Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak jste objevili Grower a jak často se na něj vracíte ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Venerable
Stálý Člen

Karma uživatele Venerable - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 33

Shanel sem info co je potreba ke stavbe skrine a jak vlastne na to . Takze me sem zavedl google. A informaci je tu spousta a jsou natolik komplexni ze za cca mesic sklidim svuj prvni indoor.

Old Post 08-03-2005 v 14:33 PM
Venerable je offline   Profil uživatele Venerable   Find more posts by Venerable   Foto galerie člena Venerable   Click here to Send Venerable a Private Message   Add Venerable to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rage
Stálý Člen

Karma uživatele Rage - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 34

jj mas pravdu je to tu super a hlavne CHAT ten je tu najlepsi

Old Post 08-03-2005 v 21:29 PM
Rage je offline   Profil uživatele Rage   Find more posts by Rage   Foto galerie člena Rage   Click here to Send Rage a Private Message   Add Rage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 35

C, c, c, on je tu aj chat, že pozdravujem..
>>> caramba.cz > jak si vyrobit vaporizer > grower.cz > overgrow.com
A poslední dobou asi 80% pracovního času. De facto jsem placenej za to, že se sem vracím..
Až hanba..

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 09-03-2005 v 00:44 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schinus
Stálý Člen

Karma uživatele Schinus - 86% PěstitelskáKarma uživatele Schinus - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 36

NO pokud si pamatuju tak mi o tom rekla sestrenice ale to uz je hodne dlouho uteklo to jako voda a porad sem tu dene tu hodinku aspon

Oni na nás nezapoměli, oni se na nás VYSRALI!

Košťálek 70W
Košťálek 70W II.

zavlahovy sytem



Old Post 09-03-2005 v 09:52 AM
Schinus je offline   Profil uživatele Schinus   Find more posts by Schinus   Foto galerie člena Schinus   Click here to Send Schinus a Private Message   Add Schinus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 37

No mne o groweru rekl kamos tak jsem sem skakl a od te doby sem tu dost casto teda spis asi porad nasi mi kvuli tomu museli poridit nonstop pripojeni k netu (ty ucty za telefon byly fakt husty) no a ted sem tu minimalne parkrat denne pokud teda vubec tohle okno zavru a travim tady takovejch decentnich nekolik hodin "zasranej" grower nic jineho uz nestiham zrovna pred chvili prisla svigra a kdyz videla kde zase brouzdam tak jen rekla ze me litje

Ted sem posilam vsechny sve kamose abych nebyl jediny kdo nestiha

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 09-03-2005 v 18:15 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 38

Ja som ho objavil vdaka odkazu na nejakej inej stranke o konope a na groweri som každy den.teda skoro kažý den

Old Post 10-03-2005 v 10:14 AM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrbic
Stálý Člen

Karma uživatele vrbic - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 39

Ja sem sem prisel skrz jednu stranku. A chodim sem poze jednou tydne

Old Post 10-03-2005 v 13:27 PM
vrbic je offline   Profil uživatele vrbic   Find more posts by vrbic   Foto galerie člena vrbic   Click here to Send vrbic a Private Message   Add vrbic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 40

Dostal jsem se sem nahodou kolem roku 2001, kdyz jsem hledal nejake zajimave zazitky z huleni -* tedy jestli jeste nekdo ma takovy prasteny napady kdyz je zhulenej Ale dalsi tri roky mi trvalo, nez jsem se zaregistroval...
.
Rozhodne jsem rad, ze to tu je, uz jen kvuli pesteni

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 10-03-2005 v 17:51 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 41

Pěstoval jsem už před tim než jsem znal Grower,ale lidi tady a jejich zkušenosti mi pomohli moc a dostali mě asi na správnou cestu v pěstění i v přístupu k MrJ.

Miluju gruving!

Jinak o G jsem se dověděl od kámoše co se sem občas chodil koukat na palice

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 11-03-2005 v 08:04 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 42

Mě o Groweru řekl jeden kámoš. Ze začátku jsem tady strávil tak 5-10min, po tý co jsem se stal takovým pseudosprávcem školní počítačový sitě a posléze i vysokoškolákem tak tady strávím skoro 2-4 hoďky každej den.

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 11-03-2005 v 18:11 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

kdykoliv jsem doma a nejsem u skrine,nebo se nevenuji diteti,psovi,pritelkyni........jsem na techto strankach.A to jak jsem k nim prisel jsem uz popisoval v jinem threadu.

Old Post 11-03-2005 v 19:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 44

Nevim, kdy jsem tu byl poprve, nasel jsem grower, kdyz jsem hledal info "jak vyrobit home made haš"
Pestoval jsem outdoor i predtim, ale kdyz jsem se tu zaregistroval a trochu porozhledl, zjistil jsem, ze o pesteni vim uplne hovno. Od te doby se tady vzdelavam.
Od lonskeho ledna do zari jsem tu skoro vubec nebyl, ale posledni 4 mesice jsem tu skoro furt. Tak 2 hod denne.

p s y c h o 8 4

Old Post 13-03-2005 v 13:41 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Landrover
Stálý Člen

Karma uživatele Landrover - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 116  

GROWER! Příspěvek č. 45

Ja som grower objavil oz pred 2 rokmi no chodil som len ako host prezeral si galerie a hladal info ktore sa mi momentalne hodilo _no az potom som zistil o com je vlastne grower a ty ludia na nom je to maximalna pohodicka a k veci co ma "nadovsetko" zaujima.Som rad ze je ked som na nete tak len tu a to je tak 10 hodin do tyzdna ja by bol aj dlhsie no nemam podmienky...No a o tej droge je to tak ze grower je cista zavislost a tesi ma to

Verim ze uzivanie cannabisu vedie k odpusteniu hriechov...c.e.

Old Post 16-03-2005 v 07:10 AM
Landrover je offline   Profil uživatele Landrover   Find more posts by Landrover   Foto galerie člena Landrover   Click here to Send Landrover a Private Message   Add Landrover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Landrover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MAIKIE
Stálý Člen

Karma uživatele MAIKIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 46

ja jsem grower nasel na seznamu a ted tu jesm tak 2-3h denne je to zavislost! ale grower rullezz. kdyz prectu vsechny nove prispevky tak jdu na www.overgrow.com

Old Post 25-03-2005 v 11:09 AM
MAIKIE je offline   Profil uživatele MAIKIE   Find more posts by MAIKIE   Foto galerie člena MAIKIE   Click here to Send MAIKIE a Private Message   Add MAIKIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 47

jo no... grower sem oběvil pře pár rokama, měl sem registračku ale ta se mi nějak"stratila". Našel sem ho mám dojem na seznamu, když sem hledal něco o "konopí", to sem začínal hulit a zajímalo mě co ona ta záhadná zelená substance všechno umí a vo co u ní jde a teď sem na groweru skoro pořád a neustále zjišťuju nový věci..mám dojem že některý lidi tady by mohly dávat 8hodinový přednášky a stejně by to nestačilo..fakt..moooc informací..na moooc malej mozek Peace

[size=1]

Old Post 25-03-2005 v 12:01 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 48

Je to fakt paráda, pokecat s lidma o tom co tě nejvíc baví

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 28-03-2005 v 20:55 PM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5951170 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív