 27-04-2009 v 20:57 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 3






a tady slibovaný fotky ze skříně
1.ze semínek...bližší řada...1.-ta podepřená je SKUNK HAZE 2,3-DURBAN POISON........v tý řadě dál zprava 1,2- SKUNK HAZE, 3- SWEET DURBAN...má divný listy, takový zmačkaný

2.další DURBAN POISON

3. a durbaní makro

4. makro SKUNK HAZE

5. makro SWEET DURBAN - a takhle divný listy má uplně od začátku

ještě by bylo dobrý říct že kytky byly tak tejden za oknem, jsou trochu vytáhlý

Old Post 28-04-2009 v 14:58 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 4






a dál fotky řízků
1. rodinka NORTHERN LIGHTS a na nich je znát že se něco stalo....už teda dobrý ale, jen jeden přišel o všechny větší listy ale bojuje

1. CHRONIK - na tom se to sesmahnutí nijak nepodepsalo...

2. jedinej NL na kterym se taky nic neprojevilo...ten nejmenší

3. další durbaní makro, snad slečinka...

4. rodinka NORTHERN LIGHTS a na nich je znát že se něco stalo....už teda dobrý ale, jen jeden přišel o všechny větší listy ale bojuje

5.skupinové foto


a napadlo mě že bych mohl změřit ph jen tak, nikdy jsem to nedělal


jo a jinak hnoje od minula porád stejný, komplet BioBIZZ+Green Sensation+phytamin

Naposledy upravil Brdaaak_01 28-04-2009 v 17:08 PM

Old Post 28-04-2009 v 15:12 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 5


tak a dnes jsem zasadil po jednom naklíčeným semínku Nevilles Haze a Big Buda, snad hodí klíček i druhý semínko BB....

jinak pH podle kapek mezi 6 až 6,5

Old Post 29-04-2009 v 18:06 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 6






pár fotek....
bez nějajkejch keců, jen jsem nasadil poloviční dávku biobizz biogrow plus slabší phytaminový postřik

1- celková fotka
2-durban poison
3-skunk haze
4-skunk haze
5-durban poison a za ním sweet durban

Old Post 06-05-2009 v 19:39 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 7






1-durban poison a v pozadí skunkhaze
2-sweet durban.....zajímavej mutant, doufám mutantka
3-sweet durban
4-nevilles haze prcek
5-ještě makro skunk haze

Old Post 06-05-2009 v 19:49 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 8




1-kyti ze semínek
2-kyti ze semínek i řízky
3-zas ten sweet durban šílenej

Old Post 06-05-2009 v 19:54 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

update Příspěvek č. 9






ZDARTE!!!

Tak jsem tady s pár fotkama a nějakejma kecama.......

Moje nová sestava na květ:


1) A-WING


2) SVĚTLO-400W master son-t pia plus, budu mít i pučenou metlu na několik dnů


3) 16 HRANATÝCH 11 L. KVĚTINÁČŮ

4) KLIPSŇÁK na ofuk

5) HOMEBO XL - ale ten ješte nemam, ale snad o víkendu pro něj pojedu...jinak darkstreet...400w jim dopřeju až v boxu, škoda že jsem ho nesehnal dřív

vzhledem k tomu že jsem musel kyti přesadit do větších květináčů, tak se mi tam už nějak nevešli, tak jsem skříň zvětšil zase na 90x90, a když už mám toho winga tak jsem do něj prdnul tu modrou úsporku, a můžu říct že rozdíl proti tomu obyčejnýmu stínítku to je rozdíl.....osvítí to celou plochu, a to se mi v 1.in. nepovedlo...přidal jsem klipsňák místo pc větráku...a mam půjčenou zvlhčovačku SPS.....už se nemůžu dočkat toho boxu....pak přesadim všechny kyti, na pár dní jim pustim 400w metlu a pak hurá na květ...

hnojim biobizzem Biogrow, Fishmix, Root juice, sem tam alg-a-mic podle návodu, tak nějak na střídačku

a ted kyti....

1) voodoo prcek-uplně nelmladší kytka...když big budy nevylezli-ze 3 semen nic, tak jsem ještě zkusil něco jinýho, je to z fem. semen od dutch passion

2) nevilles haze-za posledních pár dnů se pěkně rozjela

3) jedna ze 3 skunkhaze - to bude pěkná nezbeda, myslim že poletí dost do vejšky.......jedna mi během dne vyrostla že se spálila tak jsem ji pěkně zaštípnul........no jen co se přesaděj a přestěhujou tak je budu nemilosrdně roztahvat ohejbat nebo lámat ...nutno říct že ty 3 kytky jsou všechny stejný, sativní, vyšší než ostatní, snad samý holky...

4) jeden ze 3 durbanů- silná rostlina s velikejma listama a spoustou pater a už se i větví....všude se píše stoprocentní sativa, ale mě se zdá spíš indica, ale uvidim co se stane až přepnu....i u durbanu platí že ty kytky jsou skoro totožný....taky se modlim za samý holky...

5)chronik řízek celkem pěkná rostlinka

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 25-05-2009 v 13:15 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 10






ještě stojí za zmínku že jsem jednoho durbana zažtípnul fim

1) jeden z pěti northern lights...musim říct že jsem je trochu diskriminoval prostorem tak jsem je přesadil dýl a některý z toho měly trochu stes a začly pouštět chloupky, tak jsem urychleně přesadil a rostou....

2-3) sweet durban - a je to tu první samec nejspíš.......no tak celkově jsem uvažoval, a samce si nechám, akorát je dám za okno, pro kontrolovaný sběr pylu.....takže zkusim opylit sweet durbanem duban poisna...no už ho chudinku možná ani nebudu přesazovat, vykvete, a udělám si z něj hrnek mlíka

4) skupinová fotka

5) ještě jeden durbánek


začnu to pěkně asi roztahovat

teplota +/- 26 a vlhkost kolem 50-60%

další fotky budou už pod 400w, chtěl jsem dělat update až v boxu ale když to tak roste, tak se pochlubim

jo a ještě něco...chci využít všechny květináče, takže hned po boxu doplnim ještě nějaký klony at se využijou všechny květináče

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Naposledy upravil Brdaaak_01 25-05-2009 v 13:47 PM

Old Post 25-05-2009 v 13:32 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 11






ZDAR_!
Jsem tady po delší odmlce... Měl jsem dost práce, nebyl čas...

tak nějaký ty údaje aneb nový parametry:

1) HOMEBOX XL (od borce odsud a já mu ještě jednou děkuju)


2) 400W HPS bohužel mi nešla rozsvítit MH výbojka, jen blikala...doufám, že jsem ji nezničil...takže konec růstu pod sodíkem


3) TT 280 m3/h s prozatim aluflexovou trubkou, ale hned jak budu mít prachy koupim odhlučněný potrubí....125mm....dělá to bordel


4) ALASKA DF1500 - obyčejnej klipsňák na ofuk, možná ještě jeden přibude


5) A-WINGS MEDIUM

zvlhčovačku už nepoužívám, na růst asi budu dál používat tu modrou úsporku, aspoň do začátku....vlhkost je kolem 50% stabilně, teploty od 26 do 29 stupňů přes den v noci nevim ale tak normální pokojovka kolem 20...problémy nejsou, jen mám dilema kdy ukončit růst a začít s květem.....myslim že to mám narostlý hezky, akorát to voodoo je takový malý...

jinak fotky...kytky jsem dneska roztahoval a ohejbal, takže vypadaj trchu divně, ale vše je ok

1)Nevilles Haze
2,3) Skunkhaze
4)Durban Poison
5)Chronic

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 08-06-2009 v 21:31 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 12





1,2) Voodoo - nejmladší a nejmenší kytka - má to být sativa, tak by se snad mohla vytáhnout po přepnutí
3) zástupce Northern lights
4)celek

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 08-06-2009 v 21:38 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 13



a tady samec sweet durban...snad se mi podaří kontrolovaně opylit durban poisona...

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 08-06-2009 v 21:52 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

to ze mas kazdou kytku jinak velikou to není vubec dobry mel si to zastipovat a trochu si snema pohrat nevypadaj moc stastne :P

Old Post 08-06-2009 v 21:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 15

no jo ony to taky jsou různý modely a jsou různě starý ty kytky, to vim, taky je tenhle grow dost chaotickej...každej model roste jinak rychle...k tomu jsem měl dost problémů s prostorem než jsem konečně sehnal box, ale jsem rád že to roste jak to roste, na květ přepnu asi dost brzo, pak teprv čekám anarchii kterou budu muset nějak ukočírovat...krom toho jsou ty kytky zaštíplý všechny, ale uznávám že pozdě...akorát jeden durban není fiklej...no nicméně já chtěl dost modelů tak to tam mam a vim že to bude ještě boj...beru to taky jako zkušenosti, a to je to nejcennější....kdybych skunkhaze jel od znova tak ji štípu furt.....
možná to pro někoho může bejt paskvil, pro mě je to však srdeční záležitost, i když vim že ne všechno jsem udělal nejlíp...příště...hlavně nebudu muset už řešit tolik věcí co teď a myslim že to bude i vidět

edit: ty kytky krom toho voodoo a nevilles haze, která ještě asi pěkně vylítne nejsou ty kytky zas tak různě vysoký, dneska jsem to dost koumal, ono jee to taky na fotce trochu zkreslený, a tyhle fota nebyly uplně nejlepší, bude lepší update ale mam ted dost co dělat a nestíhám si hrát 2 hodiny s foťákem a fotit každou zvlášť a taky jsem některý větve přitáh dost k zemi a někde i hlavní stonky, jasně jsem psal že momentálně vypadaj divně, ale je to OK
a furt je to jen druhá zkušenost s indoorem tak nečekejte zázraky, lae já se je pokusím vyrobit, no jsem dost zvědavej na nevil...dobrou

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Naposledy upravil Brdaaak_01 09-06-2009 v 23:13 PM

Old Post 08-06-2009 v 22:23 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 16


ZDRAVIM VŠECHNY...po delší době se zase podělím o nějaké fotky a postřehy....ale dnes už to opravdu nestihnu, celej den jsem přemísťoval a roztahoval květinky, na focení už čas nezbyl, ale do konce tejdne bude update....Pro zatím vám prozradím, že z boxu ubyli dva samci, a to 1 SKUNKHAZE a 1 DURBAN POISON....nutno říct, že z toho DURBANA mi bylo do pláče, byla to ta nejhezčí a nejsouměrnější kytka, ani jsem ho nefotil, věnoval jsem ho kámošoj a vemu si z něj pak pyl a opylim nějakou palici durbanu co mám venku, ať mam na out na příště....SKUNKHAZE přerostla všechny ostatní a to znatelně, tak jsem je obě holky pěkně roztahal...no ony budou mít pak dost místa, postupně to bude dozrávat a bude víc místa pro ně a NEVILLES HAZE.... ale teď je v boxu stále 11 kytek...

Jako ochutnávku vám ukážu jednu větvičku DURBANA kterou jsem bohužel nějak moc ohnul až to nevydržela chuděrka...do konce týdne přibyde normální update....dnes je už den 21 12/12, hnojim biobizzem dle návodůl, někdy vystřídám s OBM, brzo nasadim GS ještě, když už jsem si ji minule koupil, tentokrát zkusim to nelejt k 1 NL a uvidim jestli bude nějakej rozdíl, když ne tak jsem ji koupil jednou a naposledy...

(S)mějte se a brzičko na viděnou

MŮj První Indoor - sklizeno

Můj outdoorek 2009 aneb poprvé DURBAN POISON

druhé kolo - sklizeno

třetí runda

Old Post 01-07-2009 v 21:00 PM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-02-2005 - Sativa - druhe kolo - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1368490 seconds with 46 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív